Zakupy na Vinted - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-20, 09:28   #61
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja też jestem bardzo zadowolona z vinted, jestem tam dwa dni i już 5 rzeczy sprzedanych, opcja "kup teraz" świetna, mimo braku komentarzy kupujący nie mają się czego obawiać i klikają, przetrzymywanie kasy mi nie przeszkadza, trwa to dwa dni, więc bez tragedii, a etykiety drukuję u fotografa pod blokiem za 10 groszy, więc mega
Hm, może spróbuję na Vinted... mam nadzieje że coś się sprzeda...
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 13:20   #62
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja też jestem bardzo zadowolona z vinted, jestem tam dwa dni i już 5 rzeczy sprzedanych, opcja "kup teraz" świetna, mimo braku komentarzy kupujący nie mają się czego obawiać i klikają, przetrzymywanie kasy mi nie przeszkadza, trwa to dwa dni, więc bez tragedii, a etykiety drukuję u fotografa pod blokiem za 10 groszy, więc mega
dajesz ludziom możliwość zwrotu ? bo brak możliwości zwrotu , zawsze ogranicza sprzedaż , na allegro wielu osób pyta mnie o możliwość zwrotu , ale ja po złych doświadczeniach nie zgadzam się na zwroty , co niestety ogranicza mi sprzedaż na allegro

a te rzeczy co sprzedałaś to za grosze , czy cena była nie wiem jak napisać - odpowiednia do wartości sprzedawanej rzeczy ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 14:50   #63
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
dajesz ludziom możliwość zwrotu ? bo brak możliwości zwrotu , zawsze ogranicza sprzedaż , na allegro wielu osób pyta mnie o możliwość zwrotu , ale ja po złych doświadczeniach nie zgadzam się na zwroty , co niestety ogranicza mi sprzedaż na allegro

a te rzeczy co sprzedałaś to za grosze , czy cena była nie wiem jak napisać - odpowiednia do wartości sprzedawanej rzeczy ?
nie daję możliwości zwrotu, ceny od 30-70zł za rzecz, wg mnie adekwatne dla danej rzeczy, za 30zł sprzedaję topy/koszule za 70zł kaszmiry/kurtki itd
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 20:17   #64
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
nie daję możliwości zwrotu, ceny od 30-70zł za rzecz, wg mnie adekwatne dla danej rzeczy, za 30zł sprzedaję topy/koszule za 70zł kaszmiry/kurtki itd
to dobre ceny grosz do grosza i na nowy ciuch się zbierze
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 22:10   #65
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
to dobre ceny grosz do grosza i na nowy ciuch się zbierze
dokładnie, a ciuchy i tak leżały nienoszone
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 08:09   #66
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

A na vinted jest możliwość wystawienia przedmiotu z opcją zakupu tylko przez odbiór osobisty?
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 09:51   #67
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A na vinted jest możliwość wystawienia przedmiotu z opcją zakupu tylko przez odbiór osobisty?
Kiedyś było, teraz nie wiem, nie jestem pewna
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 17:05   #68
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kiedyś było, teraz nie wiem, nie jestem pewna
Z tego co wystawiam to jest opcja wysyłki indywidualnej i wtedy jak ktoś kupuje to można ustalić że odbiór osobisty...jak ktos wybiera opcja kup teraz to wtedy Ty wybierasz rodzaj paczki lub własnie odbiór osobisty
weezie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 12:32   #69
lelenda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 44
Dot.: Zakupy na Vinted

Tak jest taka możliwośc. Po prostu ustalasz sobie wysoką cenę wysyłki indywidualnej. Musisz sie jednak liczyć ze znacznym ograniczeniem potencjalnych klientów.
lelenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 13:09   #70
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: Zakupy na Vinted

No mnie np też by to z lekka zniechęciło. Jednak masz tam jeszcze ochronę dla kupującego i to nie jest złe, ale czasem są różne przesyłki i to też jest prawda..
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 13:59   #71
lelenda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 44
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie do vinted przekonała właśnie ochrona kupujących. Kupuję tam raczej droższe rzeczy (na przyklad torebki czy buty). Nie odwazyłabym sie zamówić markowej torebki przez olx. Ale kilka razy zamawialam przez vinted i wszystko było ok.
lelenda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 22:33   #72
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kiedyś było, teraz nie wiem, nie jestem pewna
Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Z tego co wystawiam to jest opcja wysyłki indywidualnej i wtedy jak ktoś kupuje to można ustalić że odbiór osobisty...jak ktos wybiera opcja kup teraz to wtedy Ty wybierasz rodzaj paczki lub własnie odbiór osobisty
Cytat:
Napisane przez lelenda Pokaż wiadomość
Tak jest taka możliwośc. Po prostu ustalasz sobie wysoką cenę wysyłki indywidualnej. Musisz sie jednak liczyć ze znacznym ograniczeniem potencjalnych klientów.
Dziękuję za odpowiedzi, ja chciałabym żeby ktoś odebrał osobiście bo zwyczajnie nie mam dostępu do drukarki (do drukarni mam kilka przystanków) i po prostu wolałabym sprzedać coś za serio symboliczną kwotę (10-20zl) byleby tylko ktoś sobie po to podjechał.
Jeszcze nie odważyłam się niczego wystawić ale jak już to zrobię to na początku opisu przedmiotu napiszę że możliwy tylko odbiór osobisty.

Niczego też jeszcze nie kupiłam ale mam pytanie odnośnie kupowania. Czy jak kliknę "kup teraz" to będę miała jeszcze szansę się z tej transakcji wycofać?
Chodzi mi o przypadkowe kliknięcie. Czy wtedy zablokuje sprzedającemu ta rzecz i będzie miał przez to problemy?
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 23:06   #73
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Zakupy na Vinted

Przypadkowe kliknięcie nie oznacza od razu kupna, gdyż jest kilka kroków, aby sfinalizować transakcję po stronie kupującego, czyli musisz wybrać przesyłkę i zapłacić za przedmiot. Jak nie zapłacisz to nie kupisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 07:08   #74
paulago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 26
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja polecam, kupowałam kilka rzeczy i wszystko OK
paulago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 07:21   #75
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Z tego co wystawiam to jest opcja wysyłki indywidualnej i wtedy jak ktoś kupuje to można ustalić że odbiór osobisty...jak ktos wybiera opcja kup teraz to wtedy Ty wybierasz rodzaj paczki lub własnie odbiór osobisty
Rodzaj wysyłki wybiera kupujący, nie sprzedający.


Sprzedający może ustawić w profilu jakimi opcjami chce wysyłać.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 15:59   #76
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Przypadkowe kliknięcie nie oznacza od razu kupna, gdyż jest kilka kroków, aby sfinalizować transakcję po stronie kupującego, czyli musisz wybrać przesyłkę i zapłacić za przedmiot. Jak nie zapłacisz to nie kupisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, własnie kupiłam buty
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 19:17   #77
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Odkupiłam sobie kilka ciuchów, których sprzedaży żałuję. Wysłałam dużo pytań, odpisała mi błyskawicznie połowa sprzedających. Ceny są raczej rozsądne nawet z przesyłką i ochroną kupującego. Zobaczymy co przyjdzie, na razie jestem napalona na Vinted w zamian za sklepy, w których wydaję o wiele za dużo, a nie ma tam całego modowego przekroju. Jest dla mnie nadzieja
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 20:06   #78
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja dziś odebralam buty kupiona na vinted - jestem bardzo zadowolona, cieszę się że korzystając pierwszy raz trafilam na bezproblemowa sprzedająca
Moje nastawienie juz nie jest tak podejrzliwie, myślę nawet że kupię cała jesienna wyprawkę tam a nie w galeriach, całkiem serio.

Jedyne co mnie dziwi to brak kontaktu na PW z niektórymi sprzedającymi, ktoś wystawił coś na świeżo ja od razu pisze pytanie i mija parę dni i zero odpowiedzi czy odczytania wiadomości.
Bałbym się też kupić rzecz wystawiona kilka miesięcy temu bo nie wiadomo czy sprzedający nie nosił wystawianych ciuchów/butów przez minione miesiące i mogą być już w innym stanie niż na zdjęciach.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 20:12   #79
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja pytałam o każdego ciucha, czy jest dostępny. Brak kontaktu sprawiał, że zamawiałam po prostu u kogoś innego. Chociaż jedna dziewczyna zaraz zrobiła mi zwrot kasy, bo nie znalazła kupionej przeze mnie rzeczy w domu.
Dwie wysyłki już w drodze

Z drugiej strony sama jestem sprzedającą, której czasami się nie chce grzebać w worach ubrań za jakimś ciuchem, o którego wymiary ktoś pyta , także tym bardziej podziwiam, że dziewczynom się chce mierzyć ubrania po 10-15zł.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 10:30   #80
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Myślę, że osoby nieodpowiadające po prostu pracują w jakiś sklepach, lumpeksach i nie mają na to czasu. Chyba chęć szybkiego zarobku powoduje, że wrzuca zdjęcia i mają w nosie dalsza obsługę.
Ja się staram szybko odpowiadać, powiadomienia mi się wyświetlają, mierzyć i robić na sobie zdjęcia, jeśli jest to możliwe. Wysyłam zaraz następnego dnia lub czasem nawet tego samego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:35   #81
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Myślę, że osoby nieodpowiadające po prostu pracują w jakiś sklepach, lumpeksach i nie mają na to czasu. Chyba chęć szybkiego zarobku powoduje, że wrzuca zdjęcia i mają w nosie dalsza obsługę.
Ja się staram szybko odpowiadać, powiadomienia mi się wyświetlają, mierzyć i robić na sobie zdjęcia, jeśli jest to możliwe. Wysyłam zaraz następnego dnia lub czasem nawet tego samego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekoniecznie, mnie się też nie chce mierzyc wymiarów ubrań za parę złotych. Nie sprzeda się to komuś dam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:50   #82
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie trochę smieszy negocjowanie. Wystawilam Michaela Korsa za 350 zł ( w stanie bardzo dobrym) i pytania czy sprzedam za 180 zł
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:58   #83
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jagnapik Pokaż wiadomość
Mnie trochę smieszy negocjowanie. Wystawilam Michaela Korsa za 350 zł ( w stanie bardzo dobrym) i pytania czy sprzedam za 180 zł
Jest taka opcja więc kupujący próbują, a sprzedawca przecież nie musi się godzić.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 11:06   #84
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Zakupy na Vinted

No i sie nie zgodzę. Sama również czasami negocjuję zniżke, ale jest to zniżka rzędu 10-20%, a nie o połowę
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 11:08   #85
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jagnapik Pokaż wiadomość
No i sie nie zgodzę. Sama również czasami negocjuję zniżke, ale jest to zniżka rzędu 10-20%, a nie o połowę
Ale z czym się nie zgadzasz? Jest taka opcja, po coś powstała. Dopuszcza ileś tam zniżki poniżej której kupujący nie może zaproponować ceny. Nie chcesz się godzić na niższą cenę to się nie godzisz i tyle. Albo proponujesz inną.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 16:19   #86
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Pierwsze wrażenia:
Sweterki miały być w stanie idealnym, są przy biuście lekko skulkowane, ale jak sądzę załatwi to maszynka. Poza tym wyspał się na nich kot lub królik Cena adekwatna.
Jutro dwie kolejne przesyłki.

EDIT:
I dalej, kolejne trzy - kurtka zniszczona i w złym rozmiarze. Jestem stratna o przesyłkę, bo zwrot zostanie przyjęty. Top nowy i bluzka w stanie idealnym.

Widzę, że trzeba pytać bezposrednio chyba, czy ciuch posiada jakiekolwiek ślady użytkowania i prosić o ich zdjęcia.

EDIT 2:
Dwie kurtki nowe/stan idealny, skórzana nowiutka ramoneska, jeden zmechacony top.
Kurtki za 1/3 sklepowej ceny.

Ogólnie na plus, ale trzeba się nauczyć kupować i dopytywać o szczegóły na pw.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-09-24 o 00:18 Powód: dopisek
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 22:22   #87
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

A czy kupując dwie rzeczy raz za razem u jednej sprzedającej vinted automatycznie połączy to w jedną przesyłkę? Czy trzeba coś kliknąć żeby połączyło?

Moje wrażenia z zakupów jak dotąd są raczej pozytywne, kupiłam 4 rzeczy - 2 pary butów, torebkę i płaszcz. Płaszcz jeszcze do mnie idzie a jedne buty okazały się rozmiar mniejsze niż deklarowany w opisie ale nie chciałam płacić za przesyłkę zwrotną więc teraz sama próbuje je sprzedać ale wkurzyłam sie :/
Pozostałe dwie rzeczy są w stanie idealnym i jestem nimi zachwycona
Sprzedałam też za dyszke jedną parę butów która planowałam wyrzucić
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 22:49   #88
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A czy kupując dwie rzeczy raz za razem u jednej sprzedającej vinted automatycznie połączy to w jedną przesyłkę? Czy trzeba coś kliknąć żeby połączyło?

Moje wrażenia z zakupów jak dotąd są raczej pozytywne, kupiłam 4 rzeczy - 2 pary butów, torebkę i płaszcz. Płaszcz jeszcze do mnie idzie a jedne buty okazały się rozmiar mniejsze niż deklarowany w opisie ale nie chciałam płacić za przesyłkę zwrotną więc teraz sama próbuje je sprzedać ale wkurzyłam sie :/
Pozostałe dwie rzeczy są w stanie idealnym i jestem nimi zachwycona
Sprzedałam też za dyszke jedną parę butów która planowałam wyrzucić
Musisz wejść w sprzedaże tej uzytkowniczki i z tego co pamietam na górze powinien być banner kup zestaw. Wtedy ona wyznacza cenę wysyłki (prawdopodobnie duza paczka Inpost), moze Ci dorzuci jeszcze jakiś rabat.

Ja wymieniam garderobę i sprzedało mi sie od wczoraj 6 swetrów. Kasa taka na otarcie łez w porównaniu do tego, co za nie zapłaciłam, ale to nówki, albo stan idealny, nie miałabym serca wyrzucić, a z miejscem na trzymanie też średnio.
A dziś dałam ciała, wyczekiwałam kurtkę za 1/3 sklepowej ceny i jak chciałam kliknąć, ktoś mnie uprzedził o minuty.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 23:52   #89
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Musisz wejść w sprzedaże tej uzytkowniczki i z tego co pamietam na górze powinien być banner kup zestaw. Wtedy ona wyznacza cenę wysyłki (prawdopodobnie duza paczka Inpost), moze Ci dorzuci jeszcze jakiś rabat.
Dziękuję
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 07:53   #90
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Widzę, że trzeba pytać bezposrednio chyba, czy ciuch posiada jakiekolwiek ślady użytkowania i prosić o ich zdjęcia.
Dokładnie tak. Po tym jak dostałam pozaciągane swetry pytam o to, nawet, jeśli ktoś pisze że stan idealny.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.