Nieoperacyjna korekta nosa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-13, 14:44   #1
Liliannaaaa
Raczkowanie

Nieoperacyjna korekta nosa.

Czy któraś z Was miała styczność z tym zabiegiem ? Jakich efektów można się spodziewać ? Najbardziej przeszkadza mi garbek i opadająca końcówka, czy da się to w taki sposób skorygować , czy nos nie będzie wyglądał wtedy na większy ?
Liliannaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 21:08   #2
kaka26
Przyczajenie

Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Witam
Też jestem zainteresowana tematem o nieoperacyjnej korekcie nosa
jakie są efekty takiego zabiegu.
kaka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 01:06   #3
Liliannaaaa
Raczkowanie

Jestem juz zapisana na ten zabieg przy okazji powiekszania ust Zdam relacje po. Pani doktor powiedziala, ze jest w stanie za pomoca kwasu hialoronowego wyprostowac nos tzn wypelnic miejsca pomiedzy garbkiem i bedzie prosta linia, jest w stanie go zwezic i nieco uniesc. Bede placic za to 1600zł
Stary 2014-04-18, 10:38   #4
kormoran1
Przyczajenie

Też jestem ciekawa efektu. Jeśli możesz, to zrób zdjęcie przed i po, Twojego noska i wklej linka na forum. Trzymam kciuki. Daj znać jak się czujesz po.,,Gratuluję odwagi..
kormoran1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 22:32   #5
Liliannaaaa
Raczkowanie

Jasne, dam znac To nie boli
Stary 2014-07-13, 21:20   #6
simonka005
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Liliannaaaa Pokaż wiadomość
Jasne, dam znac To nie boli

Jak tam efekty? Też myslę o takim zabiegu, a moze ktos moze jeszcze się pochwalić zmianą wyglądu noska dzieki ostrzykiwaniu? Nie wiem czy warto inwestowac.Co roku ponad 100o zl na nos to juz moze uzbierac na operację.
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 11:48   #7
O_LEN_K
Przyczajenie

Efekty są całkiem w porządku. Jak chodzę na zabiegi to spotykam panie, które taką korektę miały. Widać, że są zadowolone, więc sądzę, że zabiegi były udane

Sprawdziłam na stronie tego gabinetu gdzie sama chodzę. Wejdź sama i zobacz:
http://www.artestetyka.pl/bezoperacy...ksztaltu_nosa_

Ja się tam pozbywałam blizn potrądzikowych.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez simonka005 Pokaż wiadomość
Jak tam efekty? Też myslę o takim zabiegu, a moze ktos moze jeszcze się pochwalić zmianą wyglądu noska dzieki ostrzykiwaniu? Nie wiem czy warto inwestowac.Co roku ponad 100o zl na nos to juz moze uzbierac na operację.

A paznokcie jak często robisz?
Ja na paznokcie raz w miesiącu wywalam ok 130 zł. (tylko manicure, a jeszcze stopy!) Jak bym miała wybierać - operacja czy zabieg - nawet za średnio ok 130 zł/ m-c za zabieg, to wolę zabieg
O_LEN_K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 10:29   #8
Corab
Przyczajenie

U mnie zabieg modelowania, korekcji nosa kwasem się sprawdził. Miałem dość duży garbek na nosie, ale doświadczenie lekarza prowadzącego było duże, więc poradził sobie z moim przypadkiem. W mojej ocenie twarz wygląda fajniej, i warto wydać tego tysiączka, a chirurg to ostateczność
Corab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:57   #9
simonka005
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corab Pokaż wiadomość
U mnie zabieg modelowania, korekcji nosa kwasem się sprawdził. Miałem dość duży garbek na nosie, ale doświadczenie lekarza prowadzącego było duże, więc poradził sobie z moim przypadkiem. W mojej ocenie twarz wygląda fajniej, i warto wydać tego tysiączka, a chirurg to ostateczność
Dziękuję za informację, mam umówioną konsultację z lekarzem jestem bardzo ciekawa co powie. Podobno preparaty typu radiesse trzymaja sie dluzej , nawet 2 lata. Ja w zasadzie nie mam dużej niedoskonałości nosa widać tylko z profilu jak ktos się przygląda, tak zwane siodełko na czubku, bardziej mnie denerwuje sam fakt ze ten czubek jest gruby i szeroki, ale nie wiem czy akurat coś takiego da się skorygować.Podobno wg opisów zabiegu i wypowiedzi lekarzy optycznie można skorygowac. zoabaczymy, to dopiero za 2 tygodnie. Na pewno dam znac co sie dowiem.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

A paznokcie jak często robisz?
Ja na paznokcie raz w miesiącu wywalam ok 130 zł. (tylko manicure, a jeszcze stopy!) Jak bym miała wybierać - operacja czy zabieg - nawet za średnio ok 130 zł/ m-c za zabieg, to wolę zabieg [/QUOTE]

Paznokci nie robię ..tzn czasem na jakąs okazję pozowole sobie na hybrydowy ale to może 2 razy do roku...
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 17:50   #10
Corab
Przyczajenie

Widzę że jesteście z Łodzi? Sadząc po linku do gabientu. Ja ochodzę i robiłem zabieg w Krakowie, też rozmawiałem o Radiesse i jeszcze o takim preparacie jak Ellanse S
Natomiast pani dr.która wykonała zabieg, dobrała kwas z Restylane. Jak efekt ustąpi, wybieram się na ponowny zabieg. U simonka005 może być ciężko wyprowadzić taki nos, trzymam kciuki żebyś była zadowolona z zabiegu, bo u mnie na prawdę dał dużą poprawę. Pozdrawiam
Stary 2014-07-30, 12:49   #11
togetherforever
BAN stały

a jaki to jest zabieg? bo szczerze to go nie bardzo kojarzę. sama myślę o tym, żeby nos zmniejszyć, bo nie jestem zadowolona z tego jak on wygląda. Planuję się wybrać do dra Osucha bo słyszałam, że on jest dobrym specjalistą, jeśli chodzi o noski
togetherforever jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 07:57   #12
Corab
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
a jaki to jest zabieg? bo szczerze to go nie bardzo kojarzę. sama myślę o tym, żeby nos zmniejszyć, bo nie jestem zadowolona z tego jak on wygląda. Planuję się wybrać do dra Osucha bo słyszałam, że on jest dobrym specjalistą, jeśli chodzi o noski
Sorki że z opóźnieniem odpisuje, ale urlop bez internetu miałem a zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego usieciowanego 1 ml. miałem u dr.Kuschill w Krakowie. Mega polecam, super sprawa!
Stary 2014-09-01, 11:07   #13
togetherforever
BAN stały

spoko dzięki za info, tylko jeszcze się zastanawiam, czy to jest dobre rozwiazanie w każdym przypadku? bo sobie myślę, że jak ktoś ma bardzo poważną wadę, to chyba taki wypełniacz nie pomoże
togetherforever jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:30   #14
Corab
Przyczajenie

Cytat:
spoko dzięki za info, tylko jeszcze się zastanawiam, czy to jest dobre rozwiazanie w każdym przypadku? bo sobie myślę, że jak ktoś ma bardzo poważną wadę, to chyba taki wypełniacz nie pomoże
To prześlij im swoją fotkę nosa i napisz na jakim efekcie Ci zależy. Uzyskasz informacje czy w twoim przypadku estetyczna pomoże czy potrzebny będzie chirurg
nic cię to nie kosztuje! powodzenia
Stary 2015-11-20, 08:56   #15
vougee
Przyczajenie

Cytat:
to prawda, u mnie tylko operacja....będę miała łamaną kość i skracany nos....straszenie się boję....będę pod pełna narkozą...a po zabiegu będę wyglądać ponoć jak panda!!!! Zabieg za 3 dni!!! chciałabym móc wymodelować nos kwasem i mieć z głowy jak Ty Corab i inni .... jestem z jednej strony załamana a z drugiej szczęśliwa że będę miała ładny, zgrabny lekko zadarty nosek! trzymajcie za mnie kciuki
vougee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 17:17   #16
Izma56O
Raczkowanie

Moja kuzynka poddała się korekcji nosa w klinice Vident w Bydgoszczy i naprawdę ładnie jej to zrobili. Była bardzo zadowolona z opieki i efektów zabiegu.
Izma56O jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 13:48   #17
Stachniaczek90
Przyczajenie

Kochane, chirurg to ostateczność. W dzisiejszych czasach można bez problemu udać sie d kliniki medycyny estetycznej i za pomocą kwasu hialuronowego sprawić,ze nos bedzie wyglądał o niebo lepiej Moze jest to kosztowne, ale duzo bardziej bezpieczne
Stachniaczek90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 15:29   #18
Wieszczka
Zadomowienie

Ma ktoś zdjęcia przed i po? Bo zastanawiam się nad poprawieniem nosa.
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 23:17   #19
olecka12
Przyczajenie

Modelowanie nosa za pomocą kwasu hialuronowego jest coraz popularniejsze. Ja się poddałam takiemu zabiegowi XXX poza tym wiedziałam, że kwas po jakimś czasie się rozpuści, tak więc efekty nie jest stały. nie żałuje, nos nadal jest duży, ale wyglądam o niebo lepiej. Pomyśleć, że przez całe życie miałam ogromne kompleksy, 15 min w gabinecie potrafiło odmienić mojego zdanie na swój temat. Teraz jestem dla siebie ładna

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-03-04 o 10:07
olecka12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 23:26   #20
tomekzws
Przyczajenie

hej co myślicie o tym wypełniaczu elanse?

Z tego co czytam jest bardziej trwały niż kwas hialuronowy. Ktoś miał tutaj robiony nos tym elanse?
tomekzws jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości