Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-30, 14:58   #2761
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niezupełnie takie marne grosze. Plus wyegzekwowanie potem tego ubezpieczenia to inna para kaloszy.
Ja płaciłam 120 zł (można było rozłożyć na raty). Bez żadnego ale naprawili mi potłuczony ekran.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 14:59   #2762
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja płaciłam 120 zł (można było rozłożyć na raty). Bez żadnego ale naprawili mi potłuczony ekran.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, ekran ekranowi nie równy jeśli chodzi o cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 22:26   #2763
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wiesz, ekran ekranowi nie równy jeśli chodzi o cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lokalizacja tez na pewno robi roznice.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 22:37   #2764
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam kilka tej marki, ktora wyzej wklejalam (Mimco), lubie je, bo sa ladne i solidnie wykonane - wiekszosc jest tez skorzana, ale poza Australia sa chyba niedostepne, do najtanszych tez nie naleza.
Ok, dzięki
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie też to śmieszy.
Ale ja te etui widzenia osób przewrażliwionych na punkcie swojego telefonu w stylu :'ojej, muszą mieć to etui bo niedajboże mi się ryska zrobi na telefonie'.

Ja tam uważam, że jak się coś używa, to się ma prawo zniszczyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam etui bo mój telefon mi się by inaczej wydlizgiwal z rak. Zresztą już kiedyś mi tak wyleciał i rozwalilam sobie szybkę.

Ktoś jeszcze pisał o ochronie przed kotem mi kot przez przypadek rozwalił laptopa! Trzymałam lapka na kolanach siedząc ma kanapie, ta na niego wskoczyla tak pod kątem no i otwarty laptop zleciał na podłogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-10-31 o 22:39
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 10:03   #2765
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja kompletnie nie rozumiem zachwytów nad kanalem 'Z Dvpy'. Nie sledze YT, ale juz kilka razy mi sie ten koles przewinął. Wszyscy sie nim tak strasznie zachwycają. Miałam kiedys kilka podejść do jego filmów, ale totalnie mnie to nie kupili. Ostatnio zobaczyłam wywiad z nim na kanale Mówiąc Inaczej i dalam ostatnia szanse. I juz wiem, ze nic wiecej nigdy z nim nie zobacz. Ciagle rozpływanie sie autorki nad tym jaki to on jest inteligentny, jaki oczytany, jaka ma genialna wyobraźnię, ze potrafi wymyślić lokalizacje do swojego filmu, jaki pomysłowy, jaki cudowny, no

Kiedy sam mowi, ze jak ktos uważa go za malo wyszukanego, bo przeklina i ma niewyszukane poczucie humoru, to jest po prostu za głupi, zeby załapać te ironie. I ze ma ograniczone myślenie, ze cos wartościowego nie moze zawierać przekleństw i ogolnie krytykuje osoby wywyższające sie jego zdaniem w ten sposob. A sam potem ciagle sie masturbuje do tego czego to on nie czytaj, jaki to on jest inteligentny i ąę. Coz, jestem za głupia, nie widze nic ironicznego w klnieciu jak szewc w kazdej dłuższej wypowiedzi. Nie przeszkadzałoby mi to kompletnie gdyby koles poza tym cos reprezentował. Cale to pretensjonalne gadanie jaka to role pełnia przekleństwa w jezyku i jakie to madre, ze ktos przeklina, ale nie jezeli jest szczeniakiem, bo chce sie wtedy popisać (?) Ja tu widze hipokryzje

Zobaczyłam tez pierwszy z brzegu film polecony przez te laske jak on wypowiada sie na temat Leaving Neverland. I juz nie mam wątpliwości - zobacz bardzo stronniczy, zmanipulowany film, nie przedstawiający żadnych dowodów i wypowiadaj sie o tym co naprawde bylo tylko i wyłącznie na podstawie swoich odczuć, kompletnie nie biorąc pod uwage faktów (i nie przedstawiając tego jako opinie). W dodatku kazdy film zalany masa gimnazjalnego humoru (jak tutaj, 'ciasny temat', hehe, bo seks). Nawet jezeli autora to nie śmieszy i faktycznie ma to byc jakas ironia, beka z takich tekstów, to...w jaki sposob to ma niby wzbogacać ten film i czynić kanal superinteligentnym?

Widzialam jeszcze jakis filmik 'syn vs ojciec', typowy filmik z niby śmiesznymi scenkami, no, kompletnie nie moje klimaty.

Czym ludzie sie tak zachwycają? Zero wartości merytorycznej, żenujący humor, nieciekawe tresci, niby przekleństwa maja dodawać temu glebi?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 11:29   #2766
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Nie rozumiem zachwytów nad makijażami Magdy Pieczonki i w ogóle jej fenomenu jako makijazystki. Nieraz oglądam jakieś makijażowe metamorfozy i wiele jest naprawdę niesamowitych, ale dopasowanych do osoby. U niej (np na instagramie) te dziewczyny po makijażu wyglądają jak od szablonu, absolutnie tak samo, chociaż przed każda była dosyć charakterystyczna. Jeden makijaż, drugi spoko, ale dziesiąta twarz niemal taka sama, to dla mnie jaja. Tak samo wyglądały jej metamorfozy u Sablewskiej zresztą.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 11:49   #2767
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Nie rozumiem zachwytów nad makijażami Magdy Pieczonki i w ogóle jej fenomenu jako makijazystki. Nieraz oglądam jakieś makijażowe metamorfozy i wiele jest naprawdę niesamowitych, ale dopasowanych do osoby. U niej (np na instagramie) te dziewczyny po makijażu wyglądają jak od szablonu, absolutnie tak samo, chociaż przed każda była dosyć charakterystyczna. Jeden makijaż, drugi spoko, ale dziesiąta twarz niemal taka sama, to dla mnie jaja. Tak samo wyglądały jej metamorfozy u Sablewskiej zresztą.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Dlla mnie to jest mega odpychająca osoba. Taki typowy klon klonów z Instagrama ze sztucznymi ustami.

Hel noł....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 12:19   #2768
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Nie rozumiem zachwytów nad makijażami Magdy Pieczonki i w ogóle jej fenomenu jako makijazystki. Nieraz oglądam jakieś makijażowe metamorfozy i wiele jest naprawdę niesamowitych, ale dopasowanych do osoby. U niej (np na instagramie) te dziewczyny po makijażu wyglądają jak od szablonu, absolutnie tak samo, chociaż przed każda była dosyć charakterystyczna. Jeden makijaż, drugi spoko, ale dziesiąta twarz niemal taka sama, to dla mnie jaja. Tak samo wyglądały jej metamorfozy u Sablewskiej zresztą.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Ja widzialam kiedys jak malowala taka dziewczyne z bardzo nieestetycznymi bliznami potradzikowymi. Takimi, wiecie, kraterami, wkleslymi, glebokimi bliznami na calej twarzy. Wiadomo, nie jest to latwa twarz do pomalowania, ale fakt, ze efekt koncowy byl absolutnie fatalny, kompromitujacy wrecz makijazystke, a ta postanowila sie tym pochwalic - swiadczy tylko o braku umiejetnosci i zmyslu estetycznego. Poza tym zgodze sie, ze ona ma jeden schemat malowania, nic ciekawego, nie jest artystka, tylko srednim rzemieslnikiem. No i umowmy sie, maluje tylko jakies modelki czy aktorki, ktore maja tyle pieniedzy, ze moga sie podcierac, co to za sztuka pomalowac 20-letnia modelke czy aktorke, ktora co miesiac idzie pod skalpel albo na botoks. Ja wychodze z zalozenia, ze dobra makijazystka podchodzi do kazdego klienta indywidualnie i potrafi upiekszyc kazdego, a nie tylko mlode, piekne dziewczyny czy fotomodelki z wypelniaczami, a pani Magda nie podejmuje sie trudniejszych zadan
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 13:44   #2769
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dlla mnie to jest mega odpychająca osoba. Taki typowy klon klonów z Instagrama ze sztucznymi ustami.

Hel noł....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musze sie zgodzic, twarz, ktora kompletnie niczym sie nie wyroznia, wyglada jak polowa lasek na insta.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 14:24   #2770
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ja kompletnie nie rozumiem zachwytów nad kanalem 'Z Dvpy'. Nie sledze YT, ale juz kilka razy mi sie ten koles przewinął. Wszyscy sie nim tak strasznie zachwycają. Miałam kiedys kilka podejść do jego filmów, ale totalnie mnie to nie kupili. Ostatnio zobaczyłam wywiad z nim na kanale Mówiąc Inaczej i dalam ostatnia szanse. I juz wiem, ze nic wiecej nigdy z nim nie zobacz. Ciagle rozpływanie sie autorki nad tym jaki to on jest inteligentny, jaki oczytany, jaka ma genialna wyobraźnię, ze potrafi wymyślić lokalizacje do swojego filmu, jaki pomysłowy, jaki cudowny, no

Kiedy sam mowi, ze jak ktos uważa go za malo wyszukanego, bo przeklina i ma niewyszukane poczucie humoru, to jest po prostu za głupi, zeby załapać te ironie. I ze ma ograniczone myślenie, ze cos wartościowego nie moze zawierać przekleństw i ogolnie krytykuje osoby wywyższające sie jego zdaniem w ten sposob. A sam potem ciagle sie masturbuje do tego czego to on nie czytaj, jaki to on jest inteligentny i ąę. Coz, jestem za głupia, nie widze nic ironicznego w klnieciu jak szewc w kazdej dłuższej wypowiedzi. Nie przeszkadzałoby mi to kompletnie gdyby koles poza tym cos reprezentował. Cale to pretensjonalne gadanie jaka to role pełnia przekleństwa w jezyku i jakie to madre, ze ktos przeklina, ale nie jezeli jest szczeniakiem, bo chce sie wtedy popisać (?) Ja tu widze hipokryzje

Zobaczyłam tez pierwszy z brzegu film polecony przez te laske jak on wypowiada sie na temat Leaving Neverland. I juz nie mam wątpliwości - zobacz bardzo stronniczy, zmanipulowany film, nie przedstawiający żadnych dowodów i wypowiadaj sie o tym co naprawde bylo tylko i wyłącznie na podstawie swoich odczuć, kompletnie nie biorąc pod uwage faktów (i nie przedstawiając tego jako opinie). W dodatku kazdy film zalany masa gimnazjalnego humoru (jak tutaj, 'ciasny temat', hehe, bo seks). Nawet jezeli autora to nie śmieszy i faktycznie ma to byc jakas ironia, beka z takich tekstów, to...w jaki sposob to ma niby wzbogacać ten film i czynić kanal superinteligentnym?

Widzialam jeszcze jakis filmik 'syn vs ojciec', typowy filmik z niby śmiesznymi scenkami, no, kompletnie nie moje klimaty.

Czym ludzie sie tak zachwycają? Zero wartości merytorycznej, żenujący humor, nieciekawe tresci, niby przekleństwa maja dodawać temu glebi?
Irytuje mnie, więc nie oglądam i nie uważam go za inteligentnego, jest wyszczekany, wulgarny i tyle. Niestety niektórym ludziom wystarczy wmówić, że ktoś jest autorytetem, żeby wynieśli taką osobę na piedestał.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 14:43   #2771
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ja widzialam kiedys jak malowala taka dziewczyne z bardzo nieestetycznymi bliznami potradzikowymi. Takimi, wiecie, kraterami, wkleslymi, glebokimi bliznami na calej twarzy. Wiadomo, nie jest to latwa twarz do pomalowania, ale fakt, ze efekt koncowy byl absolutnie fatalny, kompromitujacy wrecz makijazystke, a ta postanowila sie tym pochwalic - swiadczy tylko o braku umiejetnosci i zmyslu estetycznego. Poza tym zgodze sie, ze ona ma jeden schemat malowania, nic ciekawego, nie jest artystka, tylko srednim rzemieslnikiem. No i umowmy sie, maluje tylko jakies modelki czy aktorki, ktore maja tyle pieniedzy, ze moga sie podcierac, co to za sztuka pomalowac 20-letnia modelke czy aktorke, ktora co miesiac idzie pod skalpel albo na botoks. Ja wychodze z zalozenia, ze dobra makijazystka podchodzi do kazdego klienta indywidualnie i potrafi upiekszyc kazdego, a nie tylko mlode, piekne dziewczyny czy fotomodelki z wypelniaczami, a pani Magda nie podejmuje sie trudniejszych zadan
Zgadzam się, żadna sztuka umalować ładną dziewczynę o regularnych rysach twarzy, dużych migdałowych oczach i pełnych ustach, małym nosku - głównie takie babeczki widać na jej filmikach. I sama też widać, że dąży do takiego wyglądu insta lalki. Maxineczka też na jedno kopyto malowała zawsze, wszystkie dziewczyny na swoje podobieństwo, mocne brwi, grube kreski, konturowanie.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 16:17   #2772
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Poza tym zgodze sie, ze ona ma jeden schemat malowania, nic ciekawego, nie jest artystka, tylko srednim rzemieslnikiem.
No właśnie, dla mnie to też, delikatnie mówiąc, świadczy średnio o jej umiejętnościach. Tak jakby była fryzjerką i wszystkich wypuszczała z salonu z jedną fryzurą.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 18:44   #2773
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Kompletnie nie rozumiem fenomenu Billy Eilish, a ta piosenka "Bad guy" jest dla mnie absolutnie nienadająca się do słuchania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 18:52   #2774
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem fenomenu Billy Eilish, a ta piosenka "Bad guy" jest dla mnie absolutnie nienadająca się do słuchania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do mnie też w ogóle nie trafia
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:31   #2775
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem fenomenu Billy Eilish, a ta piosenka "Bad guy" jest dla mnie absolutnie nienadająca się do słuchania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiedziałam nawet kto to jest Przesłuchałam, zobaczyłam teledysk i żałuję, że nie mogę ,,odzobaczyć".
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 00:57   #2776
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87319108]Nie wiedziałam nawet kto to jest Przesłuchałam, zobaczyłam teledysk i żałuję, że nie mogę ,,odzobaczyć".[/QUOTE]

Tez nie wiem, kto to i dobrze mi z moja niewiedza
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 01:19   #2777
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem fenomenu Billy Eilish, a ta piosenka "Bad guy" jest dla mnie absolutnie nienadająca się do słuchania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo, nie zrozumiem chyba nigdy jej fenomenu (a próbowałam mierzyć się jeszcze z jakimiś kilkoma innymi piosenkami niż Bad guy)...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 10:10   #2778
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Billie Elish to dla mnie takie emo dziecko z 2019 roku. Znowu małolata zgrywająca się na cierpiącą, depresyjną panienkę, na dodatek z wizerunkiem a la dekadencka ćpunka.



Chyba wolałam te emo grzywki sprzed 10 czy tam więcej lat.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 10:12   #2779
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Aż sobie to włączyłam, bo nie znam. No i - podoba mi się. Zawsze byłam nietypowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-10, 10:15   #2780
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Aż sobie to włączyłam, bo nie znam. No i - podoba mi się. Zawsze byłam nietypowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie zupełnie nie jesteś tu nietypowa, bo nią sie zachwyca cały świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 10:26   #2781
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No właśnie zupełnie nie jesteś tu nietypowa, bo nią sie zachwyca cały świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
do tego nastoletni moje bratanice, lat 12 i 14, za Billie szaleją i nie mogą pojąć, dlaczego ja ich szaleństwa nie podzielam. totalnie nie moja stylistyka, nie moja muzyka. no nie. z dwojga złego to już wolę Roksi Wungiel.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 10:28   #2782
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Przylaczam sie do osob, ktore nie rozumieja fenomenu Billie Eilish. Ale ja ogolnie nie kumam tego rodzaju muzyki, gdzie w sumie sie nie spiewa, tylko mamrocze pod nosem, w dodatku jest to skapane w autotunie i przypomina cos a'la hip-hop (kompletnie nie rozumiem hip-hopu, mam nawet beke z tego rodzaju muzyki). Ale ja faktycznie raczej nie przepadam za autotunem i muzyka elektroniczna (z kilkoma wyjatkami), lubie slyszec instrumenty w tle lub czysty wokal. Dlatego tez kompletnie, kompletnie nie rozumiem Taco Hemingwaya. I juz widzialam, ze wczesniej o tym pisalyscie, nie lubie tez Podsiadlo, zwlaszcza w tej nowej wersji.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 10:48   #2783
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Billie Elish to dla mnie takie emo dziecko z 2019 roku. Znowu małolata zgrywająca się na cierpiącą, depresyjną panienkę, na dodatek z wizerunkiem a la dekadencka ćpunka.



Chyba wolałam te emo grzywki sprzed 10 czy tam więcej lat.
Mam takie same odczucia.


Nie rozumiem też zachwytów Florence and the Machine. Za wyjątkiem tego utworu z GoT nic mnie nie urzekło.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 19:14   #2784
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Właśnie posłuchałam tego Bad Guy i okazało się, że już słyszałam te piosenkę jako soundtrack w pewnym filmie. No nie mój typ muzyki, ale rozumiem, że może się podobać. Wg mnie to coś całkiem ciekawego, nowego w popie.
Teraz leci mi utwór Xanny i całkiem mi się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia.


Nie rozumiem też zachwytów Florence and the Machine. Za wyjątkiem tego utworu z GoT nic mnie nie urzekło.
Ja bardzo lubię Florence.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 23:01   #2785
GdyMnieSenZmorzy
Raczkowanie
 
Avatar GdyMnieSenZmorzy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 202
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Nie wiem czy było,ale nie rozumiem zachwytu nad szczotkami Tangle Teezer Używam już kilka miesięcy i nie widzę żadnej różnicy między nią a poprzednią The Wet Brush...
Oprócz ceny. Dzięki Bogu,kupiłam ją na sporej promocji bo gdybym się w nią zaopatrzyła w regularnej cenie to by mnie chyba coś trafiło.
__________________
Sometimes it's a rainy day
Just to let you know
Everything's going to be all right
All right...

Edytowane przez GdyMnieSenZmorzy
Czas edycji: 2019-11-10 o 23:02 Powód: niegramatyczne zdanie
GdyMnieSenZmorzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 23:04   #2786
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez GdyMnieSenZmorzy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było,ale nie rozumiem zachwytu nad szczotkami Tangle Teezer Używam już kilka miesięcy i nie widzę żadnej różnicy między nią a poprzednią The Wet Brush...
Oprócz ceny. Dzięki Bogu,kupiłam ją na sporej promocji bo gdybym się w nią zaopatrzyła w regularnej cenie to by mnie chyba coś trafiło.
Dla mnie Tangle Teezer akurat jest super, jedyna, która mi rozczesuje bez problemu mokre włosy. Ale fakt faktem, że zawsze kupuję na promocji za jakieś 24 zł. Raz nie spojrzałam i wzięłam jakąś zupełnie nie do mojego typu włosów (myślałam, że to jest to samo i różnią się tylko kolorem) i to była tragedia, więc trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 23:28   #2787
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Dla mnie tangle teezer okazał sie zbawieniem. Ładnie rozczesuje włosy, nie szarpie. Mam taki z rączką, kupiony na promocji. O, ten:

0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 23:44   #2788
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

U mnie się sprawdza szczotka z włosia dzika. Tangle teezer po jakimś czasie zaczął mi szarpać włosy, bo ząbki się stępily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 00:35   #2789
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87321196]Ja bardzo lubię Florence. [/QUOTE]

Ja tez

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie Tangle Teezer akurat jest super, jedyna, która mi rozczesuje bez problemu mokre włosy. Ale fakt faktem, że zawsze kupuję na promocji za jakieś 24 zł. Raz nie spojrzałam i wzięłam jakąś zupełnie nie do mojego typu włosów (myślałam, że to jest to samo i różnią się tylko kolorem) i to była tragedia, więc trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od lat uzywam TT, nie wyobrazam sobie uzywania jakiejkolwiek innej szczotki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 00:43   #2790
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87321742]U mnie się sprawdza szczotka z włosia dzika. Tangle teezer po jakimś czasie zaczął mi szarpać włosy, bo ząbki się stępily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ani jedna ani druga mnie nie urzekła.

Najlepiej sprawdza się u mnie grzebień za 9,99.

Ale TT jest bardzo dobry do peruk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 15:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.