Randka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-03, 20:53   #1
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531

Randka


Czesc, co myslicie o pierwszej randce z Tindera u kogoś w domu? Pisze z facetem , wydaje sie sympatyczny, poukladany . Twierdzi,ze szuka zwiazku, mieszka niedaleko i zaprosil mnie do siebie, podal mi swoj adres, znam jego imie i nazwisko, wiec znalazlam potwierdzenia w sieci jego tozsamosci.
Ale go kompletnie nie znam, nie chce by myslal ,ze chodzi o seks..itd,..Albo doszlo do jakis dwuznacznosci..,bo przychodze do jego domu.Nie wiem czy czulabym sie komfortowo.
Ludzie bardzo roznie mysla, nie wiem jak on mysli do konca.

Mam swoja opinie o facetach na tej apce, tzn moze nie tyle co zla, ale wiele razy chlopak pisal,ze szuka relacji, albo zagadywal zwyczajnie a potem okazywalo sie,ze szuka seksu

Ja nie szukam i nie chce go uprawiac na 1 randce
Dodam,ze nigdy tego nie rozwazalam i odmawialam zawsze do tej pory ale chlopak wzbudzil moje zaufanie ...wiadomo,mozna spacer ale to nie to samo...w tych maskach itd,
Do mnie nie zaprosze,bo mam remont
Czy w trakcie pandemii umawiacie sie na 1 randke do domu?
Nie mam obsesji, wiem ,ze wiekszosc ludzi to nie mordercy i gwalciciele ale po prostu zastanawiam sie nad komfortem i poczuciem bezpieczenstwa u kogos w domu kogo nie znam.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 21:22   #2
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Randka

Ja osobiście nie szłabym do kogoś do domu na pierwszą randkę. Może być tak, że on na tę randkę chcę umówić się w konkretnym celu i będziesz potem postawiona w niezręcznej sytuacji, gdy usłyszysz "to po co tu przychodziłaś?". A próbowałaś zaproponowac mu coś innego? Jakiś spacer? Wiem, że w maskach to średnia przyjemność, ale tak po prostu, by sprawdzić, czy on byłby gotowy na to przystać.
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 21:27   #3
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Czesc, co myslicie o pierwszej randce z Tindera u kogoś w domu? Pisze z facetem , wydaje sie sympatyczny, poukladany . Twierdzi,ze szuka zwiazku, mieszka niedaleko i zaprosil mnie do siebie, podal mi swoj adres, znam jego imie i nazwisko, wiec znalazlam potwierdzenia w sieci jego tozsamosci.
Ale go kompletnie nie znam, nie chce by myslal ,ze chodzi o seks..itd,..Albo doszlo do jakis dwuznacznosci..,bo przychodze do jego domu.Nie wiem czy czulabym sie komfortowo.
Ludzie bardzo roznie mysla, nie wiem jak on mysli do konca.

Mam swoja opinie o facetach na tej apce, tzn moze nie tyle co zla, ale wiele razy chlopak pisal,ze szuka relacji, albo zagadywal zwyczajnie a potem okazywalo sie,ze szuka seksu

Ja nie szukam i nie chce go uprawiac na 1 randce
Dodam,ze nigdy tego nie rozwazalam i odmawialam zawsze do tej pory ale chlopak wzbudzil moje zaufanie ...wiadomo,mozna spacer ale to nie to samo...w tych maskach itd,
Do mnie nie zaprosze,bo mam remont
Czy w trakcie pandemii umawiacie sie na 1 randke do domu?
Nie mam obsesji, wiem ,ze wiekszosc ludzi to nie mordercy i gwalciciele ale po prostu zastanawiam sie nad komfortem i poczuciem bezpieczenstwa u kogos w domu kogo nie znam.
A co będzie jak wyciągnie siurka i bedzie chciał seksu ? .
Ja bym nie szła do domu do kogoś kogo nie znam przy pierwszym spotkaniu. No chyba, że też seksu szukasz to luz.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 21:29   #4
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Czesc, co myslicie o pierwszej randce z Tindera u kogoś w domu? Pisze z facetem , wydaje sie sympatyczny, poukladany . Twierdzi,ze szuka zwiazku, mieszka niedaleko i zaprosil mnie do siebie, podal mi swoj adres, znam jego imie i nazwisko, wiec znalazlam potwierdzenia w sieci jego tozsamosci.
Ale go kompletnie nie znam, nie chce by myslal ,ze chodzi o seks..itd,..Albo doszlo do jakis dwuznacznosci..,bo przychodze do jego domu.Nie wiem czy czulabym sie komfortowo.
Ludzie bardzo roznie mysla, nie wiem jak on mysli do konca.

Mam swoja opinie o facetach na tej apce, tzn moze nie tyle co zla, ale wiele razy chlopak pisal,ze szuka relacji, albo zagadywal zwyczajnie a potem okazywalo sie,ze szuka seksu

Ja nie szukam i nie chce go uprawiac na 1 randce
Dodam,ze nigdy tego nie rozwazalam i odmawialam zawsze do tej pory ale chlopak wzbudzil moje zaufanie ...wiadomo,mozna spacer ale to nie to samo...w tych maskach itd,
Do mnie nie zaprosze,bo mam remont
Czy w trakcie pandemii umawiacie sie na 1 randke do domu?
Nie mam obsesji, wiem ,ze wiekszosc ludzi to nie mordercy i gwalciciele ale po prostu zastanawiam sie nad komfortem i poczuciem bezpieczenstwa u kogos w domu kogo nie znam.
nigdy w życiu. może ja się za dużo podcastów kryminalnych nasłuchałam, ale nope. to, co ktoś sobie twierdzi podczas pisania na tinderze, a rzeczywistość, to mogą być dwie totalnie różne sprawy. facet, który na pierwszą randkę zaprasza do domu to byłaby dla mnie syrena alarmowa, powinien mieć chyba choć takie minimum wyobraźni, żeby ogarnąć, że to może być niekomfortowe.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 21:29   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randka

Nie, nie poszłabym do kogoś do domu ani na 1, ani nawet na 3 randce. Chyba, że liczyłabym się z tym, że facetowi może chodzić jedynie o przelotną znajomość i godziłabym się z takim scenariuszem. Przestałam wierzyć w niewinne i bez podtekstów zaproszenia do domu od mężczyzn, których ledwo znam a miałam nieco takich sytuacji. Mnie już samo w sobie tego typu zaproszenie dałoby do myślenia i wzbudziło wątpliwości co do tego "miłego pana".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-03-03 o 21:31
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 21:31   #6
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Randka

Większość nie jest gwałcicielami i mordercami, ale nadal tacy istnieją, żyją i złe rzeczy zdarzają się też zwykłym osobom. I z tego względu lepiej na pierwszą randkę wybrać miejsce publiczne, nie będące w odosobnieniu. Pójście do obcej, nawet jeśli wydaje się być sympatyczna, osoby do domu nie jest bezpiecznym pomysłem.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 21:58   #7
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Randka

W parkach, zielencach i ogrodach botanicznych nie trzeba mieć maski, kina niesieciowe są otwarte, możecie posiedzieć w samochodzie przy jedzeniu na wynos w jakimś nieustronnym miejscu, żebyś czuła się bezpieczniej, nie musisz mu się pchać do mieszkania jak nie chcesz
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-03, 22:08   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
W parkach, zielencach i ogrodach botanicznych nie trzeba mieć maski, kina niesieciowe są otwarte, możecie posiedzieć w samochodzie przy jedzeniu na wynos w jakimś nieustronnym miejscu, żebyś czuła się bezpieczniej, nie musisz mu się pchać do mieszkania jak nie chcesz
Dokładnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 22:10   #9
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
W parkach, zielencach i ogrodach botanicznych nie trzeba mieć maski, kina niesieciowe są otwarte, możecie posiedzieć w samochodzie przy jedzeniu na wynos w jakimś nieustronnym miejscu, żebyś czuła się bezpieczniej, nie musisz mu się pchać do mieszkania jak nie chcesz
amen i jak bedzie fajnie, no to wtedy - dom. nie ma sensu tam isc, jesli czujesz, ze to wbrew tobie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 23:10   #10
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Randka

Ja też bym nie szła do domu. Pomijając względy bezpieczeństwa lepiej spotkać się na neutralnym terenie, bo na żywo chłopak może okazać się nudny albo dziwny. Więc lepiej mieć plan B.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 00:02   #11
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Czesc, co myslicie o pierwszej randce z Tindera u kogoś w domu? Pisze z facetem , wydaje sie sympatyczny, poukladany . Twierdzi,ze szuka zwiazku, mieszka niedaleko i zaprosil mnie do siebie, podal mi swoj adres, znam jego imie i nazwisko, wiec znalazlam potwierdzenia w sieci jego tozsamosci.
Ale go kompletnie nie znam, nie chce by myslal ,ze chodzi o seks..itd,..Albo doszlo do jakis dwuznacznosci..,bo przychodze do jego domu.Nie wiem czy czulabym sie komfortowo.
Ludzie bardzo roznie mysla, nie wiem jak on mysli do konca.

Mam swoja opinie o facetach na tej apce, tzn moze nie tyle co zla, ale wiele razy chlopak pisal,ze szuka relacji, albo zagadywal zwyczajnie a potem okazywalo sie,ze szuka seksu

Ja nie szukam i nie chce go uprawiac na 1 randce
Dodam,ze nigdy tego nie rozwazalam i odmawialam zawsze do tej pory ale chlopak wzbudzil moje zaufanie ...wiadomo,mozna spacer ale to nie to samo...w tych maskach itd,
Do mnie nie zaprosze,bo mam remont
Czy w trakcie pandemii umawiacie sie na 1 randke do domu?
Nie mam obsesji, wiem ,ze wiekszosc ludzi to nie mordercy i gwalciciele ale po prostu zastanawiam sie nad komfortem i poczuciem bezpieczenstwa u kogos w domu kogo nie znam.

ABSOLUTNIE NIE IDŹ DO OBCEGO TYPA DO DOMU!

Nie znasz go, nie wiesz kto to jest. Wiem, że Pandemia itd. ale dziewczyno ..mało to razy słyszałaś/czytałaś podobnych historii gdzie kobieta udała się z typem do niego i wyszło że albo ja zgwałcił/okleczył/porwał/zamordował itd? Bądź z natury nieufna, dobrze Ci radzę.
Przykład - Ted Bundy czyli seryjny m0rderca też wzbudzał w ludziach zaufanie o kobietach już niewpsomnę..a wiadomo jak to się skończyło.

Nigdy, przenigdy nie idź do obcej osoby do domu na pierwszym spotkaniu, nawet jak na drugim. Najpierw poznaj tą osobę i dowiedz się jak najwięcej.
Jeśli się w końcu po którymś spotkaniu zdecydujesz, nawet jeśli to jest pierwsze spotkanie (bo wiem że różnie bywa ) zachowaj środki ostrożności i wyślij dla zaufanej Ci osoby, zdjęcie chłopaka z którym jesteś, Twoje obecne położenie i miejsce do którego się udajecie, lokalizację itd. Im więcej szczegółów tym lepiej.
Nie ufaj ludziom, uwierz mi że lepiej na tym wyjdziesz.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 07:06   #12
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Randka

Ogólnie to ja serio nie wiem po co iść na pierwszą randkę do domu do kogoś, kogo się nigdy nie widziało na żywo (a jedynie pisało), o ile nie chcesz seksu. Pomijając dość jednoznaczny kontekst - jasne, możesz jasno zaznaczyć, że nie chcesz od razu seksu, chociaż to nic nie gwarantuje (koleś pewnie i tak jasno odbierze sygnał i spróbuje), to co jak już na wstępie okaże się, że coś nie pykło i koleś jest lekko dziwny i nie gada Wam się dobrze, nie ma chemii? Co to za problem iść na spacer w masce? Jak ktoś tu pisał, zawsze możecie wybrać kino, zobacz najpierw czy w ogóle ta znajomość rokuje, żeby do kogoś nie przyjść i po 2 minutach nie mieć już ochoty się pożegnać, bo kompletnie nie macie o czym gadać i nie nadajecie na tych samych falach

Ja też myślę, że zaproszenie do siebie na pierwszej randce do domu dziewczyny poznanej na aplikacji randkowej przez dorosłego faceta jest jednoznaczne. Tym bardziej, że wiadomo jakie są realia i czego większość facetów szuka na Tinderze. Nic w tym złego, ale jak wiesz, że seks odpada to co chcesz robić z obcym kolesiem w domu? Tak serio?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Większość nie jest gwałcicielami i mordercami, ale nadal tacy istnieją, żyją i złe rzeczy zdarzają się też zwykłym osobom. I z tego względu lepiej na pierwszą randkę wybrać miejsce publiczne, nie będące w odosobnieniu. Pójście do obcej, nawet jeśli wydaje się być sympatyczna, osoby do domu nie jest bezpiecznym pomysłem.
Ale co to zmienia, tak serio? Jeśli najpierw by się spotkali w kinie czy kawiarni, to jasne, że mogą wstępnie się ocenić czy np. mają o czym gadać, czy jest chemia i pod tym względem to jest lepsze niż od razu iść do siebie, ale pod względem bezpieczeństwa (bo o tym mówisz) to nie poznasz człowieka dobrze po tych 2-3 spotkaniach na tyle, żeby obniżyć ryzyko, że koleś jest mordercą czy psychopatą. Zawsze mnie ten argument dziwi. Co to za problem poczekać tydzień jak już upatrzysz kogoś kogo chcesz zabić/nie do końca za zgodą obmacać, żeby zbudować zaufanie? Tym bardziej, ze w teorii mógłby bajerować równolegle kilka lasek

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
ABSOLUTNIE NIE IDŹ DO OBCEGO TYPA DO DOMU!

Nie znasz go, nie wiesz kto to jest. Wiem, że Pandemia itd. ale dziewczyno ..mało to razy słyszałaś/czytałaś podobnych historii gdzie kobieta udała się z typem do niego i wyszło że albo ja zgwałcił/okleczył/porwał/zamordował itd? Bądź z natury nieufna, dobrze Ci radzę.
Przykład - Ted Bundy czyli seryjny m0rderca też wzbudzał w ludziach zaufanie o kobietach już niewpsomnę..a wiadomo jak to się skończyło.
Zabijanie czy porywanie laski, z którą znajomość jest udokumentowana wirtualnie i jest wprost podana data i godzina spotkania, która magicznie pokrywa się z godziną morderstwa to głupota.

Akurat Ted Bundy to najgorszy przykład jaki mogłaś podać, bo on w jednym przypadku udawał przez kilka miesięcy miłość, tylko po to, żeby zemścić się na byłej sprzed lat, więc teoria, że lepiej spotkać się najpierw 2 czy 3 razy trochę średnio Ci zwiększa bezpieczeństwo, że nie spotykasz się z psycholem, a w pozostałych atakował kompletnie obce kobiety wyłapane wzrokiem chwilę wcześniej poprzez włamywanie się im do domów (po chwili podglądania przez okno) albo wyłapując je na ulicy czy na kampusie i podstępem zwabiając do samochodu (kultowy modus operandi z ręką lub nogą w gipsie, a także udawanie policjanta). Nie był idiotą i nie atakował kobiet, z którymi znajomość miał potwierdzoną i zero alibi na datę i godzinę zdarzenia, bo nie chciał na własne życzenie zostać złapany. Więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego jakiś morderca miałby tracić czas na pisaninę i wysyłanie sobie snapów skoro są prostsze i 'bezpieczniejsze' sposoby.

Ale tak jak już pisałam - jak wiesz, że nie chcesz seksu to bez sensu iść do domu kolesia, którego nigdy nie widziałaś w realu. Na bank spróbuje Cię obmacać czy zainicjować seks, po co tworzyć dwuznaczności i stawiać się w takiej sytuacji, kiedy poznać się możecie w kinie czy na spacerze.

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2021-03-04 o 07:09
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 08:10   #13
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randka

Dokładnie, mam nadzieję, że ten post to żart... nie idź do domu do obcego człowieka, którego nigdy nie widziałaś na żywo. W internecie on może pisać jedno, a potem się okazać kimś zupełnie innym. Miałam kiedyś konto na takich appkach i naprawde ludzie nieraz dają zdjęcia sprzed 10 lat albo wprost kłamią na swój temat. Moim zdaniem facet na pewno się będzie przystawial albo i gorzej, dużo osób patrzy na tindera jakby szukało tam darmowej prostytutki . Jak facet nie chce się umówić na spacer to by mi się zapaliła lampka ostrzegawcza. Proponowałas mu cokolwiek innego zamiast spotkania w mieszkaniu?
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 08:37   #14
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Ale tak jak już pisałam - jak wiesz, że nie chcesz seksu to bez sensu iść do domu kolesia, którego nigdy nie widziałaś w realu. Na bank spróbuje Cię obmacać czy zainicjować seks, po co tworzyć dwuznaczności i stawiać się w takiej sytuacji, kiedy poznać się możecie w kinie czy na spacerze.

__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 08:51   #15
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Czesc, co myslicie o pierwszej randce z Tindera u kogoś w domu? Pisze z facetem , wydaje sie sympatyczny, poukladany . Twierdzi,ze szuka zwiazku, mieszka niedaleko i zaprosil mnie do siebie, podal mi swoj adres, znam jego imie i nazwisko, wiec znalazlam potwierdzenia w sieci jego tozsamosci.
Ale go kompletnie nie znam, nie chce by myslal ,ze chodzi o seks..itd,..Albo doszlo do jakis dwuznacznosci..,bo przychodze do jego domu.Nie wiem czy czulabym sie komfortowo.
Ludzie bardzo roznie mysla, nie wiem jak on mysli do konca.

Mam swoja opinie o facetach na tej apce, tzn moze nie tyle co zla, ale wiele razy chlopak pisal,ze szuka relacji, albo zagadywal zwyczajnie a potem okazywalo sie,ze szuka seksu

Ja nie szukam i nie chce go uprawiac na 1 randce
Dodam,ze nigdy tego nie rozwazalam i odmawialam zawsze do tej pory ale chlopak wzbudzil moje zaufanie ...wiadomo,mozna spacer ale to nie to samo...w tych maskach itd,
Do mnie nie zaprosze,bo mam remont
Czy w trakcie pandemii umawiacie sie na 1 randke do domu?
Nie mam obsesji, wiem ,ze wiekszosc ludzi to nie mordercy i gwalciciele ale po prostu zastanawiam sie nad komfortem i poczuciem bezpieczenstwa u kogos w domu kogo nie znam.

Nie, odradzam spotykanie się u kogoś w domu/mieszkaniu, którego poznało się w internecie. Dla Ciebie może jest to coś nowego, jeśli ''nigdy nie próbowałaś'' to może wydaje Ci się, że to fajne i czemu nie, ale odradzam. Powinnaś mieć większy instynkt samozachowawczy, a emocje i uczucia schować pod butem i kierować się najzwyczajniej w świecie rozsądkiem, rozumem. Może też tak twierdzisz, że fajnie byłoby spotkać się z kimś w domu u tej osoby bo dużo miejsc jest zamkniętych i nie bardzo jest się gdzie spotkać, ale uwierz, niektóre miejsca są otwarte. Do parku zawsze możesz wejść, kina niesieciowe chyba też są otwarte więc to nie jest tak, że wszystko nie jest zamknięte.

Chyba, że obydwoje wiecie na co się umawiacie, że na seks to wtedy spoko, zaproszenie któregoś z Was do siebie czy do domu tej drugiej osoby, ale w przypadku gdy nie ma mowy o seksie to absolutnie nie.

W internecie każdy może naściemniać, wrzucić nie swoje zdjęcie, albo swoje zdjęcie sprzed 10 lat, które odbiega od obecnego wyglądu, napisać nieprawdę, podkoloryzować i generalnie siać ferment. Najpierw jak poznaje się kogoś przez neta to trzeba dobrze tę osobę ''prześwietlić'', poznać, a nie pakować się mieszkania obcej osoby. Na poznanie danej osoby i ewentualne odwiedziny w mieszkaniu trzeba czasu.

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Nie mam obsesji, wiem ,ze wiekszosc ludzi to nie mordercy i gwalciciele
No jasne, dobrze wiesz, że większość ludzi to nie mordercy i nie gwałciciele, ale nadal tacy ludzie żyją na tej planecie i lepiej nie ufać wszystkim ludziom, niż ufać wszystkim jak leci. Dlatego Twój rozsądek powinien dobrze Ci podpowiadać, żeby tego nie robić, nie ufać i nie łazić do obcych domów obcych ludzi bo kto wie do czego są zdolni...

Nie spotkałabym się z kimś na pierwszej randce w domu u kogoś, chyba, że obydwoje liczylibyśmy na seks, obydwoje się na to umawialiśmy to wtedy oczywiście do kogoś z nas idziemy jeśli są warunki itd. W innym przypadku nie ma o tym mowy. Osobiście mam też listę miejsc gdzie na pierwszych randkach nie bywam.

Po za tym z takiej sytuacji może wywiązać się zwykła niezręczność. Pójdziesz z facetem do niego, nie umawialiście się na seks, ale on podświadomie będzie na to liczył, zacznie się do Ciebie dobierać, Ty nie będziesz chciała i nagle gdy zobaczy Twój upór zapyta ''to na co tu przyszłaś?''. Zawsze można uciec, wyjść, pożegnać typa, ale nie zawsze to jest takie proste. Może zależeć od sytuacji.

Ja nie lubię być stawiana w niezręcznych i niekomfortowych sytuacjach, szanuje swój czas i siebie i wolę kierować w życiu się rozsądkiem, rozumem, a nie emocjami, które i tak za jakiś czas opadną. Zdrowy rozsądek nie opuści Cię nigdy, chyba, że mu na to pozwolisz. I też ze względów bezpieczeństwa staram się nie spotykać u kogoś w domu kogo nie znam.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-03-04 o 10:26
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 09:41   #16
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
W internecie każdy może naściemniać, wrzucić nie swoje zdjęcie, albo swoje zdjęcie sprzed 10 lat, które odbiega od obecnego wyglądu, napisać nieprawdę, podkoloryzować i generalnie siać ferment. Najpierw jak poznaje się kogoś przez neta to trzeba dobrze tę osobę ''prześwietlić'', poznać, a nie pakować się mieszkania obcej osoby. Na poznanie danej osoby i ewentualne odwiedziny w mieszkaniu trzeba czasu.

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
No jasne, dobrze wiesz, że większość ludzi to nie mordercy i nie gwałciciele, ale nadal tacy ludzie żyją na tej planecie i lepiej nie ufać wszystkim ludziom, niż ufać wszystkim jak leci. Dlatego Twój rozsądek powinien dobrze Ci podpowiadać, żeby tego nie robić, nie ufać i nie łazić do obcych domów obcych ludzi bo kto wie do czego są zdolni...
Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Chyba, że obydwoje wiecie na co się umawiacie, że na seks to wtedy spoko, zaproszenie któregoś z Was do siebie czy do domu tej drugiej osoby, ale w przypadku gdy nie ma mowy o seksie to absolutnie nie.
To, co piszesz się wzajemnie wyklucza. Nie ufaj wszystkim jak leci, nie idź do domu obcego faceta, bo mordercy przecież istnieją, bądź rozsądna, bo nie wiadomo co obcy koleś odwali, chyba że napisze Ci, że liczy na ONS i Ty też liczysz na niezobowiązujący seks, to wtedy spoko, już można, na pewno nic Ci nie zrobi
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 10:08   #17
KOSMATEUSZ91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-03
Lokalizacja: Czasem bliżej niż myślisz.
Wiadomości: 6
Dot.: Randka

Hmmm... kosmato.
Czy naiwność to cnota?
KOSMATEUSZ91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 10:19   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Randka

NIGDY nie idz do kogos kogo nie znasz.
skonczysz jak laska ktora torturowali az zmarla. Zamkneli ja w mieszkaniu i gwalcili pare dni.
W Lodzi.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 10:21   #19
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
To, co piszesz się wzajemnie wyklucza. Nie ufaj wszystkim jak leci, nie idź do domu obcego faceta, bo mordercy przecież istnieją, bądź rozsądna, bo nie wiadomo co obcy koleś odwali, chyba że napisze Ci, że liczy na ONS i Ty też liczysz na niezobowiązujący seks, to wtedy spoko, już można, na pewno nic Ci nie zrobi
Potwierdziłam tylko słowa jednej użytkowniczki o tym, że istnieją mordercy czy gwałciciele. No bo istnieją. Tego nie da się podważyć ani temu zaprzeczyć. Każda kobieta na tej planecie może mieć inne podejście do tematu seksu czy kwestii damsko-męskich. Każda może mieć inne podejście do tego, ale tutaj jest zasadność chodzenia kogoś do domu, obcego zresztą.

Z mojego osobistego doświadczenia - wielokrotnie spotykałam się na seks z jakimś facetem czy facetami i jeżeli obydwoje umawialiśmy się na seks to nie było żadnej mowy o stawianiu kogoś w niezręcznej sytuacji czy dwuznaczności, (koleś nie stanął nagi dla przykładu chcąc mi zakomunikować, że on chce seksu mimo, że się na niego nie umawialiśmy, ani nie wkładał mi łap pod bluzkę chcąc mi dać do zrozumienia, że on chce seksu mimo, że nie było o nim mowy) jako takiej skoro wiedzieliśmy, że nie będziemy gadać o pogodzie czy grać w karty, a uprawiać seks.

Tak samo każde ''spotkanie się na oglądanie filmu'', to wiadome jest, ze wtedy koleś zaprasza kobietę na seks tylko nie komunikuje jej tego wprost, ale jest tam ukryta aluzja.

Nie, nawet jak facet liczy na ONS czy FWB to też nie wiadomo czy nie zrobi krzywdy dziewczynie bo może to zrobić, ale jak ktoś nie umawia się bezpośrednio na seks to nie ma powodu spotykać się u kogoś w domu. Nawet hotel nie musi być bezpiecznym miejscem co z tego, że jest obsługa i na przykład monitoring. To o niczym nie świadczy.

Oczywiście żaden z tych facetów z którymi się spotkałam krzywdy mi nie zrobił, ale to nie wyklucza faktu, że jakiś facet mógł być do tego zdolny.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-03-04 o 10:25
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 10:23   #20
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez KOSMATEUSZ91 Pokaż wiadomość
Hmmm... kosmato.
Czy naiwność to cnota?
jezu jaki cringe
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 10:50   #21
Yhvothlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 47
Dot.: Randka

Jak nie chcesz skończyć jako podcast na Kryminatorium albo 5 nie zabijaj to lepiej przestań rozważać takie dziwne zachowania jak chodzenie do domu obcych facetów. Ciekawe co byś zrobiła, gdyby się okazało, że w domu jest ich 5... a dom/mieszkanie wynajęli na 24h na jakiegoś anonima.

Gość dziwny, że na start zaprosił Cię do siebie, a Ty jeszcze dziwniejsza, że to w ogóle rozważasz. I tak, gdyby laska zgodziła się do mnie tak na start do domu przyjść dla mnie to jest jasny sygnał, że będzie coś grane albo, że nie wyklucza, że się to potoczy w tym kierunku.

Nawet jak się ustawiałem z kobietami tylko na seks i się wcześniej nie widzieliśmy, to i tak spotykaliśmy się publicznie, pogadali, a jak się fajnie gadało to umawialiśmy się na 2 raz już sam na sam, albo szliśmy do niej do mnie po zapoznaniu.

Sam zawsze mówiłem, żeby się spotkać tak, żeby czuła się komfortowo i bezpiecznie ze mną i nie ma presji. Mówiłem, żeby wybrała sobie miejsce, które zna, a ja się dostosuje, bo ja się raczej nie martwię, że mnie zgwałci... chociaż zdarzało się usłyszeć komplement "że mógłbym się zdziwić" .

Poroniony pomysł z tą randką u niego. Ale tak jak wspominałem, ja już obleciałem większość podcastów kryminalnych na polskim YT, świeży materiał też się przyda

A tu sprawa laski, która też poszła z gościem do mieszkania na randce: https://www.youtube.com/watch?v=V2nMd2Irskw

Wierze, że gość też był sympatyczny.

Edytowane przez Yhvothlo
Czas edycji: 2021-03-04 o 11:03
Yhvothlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 11:17   #22
KOSMATEUSZ91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-03
Lokalizacja: Czasem bliżej niż myślisz.
Wiadomości: 6
Dot.: Randka

patusiaa23 podrywasz mnie? Jak coś to priv.
Mężczyzna nie zaprasza kobiety do siebie żeby oglądać znaczki. Chodzi przecież o buziaczki.
KOSMATEUSZ91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 12:03   #23
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Czesc, co myslicie o pierwszej randce z Tindera u kogoś w domu? Pisze z facetem , wydaje sie sympatyczny, poukladany . Twierdzi,ze szuka zwiazku, mieszka niedaleko i zaprosil mnie do siebie, podal mi swoj adres, znam jego imie i nazwisko, wiec znalazlam potwierdzenia w sieci jego tozsamosci.
No, skoro tak napisał, to na pewno święta prawda.
A co miałby innego napisać, żebyś nie skreśliła go na starcie?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 12:25   #24
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
NIGDY nie idz do kogos kogo nie znasz.
skonczysz jak laska ktora torturowali az zmarla. Zamkneli ja w mieszkaniu i gwalcili pare dni.
W Lodzi.
I jakby zamiast do domu ta dziewczyna najpierw poszła z nim na kawę to by się nic nie stało? Nie sądzę, na pewno planował to od dawna, więc co za problem
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 12:27   #25
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Randka

Ty mu mowisz nie, a on i tak namawia? Zly znak.

Nie mieszkam w Polsce, ale czytalam ze podobno otwarli juz muzea i wystawy, wiec jak zimno i pada to moze randka tam?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 13:21   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ty mu mowisz nie, a on i tak namawia? Zly znak.
(...)
Przeoczyłam fragment z namawianiem. Dla mnie by to znaczyło, że facet szuka szybkiej znajomości. Do skreślenia. Kilkukrotnie dawałam kiedyś szansę takim "ale o co ci chodzi, jesteś zbyt podejrzliwa bla bla bla To że cię zapraszam do siebie nie znaczy, że chodzi mu tylko o seks"? Za każdym razem chodziło. Tym facetom nigdy nie chodziło o związek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 13:28   #27
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przeoczyłam fragment z namawianiem. Dla mnie by to znaczyło, że facet szuka szybkiej znajomości. Do skreślenia. Kilkukrotnie dawałam kiedyś szansę takim "ale o co ci chodzi, jesteś zbyt podejrzliwa bla bla bla To że cię zapraszam do siebie nie znaczy, że chodzi mu tylko o seks"? Za każdym razem chodziło. Tym facetom nigdy nie chodziło o związek.

Ja pytam, bo nie wiem czy autorka prowadzi wewnetrzny monolog czy to efekt naciskow faceta. Ta kwestia nie jest tu wyjasniona.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 15:13   #28
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Randka

Dlaczego mój komentarz został usunięty?? Z jakiej racji usuwa sobie komentarze? Nie był obraźliwy, agresywny czy cos...
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 15:14   #29
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez Marcia9227 Pokaż wiadomość
Dlaczego mój komentarz został usunięty?? Z jakiej racji usuwa sobie komentarze? Nie był obraźliwy, agresywny czy cos...
Jak widać prawda wielu boli niestety. Może boli jakiegoś użytkownika i zgłosił, a może moderację...
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 15:30   #30
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randka

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-23 15:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.