Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-28, 06:44   #4801
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Moje cycki niestety nie produkują tyle mleka żeby moje dziecko było najedzone. Cały czas wisi na piersi, mało aktywnie je, a po jakimś czasie już się denerwuje. Także wczoraj mm i niestety ubolewam bardzo ale TŻ kupił i zostało ono e życie, bo się ze stresu chyba bym wykonczyla. Będę chciała ściągać moje mleko plus mm. Ale będę widziała chociaż ile zjada. Dziewczyny które karmicie tak na dwa baty?! Czy może zaniknąć mi pokarm jak tak bede karmić, nie chciałabym całkowicie rezygnować.
Możecie napisać kiedy bardziej dajesz cyca? W nocy czy w dzień? Czy może mm bardziej na noc żeby widzieć że się naje na noc?
No i czy np na noc jak dam mm to czy moge jej pozwolić przespać no te 5-6h?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 07:26   #4802
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Moje cycki niestety nie produkują tyle mleka żeby moje dziecko było najedzone. Cały czas wisi na piersi, mało aktywnie je, a po jakimś czasie już się denerwuje. Także wczoraj mm i niestety ubolewam bardzo ale TŻ kupił i zostało ono e życie, bo się ze stresu chyba bym wykonczyla. Będę chciała ściągać moje mleko plus mm. Ale będę widziała chociaż ile zjada. Dziewczyny które karmicie tak na dwa baty?! Czy może zaniknąć mi pokarm jak tak bede karmić, nie chciałabym całkowicie rezygnować.
Możecie napisać kiedy bardziej dajesz cyca? W nocy czy w dzień? Czy może mm bardziej na noc żeby widzieć że się naje na noc?
No i czy np na noc jak dam mm to czy moge jej pozwolić przespać no te 5-6h?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My lecimy na mm i kpi. Ja karmię różnie, powinnam pewnie więcej pić i więcej ściągać... Jak mam swoje to podaję, jak nie to dajemy mm. W nocy obleciałam dwa karmienia na jednym posiedzeniu z laktatorem, bo ściągnęłam ponad 100ml, a Krokiet je małymi porcjami a często (do 3h i mamy ją budzić), więc akurat zjadła dwa razy po 50. Dla mnie 5-6h to na razie jeszcze za długo, ale ona jest jeszcze malutka i słabo przybiera, więc to może nie być reguła dla innych noworodziów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 08:45   #4803
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Hello

Dzisiaj spasowalam, wzięłam małą do łóżka.. Trochę się obawialam, ale już mi brakło pomysłów co robić, chyba potrzebowała bliskości.. Trochę pospalysmy, ale bez szału. Liczę na jakąś drzemke w ciągu dnia, może się uda dzisiaj w planach werandowanie małej na balkonie, może będzie jej się lepiej oddychalo, bo zauważyłam wczoraj, że jak jechaliśmy na sesję to zupełnie inaczej jej się oddychalo jak chwilę była na dworze. Może u nas jest za sucho.. Tz jedzie jeszcze po nawilżacz powietrza, oby dzięki temu lepiej oddychala

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:01   #4804
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Sen od 1 w nocy do 10 rano.. Kocham Cię dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:12   #4805
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My nadal 2w1. Tomaszowi się nie spieszy także już coraz bliżej mi do mamy styczniowej niż grudniowej,ale nadal zostaje u Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:23   #4806
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

U nas 5h snu, ale ceną było wycie do 3 rano ;(. Na szczęście nie na mojej zmianie, więc słuchałam z daleka.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:24   #4807
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Właśnie chcialam pytac czy ktoras z naszych dwóch rodzynków rodzi

Moj człowieczek tez spal do 10 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 10:38   #4808
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny, do kiedy trzeba wybudzać co 3 h na jedzenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:38   #4809
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

zazdroszczę wam, że nie budzą się tyle godzin na jedzenie, chociaż mnie by to trochę martwiło U nas dziś pobudki na karmienie co 2,5h.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:39   #4810
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Właśnie chcialam pytac czy ktoras z naszych dwóch rodzynków rodzi

Moj człowieczek tez spal do 10 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może moje dziecko planuje rozpoczęcie roku z przytupem albo rok tak zakończy no nie wiem już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:42   #4811
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny jak tak Was czytam to nie wierzę... moj nie spi nigdy dłużej jak 4 godziny. Zwykle maks 3. Ma 5 tygodni od poczatku go wybudzalam co 2.5 godz i pewnie się przyzwyczaił.
Powiedzcie dajecie dzieciom jakis probiotyk codziennie?
Nam polozna mowila ze zwlaszcza dzieci urodzone przez cc jak mój mały powinny mieć krople na flore jelit. Dawalam bio gaie skończyła się i nie wiem, czytalam artykul u pana tabletki o tych probiotykach i mam dylemat dawac czy nie. Poki co daje mu tylko vigantol i raz dziennie 10 kropelek sab simplex.
Ale często widzę ze po karmieniu ma problem, zaśnie zarwz się kręci wierci placze tak jakby nie mogl puścić bączka albo zrobic kupy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 11:05   #4812
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja nie rodzę ale jak się kladliśmy spać to byłam przekonana, że się zacznie już dzis ale przeszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 11:57   #4813
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tego karmienia piersią... Taka byłam twarda i racjonalnie sobie tłumaczyłam, że w sytuacji, w której się znaleźliśmy, mm będzie dla chłopaka lepsze, ale coraz bardziej mnie to dołuje. Mam spory żal do położnych w szpitalu i swojej środowiskowej, ze zamiast od poczatku pomoc w kp to kazdy kazal dokarmiac mm. Potem szpital , karmienie sonda i mój stres i pokarmu praktycznie już nie mam. Nawet nie chce mi się iść odciągnąć, bo siedzę nad tym laktatorem i płakać mi się chce, że nie idzie. Próbuje juniora przystawiac, ale pluje piersią ( czemu nie można się specjalnie dziwić). Ehh, do tego jeszcze ta wszechobecna presja laktacyjna - tak mnie wkur***, jak pierwsze, o co ludzie pytają, to czy karmię piersią. Smuteczek
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 12:29   #4814
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do kiedy trzeba wybudzać co 3 h na jedzenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ponoć jak się zgłasza regularnie co 3-4 godziny to nie trzeba. Chyba, że nie przybiera albo słabo, wtedy budzić.
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tego karmienia piersią... Taka byłam twarda i racjonalnie sobie tłumaczyłam, że w sytuacji, w której się znaleźliśmy, mm będzie dla chłopaka lepsze, ale coraz bardziej mnie to dołuje. Mam spory żal do położnych w szpitalu i swojej środowiskowej, ze zamiast od poczatku pomoc w kp to kazdy kazal dokarmiac mm. Potem szpital , karmienie sonda i mój stres i pokarmu praktycznie już nie mam. Nawet nie chce mi się iść odciągnąć, bo siedzę nad tym laktatorem i płakać mi się chce, że nie idzie. Próbuje juniora przystawiac, ale pluje piersią ( czemu nie można się specjalnie dziwić). Ehh, do tego jeszcze ta wszechobecna presja laktacyjna - tak mnie wkur***, jak pierwsze, o co ludzie pytają, to czy karmię piersią. Smuteczek
Wiesz co, jak jesteś przekonana, że chcesz kp to nie odpuszczaj tylko walcz. Femaltiker, dużo wody, ściąganie co 3h i jazda. Ja nie miałam nic, dziecko dostawało wścieku, ja ryczałam a teraz ściągam nawet 100ml w 30 minut, może to nie jest imponujący wynik, ale dla mnie to naprawdę coś, zwłaszcza, że na początku nie było nawet 10ml. Jakby Ci się udało to z kpi łatwiej przestawić na kp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 13:23   #4815
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja wybudzalam Leona, koksił jak szalony , na pol roku wazyl 9kg mimo ze w sumie gruby nie byl, to sie do roku budzil co 3godziny.
Ostatnio z lekarzem o tym rozmawiałam i w nocy karmic co 4h , nie wybudzac co 2-3.
Widzę, ze Tymek ma tendecje do długich przerw miedzy jedzeniem . Więc podejrzewam, że szybko nocki beda przespane. Nie wybudzam bo sam sie zglasza co 4h max co 5. W dzien za to je bardzo często

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tego karmienia piersią... Taka byłam twarda i racjonalnie sobie tłumaczyłam, że w sytuacji, w której się znaleźliśmy, mm będzie dla chłopaka lepsze, ale coraz bardziej mnie to dołuje. Mam spory żal do położnych w szpitalu i swojej środowiskowej, ze zamiast od poczatku pomoc w kp to kazdy kazal dokarmiac mm. Potem szpital , karmienie sonda i mój stres i pokarmu praktycznie już nie mam. Nawet nie chce mi się iść odciągnąć, bo siedzę nad tym laktatorem i płakać mi się chce, że nie idzie. Próbuje juniora przystawiac, ale pluje piersią ( czemu nie można się specjalnie dziwić). Ehh, do tego jeszcze ta wszechobecna presja laktacyjna - tak mnie wkur***, jak pierwsze, o co ludzie pytają, to czy karmię piersią. Smuteczek
Tak czytam i 3lata temu pisalam taki sam post.
Zal, ze odpuściłam, że nie mialam pomocy. Dostałam w 6tyg zycia Leo taki zjazd, że juz chcialam isc do psychologa. Mialam zal, ze wszyscy pytają dlaczego nie karmie piersią, wszędzie artykuly o tym, jak cudowne jest KP.

I powiem Ci ,ze po tych 6tych trochę walczyłam z laktatorem i po kilku dniach leciała mi znów siara. Ale odpuscilam bo praktycznie nie spalam. Sesje karmienia niemowlaka plus sciagania i wychodziłam godzina snu w nocy. Ale Ty masz jeszcze duza szanse by pobudzić laktacje. Jeśli Ci zalezy to walcz, pij to co dziewczyny polecają, stymuluj jak najwięcej laktatorem, i staraj sie przystawiac mimo,ze nie chce, moze w koncu złapie. Probowalas sciasnac pierś w nalesnik ? Ja tak podaje teraz i ladnie ssie ale mnie boli strasznie. Bardziej niz na poczatki drogi z karmieniem 3tyg temu. Mam nadzieje , ze minie.

A , i Rafi. Wez blagam nie doluj sie ok? Mm to nie trucizna. Ja nie widze ,zeby podczas kp dziala się jakas magia serio. Taka sama magie mialam karmiac butelka L.
Zapach, patrzenie w oczy, wszystko jest tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 13:38   #4816
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do kiedy trzeba wybudzać co 3 h na jedzenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz co.. U mnie wczoraj i dziś spała ciurkiem blisko 6 godzin. Jeśli była by głodna to by się obudziła. Co prawda sama uważam, że to za długo i będę się starać budzić ją po 4,5-5 h max bo jednak jest jeszcze malutka. Ale narazie postępuje zgodnie z instynktem i wydaje mi się, że dziecko nie jest głodne. Wydaje mi się, bo nie ważę tylko obserwuję. To były pierwsze nocki i wiem, że na dłuższą metę 6 h to trochę za długo dla noworodka. Ale znowu nie budziła bym co 2-3 jeśli wszystko jest ok bo to już w drugą stronę przesada.

W ogóle u nas od kilku dni są przeboje. Od południa do wieczora je po korek, że wylewa się uszami i ulewa non stop a w nocy i rano ciumka połowę tego co normalnie. Ale w dalszym ciągu nie płacze z głodu.. Korci mnie, żeby ją zważyć i upewnić się, że dobrze działam. Ale nie mam gdzie, musiała bym zrobić wycieczkę do przychodni.
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My nadal 2w1. Tomaszowi się nie spieszy także już coraz bliżej mi do mamy styczniowej niż grudniowej,ale nadal zostaje u Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale my Cię nigdzie nie puścimy na żadne styczniówki, Ty jesteś nasza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 16:36   #4817
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tymek po pół h na piersi wypil 130mojego odciągniętego mleka , poszla kupa zycia i rzyg życia. Nie ma chłop umiaru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:24   #4818
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tymek po pół h na piersi wypil 130mojego odciągniętego mleka , poszla kupa zycia i rzyg życia. Nie ma chłop umiaru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahha uwielbiam I za chwilę będzie znowu głodny bo wyrzygał jejaaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:34   #4819
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tymek po pół h na piersi wypil 130mojego odciągniętego mleka , poszla kupa zycia i rzyg życia. Nie ma chłop umiaru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow no porcja konkretna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 17:35   #4820
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Kochane a ile razy ściągacie mleko ? Ile sesji? Raz dziennie na każdy cyc czy wiecej? Wiem że to zależy ile mleka mamy ... Bo ja to po cyckach nie czuję żebym miała je mega pełne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:53   #4821
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Sen od 1 w nocy do 10 rano.. Kocham Cię dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, 10 h?
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My nadal 2w1. Tomaszowi się nie spieszy także już coraz bliżej mi do mamy styczniowej niż grudniowej,ale nadal zostaje u Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I nigdzie się nie wybieraj!

Witam się z moim ssakiem przy piersi. Wczoraj odpadl nam kikut.

KP u nas ładnie leci, ale zawdzięczamy to Tżtowi. Ja już dawno na początku straciłabym cierpliwość, ale on mnie cały czas uspokajał, pomagał przystawić i teraz już jest ok.

Z zatkanym noskiem też już duuużo lepiej u nas. Widocznie wody płodowe się skończyły, albo jest ich już duzo mniej.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 18:23   #4822
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My wczoraj znów walczyliśmy z bolącym brzuszkiem . Zaczęło się już o 19 i trwalo do 1 z małymi przerwami. Potem od 1 do 2 było karmienie i na kolejne karmienie wstal 6.30, potem po 9 i wstalismy razem o 11

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 18:27   #4823
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mam chyba jakiś kryzys, siedzę i ryczę.. Zupełnie nie wiem dlaczego patrzę na to moje dziecko i ryczę. Tak się o nią boję, że cos przeocze, że coś jej przypadkiem zrobię zupełnie siebie nie poznaje.. Dzisiaj zrobiła taką rzadką, wodnista kupę z widocznym sluzem i od razu panika. Ja się wykoncze, wszystko mnie tak stresuje, czy to kiedyś minie? Chociaż trochę? Powiedzcie, że tak, że to tylko chwilowe..
Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Kochane a ile razy ściągacie mleko ? Ile sesji? Raz dziennie na każdy cyc czy wiecej? Wiem że to zależy ile mleka mamy ... Bo ja to po cyckach nie czuję żebym miała je mega pełne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ogóle nie ściągam. Czasem jest już twarda pierś ale mała sobie z niej je i jest ok. Sama odstawia pierś, więc chyba je tyle ile potrzebuje i głodna nie jest, bo więcej się nie domaga.



Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Wow, 10 h? I nigdzie się nie wybieraj!

Witam się z moim ssakiem przy piersi. Wczoraj odpadl nam kikut.

KP u nas ładnie leci, ale zawdzięczamy to Tżtowi. Ja już dawno na początku straciłabym cierpliwość, ale on mnie cały czas uspokajał, pomagał przystawić i teraz już jest ok.

Z zatkanym noskiem też już duuużo lepiej u nas. Widocznie wody płodowe się skończyły, albo jest ich już duzo mniej.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
A coś robiłaś z tym noskiem?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 18:46   #4824
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Mam chyba jakiś kryzys, siedzę i ryczę.. Zupełnie nie wiem dlaczego patrzę na to moje dziecko i ryczę. Tak się o nią boję, że cos przeocze, że coś jej przypadkiem zrobię zupełnie siebie nie poznaje.. Dzisiaj zrobiła taką rzadką, wodnista kupę z widocznym sluzem i od razu panika. Ja się wykoncze, wszystko mnie tak stresuje, czy to kiedyś minie? Chociaż trochę? Powiedzcie, że tak, że to tylko chwilowe.. W ogóle nie ściągam. Czasem jest już twarda pierś ale mała sobie z niej je i jest ok. Sama odstawia pierś, więc chyba je tyle ile potrzebuje i głodna nie jest, bo więcej się nie domaga.



Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

A coś robiłaś z tym noskiem?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Spokojnie nie stresuj się niepotrzebnie robisz wszystko najlepiej jak potrafisz
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Wow, 10 h? I nigdzie się nie wybieraj!

Witam się z moim ssakiem przy piersi. Wczoraj odpadl nam kikut.

KP u nas ładnie leci, ale zawdzięczamy to Tżtowi. Ja już dawno na początku straciłabym cierpliwość, ale on mnie cały czas uspokajał, pomagał przystawić i teraz już jest ok.

Z zatkanym noskiem też już duuużo lepiej u nas. Widocznie wody płodowe się skończyły, albo jest ich już duzo mniej.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie wybieram się

Jak bym chciała się dzielić z Wami już troskami macierzyństwa ale ten mój syn nie chce opuścić lokum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 18:48   #4825
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Wow, 10 h? I nigdzie się nie wybieraj!

Witam się z moim ssakiem przy piersi. Wczoraj odpadl nam kikut.

KP u nas ładnie leci, ale zawdzięczamy to Tżtowi. Ja już dawno na początku straciłabym cierpliwość, ale on mnie cały czas uspokajał, pomagał przystawić i teraz już jest ok.

Z zatkanym noskiem też już duuużo lepiej u nas. Widocznie wody płodowe się skończyły, albo jest ich już duzo mniej.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


O kurczę to u mnie kikut do tej pory jest, a my z 11 grudnia jesteśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 19:03   #4826
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
O kurczę to u mnie kikut do tej pory jest, a my z 11 grudnia jesteśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To tak jak u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 19:34   #4827
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Mam chyba jakiś kryzys, siedzę i ryczę.. Zupełnie nie wiem dlaczego patrzę na to moje dziecko i ryczę. Tak się o nią boję, że cos przeocze, że coś jej przypadkiem zrobię zupełnie siebie nie poznaje.. Dzisiaj zrobiła taką rzadką, wodnista kupę z widocznym sluzem i od razu panika. Ja się wykoncze, wszystko mnie tak stresuje, czy to kiedyś minie? Chociaż trochę? Powiedzcie, że tak, że to tylko chwilowe.. W ogóle nie ściągam. Czasem jest już twarda pierś ale mała sobie z niej je i jest ok. Sama odstawia pierś, więc chyba je tyle ile potrzebuje i głodna nie jest, bo więcej się nie domaga.



Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

A coś robiłaś z tym noskiem?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


Ja nie pocieszę, bo mam to samo. Co któryś dzień normalnie mi się płakać chce, że nic nie wiem i coś źle robię u nas zaczął ulewać i to jest tak stresujące, że nie wiem. Dziś mi dwa razy chlusnął tak mocno jakby zwymiotował, chociaż sama nie wiem czy to było zwykle ulewanie czy coś więcej. Boje się po jedzeniu cokolwiek z nim zrobić :/ dziś go chciałam wziąć wyżej i tez odrazu ulał, nawet godzinę po zjedzeniu się zdarzyło . Kładę na brzuszek to też odrazu ulał już się naczytałam o refluksie :/
mąż się z kolei codziennie pyta czy go nie zmarnujemy i że to ogromna odpowiedzialność. To chyba nigdy nie minie


Czy wasze dzieciaczki też dziwnie charczą przez sen? Ja pół nocy nie spałam bo co usnęłam to Jaś zaczynał tak charczeć dzisiaj w ciągu dnia jak śpi to jest to samo.




Dziś miałam chrzest zostałam obsrana taki był rozbryzg. Kolejnym razem chwila nie uwagi i poszło na nasze łóżko, gdzie 10 minut wcześniej zmieniałam pościel
Za trzecim razem obsikał wszystko dookoła w tym ścianę zawsze mi się trafiają takie atrakcje. Jednym słowem oszczędza pampersy bo większość idzie na przewijak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-12-28 o 19:35
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 19:39   #4828
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Wow, 10 h? I nigdzie się nie wybieraj!

Witam się z moim ssakiem przy piersi. Wczoraj odpadl nam kikut.

KP u nas ładnie leci, ale zawdzięczamy to Tżtowi. Ja już dawno na początku straciłabym cierpliwość, ale on mnie cały czas uspokajał, pomagał przystawić i teraz już jest ok.

Z zatkanym noskiem też już duuużo lepiej u nas. Widocznie wody płodowe się skończyły, albo jest ich już duzo mniej.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Tak.. 2 razy karmiłam ale raz to15 minut a drugi raz pół h. (u nas sesja trwa ponad h żeby się najadla). I to już druga taka noc. Tż mówi, że wstał w nocy bo kwęczała a nie wiedział czy słyszę(nie słyszałam), popatrzyła, że leży obok mnie i zasnęła.

Generalnie już mam rady przemądrych, że wpuszczając dziecko do łóżka popełniam błąd życia. Ale to jest przecież moja wymarzona córeczka. Jeśli będzie chciała ze mną spać to będzie spać i już.. Kiedy mam ją tulić jak nie teraz?
Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Mam chyba jakiś kryzys, siedzę i ryczę.. Zupełnie nie wiem dlaczego patrzę na to moje dziecko i ryczę. Tak się o nią boję, że cos przeocze, że coś jej przypadkiem zrobię zupełnie siebie nie poznaje.. Dzisiaj zrobiła taką rzadką, wodnista kupę z widocznym sluzem i od razu panika. Ja się wykoncze, wszystko mnie tak stresuje, czy to kiedyś minie? Chociaż trochę? Powiedzcie, że tak, że to tylko chwilowe.. W ogóle nie ściągam. Czasem jest już twarda pierś ale mała sobie z niej je i jest ok. Sama odstawia pierś, więc chyba je tyle ile potrzebuje i głodna nie jest, bo więcej się nie domaga.



Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

A coś robiłaś z tym noskiem?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Och mam to samo. I z opinii mam to raczej nie mija Jak się urodziła to zamiast się cieszyć byłam przerażona, że może zachorować albo coś jej zrobię...


Ola a wiesz, że jak Ty urodzisz to my tu wszystkie już doświadczone ciotki dobre rady będziemy się mądrzyć hahah? Jesteś na to gotowa? Oczywiście żarcik

Jeszcze mam pytanie do tych, które pozbyły się kikuta. Zbiera nam się codziennie w środku zaschnięta krew. Na sucho nie idzie tego wyczyścić bo jest zaschnięte do skóry. Nie wygląda to źle a po wyczyszczeniu pępuszek nie jest czerwony ale jednak sporo tych strupków. To normalne? Dalej nie moczymy w kąpieli go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 19:42   #4829
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja nie pocieszę, bo mam to samo. Co któryś dzień normalnie mi się płakać chce, że nic nie wiem i coś źle robię u nas zaczął ulewać i to jest tak stresujące, że nie wiem. Dziś mi dwa razy chlusnął tak mocno jakby zwymiotował, chociaż sama nie wiem czy to było zwykle ulewanie czy coś więcej. Boje się po jedzeniu cokolwiek z nim zrobić :/ dziś go chciałam wziąć wyżej i tez odrazu ulał, nawet godzinę po zjedzeniu się zdarzyło . Kładę na brzuszek to też odrazu ulał już się naczytałam o refluksie :/
mąż się z kolei codziennie pyta czy go nie zmarnujemy i że to ogromna odpowiedzialność. To chyba nigdy nie minie


Czy wasze dzieciaczki też dziwnie charczą przez sen? Ja pół nocy nie spałam bo co usnęłam to Jaś zaczynał tak charczeć dzisiaj w ciągu dnia jak śpi to jest to samo.




Dziś miałam chrzest zostałam obsrana taki był rozbryzg. Kolejnym razem chwila nie uwagi i poszło na nasze łóżko, gdzie 10 minut wcześniej zmieniałam pościel
Za trzecim razem obsikał wszystko dookoła w tym ścianę zawsze mi się trafiają takie atrakcje. Jednym słowem oszczędza pampersy bo większość idzie na przewijak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To witam w klubie ryczacych matek..
Co do ulewania, to kladziesz go na ramię, żeby mu się odbiło? Moja w ostatnim czasie też ulewa i czasem odbicie pomoże. Niestety czasami mimo noszenia nie odbije jej się w ogóle. Różnie z tym bywa. Jeśli chodzi o leżenie na brzuszku, to po jedzeniu tego się podobno nie robi, bo właśnie może ulewac.
I tak, moja też czasem charczy w nocy... Straszne to jest, myślę wtedy, że się dusi


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak.. 2 razy karmiłam ale raz to15 minut a drugi raz pół h. (u nas sesja trwa ponad h żeby się najadla). I to już druga taka noc. Tż mówi, że wstał w nocy bo kwęczała a nie wiedział czy słyszę(nie słyszałam), popatrzyła, że leży obok mnie i zasnęła.

Generalnie już mam rady przemądrych, że wpuszczając dziecko do łóżka popełniam błąd życia. Ale to jest przecież moja wymarzona córeczka. Jeśli będzie chciała ze mną spać to będzie spać i już.. Kiedy mam ją tulić jak nie teraz? Och mam to samo. I z opinii mam to raczej nie mija Jak się urodziła to zamiast się cieszyć byłam przerażona, że może zachorować albo coś jej zrobię...


Ola a wiesz, że jak Ty urodzisz to my tu wszystkie już doświadczone ciotki dobre rady będziemy się mądrzyć hahah? Jesteś na to gotowa? Oczywiście żarcik

Jeszcze mam pytanie do tych, które pozbyły się kikuta. Zbiera nam się codziennie w środku zaschnięta krew. Na sucho nie idzie tego wyczyścić bo jest zaschnięte do skóry. Nie wygląda to źle a po wyczyszczeniu pępuszek nie jest czerwony ale jednak sporo tych strupków. To normalne? Dalej nie moczymy w kąpieli go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też się zbiera zaschnieta krew. Położna kazała cały czas go czyścić octeniseptem do sucha

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 19:48   #4830
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość

No i słuszną linię ma nasza władza

A jako że mi aktualnie hormony połogowe parują już nawet uszami, to po 30 razy dziennie się wzruszam. Dzisiaj no przy tym:
https://youtu.be/vj-gtxNXcCc
Jejku, ja też mam takie fazy. Lulałam go i ryczałam że jeszcze przed chwilą był taką komórką, malutkim jajeczkiem i jak to możliwe że jest już taki duży i piękny

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.