5 błędów, które szkodzą twojej skórze! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-02-13, 13:57   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

5 błędów, które szkodzą twojej skórze!


Wszystkie doskonale zdajemy sobie, że niestaranny demakijaż, wyciskanie niedoskonałości, brak snu i palenie papierosów bardzo szkodzą naszej skórze. Oto 5 rzeczy, które również działają na nią bardzo niekorzystnie. Znasz je wszystkie? czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 18:05   #2
kjurak
Raczkowanie
 
Avatar kjurak
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 41
GG do kjurak
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Czy to ma się również do tzw. biernych palaczy? Moi rodzice palą non stop, wszędzie gdzie się tylko da..
__________________
"Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą Ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się jakbyś tego nie zauważał"
kjurak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 19:57   #3
wallping
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

ja mam ciężką skórę, cały czas jest sucha ;/

<reklama>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-19 o 10:42 Powód: <reklama>
wallping jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:15   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Cytat:
Napisane przez kjurak Pokaż wiadomość
Czy to ma się również do tzw. biernych palaczy? Moi rodzice palą non stop, wszędzie gdzie się tylko da..
Dym papierosowy fatalnie wpływa na skórę - przyśpiesza starzenie, skóra staje się sucha, mniej elastyczna, ma mniej włókien kolagenowych.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:16   #5
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Dym papierosowy szkodzi na wszystko skórę, włosy, zęby, oddech ... Także palenie nie jest eleganckie, nie oszukujmy się, sama jestem palaczką i nie rozumiem osób, które palą w całym mieszkaniu, nie chciałabym by moje meble, firanki i pościel cuchnęły dymem
Dla osoby niepalącej mieszkanie z egoistycznym palaczem to istne piekło bo jak wiadomo biernym palaczom dym papierosowy szkodzi o wiele bardziej niż osobie bezpośrednio palącej.

Co do porad z poduszką i dzióbkiem do zdjęć to kompletnie beznadziejne i chyba z braku pomysłu rady wyjęte, widać, że redakcja już kompletnie się nie stara i napisze wszystko byleby tylko coś nowego się pojawiło.
Zdjęcia z dzióbkiem są idiotyczne i na poziomie gimnazjum ale jeżeli nie powinniśmy ich robić z obawy przed zmarszczkami to tak samo zrezygnujmy z buziaków, dmuchania na łyżkę zbyt ciepłej zupy czy gwizdania :P

Poduszka to już kompletna abstrakcja. To nie są żadne zmarszczki senne a odcisk na twarzy, który znika i nie widziałam by ktoś na stare lata chodził ze swoją odciśniętą poduszką na twarzy ;D

Dziwi mnie natomiast czemu nigdzie nie padło palenie papierosów i tutaj nie ma znaczenia czy to kopciuchów czy elektronicznych, jedne i drugie sprzyjają powstaniu zmarszczek wokół ust
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:14   #6
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Z tymi poduszkami to nie jest takie do końca głupie.
Sama nie mam jedwabnych, głównie z przyczyn organizacyjnych, bo musiałabym albo wymienić wszystkie komplety pościeli na jedwabne, czyli bardzo drogie, albo uszyć sobie chyba sama z kupionego materiału. Jeśli kiedyś, jak będę miała za dużo czasu i pieniędzy, może to zrobię
ale na razie staram się raczej co tydzień zmieniać pościel na świeżą.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 11:22   #7
wawrzyniak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Muszę wyczyścić swój telefon...
wawrzyniak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 15:44   #8
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Czyszczę swój telefon regularnie, nie z powodu trądziku, bo takowego nie posiadam, ale po prostu lubię mieć czysty, odkażony telefon. W końcu korzystam z niego w wielu miejscach publicznych i jak pomyślę o tych wszystkich zarazkach, to mnie wzdryga.

Co do jedwabnych poszewek, to mam swoją, a wyszła bardzo tanio. Kupiłam dużą, jedwabną apaszkę na Allegro, kosztowała grosze, a resztą zajęła się mama, bo lubi szyć na maszynie. Zresztą, jak ktoś ma nieco wprawy i wolnego czasu, może zszyć ręcznie. I gotowe
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:22   #9
keepcalmandbebeautiful
Raczkowanie
 
Avatar keepcalmandbebeautiful
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Czytałam, że za granicą są takie specjalne urządzenia do dezynfekowania swojego telefonu, bo to prawdziwa rozmnażalnia bakterii. Nie wiem jednak, czy jest coś takiego w Polsce.
A z tym dziubkiem to dobry argument, by w końcu zniknęła moda na "dziubkowe selfie"
__________________
Mój blog: Keep calm and be beautiful
keepcalmandbebeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 12:52   #10
Barbraa59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Najlepiej wyczyścić porządnie twarz. Byłam ostatnio na peelingu lekarskim Po kilku konsultacjach z lekarzami problem trądziku zniknął. Oby na zawsze

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-25 o 09:08 Powód: link
Barbraa59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:44   #11
keepcalmandbebeautiful
Raczkowanie
 
Avatar keepcalmandbebeautiful
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Cytat:
Napisane przez Barbraa59 Pokaż wiadomość
Najlepiej wyczyścić porządnie twarz.
U mnie samo oczyszczanie niewiele daje. Owszem, parę dni twarz wygląda pięknie, zero wągrów, ale po krótkim czasie zaskórniki pojawiają się na nowo. Zresztą zaskórniki to tylko mały pikuś, bo u mnie większym problemem są takie jakby podskórne stany zapalne, którym oczyszczanie nic nie da :/
__________________
Mój blog: Keep calm and be beautiful
keepcalmandbebeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 08:15   #12
onaczerwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Cytat:
Napisane przez keepcalmandbebeautiful Pokaż wiadomość
U mnie samo oczyszczanie niewiele daje. Owszem, parę dni twarz wygląda pięknie, zero wągrów, ale po krótkim czasie zaskórniki pojawiają się na nowo. Zresztą zaskórniki to tylko mały pikuś, bo u mnie większym problemem są takie jakby podskórne stany zapalne, którym oczyszczanie nic nie da :/
Borykałam się z problemem pryszczy przez jakieś 8 lat, od samego początku dojrzewania. Pomógł mi dopiero Skinoren (kupiłam go jako ostatnią deskę ratunku, bo ktoś polecił go na Wizażu ) - w kombinacji z kosmetykami Tołpa Sebio. Może Tobie też pomogą? Trochę kosztują, a Skinoren jest dostępny tylko w aptece, ale może warto spróbować. Po Skinorenie było widać różnicę już po dwóch - trzech zastosowaniach, ale wiadomo, że u każdego inaczej...

Nigdy nie udzielam się na Wizażu, ale wiem jak wkurzające potrafią być te cholerne pryszczole, może chociaż komuś to pomoże :P

Pozdrawiam
onaczerwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 06:49   #13
keepcalmandbebeautiful
Raczkowanie
 
Avatar keepcalmandbebeautiful
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: 5 błędów, które szkodzą twojej skórze!

Cytat:
Napisane przez onaczerwona Pokaż wiadomość
Borykałam się z problemem pryszczy przez jakieś 8 lat, od samego początku dojrzewania. Pomógł mi dopiero Skinoren (kupiłam go jako ostatnią deskę ratunku, bo ktoś polecił go na Wizażu ) - w kombinacji z kosmetykami Tołpa Sebio. Może Tobie też pomogą? Trochę kosztują, a Skinoren jest dostępny tylko w aptece, ale może warto spróbować. Po Skinorenie było widać różnicę już po dwóch - trzech zastosowaniach, ale wiadomo, że u każdego inaczej...

Nigdy nie udzielam się na Wizażu, ale wiem jak wkurzające potrafią być te cholerne pryszczole, może chociaż komuś to pomoże :P

Pozdrawiam
Bardzo Ci dziękuję za informację Na razie wypróbuję kurację zleconą mi przez dermatologa, ale jeśli to nie pomoże (choć mam nadzieję, że jednak pomoże, bo to taka całościowa kuracja: pielęgnacja, dieta, itd, bo gdyby mimo tylu starań i wyrzeczeń nie było efektów, to bym się wkurzyła :P), to będę pamiętać o Skinorenie
__________________
Mój blog: Keep calm and be beautiful
keepcalmandbebeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 07:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.