Z rudego na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 11:01   #1
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402

z rudego na blond???


pofrabowałam moje rozjaśnione włosy szamponetką na rudo, juz się troche spłukały, chcę zejść na blond z powrotem, boje sie że jesli użyje farby o zimym odcieniu wyjdą mi zielone, jak Wy schodziłyscie z rudych włosów??? może najpierw zejść na sredni blond???
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 15:40   #2
asiulka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: z rudego na blond???

Mam ten sam problem tylko ze ja farbowałam farbą. a nie szaponem koloryzujacym. ja chciałam zejsc na ciemny blond czy to chwyci?? POMOCY KObietki
asiulka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:19   #3
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: z rudego na blond???

cos słabo z tymi odpowiedziami, prosimy, prosimy
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 15:11   #4
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Z rudego na blond

Witajcie...mam pewnie pytanie...moja naturalne wlosy to typowy ciemny blond, potem zaczelam je farbowac ( raz farba o ciemnym blondzie ) a potem gdy zobaczylam odrost przykrywalam to szamponetkami w odcieniach brazu....wczesniej tez traktowalam wlosy szamponetkami orzechowym i czekoladowym brazem....potem zaczely sie splukiwac a wlosy sie zrobily jakos dziwnie pomaranczowe...teraz mam na glowie szamponetke karmelowa ktora powoli sie splukuje i chociaz nie widac odrostu wlosy robia sie jakies rudawe...a marzy mi sie moj naturalny kolorek, chociaz wiem ze go nie odzyskam, co moglabym zrobic aby miec wlosy zblizone do naturalnego odcienia blondu ?? Widzialam szampony castinga o odcieniu np. mroznego bezu pokrylby ten kolor moje wlosy ? Chcialabym sie bardziej zblizyc do blondu i zniwielowac ten odcien rudosci tylko nie wiem jak to zrobic...moze farba ? pomozcie bo nie wiem co robic...
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:50   #5
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

z doswiadczenia wiem ze bardzo ciezko wytepic rudosci z wlosa, rowniez jestem naturalna ciemna blondynka i po brazach zostal mi rudy odcien ktory za nic nie chce sie wytepic z wlosow, ale bylam dzis po porade u fryzjerki i zaproponowala mi farbowanie odcieniami popielu, powiedziala ze szybko nie odzyskam zimnego odcienia ale jezeli bede wloski traktowac opalami to powinno troche pomoc, powiedziala ze jesli ten kolor mi sie wyrowna(narazie mam rozne odcienie blondu na glowie z ruda poswiata) to proponuje mi farobowanie odrostu farba ton w ton z oxydantem 6% a reszty wlosow 1,9% czyli mniej niz woda utleniona zeby sie nie poniszczyly, na razie wiec popiele(czyli te z 1 po kropce) a pozniej chyba zdecyduje sie na ton w ton, zobacze jak sobie dadza rade popiele, a i dobrze jest uzywac fioletowy szampon do siwych i blond wlosow lub srebrna plukanke stosowac
mam nadzieje ze pomoglam
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 18:45   #6
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

Dziekuje za odpowiedz
A te szampony i plukanki mozna stosowac na rude wlosy czy tylko na blond ?? bo juz nie wiem jak to jest...a gdybym potraktowala moje wlosy mroznym bezem z castinga daloby to cos ??
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:53   #7
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

plukanka tak naprawde tylko lekko niweluje rudosci i na rudych wlosach nie bedzie pozadanego efektu, co do castinga jest to szampon koloryzujacy i tez raczej sobie nie poradzi ze zniwelowaniem rudosci, sadze ze niestety najpierw musialabys je rozjasnic a pozniej pociagnac popielatym odcieniem, inaczej chyba efektu nie bedziemoze wklej zdjecie swoich wlosow, jesli co to pomoze to ja wkleje z jakiego odcienia schodzilam
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 22:00   #8
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

zeby nie bylo ze nie wiem o czym mowie, naturalny kolor ciemny blond:
1. kolor wyjsciowy- prawie czarny, farbowane przez miniumum rok
2.po 2 rozjasnianiach i nalozeniu jasnego brazu
3.sprany braz z poprzeniego zdjecia->wychodza rudosci
4.kolejne rozjasnienie i polezenie ciemnego blondu- jak widac lis jak cholera
5.sprany kolor z poprzedniego zdjecia, troche spokojniejszy i bardziej rownomierny poniewaz jeszcze raz pociagniety ciemnym blondem
6.niedawne rozjasnianie i pozniej kolejno po nim nalozona farba rozjasniajaca z palette czyste blondy(zenua)
7.ten sam kolor po myciu srebrnym szamponem, wielu praniach na przemian z glebokim odzywianiem i plukankach

marzy mi sie sloneczny blond ale na razie jestem skazana na popiele bo wredne rudosci nadal wychodza i nie daja sie zniwelowac, myslalam o tonerzeale od nikogo nie uzyskalam odpowiedzi na ten temat... szkoda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,9 KB, 598 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (49,8 KB, 630 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (58,4 KB, 578 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (45,2 KB, 700 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (37,7 KB, 840 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,2 KB, 996 załadowań)
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 22:01   #9
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (43,6 KB, 857 załadowań)
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:21   #10
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

Wszystkim tym zabiegom poddawałaś się u fryzjera?

Pytam bo sama zastanawiam się nad rozjaśnieniem włosów.
Przez długi czas farbowałam włosy na ciemny brąz. Poźniej stwierdziłam,że chcę wrócić do naturalnego a następnie dopadły mnie rude odcienie, tj.zamarzyło mi się by zostać rudzielcem. Obecnie góra jest ruda <ok.6-7cm>a reszta ciemna z rudą poświatą... Nie wygląda to za ciekawie no i zastanawiam sie co z tym teraz zrobić ... :P

Myślałam zeby włosy rozjaśnić i pokryć jakąś rudością albo skłonić się ku jakiemuś ciemnemu blondowi ... co jak widze takie proste nie będzie...
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 17:15   #11
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

trollcia- napiszesz jakimi rozjaśniaczami i farbami robiłaś? mam czarne włosy i chce naturalny jasny brąz
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 09:17   #12
Sandra_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 53
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

Witam, żeby nie zakłądać następnego tematu chciałabym się poradzić bo mam podobny problem ale na odwrót. Tzn mam jasny blond coś ala popielaty z jaśniejszymi pasemkami o ton (wogóle nie widoczne) i marzy mi się rudy dosłownie taki jak ta kobieta na tej stronie w lewym górnym rogu http://www.fryzura.eu/. Nigdy nie farbowałam włosów bo zawsze moje mi sie podobały dlatego nei wiem co zrobić czy zaryzykować? Czy wogóle wyjdzie mi taki jak na zdieciu i czy to jest kwestia założenia jakiejś farby, szamponu czy raczej użycia jakichś drastyczniejszych srodków? prosze o rade
Sandra_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 18:56   #13
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

Cytat:
Napisane przez pa-ti Pokaż wiadomość
Wszystkim tym zabiegom poddawałaś się u fryzjera?

Pytam bo sama zastanawiam się nad rozjaśnieniem włosów.
Przez długi czas farbowałam włosy na ciemny brąz. Poźniej stwierdziłam,że chcę wrócić do naturalnego a następnie dopadły mnie rude odcienie, tj.zamarzyło mi się by zostać rudzielcem. Obecnie góra jest ruda <ok.6-7cm>a reszta ciemna z rudą poświatą... Nie wygląda to za ciekawie no i zastanawiam sie co z tym teraz zrobić ... :P

Myślałam zeby włosy rozjaśnić i pokryć jakąś rudością albo skłonić się ku jakiemuś ciemnemu blondowi ... co jak widze takie proste nie będzie...
tylko 1 zabiegowi poddawalam sie u fryzjera i bylam bardzo rozczarowana z efektow, pani fryzjerka na sile chciala mi udowodnic ze sie myle i ze moje wlosy bradzo latwo bedzie odbarwic, w efekcie zle nalozonego rozjasniacza powstaly mi pasma z brzydka ruda poswiata, zero efektu rozjasnienia, wygladalam jak wyliniala, po tym zabiegu nalozylam raz jeszcze rozjasniacz z londy na okolo 35minut w domu i zafarbowalam na jasny braz- efekt na 2 focie, jednak braz wypieral sie do rudosci z przed polozenia farby, dlatego ta moja walka o sloneczny blond jest tak mozolna
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 19:00   #14
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
trollcia- napiszesz jakimi rozjaśniaczami i farbami robiłaś? mam czarne włosy i chce naturalny jasny brąz
najpierw rozjasniacz u fryzjera, efekty opisane wyzej;]
pozniej londy w takim niebieskim opakowaniu- mocny i kolor dosyc ladnie schodzil jednak wczesniejsze nierownomierne rozprowadzenie prze fryzjerke dlao sie we znaki i nie byly rowno odbarwione, takiem jakby schodami- najjasniejsze u gory- najciemniejsze u dolu
pozniej rozjasnialam roznie, nie pamietam dokladnie, lorealem chyba, farbami rozjasniajacymi garniera a ostatnio palette z tekj nowej serii- opisalam na kwc
wg mnie dal najlepszy efekt i nie popalil mi wlosow, jeszcze widac nierownomiernosc kolorow ale jest o niebo lepiej niz wczesniej, teraz bede kladla tylko farby, bo musze dac wlosom odpoczac

powodzenia dziewczyny!
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:55   #15
k4si3niek
Przyczajenie
 
Avatar k4si3niek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Z rudego na blond

Witam!
Chciałabym zafarbować włoski na blond. Obecnie mam rude... Jakiej farby użyć, żeby miały kolor jasnego blondu? Dodam, że interesują mnie szampony koloryzujące, które nie są trwałe.

Aha, no i interesują mnie jasne odcienie, ale platyna już nie
__________________
Stażuję się
Czekam na wyniki matury
Czekam na rekrutację i jej wyniki
Wakacjuję pracująco z lekką nutką obijaństwa pospolitego

Edytowane przez k4si3niek
Czas edycji: 2009-03-18 o 21:57
k4si3niek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:01   #16
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Z rudego na blond

Na pewno nie pozbędziesz się rudego szamponem koloryzującym. Nawet farbą jest bardzo ciężko Ja usuwałam rudy kolor farbami. Po kilku farbach wychodzą pomarańczowe. Teraz po wielu farbowaniach mam włosy blond ale bardzo zniszczone.
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 10:38   #17
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Z rudego na blond

hehe a ja sie zastanawiam czy z blondu nie zmienic na rude
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 18:42   #18
shardiliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Z rudego na blond

Witam Mam naturalny kolor wlosow rudy a na nich pasemka koloru jasny blond, jednak mam juz dosc dlugie odrosty i blondu troche nie widac ... Chcialabym zafarbowac cale wlosy na jasny blond szamponem koloryzujacym takim na 16 myc jednak boje sie ze kolor nie bedzie blond tylko zolty, zielony czy jeszcze gorszy... Czy ktos probowal zmieniac kolor z rudego na jasny blond ? Jesli tak prosze o informacje jaki wam wyszedl
__________________
60-59-58-57-56-55- ...
shardiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 18:45   #19
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez shardiliana Pokaż wiadomość
Witam Mam naturalny kolor wlosow rudy a na nich pasemka koloru jasny blond, jednak mam juz dosc dlugie odrosty i blondu troche nie widac ... Chcialabym zafarbowac cale wlosy na jasny blond szamponem koloryzujacym takim na 16 myc jednak boje sie ze kolor nie bedzie blond tylko zolty, zielony czy jeszcze gorszy... Czy ktos probowal zmieniac kolor z rudego na jasny blond ? Jesli tak prosze o informacje jaki wam wyszedl
szampon Ci nie zafarbuje w ogóle, bo one nie rozjasniaja jezeli bardzo chcesz to prędzej rozjaśniacz, ale z rudymi -to ja bym do fryzjera proponowała
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2009-08-02 o 18:50
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 18:48   #20
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

ale taki jasny rudy czy ciemny?

szampon odpada. wyprobuj farby rozjasniajacej
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 19:22   #21
shardiliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Z rudego na blond

Jasny rudy Sprobuje farby rozjasniajacej i zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
60-59-58-57-56-55- ...
shardiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 19:31   #22
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

może daj jakieś zdjęcie lub podobny kolor to cos więcej doradzimy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 19:51   #23
shardiliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Z rudego na blond



---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Tyle ze zdjecie bylo robione jakis miesiac temu... ale wlosy od tego czasu sie raczej nie zmienily

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Zdjecie bylo robione jakis miesiac temu ale wlosy od tego czasu bardzo sie nie zmienily
__________________
60-59-58-57-56-55- ...

Edytowane przez shardiliana
Czas edycji: 2009-08-03 o 19:48
shardiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 19:55   #24
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Aaaa... To taki bardziej blond niz rudy to w takim razie myślę, że farba rozjaśniająca o 2-4 tony wystarczy tylko nie rób z schwarzkkopfa -szkoda niszczyć włosy. Najlepiej kup jakiegoś loreala Recital preference lub Ferię -kolorek myslę już sama wybierzesz -tylko pamiętaj -jak wahasz się między dwoma to bierz jaśniejszy -łatwiej potem przyciemnić niz rozjaśnic ciemniejszy
to tyle rad ode mnie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:18   #25
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

toż to blond

teraz jestem pewna, farba da rade
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:30   #26
shardiliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Z rudego na blond

Okey dzieki za rady Jutro ide po farbe i do dziela Napisze jak wyszlo
__________________
60-59-58-57-56-55- ...
shardiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:37   #27
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez shardiliana Pokaż wiadomość
Okey dzieki za rady Jutro ide po farbe i do dziela Napisze jak wyszlo
tak daj znac. zdjecia tez beda mile widziane
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:49   #28
shardiliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Z rudego na blond

Zafarbowaalm Wyszlo ladnie tylko jedna farba to za malo, nastepnym razem kupie dwie Zdjecia niestety nie mam jka wrzucic bo nie mam aparatu
__________________
60-59-58-57-56-55- ...
shardiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:16   #29
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Arrow jak uzyskać jasny popielaty blond?

witam drogie Wizażanki,

przeszukałam całą przeglądarkę, ale nie znalazłam odpowiedzi na dręczące mnie pytanie, dlatego postanowiłam załozyć ten wątek.

Otóż mam pewien problem. chcę powrócić do naturalnego kolorku włosów, które są zbliżone do jasnego popielatego blondu. Niestety jakiś czas temu na rozjaśnione pasemkami włosy położyłam kolor orzechowy blond(szampon do 24 myć)...w rezultacie otrzymałam kasztanowy brąz-rudy...hm sama nie wiem jak to nazwać...oczywiście kolor z odrostów zrzedł, a z rozjaśnionych włosów- nie. mogłam sie tego spodziewać...szampony przeciwłupieżowe też nic nie dają...kolor trzyma się wręcz genialnie...
Nie chcę czekać aż odrosną tylko własnymi próbami dojść do mysiego blondu...
Proszę was dziewczyny o radę i od razu zaznaczam, że fryzjer nie wchodzi w grę(gdyż na moje pytanie czy da radę stwierdził, że nic się nie da zrobić i koniec i chciał mnie pofarbować na ciemny blond...odpada całkowicie-gdyż na moich włosach ciemny blond wyjdzie jak czarny), dlatego nie piszcie, że powinnam udać się do fryzjera. Zdania nie zmienię.

Ostatnio pomalowałam włosy farbą welli wellaton jasny popielaty blond, włosy lśnią i są zdrowe.a kolorek juz nie rudy zrobił sie taki miodowy, ale nadal to nie to(załączam fotki).

moim marzeniem jest uzyskanie kolorku (ostatnie 2 fotki).
tak sie zastanawiam nad kupieniem rozjaśniacza albo bardzo mocno rozjasniającej farby (żeby nie zniszczyć rozjasniaczem wlosów), a następnie pomalować jakąś jasną popielatą farbą dla wyrównania koloru. Boję się jednak że znowu wyjdzie coś żółtego lub zielonego.
Teraz mój rudy zmienił się w jasny miodowy brązik. Poradźcie dziewczyny, może któraś też sama schodziła z podobnego koloru do jasnego popielu I ma z tym doświadczenie...piszcie jakich farb używałyście..

Z góry dziekuję wszystkim za rady
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:44   #30
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: jak uzyskać jasny popielaty blond?

Może jeszcze przejrzyj ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226083
Wiele dziewczyn podobny problem miało. Zazwyczaj polecają garnier 111 lub Loreale. Może do farby sklepowej kup profesjonalną mocniejszą wodę np: 9% (jeśli jest mocniejsza od tej dodawanej do farby drogeryjnej). Ja już czytałam ten wątek i wiem, że często taka profesjonalna woda pomaga z farby sklepowej uzyskać super efekty.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:25:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.