Badanie piersi Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-09, 13:59   #1
nobody99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 4

Badanie piersi Lublin


Nie wiem czy ginekologia to na pewno odpowiedni dział, jeśli nie to przepraszam. Ale od kilku dni boli mnie pierś i jest wyczuwalny pod nią jakiś guzek, dlatego szukam lekarza w Lublinie, który się tym zajmie na nfz. Macie kogoś do polecenia? I czy jeśli nigdy nie byłam u ginekologa to potrzebuje jakieś skierowanie, albo w ogóle jakieś papiery jeśli jestem z innego województwa i nigdy u tego lekarza/przychodni nie byłam? Bo lekarza rodzinnego mam 200 km stąd i tak średnio mi specjalnie jechać.
nobody99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 14:49   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Badanie piersi Lublin

Cytat:
Napisane przez nobody99 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ginekologia to na pewno odpowiedni dział, jeśli nie to przepraszam. Ale od kilku dni boli mnie pierś i jest wyczuwalny pod nią jakiś guzek, dlatego szukam lekarza w Lublinie, który się tym zajmie na nfz. Macie kogoś do polecenia? I czy jeśli nigdy nie byłam u ginekologa to potrzebuje jakieś skierowanie, albo w ogóle jakieś papiery jeśli jestem z innego województwa i nigdy u tego lekarza/przychodni nie byłam? Bo lekarza rodzinnego mam 200 km stąd i tak średnio mi specjalnie jechać.
Hej, idź się zapisać do najbliżej przychodni. Z tego co wiem, nie trzeba mieć żadnych dodatkowych dokumentów poza dowodem tożsamości. Potem zapisz się do ginekologa i poproś o skierowanie na usg piersi. Możesz też spróbować wykonać je prywatnie. Cena się zaczyna od kilkudziesięciu złoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-09 15:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.