Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-27, 18:41   #1
Aleksandra23087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3

Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!


Witam

Pisze w sprawie która dręczy mnie bardzo i zaczynam przez nią wariować .. mianowicie jestem z moim partnerem prawie 3 lata . Tak 3 lata jedni powiedzą ze to mało ale nigdy nie byłam jeszcze w tak długim związku. Zacznę może od początku jak napisałam jestem z partnerem 3 lata na początku jak to zawsze bywa było super przez około rok od ostatniego czasu psuje się okropnie ciagle się kłócimy bo nie mogę mu powiedzieć co mnie w nim denerwuje , obwinia mnie o to ze go się czepiam , obwinia ze każda kłótnia jest moja wina wszytsko co robię to moja wina ..

koło 2 tygodni temu zaczęło się znowu to samo kłótnie i jak to bywa u niego obraza się i robi mi jakieś ,,kary” śmieszne ze potrafi się do mnie nie odzywać tydzień mieć mnie kompletnie gdzieś , w tym okresie byłam chora nawet nie zainteresował się co u mnie słychać .. po tygodniu spotkaliśmy się żeby porozmawiać jak zwykle usłyszałam - i co Przemyslalas swoje zachowanie ?

Mam tego dość wina nigdy nie jest po jego stronie ale bardzo go kocham i potrafię przeprosić za wszytsko nawet tylko po to żeby się pogodzić i powiedział ze da ban szanse .. dziś znowu się pokłóciliśmy zwróciłam mu uwagę ze podczas tej kwarantanny nie mamy się jak widywać .. wiec mówię czemu się nie odzywa nie ma czasu żeby pogadać ze mną a ja za nim tęsknie jak głupia na co on mi - bo ja nie siedzę na telefonie jak ty mam ważniejsze rzeczy do robienia jestem ciagle czymś zajęty. Pomyślałam zajęty tak ze nie chodzi do pracy bo jest na L4 i nie ma czasu odezwać się cały dzień do mnie ? Nawet na 20 min ? Obraził się zwyzywał mnie i okrzyczal mówiąc ze ma mnie dość ze ciagle się czepiam go o wszytsko ze on nie może mieć dnia dla siebie i znowu powiedział ze mam się do niego nie odzywać zmienić się ze daje nam 2 tygodnie i nie będziemy razem bo już ma mnie dość, powiedział ze mam się niw odzywać wgl bo musi odpocząć od nas ze może jak się nie odezwie dwa tygodnie albo miesiąc to się zmienię ..

Byl strasznie oschły nawet na mój płacz zareagował tak ze powiedział ze nic mi nie da płacz mimo tego ze ja go nie wymieszałam to było raczej z bezsilności .. nie wiem co mam robić czy ja tak wiele chce od niego uwagi ? Żeby zadzwonił raz dziennie na 20 min ? Porozmawiał zainteresował się mną ?

Ciagle mnie obwinia czuje się jak najgorszy śmieć przy nim

Szantażuje mnie tym ze się nie odezwie bo wie ze będę tęsknić i płakać za nim bo tak go kocham

Dla mnie nie jest normalne to ze będąc w związku dwójka dorosłych ludzi nie odzywa się do siebie bo ten jaśnie pan jest obrażony ? Co to za związek

Proszę o opinie co mam robić co uważacie na ten temat może ja zwariowałam ? Zawsze się obwiniam ze to moja wina ze może faktycznie ja przesadzam i powinnam go przeprosić .. ale tak jest w kółko

Proszę o pomoc bo nie daje już rady psychicznie ..
Aleksandra23087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 20:53   #2
Megan_Eagle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 51
Dot.: Bardzo proszę o subiektywna opinie oraz pomoc !

Zachowujesz Sie jak rozkapryszony dzieciak albo ktoś niezrownowazony nie dziwie Sie ze ma cie dosyć

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

I przestan prosić o uwagę bo to żałosne i on przez to nie odczuwa do ciebie szacunku
Megan_Eagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 20:55   #3
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 199
Dot.: Bardzo proszę o subiektywna opinie oraz pomoc !

Cytat:
Napisane przez Megan_Eagle Pokaż wiadomość
Zachowujesz Sie jak rozkapryszony dzieciak albo ktoś niezrownowazony nie dziwie Sie ze ma cie dosyć

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

I przestan prosić o uwagę bo to żałosne i on przez to nie odczuwa do ciebie szacunku
Mam nadzieję, że jesteś trollem .
Magdallona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 21:03   #4
xXxJasminxXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!

Powinnaś odejść jak najprędzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXxJasminxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 21:08   #5
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!

Masakra. Powiem Ci coś, też byłam w takim toksycznym związku, słyszałam, że wszystko jest moją winą, też było obrażanie się i nieodzywanie, pokazywał jak to ma mnie gdzieś i karał mnie milczeniem, a ja byłam głupia, bo nie znoszę milczenia i prosiłam się o rozmowę... Poklocilismy się, znowu była "moja wina". Dałam sobie to wmówić po raz kolejny i prosiłam o rozmowę, żebyśmy do siebie wrócili. On powiedział, że nie chce mieć ze mną już nic wspólnego. Rozstaliśmy się, ja po paru dniach wpadłam na swojego obecnego chłopaka, który jest o 180 stopni inny i jest mi z nim po prostu super. Były wtedy się ocknął, wysyłał kwiaty, zdjęcia, przepraszał, powiedział, że planował oświadczyny Jak zrozumiał, że wreszcie jestem super szczęśliwa i mam go gdzieś, próbował jeszcze zmieszać mnie z błotem wśród znajomych i rodziny, niestety dla niego - nieudolnie
Także taki wniosek dla Ciebie - olej księciunia, całkiem prawdopodobne, że to on będzie płakał ostatni, tak jak to było w mojej sytuacji Daj sobie szansę na szczęście i związek z kimś wartościowym, a nie z kimś, kogo musisz się prosić o chwilę rozmowy przez telefon, gdy siedzi na L4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 22:25   #6
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!

Przecież on Cię nawet nie lubi, traktuje chamsko, bez szacunku, ubliża Ci. Kobieto, powinnaś się cieszyć, że chce wreszcie zakończyć ten okropny związek i pomachać mu na do widzenia. Facet toksyk. Jesteś uzależniona, idź na terapię, bo takie traktowanie się w głowie nie mieści, a Ty jeszcze chcesz o coś walczyć? O tę toksyczna relację? Jedynie o swoje zdrowie i szczęście z dala od niego. Z nim szczęśliwa nie będziesz, więc wybieraj. To jest upodlenie, a nie związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 10:18   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!

Weź ty go wreszcie kopnij w 4 litery i przestań tłumaczyć się miłością. To chore uzależnienie od buca, nie miłość.
Odnajdź swoją godność. No, chyba że lubisz jak ktoś tobą pomiata. Wtedy idź, przeproś pana i zacznij zabawę od początku.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 11:43   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!

Za mało szczegółów podajesz. Może facet słusznie się zachowuje, może nie.
Wszystko zależy od tego o co się w ogóle kłócicie i z jakich powodów.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 13:35   #9
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!

Dokładnie, co to za związek...?


Jesteś emocjalnie uzależniona od kogoś, kto Cię ma kompletnie w dupie i traktuje bez szacunku, jak jakiegoś śmiecia, "karząc" i nie troszcząc się o Ciebie, kiedy jesteś chora. Nawet rozmawiać z Tobą nie chce, nie mając nic do roboty, a Ty żebrzesz żałośnie o uwagę. Owszem, tak nie powinien wyglądać związek.
Jedyne co Ci pomoże, to terapia. A wcześniej kopnij go w 4 litery i zakończ tę farsę.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-12, 14:08   #10
Aleksandra23087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo proszę o subiektywną opinię oraz pomoc!

Dziękuje wszystkim za rade i odpowiedz dało mi to dużo do zrozumienia muszę zacząć chyba sie leczyć bo patrząc na to jestem uzależniona od kogoś kto ma mnie w 4 literach ..

Edytowane przez Aleksandra23087
Czas edycji: 2020-04-12 o 14:11
Aleksandra23087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-12 15:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.