Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-07, 14:28   #4411
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


dziękuję za odpowiedź
też mam jakieś sterydowe maści, trochę boję się używać... pójdę w kwietniu na te testy to może się dowiem co to jest mi to właściwie zaczęło się dziać z dwa lata temu...


ja ostatnio używam olejku do włosów khadi- wcześniej miałam polecaną wcierkę banfi, ale jakiegoś super efektu nie zauważyłam. Za to przy oceanicu- wcierce do włosów widziałam super efekty, kiedys na pewno wrócę do niej
chciałabym zapuścić długie włosy
Ja od dłuższego czasu piję tylko zioła, różne mieszanki i jest dużo, dużo lepiej, więc od siebie mogę to polecić
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 14:57   #4412
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, sporo kolorówki przeterminowanej, część nawet nie otwarta i ani razu nie użyta
za denko...no niestety ja porozdawalam tez troche rzeczy bo nie daje rady uzywac. stad moje postanowienia aby odwyk zrobic i zuzyc zapasy, szczegolnie kolorowka.
catrice tez nie dalam rady zuzyc, ale lubie ten produkt i cena swietna.
ten cien obok catrice z maca
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 14:59   #4413
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=cansada;87479960][QUOTE=oliwia18;87471607]

trzymam kciuki mocno!!!!

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

mocne kciuki!!! u mnie tez bedzie przelomowy rok..... bedzie sie duzo dzialo i mam obawy jak to sie pouklada..... a numer domu tez 20

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Ktos testowal juz kolekcje Malone w Zara? dumam sobie i nie wiem czy warto jechac.....boje sie tam wchodzic bo juz mi sie wszystko podoba na necie i wszystko chce!!!!
a jeszcze kilka dni temu myslalam aby sie przylaczyc do grona osob nie kupujacych ubran w 2020, pestka dla mnie tak sobie mowilam----no ale chora bylam...
Ja nie testowałam ale kuszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jutro lecę do Wenecji, jestem odprawiona, ale zastanawiam się nad bagażem podręcznym. Jest napisane, że 1 podręczny, który mieści się pod fotelem. A gdy chcę 2, to muszę dokupić. A torebka to jest ten drugi?
Tak, jeden bagaż to też torebka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Witam i proszę o
Właśnie siedzę w urzędzie i czekam, żeby wyjaśnić sprawę, która miała być zrobiona 2 lata temu... Wszystkie papiery złożone, w teorii wyjaśnione, akty na tej podstawie sporządzone i nagle okazuje się, że mam więcej ziemi niż w rzeczywistości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za wyjaśnienie sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 14:59   #4414
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Witam i proszę o
Właśnie siedzę w urzędzie i czekam, żeby wyjaśnić sprawę, która miała być zrobiona 2 lata temu... Wszystkie papiery złożone, w teorii wyjaśnione, akty na tej podstawie sporządzone i nagle okazuje się, że mam więcej ziemi niż w rzeczywistości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki mocne, mam podobna sytuacje, ktos zrobil blad a ja place i odkrecam .....obliczylam ze koszt bedzie ok 2550 euro.....Ale chce to zamieszanie wykorzystac i kilka spraw zalatwic przy okazji jak nie wiedza co gdzie jest i ile metrow
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 14:59   #4415
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, sporo kolorówki przeterminowanej, część nawet nie otwarta i ani razu nie użyta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 15:01   #4416
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki!
Udało się załatwić. Okazało się, że wprowadzając dane ktoś zamiast 5 zrobił 4. A tyle kasy ile dwa lata temu poszło na prostowanie tego też po cudzych błędach (również komuś się cyferki pomyliły, tylko ponad 30 lat temu...), to już w ogóle wolę nie myśleć.
Ale do końca tygodnia ma to być wyprostowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

A to moje denko: serum aroma oddałam mamuśce, mi zupełnie nie leżało
za denko. moja sis powiedziala ze to serum bardzo srednie.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 15:01   #4417
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

A to moje denko: serum aroma oddałam mamuśce, mi zupełnie nie leżało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 15:11   #4418
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja miałam takie jednorazowe, takie jak w szpitalu. Takich typowych kuchennych do mycia nie znoszę [COLOR="Silver"]

Mam opcję bez pierwszeństwa wejścia na pokład i faktycznie tylko to mogę zabrać 40x20x25 cm...[COLOR="Silver"]
]

Tak, ten chcę kupić, bo póki co ręce zaleczył mi balsam
U mnie maść z witaminą A nie działała niestety.
sprwadz tez czy moze na talk nie masz takiej reakcji w rekawiczkach ja talku nie zmosze....


a co do Ryanair, ja kupuje priority wraz z walizka 10 kg mala jak juz musze, u mnie taka opcja byla za niewielka doplata / chyba dodatkowo 10 euro/ ale to bylo razem z wykupieniem miejsc drogich bo moj lot jednak ponad 5 godzin dobrych trwa. jak nie kupilas walizki to naprawde najlepsza opcja jakies torby miekkie ktore mozna wcisnac w te koszyczki jak beda sprawdzac. jak musisz wiecej zabrac zobacz czy jeszcze mozna dokupic 10 kg bagaz rejestrowany, albo pakiet priority +10kg druga torba. tego bagazu jest chyba limitowana ilosc na samolot niestety, byc moze juz wykupione sa. jak masz kurtke to sporo rzeczy do kieszeni wejdzie. do rekawa jakies ubrania tez ....zalezy na ile lecisz.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-01-07 o 15:16
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 15:20   #4419
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
za denko...no niestety ja porozdawalam tez troche rzeczy bo nie daje rady uzywac. stad moje postanowienia aby odwyk zrobic i zuzyc zapasy, szczegolnie kolorowka.
catrice tez nie dalam rady zuzyc, ale lubie ten produkt i cena swietna.
ten cien obok catrice z maca

też lubię ten catrice ale mogliby jeszcze mniejsze opakowanie robić , w tym roku też mam postanowienie kupować mniej kolorówki i ograniczyć zakup pielęgnacji, w zeszłym roku zrobiłam dwa razy takie konkretne porządki i jak zobaczyłam ile i za ile mi się produktów przeterminowało to serce ściska. Część wydałam, bo wiedziałam, że nie zużyję, a termin się zbliżał, oczywiście obdarowani kręcili nosem Po tych perypetiach faktycznie zaczęłam rozsądniej podchodzić do tematu, nie kuszą mnie juz promocje i gratisy, które i tak lądują w koszu, bardziej świadomie podchodzę też do pielęgnacji, nie kuszą mnie już rabaty, które i tak co jakiś czas się powtarzają i firmy, których nie lubię ani nie mają produktów do mojej cery, a gratisy kuszą tylko te, które wiem, że będę używać. Chyba mam już po prostu przesyt





Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 15:37   #4420
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Muszę kupić krem do rąk Ewy Chodakowskiej, bo potrzebuję czegoś, co zmieści się w torebce. A balsam wyleczył mi ręce! Kupiłam go tylko dlatego, że raz była promocja 1+1.
A kojarzycie jak zawsze narzekałam na pękającą na dłoniach skórę, a szczególnie na kostkach? Faktycznie, coś ze środków myjących mnie drażni okropnie, ale mimo odstawienia, nie mogłam tego zaleczyć. Z rąk dosłownie ciekła krew, momentami ropa, wstydziłam się komuś rękę podawać.
Wcześniej troszkę pomagała maść sterydowa, ale od jakiegoś czasu nic nie dawało rady.
Któregoś razu wkurzyłam się i nie chciałam smarować rąk już żadnym cudownym preparatem, ale smarując całe ciało balsamem Ewy, posmarowałam też i ręce. I co? Rano ani jednej nowej ranki, po dwóch nocnych użyciach wszystko zaczęło się goić.
Kiedyś na fb widziałam, jak dziewczyna wstawiała zdjęcie z podobnymi rankami na dłoniach jak moje i pisała, że wyleczyła to balsamem Ewy. No wierzyć mi się nie chciało
Ale teraz zwracam honor

Oktawiaaa
, o którym balsamie konkretnie piszesz? Chętnie wypróbuję coś nowego do dłoni, bo od kilku dni mam je w opłakanym stanie.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 16:12   #4421
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=sand;87481464][QUOTE=cansada;87479960]
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

trzymam kciuki mocno!!!!

Ja nie testowałam ale kuszą


[/COLOR]Tak, jeden bagaż to też torebka

[/COLOR] za wyjaśnienie sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
. kurcze to ulamek ceny malone wiec ciekawosc ogromna.....na fragrantice maja niezle opinie.

Never, niuchalas???
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 17:30   #4422
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=cansada;87481698][QUOTE=sand;87481464]
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

. kurcze to ulamek ceny malone wiec ciekawosc ogromna.....na fragrantice maja niezle opinie.

Never, niuchalas???

Nie i nawet nie wiem czy u mnie one są czy to w każdej Zarze czy tylko w wybranych, powiem szczerze, że ja w listopadzie i grudniu dostałam tyle butelek perfum, że o tych zarowych zapomniałam zupełnie
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 17:52   #4423
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
sprwadz tez czy moze na talk nie masz takiej reakcji w rekawiczkach ja talku nie zmosze....


a co do Ryanair, ja kupuje priority wraz z walizka 10 kg mala jak juz musze, u mnie taka opcja byla za niewielka doplata / chyba dodatkowo 10 euro/ ale to bylo razem z wykupieniem miejsc drogich bo moj lot jednak ponad 5 godzin dobrych trwa. jak nie kupilas walizki to naprawde najlepsza opcja jakies torby miekkie ktore mozna wcisnac w te koszyczki jak beda sprawdzac. jak musisz wiecej zabrac zobacz czy jeszcze mozna dokupic 10 kg bagaz rejestrowany, albo pakiet priority +10kg druga torba. tego bagazu jest chyba limitowana ilosc na samolot niestety, byc moze juz wykupione sa. jak masz kurtke to sporo rzeczy do kieszeni wejdzie. do rekawa jakies ubrania tez ....zalezy na ile lecisz.
W tych rękawiczkach nie ma talku

Coś czuję, że to będzie udany lot, bo dokupić już bagażu nie mogę. Chyba, że na lotnisku, ale zobaczyłam, że to ponad 80 zł od walizki w jedną stronę...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 18:02   #4424
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny mam problem z pośrednikiem nieruchomości. Ma któraś jakieś doświadczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 18:05   #4425
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W tych rękawiczkach nie ma talku

Coś czuję, że to będzie udany lot, bo dokupić już bagażu nie mogę. Chyba, że na lotnisku, ale zobaczyłam, że to ponad 80 zł od walizki w jedną stronę...
Te rękawiczki też są wykonywane z różnych materiałów. Mnie po jednych zawsze swędzi skóra, ale nigdy nie wiem, które to dlatego wolę te grubsze. (Poza tym nie są jednorazowe, więc mniej śmieci, a to dla mnie ważne)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 18:19   #4426
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W tych rękawiczkach nie ma talku

Coś czuję, że to będzie udany lot, bo dokupić już bagażu nie mogę. Chyba, że na lotnisku, ale zobaczyłam, że to ponad 80 zł od walizki w jedną stronę...
A dlaczego nie możesz dokupić dziś? Zazwyczaj można dokupowac tylko potem musisz się odprawić jeszcze raz aby na bilecie był bagaż napisany i w kodzie do skanowania.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
też lubię ten catrice ale mogliby jeszcze mniejsze opakowanie robić , w tym roku też mam postanowienie kupować mniej kolorówki i ograniczyć zakup pielęgnacji, w zeszłym roku zrobiłam dwa razy takie konkretne porządki i jak zobaczyłam ile i za ile mi się produktów przeterminowało to serce ściska. Część wydałam, bo wiedziałam, że nie zużyję, a termin się zbliżał, oczywiście obdarowani kręcili nosem Po tych perypetiach faktycznie zaczęłam rozsądniej podchodzić do tematu, nie kuszą mnie juz promocje i gratisy, które i tak lądują w koszu, bardziej świadomie podchodzę też do pielęgnacji, nie kuszą mnie już rabaty, które i tak co jakiś czas się powtarzają i firmy, których nie lubię ani nie mają produktów do mojej cery, a gratisy kuszą tylko te, które wiem, że będę używać. Chyba mam już po prostu przesyt









Ja przesyt odczuwam od dawna.... Ale co rusz jak sobie chodziłam w pl to mnie promocje kusily na zasadzie a to tylko tyle kasy... Niby czasem 20 czy 50 ale się nabiera szybko tysiak..... Tu stówa tam 70 dych. A szmat to tyle mam że szok. Taki rok bez kupowania by mi dobrze zrobił. W święta przeglądałem cześć szafy..... Gdzie ja mam to nosić to na nie wiem. Pewnie o PL wywioze bo jednak w mieście inaczej się człowiek ubiera.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

[QUOTE=NeverGoodEnough18;8 7481933][QUOTE=cansada;87481698]
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość


Nie i nawet nie wiem czy u mnie one są czy to w każdej Zarze czy tylko w wybranych, powiem szczerze, że ja w listopadzie i grudniu dostałam tyle butelek perfum, że o tych zarowych zapomniałam zupełnie
A no to ciekawe jak tylko wybrane sklepy maja. Do tego największego na południu to nie ma jak nawet zaparkować jak przeceny się zaczęły...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:02   #4427
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Te rękawiczki też są wykonywane z różnych materiałów. Mnie po jednych zawsze swędzi skóra, ale nigdy nie wiem, które to dlatego wolę te grubsze. (Poza tym nie są jednorazowe, więc mniej śmieci, a to dla mnie ważne)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli wniosek jest jeden, powinnam przestać myć naczynia, powinnam taką wersję przedstawić TŻowi

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

[QUOTE=cansada;87482054]A dlaczego nie możesz dokupić dziś? Zazwyczaj można dokupowac tylko potem musisz się odprawić jeszcze raz aby na bilecie był bagaż napisany i w kodzie do skanowania.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------




Ja przesyt odczuwam od dawna.... Ale co rusz jak sobie chodziłam w pl to mnie promocje kusily na zasadzie a to tylko tyle kasy... Niby czasem 20 czy 50 ale się nabiera szybko tysiak..... Tu stówa tam 70 dych. A szmat to tyle mam że szok. Taki rok bez kupowania by mi dobrze zrobił. W święta przeglądałem cześć szafy..... Gdzie ja mam to nosić to na nie wiem. Pewnie o PL wywioze bo jednak w mieście inaczej się człowiek ubiera.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

[QUOTE=NeverGoodEnough18;8 7481933]
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

A no to ciekawe jak tylko wybrane sklepy maja. Do tego największego na południu to nie ma jak nawet zaparkować jak przeceny się zaczęły...
Mam napisane, że najpóźniej bagaż mogę dokupić 48 h przed wylotem...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:23   #4428
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czyli wniosek jest jeden, powinnam przestać myć naczynia, powinnam taką wersję przedstawić TŻowi
A to jeszcze nie próbowałaś tej terapii?!
Podejrzewam, że ona może być najbardziej skuteczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:54   #4429
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A to jeszcze nie próbowałaś tej terapii?!
Podejrzewam, że ona może być najbardziej skuteczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Próbowałam częściowo
Jak byłam sama w domu, a TŻ w pracy, to jakiś garnek umyłam. Tak to wszystko zostawiałam jemu Ale żeby nie było, że tak źle jest TŻowi, dodam, że większość i tak myje zmywarka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 21:10   #4430
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Oktawiaaa;87482404]Czyli wniosek jest jeden, powinnam przestać myć naczynia, powinnam taką wersję przedstawić TŻowi

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

[QUOTE=cansada;87482054]A dlaczego nie możesz dokupić dziś? Zazwyczaj można dokupowac tylko potem musisz się odprawić jeszcze raz aby na bilecie był bagaż napisany i w kodzie do skanowania.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------




Ja przesyt odczuwam od dawna.... Ale co rusz jak sobie chodziłam w pl to mnie promocje kusily na zasadzie a to tylko tyle kasy... Niby czasem 20 czy 50 ale się nabiera szybko tysiak..... Tu stówa tam 70 dych. A szmat to tyle mam że szok. Taki rok bez kupowania by mi dobrze zrobił. W święta przeglądałem cześć szafy..... Gdzie ja mam to nosić to na nie wiem. Pewnie o PL wywioze bo jednak w mieście inaczej się człowiek ubiera.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Mam napisane, że najpóźniej bagaż mogę dokupić 48 h przed wylotem...
bardzo dziwne myslalam ze zmienili zasady, ale wstukalam i mam info ze moge priority dokupic wraz z walizka 10 kg do 2 godzn przed odlotem....zobacz na STEPS TO ADD info.... a na aplikacji do 40 minut przed odprawa....


https://www.ryanair.com/gb/en/useful...d-2-cabin-bags
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 21:44   #4431
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=cansada;87482615][QUOTE=Oktawiaaa;87482404]Czyli wniosek jest jeden, powinnam przestać myć naczynia, powinnam taką wersję przedstawić TŻowi

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
A dlaczego nie możesz dokupić dziś? Zazwyczaj można dokupowac tylko potem musisz się odprawić jeszcze raz aby na bilecie był bagaż napisany i w kodzie do skanowania.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------




Ja przesyt odczuwam od dawna.... Ale co rusz jak sobie chodziłam w pl to mnie promocje kusily na zasadzie a to tylko tyle kasy... Niby czasem 20 czy 50 ale się nabiera szybko tysiak..... Tu stówa tam 70 dych. A szmat to tyle mam że szok. Taki rok bez kupowania by mi dobrze zrobił. W święta przeglądałem cześć szafy..... Gdzie ja mam to nosić to na nie wiem. Pewnie o PL wywioze bo jednak w mieście inaczej się człowiek ubiera.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



bardzo dziwne myslalam ze zmienili zasady, ale wstukalam i mam info ze moge priority dokupic wraz z walizka 10 kg do 2 godzn przed odlotem....zobacz na STEPS TO ADD info.... a na aplikacji do 40 minut przed odprawa....


https://www.ryanair.com/gb/en/useful...d-2-cabin-bags
Godzinkę temu zobaczyłam, że można. A jak się logowałam, to przy mojej rezerwacji wyświetlała się informacja, że najpóźniej 48 h przed odlotem.
Zadzwoniłam na infolinię, dokupienie bagażu za dwie osoby to 309 zł
Także bagaż wyszedł drożej niż bilety
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 00:27   #4432
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Oktawiaaa;87482718][QUOTE=cansada;87482615]
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czyli wniosek jest jeden, powinnam przestać myć naczynia, powinnam taką wersję przedstawić TŻowi

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



Godzinkę temu zobaczyłam, że można. A jak się logowałam, to przy mojej rezerwacji wyświetlała się informacja, że najpóźniej 48 h przed odlotem.
Zadzwoniłam na infolinię, dokupienie bagażu za dwie osoby to 309 zł
Także bagaż wyszedł drożej niż bilety

''Urok'' tanich linii, ale zdziwilas mnie a ta info o 48h przed, trzeba bedzie uwazac w orzyszlosci...... ja bym pewnie kombinowala ile naprawde rzeczy potrzebuje na kilka dni.
A pokombinuj czy mozesz priorytet dodac jakos.....moze uda sie walizke 10 kg k=jakos zlapac za sensowne pieniadze.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:31 ----------

Oktawia, pomimo wszystko....udanego lotu i wspanialego wyjazdu!!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 05:51   #4433
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=cansada;87482835][QUOTE=Oktawiaaa;87482718]
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


''Urok'' tanich linii, ale zdziwilas mnie a ta info o 48h przed, trzeba bedzie uwazac w orzyszlosci...... ja bym pewnie kombinowala ile naprawde rzeczy potrzebuje na kilka dni.
A pokombinuj czy mozesz priorytet dodac jakos.....moze uda sie walizke 10 kg k=jakos zlapac za sensowne pieniadze.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:31 ----------

Oktawia, pomimo wszystko....udanego lotu i wspanialego wyjazdu!!!!
Na infolinii pani powiedziała mi, jakie mam opcje. A więc, albo po 155 zł za osobę w obie strony i mamy dwa podręczne na głowę. Albo mogę sobie za 160 zł dokupić bagaż rejestrowany, który ma taki sam wymiar jak bagaż podręczny i waga również 5 kg
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 06:07   #4434
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, sporo kolorówki przeterminowanej, część nawet nie otwarta i ani razu nie użyta
Co sądzisz o kremie Vital C ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 06:38   #4435
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71



Czy zamawiałyście cienie z colour pop? Oglądałam wczoraj dokument na netflixie o kosmetykach i mnie natchnęło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anastasia-Amrezy-Eyeshadow-Palette-Spring-2020.jpg (200,9 KB, 45 załadowań)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 09:21   #4436
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Co sądzisz o kremie Vital C ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeśli ktoś wcześniej nie stosował vit C to może być za mocny i lekko szczypać, moje cera jest przyzwyczajona do mocnych stężeń (15-30% ) więc u mnie nic się nie działo, a krem sprawdził się i latem i zimą, pięknie pachnie, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 10:05   #4437
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś wcześniej nie stosował vit C to może być za mocny i lekko szczypać, moje cera jest przyzwyczajona do mocnych stężeń (15-30% ) więc u mnie nic się nie działo, a krem sprawdził się i latem i zimą, pięknie pachnie, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny
Dziękuję , zastanawiam się nad tą serią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 10:17   #4438
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziękuję , zastanawiam się nad tą serią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja ogólnie bardzo lubię kosmetyki Image Skincare, miałam kilka z różnych serii i zawsze były ok
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 10:23   #4439
rusanna
Dubajski Mruk
 
Avatar rusanna
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Dubaj
Wiadomości: 35
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość


Czy zamawiałyście cienie z colour pop? Oglądałam wczoraj dokument na netflixie o kosmetykach i mnie natchnęło
A jaki dokument? Chętnie bym coś kosmetykowego obejrzała
rusanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 10:34   #4440
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=cansada;87481698][QUOTE=sand;87481464]
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

. kurcze to ulamek ceny malone wiec ciekawosc ogromna.....na fragrantice maja niezle opinie.

Never, niuchalas???
ja mam zestaw sampli. Dla mnie typowe Malone'owe
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.