caly miesiac okres? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 11:02   #1
kukaweczka
Przyczajenie
 
Avatar kukaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19

caly miesiac okres?


Witam moje pytanie a raczej problem polega na tym ze 25sierpnia miałam okres skaczyl sie 31sierpnia gdzie od 2 wrzesnia tak co dwa dni zaczelam plamic przypomina to okres lecz nie mocny dzis 12wrzesnia wszystko przypomina zwykly okres gdzie powinnam go miec dopiero 21 wrzesnia Zawsze mialam reguralnie nigdy nie mialam zadnych zapalen czy cos takiego 2 lata temu mialam cesarke ale to chyba nie ma nic wspólnego Czy moge liczyc na jakas porade ?
kukaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:46   #2
zafirek
Raczkowanie
 
Avatar zafirek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 35
Dot.: caly miesiac okres?

Mam podobny problem ;/ ja nie miałam przez półtora miesiąca ( w tym okresie chorowałam przez tydzień w którym powinien sie pojawić) a w chwili obecnej mam już od tygodnia. Niecierpliwie czekam na koniec i mykam do specjalisty. A co jesli się nie skończy? :/
__________________
.....let me show you the world in my eyes......
zafirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:16   #3
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: caly miesiac okres?

Cytat:
Napisane przez zafirek Pokaż wiadomość
Mam podobny problem ;/ ja nie miałam przez półtora miesiąca ( w tym okresie chorowałam przez tydzień w którym powinien sie pojawić) a w chwili obecnej mam już od tygodnia. Niecierpliwie czekam na koniec i mykam do specjalisty. A co jesli się nie skończy? :/
Jeśli pójdziesz do ginekologa to okres się skończy, bo jeśli coś będzie nie tak to lekarz ci przepisze jakieś tabletki.
Ja miałam bardzo długo okres (ale już nie pamiętam ile w zasadzie miałam krwotok)... dostałam silną anemię, aż byłam zielona... dostałam jakiś zastrzyk i tabletki na uszczelnienie naczyń krwionośnych... ale dziewczyny doświadczenie mnie nauczyło, że z każdym nawet najmniejszym problemem należy lecieć do gina, wizyta nie zaszkodzi i nie ma się co wstydzić lekarza, po to on jest żeby pomagać
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:29   #4
zafirek
Raczkowanie
 
Avatar zafirek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 35
Dot.: caly miesiac okres?

Pójdę za Twoją radą i umówię się na wizytę. Dzięki za "popchnięcie" bo znając siebie pewno bym jeszcze trochę zwlekała
__________________
.....let me show you the world in my eyes......
zafirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:48   #5
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: caly miesiac okres?

Cytat:
Napisane przez zafirek Pokaż wiadomość
Pójdę za Twoją radą i umówię się na wizytę. Dzięki za "popchnięcie" bo znając siebie pewno bym jeszcze trochę zwlekała
Nie zwlekaj... ja tak zrobiłam, a potem bardzo tego żałowałam... więc idź i szybko się uspokoisz, będziesz wiedzieć co i jak, pamiętaj zdrowie jest tylko jedno życzę powodzenia
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:52   #6
kukaweczka
Przyczajenie
 
Avatar kukaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: caly miesiac okres?

edit 23 ale czy dowiedzialas sie czym to bylo spowodowane czemu to tak dlugo sie utrzymowalo ?
kukaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:53   #7
kukaweczka
Przyczajenie
 
Avatar kukaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: caly miesiac okres?

zafirek mysle ze szybciej tam dojdziesz jak ja wiec jak juz cos sie dowiesz to zaklikaj
kukaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 14:56   #8
zafirek
Raczkowanie
 
Avatar zafirek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 35
Dot.: caly miesiac okres?

Cytat:
Napisane przez kukaweczka Pokaż wiadomość
zafirek mysle ze szybciej tam dojdziesz jak ja wiec jak juz cos sie dowiesz to zaklikaj
Dzisiaj jest już późnawo. Spróbuję jutro. Jak coś to dam znać. Grrrr zgroza
__________________
.....let me show you the world in my eyes......
zafirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 15:14   #9
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: caly miesiac okres?

Cytat:
Napisane przez kukaweczka Pokaż wiadomość
edit 23 ale czy dowiedzialas sie czym to bylo spowodowane czemu to tak dlugo sie utrzymowalo ?
Moja historia jest dość długa, ale tak w dużym skrócie wyglądało to tak: dostałam okres, już od samego poczatku mi nie pasował, za dużo krwi było, ale ja głupia zlekceważyłam to, po 7 dniach dalej miałam "okres", ok 12 dnia poszłam do ginekologa, dodam niemiły facet coś tam pomruczał przepisał tabletki... w aptece się panie tak dziwnie na mnie patrzyły i zapytały czy to dla mnie, później się okazało, że lekarz pomylił tabletki (zupełnie nie były dla mnie przeznaczone, tylko dla kobiet po menopauzie), ale zażywałam je przez kilka dni... było jeszcze gorzej. Mama przeczytała ulotki, bo już zaczynałam mdleć (zemdlałam na ulicy i jakieś babcie co szły z kościoła stanęły nade mną jak oprzytomniałam i powiedziały nażarła się narkotyków to ma i poszły dalej, zlitował się nade mną jakiś chłopak i mnie do domu zaprowadził). Wieczorem wylądowałam na pogotowiu... okazało się, że miałam cosik po lewej stronie... 3 razy robione było usg w ten sam wieczór... lekarz przepisał tabletki... międzyczasie krwawienie ustało, po jakimś czasie usg nie wykazało nic. Nie wiem co to było bo ja ledwo żyłam z bólu i osłabienia i jakoś mnie to w tym momencie nie interesowało. Lekarz rozmawiał z moją mamą... Teraz regularnie chodzę do świetnego gina i jak na razie wszystko jest ok. Za swoją sytuację mogę podziękować samej sobie... więc więcej taka głupia nie będę...
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:25   #10
Tequillaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 193
Dot.: caly miesiac okres?

Może wybierz sie do doktora on pomoze wyregulować Ci miesiączkowanie.
__________________
http://lightclothesss.blogspot.com/

Dzień mocno chwycić nim on złapie mnie...
Tequillaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 17:33   #11
Madziaraaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 24
Dot.: caly miesiac okres?

Koniecznie musisz iść do lekarza bo wpadniesz w anemie!przepisze tabletki,kiedy wszystko sie unormuje bedziesz mogła je odstawic i bedzie gitwiem bo sama tak miałam.Buzka
Madziaraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.