Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 20:06   #3391
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Moje pędzle też nieuprane. Dzień lenia mam i w dodatku kończę go przed komputerem z Mam Talent w tle, niedobrze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:15   #3392
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Za to "domowo" pachnę sobie mgiełką mango z TBS i chyba skuszę się na jeszcze jakiś zapach, bo bardzo fajna jest
OPI widziałam, fajne, aczkolwiek nie podoba mi się nazwa Another Polish Joke.
Kusisz mgiełkami ja mam waniliową, ale chciałabym jeszcze owocową - może grapefruit.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

A w ogóle to zrobiłam sobie maseczkę z płatkami owsianymi miodem i mam taką fajną skórę teraz czekam na jakąś zniżkę w TBS, ile ta maska w ogóle kosztuje?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:18   #3393
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A w ogóle to zrobiłam sobie maseczkę z płatkami owsianymi miodem i mam taką fajną skórę teraz czekam na jakąś zniżkę w TBS, ile ta maska w ogóle kosztuje?
49 zł teraz kosztuje ta maseczka.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:28   #3394
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dzięki Ice
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:38   #3395
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Śliczne te bondowskie OPI, wcześniej mi wpadł w oko The World Is Not Enough, ale jak patrzę na te swatche to On Her Majestys Secret Service też uroczy. I jeszcze bardziej nietypowy.

No ta nazwa z kiełbasą jest osobliwa a sama kolekcja to nie wiem, może coś ładnego i w niej będzie, ale to na swatche trzeba poczekać.
Mi też od razu podobał się ten pierwszy i chyba mu ulegnę
On Her za to podoba mi się w sumie tylko na swatchach z tego bloga, na innych już mniej


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
moje koty potrafią zjeść galaretkę, a mięso z saszetki zostawić - duży to królewicz i on gardzi jedzeniem, które nie jest świeżym mięskiem także podejrzewam, że tabletka zostałaby nietknięta
Hmm no to kiepsko.Biegasz za nimi dalej?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
OPI widziałam, fajne, aczkolwiek nie podoba mi się nazwa Another Polish Joke.
Kusisz mgiełkami ja mam waniliową, ale chciałabym jeszcze owocową - może grapefruit.


A w ogóle to zrobiłam sobie maseczkę z płatkami owsianymi miodem i mam taką fajną skórę teraz czekam na jakąś zniżkę w TBS, ile ta maska w ogóle kosztuje?
Fakt, ta nazwa nie jest szczególnie trafiona

Mgiełka jest naprawdę fajna, pachnie b.apetycznie i dość długo się utrzymuje. Ja myślę o satsumie

Też ją wczoraj zrobiłam i cieszę się, że w końcu ją wybrałam a nie coś typowo oczyszczającego. Przyjemnie się ją nosi i zmywa
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:55   #3396
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm no to kiepsko.Biegasz za nimi dalej?

Fakt, ta nazwa nie jest szczególnie trafiona

Mgiełka jest naprawdę fajna, pachnie b.apetycznie i dość długo się utrzymuje. Ja myślę o satsumie

Też ją wczoraj zrobiłam i cieszę się, że w końcu ją wybrałam a nie coś typowo oczyszczającego. Przyjemnie się ją nosi i zmywa
taaa, w pon ostatnie tabletki dostaną, więc nie jest tak źle

Satsuma i mango są fajne, też mi się podobają, najchętniej kupiłabym kilka i te nowe perfumy
Maska musi być moja; szkoda, że mam takie zapasy :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 21:08   #3397
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
taaa, w pon ostatnie tabletki dostaną, więc nie jest tak źle

Satsuma i mango są fajne, też mi się podobają, najchętniej kupiłabym kilka i te nowe perfumy
Maska musi być moja; szkoda, że mam takie zapasy :/
Jakie perfumy?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 21:30   #3398
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Właściwie nie perfumy a mgiełki http://www.thebodyshop.co.uk/fragran...ollection.aspx
Ela kupiła chyba zieloną

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Snow zerknij tutaj, może Ciebie albo jakąś znajomą zainteresuje https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...rfoze-usmiechu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:40   #3399
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na wątek zbiorkowy aktualizację, zabrałam się za przegląd lakierów, ale coś ciężko mi się rozstać, nawet z tym czego nie używam już od dawna. A niby mój zbiór lakierów mógłby wyglądać tak jak na zdjęciu (nie mogłam się oprzeć, żeby ich nie sfotografować, są takie urocze razem).
piękne!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
E, nie trzeba długo, pytałam już dwóch lekarzy o to - trzeba poczekać na okres i odczekać 1 pełny cykl od niego.
Ciężki temat ja jestem udupiona zawodowo i mam wątpliwości czy ciąża by tego nie pogorszyła jeszcze. Na razie bardziej nastawiam się na przyszły rok ze staraniami, więc chyba będzie trzeba jeszcze iść po zapasy tabletek.
może dla kobiety i potencjalnego dziecka szybko nie ma przeszkód, ale mnie lekarze ostrzegali, że po odstawieniu trzeba bardzo uważać, bo raz, że przez pół roku jest się nadpłodnym (to akurat na plus u planujących potomstwo, bo nie trzeba się długo starać ), a dwa, że jest o wiele bardziej możliwa ciąża mnoga

wydaje mi się, że tru dawno temu też pisała, że uważają z mężem zanim zaczną się starać o dziecko, bo bała się tego powiększonego szczęścia na raz
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A powinnam, bo szykują nam się spore wydatki. Spędziliśmy dzisiaj z TŻ pół dnia w Ikei i innych sklepach meblowych oraz szukając pralki. Rodzice TŻ zrobili nam ogromny prezent-niespodziankę i kupili mieszkanie Także pod koniec listopada się przeprowadzamy i kończymy wynajmować... Jesteśmy po prostu przeszczęślliwi! Tylko czeka nas teraz zakup mebli i części sprzętów, poza kuchnią na szczęście, która jest gotowa.
gratuluję! i równocześnie bardzo zazdroszczę
bardzo ładne

kolekcję europejską widziałam, taka sobie, ale fajnie, że dużo nazw jest polskich (acz ta jedna nazwa faktycznie nietrafiona )
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje pędzle też nieuprane. Dzień lenia mam i w dodatku kończę go przed komputerem z Mam Talent w tle, niedobrze.
mi wczorajszy wieczór upłynął tak samo, tylko jeszcze z tęsknotą za TŻ
zdecydowanie lepiej spędziłam piątek, bo ze znajomymi na przedwczesnych urodzinach TŻ najgorzej, że jeszcze nie mam prezentu, ale mam nadzieję dziś nadrobić
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:02   #3400
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziewczyny bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to super bardzo fajnie, przeprowadzka na swoje to cudowna sprawa, no i to całe urządzanie i kupowanie drobiazgów do domu, ja to lubię.
Ja też to bardzo lubię, a w wynajmowanym to wiadomo, bez sensu, bo nigdy nie wiesz, czy Ci to jeszcze kiedyś będzie pasowało i szkoda pieniędzy.
na pewno będziemy kupować wszystko powoli i po kolei, ale to i tak cudowne

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przeczytałam już trochę książek Cobena i w jednej rzeczywiście domyśliłam się zakończenia bardzo szybko (Krótka piłka), więc pewnie po prostu źle trafiłaś, każdy autor ma chyba słabsze momenty.
A jaką szczególnie polecasz? Czytałam Na gorącym uczynku - średnio mi się podobała, Nie mów nikomu - tutaj domyśliłam się zakończenia i którąś z tych z cyklu z Myronem Bolitarem.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Fantastyczna wiadomość!!! Ależ Ci zazdroszczę, no nie masz pojęcia! Obecnie mieścimy się z TŻ w pokoju, który ma 3,5 m2, niestety nie żartuję No to czekam na jakieś relacje z urządzania, akurat wczoraj przeglądałam katalog Ikea i spodobało mi się dużo rzeczy, których w najbliższych latach i tak nie będę miała okazji kupić. To takie większe mieszkanie, kilkupokojowe?
snow, koniecznie pokaż meble jak już się na coś zdecydujecie.
Dzięki em Faktycznie nie macie lekko na takiej powierzchni... My chcieliśmy mieszkać sami, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajem, chociaż mogliśmy mieszkać z siostrą TŻ (mieszkali sami po wyprowadzce rodziców TŻ do domu pod miastem) - próbowaliśmy, ale szybko zrezygnowaliśmy. Finansowo wyszliśmy na tym strasznie, ale na pewno było warto, bo tylko we dwoje mieszka się jednak zupełnie inaczej.
Co do mieszkania, to nie byliśmy tam jeszcze, ale wiem, że ma ok. 65 m2, trzy pokoje - jeden dzienny połączony z kuchnią, drugi większy pokój dzienny z dużym balkonem i sypalnia. No i oczywiście toaleta i łazienka.


A co fajnego w katalogu wypatrzyłaś?

My na 99% na początku kupimy szafę Pax, dla mnie im większa tym lepsza, w końcu może pomieszczę się ze wszystkimi ciuchami Dla mnie te szafy są boskie!
Spodobała nam się też sofa Tidafors. TŻ-owi marzy się jasna, skórzana sofa, ale ceny przekraczają póki co nasze możliwości, więc tymczasowo wolimy kupić coś w przystępnej cenie.

ice a Ty gdzie kupowałaś sofę? Chyba masz narożną, o ile dobrze pamiętam?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ładne A gdzie klikasz OPI? Sprawdzony sklep / sprzedawcy?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mój zapach na zimę nr 1 to Hypnose Elixir Idealnie komponuje się ze swetrami, szalikami, mrozem i śniegiem
Będzie mi natomiast brakowało Hot Couture, które wykończyłam w tym m-cu
Nie znam wersji Elixir, to chyba była jakaś limitowanka...?
Na mnie klasyczny Hypnose pachnie jak landrynki

Mój zimowy nr 1 to Hypnotic Poison , a także wcześniej wymieniony Flowerbomb i Kenzo Amour.
Hot Couture też bardzo lubię zimą, często w zimne dni używam też Armani Diamonds Intense

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje pędzle też nieuprane. Dzień lenia mam i w dodatku kończę go przed komputerem z Mam Talent w tle, niedobrze.
A moje uprane

Wczoraj miałam intensywny poranek - przed śniadaniem trening z Ewą Ch., potem umyłam całą kuchnię, odkurzyłam i wymyłam w końcu okna (polecam chusteczki Velvet Glass & Mirror, rewelacja!!! Zero smug, okna czyściuteńkie, bez żadnych detergentów i wdychania ich oparów. Szybko, skutecznie, po prostu super ).
Potem u rodziców upiekłam z mamą domową pizzę orkiszową, wyszło nam mnóstwo placków, pyszna była

Ale wieczór miałam podobny

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Snow zerknij tutaj, może Ciebie albo jakąś znajomą zainteresuje https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...rfoze-usmiechu
Zerkałam już wczoraj rano, w sobotę 10.11 niestety pracuję, ale jeżeli będzie termin na 9 czy 10 rano, to może się wybiorę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:35   #3401
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jaką szczególnie polecasz? Czytałam Na gorącym uczynku - średnio mi się podobała, Nie mów nikomu - tutaj domyśliłam się zakończenia i którąś z tych z cyklu z Myronem Bolitarem.


A co fajnego w katalogu wypatrzyłaś?
Pierwszą, którą przeczytałam była Obiecaj mi i pamiętam, że świetnie mi się ją czytało. Teraz, kiedy czytam jego książki pod rząd może już nie ma takich emocji i powinnam jednak zrobić przerwę, ale jakoś nie mogę sobie odmówić. Bardzo mi się podobał też Najczarniejszy strach. I Niewinny.

Dużo fajnych łóżek i komód. W przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się do Ikei, to może porobię zdjęcia swoich typów.
W ogóle od czasu, kiedy pilnowaliśmy z TŻ mieszkanie brata w wakacje (pamiętacie jak się zachwycałam? ) mam straszne ciśnienie na wynajęcie czegoś. Wczoraj nawet siedziałam na gumtree i przeglądałam oferty. Spodobała mi się jedna kawalerka za 1500 no i problem z głowy, bo przynajmniej jeszcze przez rok nie ma szans, żeby było nas na to stać. Ale za rok, kto wie. Tymczasowo siedzę więc z katalogiem i planuję co by mogło być.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 10:41   #3402
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zerkałam już wczoraj rano, w sobotę 10.11 niestety pracuję, ale jeżeli będzie termin na 9 czy 10 rano, to może się wybiorę
to dzwoń jutro od rana strasznie fajna akcja, żałuję, że nie w Warszawie i że nie mogę w niej wziąć udziału

jezu, ale mam lenia, aż nie wierzę... z sukcesów: w końcu udało mi się uprać pędzle, wyczyściłam wszystkie kosmetyki i całą szufladę, w której je trzymam. Wczoraj przejrzałam trochę kosmetyków i mam znowu całą torbę do oddania. Zostawiłam tylko to czego naprawdę używam.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:01   #3403
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Właściwie nie perfumy a mgiełki http://www.thebodyshop.co.uk/fragran...ollection.aspx
Ela kupiła chyba zieloną
A tak, pamiętam, ale mi się chyba nic z tych zapachów nie spodobało.
Dziś znów sobie pachnę mango

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładne

kolekcję europejską widziałam, taka sobie, ale fajnie, że dużo nazw jest polskich (acz ta jedna nazwa faktycznie nietrafiona )
mi wczorajszy wieczór upłynął tak samo, tylko jeszcze z tęsknotą za TŻ
zdecydowanie lepiej spędziłam piątek, bo ze znajomymi na przedwczesnych urodzinach TŻ najgorzej, że jeszcze nie mam prezentu, ale mam nadzieję dziś nadrobić

Ciekawe jak się zmywają

Kolory z tych zdjęć faktycznie nie wydają się specjalnie odkrywcze, ale może na swatchach zaskoczą

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ładne A gdzie klikasz OPI? Sprawdzony sklep / sprzedawcy?

Nie znam wersji Elixir, to chyba była jakaś limitowanka...?
Na mnie klasyczny Hypnose pachnie jak landrynki

Mój zimowy nr 1 to Hypnotic Poison , a także wcześniej wymieniony Flowerbomb i Kenzo Amour.
Hot Couture też bardzo lubię zimą, często w zimne dni używam też Armani Diamonds Intense
Myślałam o allegro, tylko jeden sprzedawca je ma, ale nie sądzę, żeby już zdążyli podrobić
Jeśli się zdecyduję to popatrzę jeszcze po innych źródłach

Tak, Elixir to limitowanka Już się żaliłam wielokrotnie, że mam takie szczęście, że jak mi się coś b.spodoba to jest, albo wycofane, albo limitka
Klasyczne Hypnose mi nie podeszło
Flowerbomb mam w wersji La vie en Rose, bo klasyczne jest dla mnie za ciężkie.I przypomniałaś mi o Kenzo Amour! Mam jeszcze jakieś próbki, dobrze mi się nosi od czasu do czasu, ale (jakby mogło być inaczej )bardziej podobała mi się wersja Indian Holi

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
to dzwoń jutro od rana strasznie fajna akcja, żałuję, że nie w Warszawie i że nie mogę w niej wziąć udziału

jezu, ale mam lenia, aż nie wierzę... z sukcesów: w końcu udało mi się uprać pędzle, wyczyściłam wszystkie kosmetyki i całą szufladę, w której je trzymam. Wczoraj przejrzałam trochę kosmetyków i mam znowu całą torbę do oddania. Zostawiłam tylko to czego naprawdę używam.
Ja też żałuję W ogóle od dłuższego już czasu zastanawiam się nad wybielaniem, chciałabym tylko sprawdzony gabinet

To bierz się za aukcje, zawsze trochę grosza wpadnie

A ja wczoraj wieczorem trafiłam w TV na Ostatni dom po lewej i muszę przyznać, że dawno nie oglądałam nic tak trzymającego w napięciu Chętnie zobaczyłabym wersję pierwotną.
Potem jeszcze planowałam Dead Silence, ale po kilku minutach oglądania przypomniałam sobie, że zawsze bałam się Laleczki Chucky a tu ten sam motyw z lalką i zrezygnowałam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-11-04 o 11:05
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:11   #3404
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak się zmywają

Kolory z tych zdjęć faktycznie nie wydają się specjalnie odkrywcze, ale może na swatchach zaskoczą
no właśnie, pewnie ciężko

jak znam życie, to tak będzie

odnośnie perfum moje typy na zimę to: Addict, L'Instant Magic, Midnight Rose

zamiast czytać nudny tekst na jutrzejsze zajęcia też obfociłam swoje essiaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essiaki1.jpg (83,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essiaki2.jpg (96,9 KB, 23 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:20   #3405
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pierwszą, którą przeczytałam była Obiecaj mi i pamiętam, że świetnie mi się ją czytało. Teraz, kiedy czytam jego książki pod rząd może już nie ma takich emocji i powinnam jednak zrobić przerwę, ale jakoś nie mogę sobie odmówić. Bardzo mi się podobał też Najczarniejszy strach. I Niewinny.
Dzięki, poszukam w bibliotece

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dużo fajnych łóżek i komód. W przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się do Ikei, to może porobię zdjęcia swoich typów.
W ogóle od czasu, kiedy pilnowaliśmy z TŻ mieszkanie brata w wakacje (pamiętacie jak się zachwycałam? ) mam straszne ciśnienie na wynajęcie czegoś. Wczoraj nawet siedziałam na gumtree i przeglądałam oferty. Spodobała mi się jedna kawalerka za 1500 no i problem z głowy, bo przynajmniej jeszcze przez rok nie ma szans, żeby było nas na to stać. Ale za rok, kto wie. Tymczasowo siedzę więc z katalogiem i planuję co by mogło być.
Łóżko też mamy z głowy, bo już tam jest i to duże

My za sam wynajem płacimy 2100, do tego dochodzi internet i prąd, więc trochę pieniędzy popłynęło przez te 1,5 roku wynajmowania Ale było warto.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
to dzwoń jutro od rana strasznie fajna akcja, żałuję, że nie w Warszawie i że nie mogę w niej wziąć udziału
Tak właśnie zamierzam

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Flowerbomb mam w wersji La vie en Rose, bo klasyczne jest dla mnie za ciężkie.I przypomniałaś mi o Kenzo Amour! Mam jeszcze jakieś próbki, dobrze mi się nosi od czasu do czasu, ale (jakby mogło być inaczej )bardziej podobała mi się wersja Indian Holi
Musisz kupować limitowanki na zapas

Amour pachnie na mnie tak.. kremowo, uwielbiam go w zimie w połączeniu ze sweterkiem albo grubym szalem

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
odnośnie perfum moje typy na zimę to: Addict, L'Instant Magic, Midnight Rose

zamiast czytać nudny tekst na jutrzejsze zajęcia też obfociłam swoje essiaki
Addicta też lubię L'Instant Magic jest dla mnie zbyt pudrowy...

Jakie cuda Śliczności!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:25   #3406
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no właśnie, pewnie ciężko

jak znam życie, to tak będzie

odnośnie perfum moje typy na zimę to: Addict, L'Instant Magic, Midnight Rose

zamiast czytać nudny tekst na jutrzejsze zajęcia też obfociłam swoje essiaki
Metoda "na folię" pewnie da radę

Ależ Ci się rozmnożyły Przypomnisz nazwy 5 pierwszych od prawej z górnego rzędu?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
My za sam wynajem płacimy 2100, do tego dochodzi internet i prąd, więc trochę pieniędzy popłynęło przez te 1,5 roku wynajmowania Ale było warto.


Musisz kupować limitowanki na zapas

Czyli kwota taka sama jak w W-wie

Tak właśnie robię Ale każdy zapas się kiedyś kończy
Mam jeszcze jakieś 1,5 butelki (75-80 ml) Elixiru, ale potem już raczej nigdzie go nie znajdę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:32   #3407
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
My za sam wynajem płacimy 2100, do tego dochodzi internet i prąd, więc trochę pieniędzy popłynęło przez te 1,5 roku wynajmowania Ale było warto.
to sporo płaciliście, dobrze, że teraz już wydatki będą za własne mieszkanie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Addicta też lubię L'Instant Magic jest dla mnie zbyt pudrowy...

Jakie cuda Śliczności!
właśnie muszę ponosić L'Instant, czasem pachnie na mnie świeżym praniem, a niezbyt podoba mi się ta nuta
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Metoda "na folię" pewnie da radę

Ależ Ci się rozmnożyły Przypomnisz nazwy 5 pierwszych od prawej z górnego rzędu?
nigdy sama nie próbowałam tej folii ale pewnie jest skuteczna skoro tyle osób ją poleca

idąc od prawej:
Better Together
Topless&Barefoot
Lady Like
Miss Fancy Pants
Don't Sweater It
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:38   #3408
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nigdy sama nie próbowałam tej folii ale pewnie jest skuteczna skoro tyle osób ją poleca

idąc od prawej:
Better Together
Topless&Barefoot
Lady Like
Miss Fancy Pants
Don't Sweater It
Dziękuję
Nosiłaś już Don't Sweater It i Miss Fancy Pants?Który fajniejszy?

Ja już wypróbowałam na topie z Essence Faktycznie szybko i skutecznie działa
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:41   #3409
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zamiast czytać nudny tekst na jutrzejsze zajęcia też obfociłam swoje essiaki
Śliczności

Tak pisałyście o Ikei, że aż mam ochotę też się wybrać tam na jakieś małe zakupy. Widzę na stronie, że są już jakieś świąteczne ozdoby, chyba kilka by mi się przydało
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 13:31   #3410
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A tak, pamiętam, ale mi się chyba nic z tych zapachów nie spodobało.
Dziś znów sobie pachnę mango

Ja też żałuję W ogóle od dłuższego już czasu zastanawiam się nad wybielaniem, chciałabym tylko sprawdzony gabinet

To bierz się za aukcje, zawsze trochę grosza wpadnie
a ja wanilią zainspirowałaś mnie do użycia mgiełki dziś hehe
ja też myślę nad wybielaniem, jak znajdziesz jakiś fajny gabinet to daj znać
nie chce mi się wystawiać; podeślę Wam mailem co mam do oddania, może wpadnie Wam coś w oko i przyniosę na spotkanie. Resztę wezmę do pracy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zamiast czytać nudny tekst na jutrzejsze zajęcia też obfociłam swoje essiaki
BOSKIE! Masz więcej Essiaków niż ja chyba skrócę dziś paznokcie i przetestuję Stylenomics
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 18:25   #3411
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
piękne!
może dla kobiety i potencjalnego dziecka szybko nie ma przeszkód, ale mnie lekarze ostrzegali, że po odstawieniu trzeba bardzo uważać, bo raz, że przez pół roku jest się nadpłodnym (to akurat na plus u planujących potomstwo, bo nie trzeba się długo starać ), a dwa, że jest o wiele bardziej możliwa ciąża mnoga
Z tą ciążą mnogą to właśnie ten jeden cykl się odczekuje, lekarze twierdzą że tyle wystarczy żeby komórki jajowe nie były zespojone. Mam w pracy kilka artykułów na ten temat zapisanych na kompie, mogę Ci podesłać we wtorek jak chcesz. A nadpłodność to raczej będzie plus, bo jeżeli odstawię tabletki to w jakimś celu przecież.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też to bardzo lubię, a w wynajmowanym to wiadomo, bez sensu, bo nigdy nie wiesz, czy Ci to jeszcze kiedyś będzie pasowało i szkoda pieniędzy.
na pewno będziemy kupować wszystko powoli i po kolei, ale to i tak cudowne
No wynajmowane to zawsze inna bajka, swoje to swoje i radość z urządzania jest większa. My też kupowaliśmy po kolei, np. 9 miesięcy nie mieliśmy kuchni urządzonej , niektórych rzeczy (jak talerze od kompletu czy filiżanki), wciąż nie mamy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
My na 99% na początku kupimy szafę Pax, dla mnie im większa tym lepsza, w końcu może pomieszczę się ze wszystkimi ciuchami Dla mnie te szafy są boskie!
Spodobała nam się też sofa Tidafors. TŻ-owi marzy się jasna, skórzana sofa, ale ceny przekraczają póki co nasze możliwości, więc tymczasowo wolimy kupić coś w przystępnej cenie.

ice a Ty gdzie kupowałaś sofę? Chyba masz narożną, o ile dobrze pamiętam?
Szafy Pax są super, miałam u rodziców i myślę, że jeszcze kiedyś będziemy taką mieć gdzieś w domu bo to fajne że można samemu sobie skonfigurować i jest tyle opcji. Z Ikei fajne są też komody moim zdaniem.

My mamy taką sofę - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...STAD#/20198972
Ale nie polecam jej, na dłuższą metę jest niewygodna (odkryłam to w sumie dopiero jak siedziałam na niej po kilka godzin dziennie i się uczyłam), muszę dokupić jej jakieś poduszki. No i szybko zaczęła skrzypieć tam gdzie się najczęściej u nas w domu siada czyli na tej leżance.
My ją mamy trochę z przypadku - kupiliśmy używaną, była w super stanie, dość nam się podobała (ja chciałam w sumie jasną, ale granat też lubię).

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam intensywny poranek - przed śniadaniem trening z Ewą Ch., potem umyłam całą kuchnię, odkurzyłam i wymyłam w końcu okna (polecam chusteczki Velvet Glass & Mirror, rewelacja!!! Zero smug, okna czyściuteńkie, bez żadnych detergentów i wdychania ich oparów. Szybko, skutecznie, po prostu super ).
Potem u rodziców upiekłam z mamą domową pizzę orkiszową, wyszło nam mnóstwo placków, pyszna była
Ja też wczoraj ćwiczyłam ćwiczę co drugi dzień i jestem zadowolona, chociaż to dopiero tydzień.
Ja muszę umyć jeszcze raz okna wewnętrzne, bo TŻ mył na odwal się trochę ostatnio, te chusteczki to w każdym sklepie dostanę? Brzmią dobrze.

Moja aktywność wczoraj skończyła się na obiedzie, zrobiłam spaghetti z bakłażanem i potem zaległam z laptopem, wieczorem miałam takie oczy czerwono-zapuchnięte, że nie mogłam poznać się w lustrze i przykładałam lód, żeby odpuchły.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zamiast czytać nudny tekst na jutrzejsze zajęcia też obfociłam swoje essiaki
Śliczne! Spora gromadka


Byliśmy dzisiaj na mega łażeniu po sklepach z TŻem, dalej nie wiem, które oficerki w CCC kupić, podobają mi się 2 pary, ale jedne mają dziurki na łydce i TŻ mówi, ze będzie mi zimno. Chciałam zmierzyć do spódnicy obie pary, które mi się podobają i z żadnych nie było rozmiaru, masakra.

Poza tym w sklepach nic nie ma, mierzyłam dwie kurtki w Zarze, ale jakiś mały wybór był i nie wiem, nie było w ogóle tych droższych.
Które wy kupowałyście? Karolina Ty jesteś chyba na świeżo?

Oglądałam też te legginsy snow ale nie przekonuje mnie chyba do końca ta guma. To się wygodnie nosi?

Mierzyłam też puchowy płaszczyk Nike, wyglądał całkiem przyzwoicie i był cudownie leciutki, tylko chyba głupio do butów na obcasie w płaszczu z logo Nike na piersi. Upatrzyłam jeszcze na targowisku szalik i czapkę (czapki są okropne, swędzi mnie czoło ) w cenie i jakości o niebo lepszej niż firmowe w galeriach, głupia jestem że od razu nie wzięłam.

No i w Mohito jest dużo ślicznych rzeczy, ale muszą poczekać do okresu wyprzedaży.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 19:47   #3412
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
a ja wanilią zainspirowałaś mnie do użycia mgiełki dziś hehe


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym w sklepach nic nie ma, mierzyłam dwie kurtki w Zarze, ale jakiś mały wybór był i nie wiem, nie było w ogóle tych droższych.
Które wy kupowałyście? Karolina Ty jesteś chyba na świeżo?
Ja mam taką:

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...20Z%20KAPTUREM

Możliwe, że jest mały wybór, bo ludzie rzucili się jak spadł śnieg Jak brat odbierał moją to z tego modelu było tylko po 1 sztuce z każdego rozmiaru. Od tego czasu nie byłam w Zarze, więc nie wiem jak to wygląda teraz
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 20:04   #3413
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja mam taką:

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...20Z%20KAPTUREM

Możliwe, że jest mały wybór, bo ludzie rzucili się jak spadł śnieg Jak brat odbierał moją to z tego modelu było tylko po 1 sztuce z każdego rozmiaru. Od tego czasu nie byłam w Zarze, więc nie wiem jak to wygląda teraz
No właśnie tych nie było a tą granatową chciałabym przymierzyć, muszę się do innej Zary wybrać.
Pewnie jak spadł śnieg to większość zniknęła, ale myślałam że może się ostało coś ze wszystkich modeli, żeby chociaż mieć rozeznanie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:09   #3414
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice chyba najlepiej zamawiać przez internet, bo w sklepach (przynajmniej w Warszawie) towar jest bardzo przebrany. Zawsze można ją potem bez problemu oddać do sklepu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 23:20   #3415
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Upatrzyłam jeszcze na targowisku szalik i czapkę (czapki są okropne, swędzi mnie czoło ) w cenie i jakości o niebo lepszej niż firmowe w galeriach, głupia jestem że od razu nie wzięłam.
Widziałam dziś w H&M bardzo fajny szal połączony z kapturem, od razu pomyślałam o Tobie jak go zobaczyłam. Niestety nie ma go na stronie, ale wygląda nieźle, może to byłoby jakieś rozwiązanie?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:02   #3416
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
a ja wanilią zainspirowałaś mnie do użycia mgiełki dziś hehe
A Ty mnie zainspirowałaś do użycia wczoraj maseczki miodowo-owsianej

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No wynajmowane to zawsze inna bajka, swoje to swoje i radość z urządzania jest większa. My też kupowaliśmy po kolei, np. 9 miesięcy nie mieliśmy kuchni urządzonej , niektórych rzeczy (jak talerze od kompletu czy filiżanki), wciąż nie mamy.
Radość pewnie będzie ogromna Zakup talerzy itp. też nas czeka, teraz mieliśmy różne z domu albo dokupione z mikroilościach, kompletów brak Ale mi się podobają niektóre komplety w Ikei. Lubię prostą zastawę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My mamy taką sofę - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...STAD#/20198972
Ale nie polecam jej, na dłuższą metę jest niewygodna (odkryłam to w sumie dopiero jak siedziałam na niej po kilka godzin dziennie i się uczyłam), muszę dokupić jej jakieś poduszki. No i szybko zaczęła skrzypieć tam gdzie się najczęściej u nas w domu siada czyli na tej leżance.
Dzięki za info.
Nam się wstępnie spodobała ta: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...217/#/10205237 - wydawała się bardzo wygodna w sklepie, a cena jest przystępna. TŻ bardzo chciałby fotel do kompletu.

Niestety, w innych sklepach niż Ikea wszystkie sofy, które nam się podobają i są wygodne, są bardzo drogie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj ćwiczyłam ćwiczę co drugi dzień i jestem zadowolona, chociaż to dopiero tydzień.
Ja wczoraj rano też ćwiczyłam, dziś wieczorem również zamierzam Póki co ćwiczę z tą pierwszą płytą, przy drugiej niestety zaczęłam wysiadać (tam są ćwiczenia interwałowe, niezbyt wskazane dla mojego serca z niewielką wadą ).
Bardzo się wkręciłam, to dobry znak.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja muszę umyć jeszcze raz okna wewnętrzne, bo TŻ mył na odwal się trochę ostatnio, te chusteczki to w każdym sklepie dostanę? Brzmią dobrze.
Ja kupowałam w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oglądałam też te legginsy snow ale nie przekonuje mnie chyba do końca ta guma. To się wygodnie nosi?
Ja też byłam nieprzekonana, ale moja koleżanka ma już chyba ze trzy pary takich właśnie z szeroką gumą z Zary i bardzo mi polecała. Mnie jest bardzo wygodnie, nic się nie wbija, jest mięciutko, brzuch spłaszczony
Moim zdaniem jest to dużo wygodniejsze niż taka wąska guma, jaka też często bywa w legginsach. Ta idealnie gładko leży i nie odznacza się pod ubraniami

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mierzyłam też puchowy płaszczyk Nike, wyglądał całkiem przyzwoicie i był cudownie leciutki, tylko chyba głupio do butów na obcasie w płaszczu z logo Nike na piersi.
W zeszłym roku kupiłam puchowy płaszczyk z Nike, w ślicznym kolorze jasnego beżu i jestem super zadowolona (ta lekkość ), ale po pierwsze w moim w ogóle nie widać logo - ja go sama nie mogłam dostrzec, więc otoczenie tym bardziej mogłoby mieć problem , a po drugie, ja go ubieram tylko jak jest już naprawdę zimno i praktycznie zawsze do Emu. Właściwie to on nie ma klasycznego sportowego fasonu, jest ładnie odszyty, ma wcięcie w talii i zebrał zeszłej zimy całe mnóstwo komplementów

Jak jest jeszcze taka cieplejsza zima, to noszę zazwyczaj wełniane, eleganckie płaszcze. Chociaż do nich też potrafię Emu założyć, jeżeli pada śnieg. Zimą ma mi być ciepło i koniec.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice chyba najlepiej zamawiać przez internet, bo w sklepach (przynajmniej w Warszawie) towar jest bardzo przebrany. Zawsze można ją potem bez problemu oddać do sklepu
Podzielam opinię Estelli, też korzystałam z tej drogi zakupów, zwroty też zdarzało mi się robić, nigdy nie było problemu.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

W końcu mi się udało wygrać zestaw startowy Cetaphil!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:24   #3417
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice chyba najlepiej zamawiać przez internet, bo w sklepach (przynajmniej w Warszawie) towar jest bardzo przebrany. Zawsze można ją potem bez problemu oddać do sklepu
No właśnie chyba trzeba będzie tak zrobić, chociaż jak nie jestem zdecydowana to wolałabym przymierzyć kilka. W sumie sama sobie jestem winna, bo należę do tych co myślą o ciuchach na zimę już po pierwszym śniegu.

A jak tam jest z płatnością? Tylko karta czy można w sklepie, bo mam kartę podarunkową nie wykorzystaną i planowałam na płaszcz?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Widziałam dziś w H&M bardzo fajny szal połączony z kapturem, od razu pomyślałam o Tobie jak go zobaczyłam. Niestety nie ma go na stronie, ale wygląda nieźle, może to byłoby jakieś rozwiązanie?
A to wygląda w miarę elegancko? Pójdę może zobaczyć w któryś dzień, chociaż już się nastawiłam na zakup czapki i trzeba będzie to zrobić.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Radość pewnie będzie ogromna Zakup talerzy itp. też nas czeka, teraz mieliśmy różne z domu albo dokupione z mikroilościach, kompletów brak Ale mi się podobają niektóre komplety w Ikei. Lubię prostą zastawę.
Mi też się podoba zastawa w Ikei, lubię duże i proste , ale jak się za dużo wydaje na kolejne kremy do twarzy to się nie ma na talerze. Może w grudniu się uda na nie odłożyć w końcu.
Mi się najbardziej podobają kwadratowe z serii 365+ ale 18 zł za jeden talerz to się lekko nie kalkuluje jak ja chcę pełną zastawę na 6 os. teraz.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki za info.
Nam się wstępnie spodobała ta: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...217/#/10205237 - wydawała się bardzo wygodna w sklepie, a cena jest przystępna. TŻ bardzo chciałby fotel do kompletu.

Niestety, w innych sklepach niż Ikea wszystkie sofy, które nam się podobają i są wygodne, są bardzo drogie.
Też całkiem fajna, jej chyba jeszcze nie było jak my się meblowaliśmy.
No jak się chce kupić niedrogą sofę to Ikea chyba jest jedynym wyjściem - my mieliśmy podobnie, te które nam się podobały gdzie indziej były bardzo drogie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja wczoraj rano też ćwiczyłam, dziś wieczorem również zamierzam Póki co ćwiczę z tą pierwszą płytą, przy drugiej niestety zaczęłam wysiadać (tam są ćwiczenia interwałowe, niezbyt wskazane dla mojego serca z niewielką wadą ).
Bardzo się wkręciłam, to dobry znak.
Ja dzisiaj też planuję, chociaż pewnie też będzie to zależało od tego o której wrócimy do domu i zjemy obiad (mam dziś wolne jeszcze). Drugiej płyty jeszcze nie zdobyłam, ale dopiero tydzień ćwiczę, więc na razie zostanę przy tej. Też się w miarę wkręciłam, chociaż mi się lekko nudzi cały czas to samo i muszę sobie zacząć muzykę puszczać w tle.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Rossmannie
Dzięki, zobaczę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też byłam nieprzekonana, ale moja koleżanka ma już chyba ze trzy pary takich właśnie z szeroką gumą z Zary i bardzo mi polecała. Mnie jest bardzo wygodnie, nic się nie wbija, jest mięciutko, brzuch spłaszczony
Moim zdaniem jest to dużo wygodniejsze niż taka wąska guma, jaka też często bywa w legginsach. Ta idealnie gładko leży i nie odznacza się pod ubraniami
Ja na razie się waham. Widziałam jeszcze ładne na wystawie w Mohito i jedne na stronie Mango Outlet, ze srebrnymi zamkami, widziałam w nich dziewczynę raz i wyglądała super.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W zeszłym roku kupiłam puchowy płaszczyk z Nike, w ślicznym kolorze jasnego beżu i jestem super zadowolona (ta lekkość ), ale po pierwsze w moim w ogóle nie widać logo - ja go sama nie mogłam dostrzec, więc otoczenie tym bardziej mogłoby mieć problem , a po drugie, ja go ubieram tylko jak jest już naprawdę zimno i praktycznie zawsze do Emu. Właściwie to on nie ma klasycznego sportowego fasonu, jest ładnie odszyty, ma wcięcie w talii i zebrał zeszłej zimy całe mnóstwo komplementów
No niby ja też bym go nosiła raczej głównie do oficerek, do kozaków na obcasie mam płaszcz wełniany (mam cieplutki, nachodziłam się jakiś czas temu za ocieplanym, ale już mi się znudził ), ale różnie może być no i nie wiem. Ten który ja mierzyłam jest czarny i ma również czarne logo na piersi, niby mało widoczne, ale jest. No ale był cudownie lekki i uszyty super. Popatrzę jeszcze dzisiaj w outlecie, może będą inne albo taniej, sama nie wiem gdzie kupić i co.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W końcu mi się udało wygrać zestaw startowy Cetaphil!
Gratulacje.
Ja jeszcze w to nie grałam, ale jak tak wszystkie wygrywacie, to chyba się zmotywuję w końcu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:27   #3418
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow: gratulacje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:42   #3419
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jak tam jest z płatnością? Tylko karta czy można w sklepie, bo mam kartę podarunkową nie wykorzystaną i planowałam na płaszcz?
To chyba musisz kupić w sklepie, przez internet tylko karty kredytowe albo PayPal.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi też się podoba zastawa w Ikei, lubię duże i proste , ale jak się za dużo wydaje na kolejne kremy do twarzy to się nie ma na talerze. Może w grudniu się uda na nie odłożyć w końcu.
Mi się najbardziej podobają kwadratowe z serii 365+ ale 18 zł za jeden talerz to się lekko nie kalkuluje jak ja chcę pełną zastawę na 6 os. teraz.
No właśnie, teraz muszę podchodzić do zakupów kosmetycznych ze zdecydowanie większym rozsądkiem...
Te 365+ bardzo mi się podobają, w mój gust trafia też seria Arv (o ile nie przekręcam nazwy), wygląda tak delikatnie, tylko jest w niej chyba mało naczyń.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też całkiem fajna, jej chyba jeszcze nie było jak my się meblowaliśmy.
No jak się chce kupić niedrogą sofę to Ikea chyba jest jedynym wyjściem - my mieliśmy podobnie, te które nam się podobały gdzie indziej były bardzo drogie.
Jak weszliśmy do salonu, gdzie były właśnie sofy, stoliki kawowe itp., to tam sam stolik kosztował tyle, co sofa w Ikei

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też planuję, chociaż pewnie też będzie to zależało od tego o której wrócimy do domu i zjemy obiad (mam dziś wolne jeszcze).
Ale Ci fajnie, jeszcze odpoczywasz Ja już po urlopie, dzisiaj zaspałam 25 minut, ale wyrobiłam się szybciej, niż normalnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja na razie się waham. Widziałam jeszcze ładne na wystawie w Mohito i jedne na stronie Mango Outlet, ze srebrnymi zamkami, widziałam w nich dziewczynę raz i wyglądała super.
Pokażesz linka do tych z Mango? Srebrne zamki brzmią dobrze

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No niby ja też bym go nosiła raczej głównie do oficerek, do kozaków na obcasie mam płaszcz wełniany (mam cieplutki, nachodziłam się jakiś czas temu za ocieplanym, ale już mi się znudził ), ale różnie może być no i nie wiem. Ten który ja mierzyłam jest czarny i ma również czarne logo na piersi, niby mało widoczne, ale jest. No ale był cudownie lekki i uszyty super. Popatrzę jeszcze dzisiaj w outlecie, może będą inne albo taniej, sama nie wiem gdzie kupić i co.
Ach, te dylematy... Jak to dobrze, że mnie w tym roku omijają!
Mnie w sumie TŻ przekonał do zakupu w Nike, bo ja się oczywiście upierałam przy innych, ale miał trochę racji stwierdzając, że właściwie żadna puchówka nie wygląda super elegancko, a ta, niby ze sportowego sklepu, miała bardziej kobiecy krój niż wiele innych z sieciówek. A jakość jest rewelacyjna.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Gratulacje.
Ja jeszcze w to nie grałam, ale jak tak wszystkie wygrywacie, to chyba się zmotywuję w końcu.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Snow: gratulacje
Dzięki dziewczyny
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:13   #3420
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To chyba musisz kupić w sklepie, przez internet tylko karty kredytowe albo PayPal.
No właśnie tak myślałam, chociaż w sumie karta mogłaby iść na coś innego, tylko ja dalej nie wiem którą brać jakbym miała kupować w Zarze.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No właśnie, teraz muszę podchodzić do zakupów kosmetycznych ze zdecydowanie większym rozsądkiem...
Te 365+ bardzo mi się podobają, w mój gust trafia też seria Arv (o ile nie przekręcam nazwy), wygląda tak delikatnie, tylko jest w niej chyba mało naczyń.
Arv mi się średnio podoba, taki klasyczny jest. Ja długo chciałam kupić ten zestaw: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...790/#/90148790 tylko starliśmy się przy zakupie z TŻem o kolor (ja chciałam biały, on zielony) i chyba wrócę do tego pomysłu, bo jest prosty i ładny w miarę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale Ci fajnie, jeszcze odpoczywasz Ja już po urlopie, dzisiaj zaspałam 25 minut, ale wyrobiłam się szybciej, niż normalnie
Ja jutro będę mieć twarde lądowanie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pokażesz linka do tych z Mango? Srebrne zamki brzmią dobrze
Takie: http://mangooutlet.com/PL/p0/outlet/...=1352109872448

Tylko nie wykupcie mi wszystkich S-ek zanim się namyślę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ach, te dylematy... Jak to dobrze, że mnie w tym roku omijają!
Mnie w sumie TŻ przekonał do zakupu w Nike, bo ja się oczywiście upierałam przy innych, ale miał trochę racji stwierdzając, że właściwie żadna puchówka nie wygląda super elegancko, a ta, niby ze sportowego sklepu, miała bardziej kobiecy krój niż wiele innych z sieciówek. A jakość jest rewelacyjna.
Mnie omijały przez ostatnie bodajże 3 lata, to teraz jak już przenosiłam wszystko do oporu to trzeba uzupełnić garderobę.
Ja się waham tylko między Zarą a tym z Nike, niby puchówki faktycznie nie są eleganckie i mają być ciepłe, ale nie wiem. Nie lubię kupować takich rzeczy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.