Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-27, 19:02   #4771
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny, czy jest istotne o jakiej porze dnia podaje się vit D?
Dziś kp wyglada u nas troszkę lepiej, córa łapie pierś bez kapturka. Zobaczymy jak będzie w nocy. Staram się oduczyć ją butli, bo do tej pory praktycznie co drugie karmienie dokarmiałam ją odciągniętym mlekiem bo wydawało mi się, że się nie najada. Bardzo ciężko się ją karmi bo szybko zasypia przy piersi i ciężko mi ją wybudzić. Karmienia trwają bardzo długo i w nocy często już nie miałam siły i dostawała butlę. Cdl powiedziała mi, że trudno będzie mi ją teraz przestawić na pierś bo szybko podałam dziecku butelkę i smoczek. Załamałam się, ale dziś była u mnie położna i dodała trochę wiary w siebie.
I tu moje pytanie do Was, czy zawsze słychać jak dziecko połyka? Czy jeśli ssie i czasem nie słychać połknięć, to tez połyka ? Podpowiedzcie proszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:03   #4772
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Czy ta zielona kupka jest śluzowata? Masz dużo białka w swojej diecie? Coś mi się obiło o uszy, że zielona śluzowata kupa może być wynikiem nadwrażliwości na białko, może też być nadwrażliwość lub alergia na inny pokarm z twojej diety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie czytam o tych alergiach i pomysłu już nie mam. Z nowych rzeczy jadłam barszcz, rybę, racuchy i ciasto. I ewidentnie od wigilii jest problem. Z drugiej strony nie wiem czy pić mleko czy nie bo mleko też lubi uczulać. No zobaczę co będzie dalej na dniach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:06   #4773
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Gosia karmisz na leżąc ? Ja nie umiem...
W ogole nijak się czasami nie mogę ułożyć do karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, wieczorem na ostatnie karmienie, w nocy i nad ranem karmię na leżąco bo mój kręgosłup już nie wytrzymuje. W dzień karmię na fotelu. W szpitalu cdl pokazała mi jak to robić. Jak masz problem z ułożeniem się spróbuj pod dziecko podłożyć kocyk bo może jest za nisko i dzieciątko układasz na boczku, za nim można położyć poduszkę lub zrolowany kocyk żeby się nie odwracało bo Maks lubi wrócić na plecy, a nie chce żeby tak długo leżał z obrócona główka i mu podkładam poduchę żeby go podtrzymać. W szpitalu cdl pokazywała, że układam się na boku, dziecko też na boku, rękę kładę za dzieckiem, żeby podtrzymywać główkę i trzymam dupkę. Dobrze jak dziecko jest blisko naszego brzucha, czyli ułożone pod skosem żeby czuło bliskość. Dziecku pomagasz chwycić brodawkę składając ją w taką kanapkę i wkładając do buźki. Ważne jest żeby się przy tym nie denerwować i robić to na luzie bo jak się spinasz to dziecko zaczyna wariować i nic z tego nie będzie. Chociaż Maks też ma dni, że za nic nie chce jeść na leżąco, zazwyczaj wtedy, gdy pierś jest zbyt pełna. Wygodniej mu chwycić jak nie jest tak nabrzmiała. Na początku było trudno, teraz jak już opanowałam ta trudną sztukę to przy karmieniu jestem wyluzowana i grzebie sobie w telefonie, albo po prostu śpię ( tzn. drzemie bo cały czas czuwam)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:19   #4774
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Nie pamietam, czy planujesz więcej dzieci, ale ewentualnie możesz ten poród potraktować jako takie zapoznanie się z tematem na poczet takiego przyszłego, domowego

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Wróciłam właśnie z pierwszego masażu poporodowego i czyje się jak młoda sarenka. A Jasiek ojcu zasnął dopiero na 10min przed moim powrotem
planuje choć zobaczymy po porodzie trzeba to przeżyć a tak się jakoś cykam
no masaż brzmi cudownie też by mi się przydał teraz

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Byłaś w końcu na IP?
nie bo znowu zaczął się ruszać choć nie tak jak wcześniej i w końcu chyba mam jakieś przepowiadacze bo brzuch strasznie twardnieje no ale dzisiaj wybrałam się na wyprzedaze i ganiałam po galerii i po wszytskich schodach normalnych a nie ruchomych
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:23   #4775
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Właśnie czytam o tych alergiach i pomysłu już nie mam. Z nowych rzeczy jadłam barszcz, rybę, racuchy i ciasto. I ewidentnie od wigilii jest problem. Z drugiej strony nie wiem czy pić mleko czy nie bo mleko też lubi uczulać. No zobaczę co będzie dalej na dniach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja piję mleko bez laktozy. Położna mi tak zaleciła bo w ciąży też piłam bez laktozy w bardzo dużych ilościach (taka zachcianka była ). Ale ja mleko to tylko do kawy tak że 100 ml dziennie. Może barszcz albo racuchy? Jeszcze przychodzi mi na myśl, że barszcz->buraki->żelazo i od tego też może być inna kupka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:33   #4776
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Misiaq ja z jednej strony słyszałam właśnie, ze zielone kupy to reakcja na zwiekszona podaż białka mleka krowiego a z drugiej, ze przy kp mogą się takie zdążać i to norma jest. Ale jak piszesz, ze do tego problemy z brzuszkiem to może sprawdź, czy to rzeczywiście nie to bmk?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:33   #4777
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest istotne o jakiej porze dnia podaje się vit D?
Dziś kp wyglada u nas troszkę lepiej, córa łapie pierś bez kapturka. Zobaczymy jak będzie w nocy. Staram się oduczyć ją butli, bo do tej pory praktycznie co drugie karmienie dokarmiałam ją odciągniętym mlekiem bo wydawało mi się, że się nie najada. Bardzo ciężko się ją karmi bo szybko zasypia przy piersi i ciężko mi ją wybudzić. Karmienia trwają bardzo długo i w nocy często już nie miałam siły i dostawała butlę. Cdl powiedziała mi, że trudno będzie mi ją teraz przestawić na pierś bo szybko podałam dziecku butelkę i smoczek. Załamałam się, ale dziś była u mnie położna i dodała trochę wiary w siebie.
I tu moje pytanie do Was, czy zawsze słychać jak dziecko połyka? Czy jeśli ssie i czasem nie słychać połknięć, to tez połyka ? Podpowiedzcie proszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
moja przez pierwszy tydzien byla na butli i smoczku. pierwsze 4 dni mm, pozniej udalo mi sie odciagac, a teraz juz caly tydzien jest tylko na cycu, a smoczek sama odrzucila, wiec mysle ze Tobie tez uda sie przestawic dzieciatko


mi na razie nie idzie karmienie na lezaco, musze pocwiczyc to w dzien, wiec niestety w nocy karmie na siedzaco
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 19:44   #4778
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
moja przez pierwszy tydzien byla na butli i smoczku. pierwsze 4 dni mm, pozniej udalo mi sie odciagac, a teraz juz caly tydzien jest tylko na cycu, a smoczek sama odrzucila, wiec mysle ze Tobie tez uda sie przestawic dzieciatko





mi na razie nie idzie karmienie na lezaco, musze pocwiczyc to w dzien, wiec niestety w nocy karmie na siedzaco


A Twoje dziecko ssie efektywnie? Bo moja strasznie przysypia, jak ją oderwę to drugi raz ciężko przystawić. Na leżąco w ogóle nam nie wychodzi. Najbardziej zastanawiam się nad tym bezdźwięcznym przełykaniem. Czy to możliwe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:50   #4779
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
A Twoje dziecko ssie efektywnie? Bo moja strasznie przysypia, jak ją oderwę to drugi raz ciężko przystawić. Na leżąco w ogóle nam nie wychodzi. Najbardziej zastanawiam się nad tym bezdźwięcznym przełykaniem. Czy to możliwe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
na początku tak, pozniej (po kilkunastu minutach) mam wrazenie ze cos tam ciagnie ale przelykania juz nie slysze, u nas zawsze karmienie konczy sie zasnieciem
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:56   #4780
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
planuje choć zobaczymy po porodzie trzeba to przeżyć a tak się jakoś cykam
no masaż brzmi cudownie też by mi się przydał teraz



nie bo znowu zaczął się ruszać choć nie tak jak wcześniej i w końcu chyba mam jakieś przepowiadacze bo brzuch strasznie twardnieje no ale dzisiaj wybrałam się na wyprzedaze i ganiałam po galerii i po wszytskich schodach normalnych a nie ruchomych
No to dobrze

Ja na razie nic nie robię, stwierdziłam że jak do Sylwestra nic się nie zadzieje to wtedy zacznę dziś to w ogóle jakiegoś śpiocha mam, bo mnie dość że wstałam o 8 to jeszcze w ciągu dnia miałam dwie drzemki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:04   #4781
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ola, powiem Ci tak - śpij ile wlezie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 20:13   #4782
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My jutro mamy miesiąc i wczoraj w końcu dobiliśmy do 4 kg. Pomału zaczynamy też wyrastać z ciuszków 56. Od dwóch dni mam wrażenie, że mały zaczął bardziej rozumnie się patrzeć. Zaczął się też przyglądać obrazką kontrastowym i podąża za nimi wzrokiem ☺
My bierzemy małego praktycznie od początku do łóżka, chociaż wcale nie planowałam śpi pomiędzy nami. Nikt mu nic nie zrobił, sprawdza się to u nas dobrze. Karmię w łóżku ale na siedząco. Do przewijania któreś z nas (ale głównie mąż) wstaje do przewijaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:17   #4783
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
na początku tak, pozniej (po kilkunastu minutach) mam wrazenie ze cos tam ciagnie ale przelykania juz nie slysze, u nas zawsze karmienie konczy sie zasnieciem
U mnie z początku też zasypiala po jedzonku, teraz różnie z tym bywa zazdroszczę moja też z początku je efektywnie, a na sam koniec jak usypia, to sobie tylko ciumka i nie polyka. Traktuje wtedy pierś jak smoczek


Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No to dobrze

Ja na razie nic nie robię, stwierdziłam że jak do Sylwestra nic się nie zadzieje to wtedy zacznę dziś to w ogóle jakiegoś śpiocha mam, bo mnie dość że wstałam o 8 to jeszcze w ciągu dnia miałam dwie drzemki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpij kobieto ile się da! Marzę o śnie, takim kilkugodzinnym, nieprzerwanym ahh a tak serio, to może organizm przygotowuje się na poród


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
My jutro mamy miesiąc i wczoraj w końcu dobiliśmy do 4 kg. Pomału zaczynamy też wyrastać z ciuszków 56. Od dwóch dni mam wrażenie, że mały zaczął bardziej rozumnie się patrzeć. Zaczął się też przyglądać obrazką kontrastowym i podąża za nimi wzrokiem
My bierzemy małego praktycznie od początku do łóżka, chociaż wcale nie planowałam śpi pomiędzy nami. Nikt mu nic nie zrobił, sprawdza się to u nas dobrze. Karmię w łóżku ale na siedząco. Do przewijania któreś z nas (ale głównie mąż) wstaje do przewijaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:17   #4784
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No to dobrze

Ja na razie nic nie robię, stwierdziłam że jak do Sylwestra nic się nie zadzieje to wtedy zacznę dziś to w ogóle jakiegoś śpiocha mam, bo mnie dość że wstałam o 8 to jeszcze w ciągu dnia miałam dwie drzemki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
powiem Ci, że ja też taka śpiąca jestem a w sumie to do 9 spałam no ale czasu na drzemki nie było
ja to sexu unikam i zamierzam unikać jeszcze przez 2 dni bo włansie i jutro i w niedziele mam spoko imprezy i chciuałabym na nich byc
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:22   #4785
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mamy wagę urodzeniową. 🥳 Tymek ma dzis 24 dni.

Teraz niech się dzieje co chce od dzis go nie ważę.

Moje cycki mają moc 🥳
530g w 20 dni, ani duzo ani malo ale jestem dumna ze swoich (.)(.) i determinacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:23   #4786
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Ola, powiem Ci tak - śpij ile wlezie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpię śpię korzystam póki mogę
Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
powiem Ci, że ja też taka śpiąca jestem a w sumie to do 9 spałam no ale czasu na drzemki nie było
ja to sexu unikam i zamierzam unikać jeszcze przez 2 dni bo włansie i jutro i w niedziele mam spoko imprezy i chciuałabym na nich byc
Mój mąż o sexie nie chce nawet słyszeć, po tym jak mu powiedziałam że mi się w wigilię pojawiło trochę śluzu z krwią (podejrzewam że to była kwestia badania przez lekarza). Także do porodu mogę o sexie zapomnieć chciałabym wytrzymać jeszcze te 4 dni, a w sylwestra chyba zafunduje sobie jakiś długi spacer i chodzenie po schodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:26   #4787
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tez nie umiem karmić na lezaco. Jak juz przystawie to mu sutek ucieka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati może za wysoko Tymek leży ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:27   #4788
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
U mnie z początku też zasypiala po jedzonku, teraz różnie z tym bywa zazdroszczę moja też z początku je efektywnie, a na sam koniec jak usypia, to sobie tylko ciumka i nie polyka. Traktuje wtedy pierś jak smoczek



Śpij kobieto ile się da! Marzę o śnie, takim kilkugodzinnym, nieprzerwanym ahh a tak serio, to może organizm przygotowuje się na poród


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Super

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Ale to chyba ok. U mnie też tak jest. Pierwsze 20 minut je jak oszalała, kolejne zwalnia i ciumka rzadziej a na koniec 20 minut śpi i co jakiś czas ciumknie aż w końcu puszcza i odpływa w sen.

Ekspertem nie jestem ale chyba to jest ok, to znaczy, że później mleko robi się coraz gestsze i treściwsze. Tak mi się WYDAJE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 20:46   #4789
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ale to chyba ok. U mnie też tak jest. Pierwsze 20 minut je jak oszalała, kolejne zwalnia i ciumka rzadziej a na koniec 20 minut śpi i co jakiś czas ciumknie aż w końcu puszcza i odpływa w sen.

Ekspertem nie jestem ale chyba to jest ok, to znaczy, że później mleko robi się coraz gestsze i treściwsze. Tak mi się WYDAJE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja je 10-15 min i czasem wypluwa, a czasem sobie przyśnie przy cycu i trochę pociumka. Myślę, że ok moja kupy robi jak talala tfu tfu, żeby nie zapeszyc, to się nie przejmuje zobaczymy jak wyjdzie kolejne ważenie, ale jak tak na nią patrzę, to wydaje mi się, że troszkę przybrała

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 21:23   #4790
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Śpię śpię korzystam póki mogę Mój mąż o sexie nie chce nawet słyszeć, po tym jak mu powiedziałam że mi się w wigilię pojawiło trochę śluzu z krwią (podejrzewam że to była kwestia badania przez lekarza). Także do porodu mogę o sexie zapomnieć chciałabym wytrzymać jeszcze te 4 dni, a w sylwestra chyba zafunduje sobie jakiś długi spacer i chodzenie po schodach
po porodzie też za szybko go nie będzie lepiej tym chłopom nic nie mówić
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 21:29   #4791
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny a slyszalyscie coś o czopie z mleka? Wczoraj malej pojawiła się taka krosta biała na wardze, ale starlam ją i wydawało się, że jest ok. Dzisiaj patrzymy, a to dalej tam jest. Nie jest dookoła zaczerwienione, ani nic. Trochę się przestraszylismy i zadzwonilismy do położnej, a ona mówi, że to nic strasznego, że to czop z mleka i mamy to przemywac przegotowana wodą. Tak zrobiliśmy, zobaczymy czy będzie znowu jutro. Próbowałam coś znaleźć na ten temat w internecie, ale nic nie znalazłam..

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 21:31   #4792
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Maciek śpi na moim łóżku na kocyku i pieluszce flanelowej, przykrywam go swoją kołdra najczęściej. Nie jestem wcale przekonana do kokonów i nie używałam przy żadnym dziecku. Ja lepiej śpię jak nam dziecko przy sobie. Wstaje i pzewijam na przewijali, choc na dziś mam taki chytry plan, żeby go nie przewijac w nocy. Jak spi, to kup nie robi. Przewijaniem go rozbudzam i potem usypia godzinę.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 21:37   #4793
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Zalety nocnego karmienia IMG_27122019_223706_(1200_x_1200_piksel).jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 21:43   #4794
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Alicja hmm nie słyszalam i tym. Ale jeśli chodzi o kp tp raczkuje razem z wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 00:46   #4795
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Wzięlim dzisiaj Krokieta na sposób, żeby nie powtarzać wczorajszego ryku, ale powiem Wam, że aż się spociłam ze strachu czy zadziała.

Otóż uznałam, że spróbujemy zrobić rytuał, więc kąpiel, smarowanie tej wyschniętej fryty, mleko z probiotykiem do dzioba, wygaszamy światła i narka. I kurde... Chyba to będzie to, ale strach powiedzieć głośno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 02:34   #4796
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Eh zastrzelę się mąż tak chrapie, że jak już uśpię Jaśka to sama nie mogę zasnąć bo daje koncert miał to ogarnąć przez całą ciążę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 02:35   #4797
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Wzięlim dzisiaj Krokieta na sposób, żeby nie powtarzać wczorajszego ryku, ale powiem Wam, że aż się spociłam ze strachu czy zadziała.

Otóż uznałam, że spróbujemy zrobić rytuał, więc kąpiel, smarowanie tej wyschniętej fryty, mleko z probiotykiem do dzioba, wygaszamy światła i narka. I kurde... Chyba to będzie to, ale strach powiedzieć głośno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas z kolei się wczoraj okazało, że jak się wyłączy telewizor to dzidziol magicznie idzie nagle spać walczyłam z nim od 22 do 00:30, już przysypiał, ale cały czas otwierał oczy i patrzył, w końcu zostawiłam go w łóżeczku, wyłączyłam światło, telewizor, załączyłam deszcz w szumisiu i zasnął w momencie jak spał to się tak wyluzował, że walnął taka kupe co się góra wylała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 02:37   #4798
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Eh zastrzelę się mąż tak chrapie, że jak już uśpię Jaśka to sama nie mogę zasnąć bo daje koncert miał to ogarnąć przez całą ciążę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Identyczna sytuacja!!! On soi, mała śpi (na szczęście jego) a ja oczy jak 5zl bo chrapię nie ziemsko!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 04:36   #4799
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

O kurde dziewczyny współczuję wam tego chrapania.
Mojemu zdarza się to raz na rok po suto zakrapianej imprezie , ale zazwyczaj wystarczy kop w piszczel i sie ogarnia

Chcialabym sie pochwalić, ze moj Skrzat spal w dostawce elegancko 5godzin a ja nie mogę spac, czytam i czytam i oderwać sie nie mogę. Maz wczoraj kupil nowa kawe i on tez jak sie z nami obudzil to zasnac nie mogl, pogral chwile na telefonie i poszedl....
Myć podlogi

Tą kawę w Holandii kupił, coś mi tu smierdzi


A z newsów jeszcze, to od wczoraj karmie bez kapturka. 🥳🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 05:25   #4800
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Znowu ponad 5 godzin nieprzerwanego snu!!! I musiałam wybudzić na cyca Chyba się pokochamy z tym co-sleeping ️ Dziś nawet jej nie
Pprzytulałam mocno tylko na bezpieczną odległość się odsunęłam ale spała jak zabita mimo wieczornych wrzasków.

Jedyne co, to wcale jej się nie garnęło budzić na jedzenie i tego chyba muszę pilnować bo jednak 6 h przerwy to dla noworodzia za długo?

Żebyśmy jeszcze tylko ogarnęli wieczorną kąpiel bez ryku jak obdzieranie ze skóry Ona jak słyszy słowo kąpiel to dostaje spazmów. Ale wczoraj nalaliśmy ledwo ciepłej wody i po chwili zaczęła cichnąć. Muszę to zbadać bo może to jest klucz.

Dobra karmię i usypiam lale dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.