Czy któraś z Was brała Castagnus ?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 21:11   #61
Wisienkowa
Raczkowanie
 
Avatar Wisienkowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Ja również biorę Castagnus na obniżenie poziomu prolaktyny. Nie chcę jeszcze mieć dzieci, ale pewnie niedługo...
Nie czuję się po nim za dobrze, bolą mnie piersi, czasem boli w dole brzucha no i spóźnia mi się okres. Niedługo mam wizytę kontrolną u lekarza i zobaczymy co powie.
__________________
Będę mamą... O mamo!


Wisienkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 08:48   #62
Imcia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

witam. Wisienkowa ja podobnie jak ty po castagnusie źle się czuję, mam bóle podbrzusza. ale bez bóli piersi. Biorę dopiero 20 dni, mam bardzo długie cykle ponad 40sto dniowe i ten catagnus ma pomóc mi je wyregulować. Dodatkowo staramy się o dziecko i mam nadzieję że w tym cyklu się udało. Wcześniej po porodzie pierwszego dziecka (cóka ma 14 m-cy) miesiączki mi się rozregulowały i podejrzewałam cykle bezowulacyjne.Castagnus ma mi pomóc to wyregulować.
Imcia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 16:57   #63
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Nie wiem czy to przypadek, zaczęłam brać Castagnus+ wiesiołek (oeparol fermina), nie skończyłam całego opakowania jak się okazało że jestem w ciąży
Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu stosowania, wcześniej staraliśmy się ponad rok...
Teraz biorę duphaston nad podtrzymanie, bo niestety miałam plamienia ale jestem pełna nadziei że się uda...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 14:07   #64
paula23w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Witam Wszystkich.
Jestem tu nowa. Moim problemem jest ogólny brak okresu po odstawieniu tabletek anty. A tak dokładnie to już 5 miesięcy. Poprzedni lekarz przepisywal luteine ale ona tylko przykrywała problem. Zmienilam lekarza, który każe czekać cierpliwie na okres, ale ile można. Wiec postanowiłam zacząć barać Castagnus. Może on mi coś pomoże.
paula23w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 10:11   #65
surenka
Przyczajenie
 
Avatar surenka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Moim problemem w zajściu w ciążę było to, że nie miałam śluzu płodnego, mimo obecności owulacji. Starałam się z mężem o dziecko kilka lat, a po pół roku brania castagnusa zaszłam w ciążę naturalnie. Pomógł mi ten lek bardzo na śluz, a co za tym idzie przywrócił płodność. Polecam castagnus, bo mimo że to zwykły lek ziołowy bez recepty to działa! Wiele kobiet zaszło po nim w ciążę
surenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 21:48   #66
nestle1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Cytat:
Napisane przez san be Pokaż wiadomość
Hej; CASTAGNUS CZYNI CUDA!!! jestem doskonałym przykładem. Zaczęłam brać na własną rękę po tym jak moja faza lutealna trwała zaledwie 7 dni z czego 4 ostatnie dni to plamienia. Dodam, że tabletek anty nie biorę od 6 miesięcy i jak tylko przestałam je brać moja faza lutealna się skracała - z 10 dni aż do 7. No i te uciążliwe plamienia. Poczytałam trochę na różnych forach i domyśliłam się że mam pewnie za duży poziom prolaktyny; a nie chciałam iść do lekarza, bo pewnie przepisałby jakieś hormony, z którymi nie chcę mieć nic do czynienia po tym jak wyskoczyły mi plamy na twarzy po 3 latach brania tabletek anty. Blada dziewczyna jestem z natury a takie osoby są najbardziej podatne na plamy po hormonach.
Castagnus zażywam już 2 opakowanie i moja faza lutealna trwa 12 dni To niesamowite!! obyło się bez hormonów i wiem, że będę mogła normalnie zajść w ciążę. Jeszcze nie chce, ale np za rok

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Dodam jeszcze, że razem z Castagnusem biorę Magnez, witaminę B6 i kwas foliowy. Ta cudowna kombinacja pięknie reguluje cykl. Od pół roku prowadzę obserwację, mierzę temperaturę i to co widzę na wykresach po 2 miesiącach brania Castagnusa robi wrażenie. Znam już funkcjonowanie swojego ciała, dzięki czemu stosuję naturalną antykoncepcję. Dziewczyny, nie stosujcie hormonów jeśli nie musicie!!! chyba że nie stosujecie ich długo albo co pół roku robicie badania, np na wątrobę, która nie boli a strasznie się niszczy przy braniu hormonów. Skutki zniszczonej wątroby zobaczycie jak pojawią się wam plamy na ciele. Po co się truć jeśli można żyć naturalnie
DOKŁADNIE też jestem tego zdania. Castagnus mi pomógł, po 2 latach znów go biorę na PMS , i pomaga.
nestle1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 09:39   #67
vico7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2
GG do vico7
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Cytat:
Napisane przez surenka Pokaż wiadomość
po pół roku brania castagnusa zaszłam w ciążę naturalnie.
Zgodnie z ulotką lek przyjmuje się przez 3 miesiące, w związku z tym mam pytanie. Brałaś go tak długo na własną rękę czy była to decyzja lekarza.

I jeszcze ogólne pytanie do wszystkich: czy któraś a Was brała castagnus dłużej niż 3 miesiące? Jeśli tak to czy robiłyście jakąś przerwę po trzech miesiącach?

W moim przypadku sprawa wygląda tak, że półtora roku temu zaczęły mi się wydłużać cykle, doszło do tego, że ostatni okres miałam w sierpniu i potem totalna cisza. Nie chciałam brać hormonów dlatego 2,5 miesiąca temu zdecydowałam się na castagnus. Na początku drugiego opakowania dostałam miesiączkę. Obawiam się, że po skończeniu trzeciego opakowania znowu nie ostanę okresu.

Edytowane przez vico7
Czas edycji: 2013-12-22 o 10:02
vico7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:34   #68
po prostu Magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 42
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Dzisiaj zaczynam,zobaczymy czy faktycznie w moim przypadku obniży prolaktynę,liczę że ... się nie przeliczę .
po prostu Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 09:02   #69
krasnoludek125
Przyczajenie
 
Avatar krasnoludek125
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 15
GG do krasnoludek125
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Hejka! Odzywałam się kiedyś kiedyś na tym wątku... brałam Castagnus kiedyś na bóle miesiączkowe, teraz mam problem innego typu... chciała bym zajść w ciążę... no i tyle się dobrego naczytałam o Castagnusie że postanowiłam powtórzyć kurację. Dodam że mam problem z owulacją, staramy się już ponad pół roku i po badaniu u gina wyszło że raczej będą hormony... mam jeszcze jedno usg w 9dc i wtedy się okaże co ze mną będzie. Narazie biorę Castagnus 1 tydzień ale zamierzam wziąć całą serię.
__________________
Ślubujemy 28.07.2012
krasnoludek125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:03   #70
po prostu Magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 42
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Napiszę jak na razie,że czuję się po nim b.dobrze i wogóle nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych o których czytałam wcześniej.Dla mnie wszystko o.k. i jestem pozytywnie nastawiona .
po prostu Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:50   #71
zrozpaczonaPOZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Cytat:
Napisane przez po prostu Magda Pokaż wiadomość
Napiszę jak na razie,że czuję się po nim b.dobrze i wogóle nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych o których czytałam wcześniej.Dla mnie wszystko o.k. i jestem pozytywnie nastawiona .
mi nie zaszkodził,ale też nie pomógł.. chyba to zależy od kobiety
zrozpaczonaPOZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 09:38   #72
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Hej ja jestem na początku 3 -go już opakowania, nie zauważyłam jakichkolwiek skutków ubocznych, wręcz widze poprawę cyklu, nie mam plamień które dręczyły mnie od połowy cyklu, pojawił się śluz płodny.
Miałam zlecony Cyclodynon(31zł) to droższy odpowiednik castagnusa(ok 17zł) (ale skład ten sam jak porównałam) z powodów bólów miesiączkowych, (ból krzyża, nogi jak z waty, napięcie podbrzusza, ogólne osłabienie).
A jeśli chodzi o porę brania to jest to u mnie 22.30, nie jak napisano w ulotce rano.
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 21:27   #73
po prostu Magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 42
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Cytat:
Napisane przez kosta6 Pokaż wiadomość
Hej ja jestem na początku 3 -go już opakowania, nie zauważyłam jakichkolwiek skutków ubocznych, wręcz widze poprawę cyklu, nie mam plamień które dręczyły mnie od połowy cyklu, pojawił się śluz płodny.
Miałam zlecony Cyclodynon(31zł) to droższy odpowiednik castagnusa(ok 17zł) (ale skład ten sam jak porównałam) z powodów bólów miesiączkowych, (ból krzyża, nogi jak z waty, napięcie podbrzusza, ogólne osłabienie).
A jeśli chodzi o porę brania to jest to u mnie 22.30, nie jak napisano w ulotce rano.
Cześc,ja biorę co rano po dwie tabletki i już kończę moje pierwsze opakowanie...ciągle czuję się rewelacyjnie,żadnych ubocznych też nie mam pozdrawiam
po prostu Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 14:40   #74
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

brałam castagnus kilka lat temu ze względu na dość uciąliwe bóle piersi w II połowie cyklu. pomogło.
ostatnimi czasy brałam castagnus, bo się naczytałam o jego pozytywnym działaniu na kobiety, które w ciążę zajść nie mogły. niestety w moim przypadku po 3 miesiącach podjadania castagnusa w połączeniu z olejem z wiesiołka i siemieniem lnianym upragnionej ciąży wciąż brak. w tym miesiącu wszystko rzuciła w kąt.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 16:52   #75
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Cytat:
Napisane przez malosympatyczna Pokaż wiadomość
brałam castagnus kilka lat temu ze względu na dość uciąliwe bóle piersi w II połowie cyklu. pomogło.
ostatnimi czasy brałam castagnus, bo się naczytałam o jego pozytywnym działaniu na kobiety, które w ciążę zajść nie mogły. niestety w moim przypadku po 3 miesiącach podjadania castagnusa w połączeniu z olejem z wiesiołka i siemieniem lnianym upragnionej ciąży wciąż brak. w tym miesiącu wszystko rzuciła w kąt.
mnie chyba tylko jeden tydzień w miesiącu nie bolą piersi
dlatego też zaczęłam brać ten lek z nadzieją na jakiś skutek
termin do lekarza mam dopiero w lutym ...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 21:36   #76
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Hej dziewczyny, dzisiaj gin przepisała mi Castagnus, bo po badaniu piersi powiedziała mi że mam mastopatie, wiadomo będzie dalsza kontrola tego.
Po wykupieniu tabletek przeczytałam że anty mogą wzmacniać ich działanie. Czy nie wiecie jak to jest z tą interakcją?
Gin powiedziała tylko żeby brać niezależnie od tabletek anty ale trochę się boję, że mogą jakoś wpływać na anty. Kolejna wizyta za 3 tyg dopiero.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 08:35   #77
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Cytat:
Napisane przez moolly Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dzisiaj gin przepisała mi Castagnus, bo po badaniu piersi powiedziała mi że mam mastopatie, wiadomo będzie dalsza kontrola tego.
Po wykupieniu tabletek przeczytałam że anty mogą wzmacniać ich działanie. Czy nie wiecie jak to jest z tą interakcją?
Gin powiedziała tylko żeby brać niezależnie od tabletek anty ale trochę się boję, że mogą jakoś wpływać na anty. Kolejna wizyta za 3 tyg dopiero.
Hej mooly ja biore castagnusa z antykopami Madinette już 3 opakowanie, w ciąży nie jestem, przed okresem jak dotychczas miałam okropne bóle, tak teraz wszystko przebiega bezobjawowon jak ręką odjął
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:17   #78
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

A mi castagnus brany 3,5 miesiąca nie pomógł. :-( Na domiar złego zamiast uregulować cykle, dostawałam bóle podbrzusza a ostatnio mam lekko żółtawe upławy (około tygodnia...) Szkoda, miałam wielkie nadzieje z nim związane :-( Ale pewnie to zależy od kobiety i jej specyfiki. Wiec nie odradzam leku, tym bardziej, że pisze duża częśc Wizażanek że widzi rezultaty...
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:47   #79
JoaMari
Przyczajenie
 
Avatar JoaMari
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Ja biorę Castagnus od 25 dni. Zawsze miałam problemy z podwyzszoną prolaktyną, przez co moje cykle były bardzo nieregularne i długie - od ok. 35 do nawet 50 dni! masssakra.. Gin. przepisała mi Bromergon, który obniżył prolaktynę ale cykle nadal były długie i nieregularne. Postanowiłam więc na własną rękę do leczenia włączyć Castagnus, zaczęłam go brać w 1 dniu cyklu (dziś jest 25 dzień) i jestem bardzo mile zaskoczona Owulacja wystąpiła już w 17 dniu (wiem, bo codziennie rano mierzę temperaturę), tak więc z około 6 dni spodziewam się okresu i już czuję jego symptomy Cieszy mnie to bardzo, bo naprawdę od dawna nie miałam tak krótkiego, niemalże podręcznikowego cyklu Mam nadzieję że to nie jest jednorazowy sukces i ze Castagnus na dobre wyreguluje mi cykle i pomoze zajść w ciażę
JoaMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 14:41   #80
201701091517
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 338
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Zaintrygował mnie temat... Mam problem z prolaktyną, nie jest jakoś mega wysoka, ale trądzik,nieregularne cykle i torbiele na jajnikach wywołała. Obecnie jestem przy pigułkach, ale zastanawiam się czy jeśli bym zrezygnowała z nich i przeszła na coś ziołowego to czy nadal będzie trądzik :/ Jak u was z cerą? Czy paskudy są zawsze czy niekoniecznie?
201701091517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:25   #81
JoaMari
Przyczajenie
 
Avatar JoaMari
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Ja też mam problemy z cerą ale po Castagnusie nie zauważyłam niestety jakiejś spektakularnej poprawy.
JoaMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 10:45   #82
anilus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Hej,

Mam pytanie. Jak szybko może działać castagnus? Biorę go od dwóch tygodni na wydłużenie cyklu (mam , krótki 22-23 dni w tym miej więcej od 18 dostaje plamień, które trwają do okresu). Zaczęłam brać je zaraz po owulacji. Podczas owulacji kochałam się z mężem. Okres spóźnia mi się drugi dzień - mam tylko niewielkie brązowe plamienia. Czy to możliwe, że już zadziałał lek i zaczął wydłużać cykl?
anilus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 13:17   #83
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Brałam. Chciałam zajść w ciążę i wyregulować cykle, ale u mnie się nie sprawdził kompletnie.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:09   #84
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Hej! Czy można Castagnus brać od razu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych czy trzeba poczekać na normalny okres? (na który pewnie trochę poczekam )
__________________


pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:45   #85
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Cytat:
Napisane przez pavas55 Pokaż wiadomość
Hej! Czy można Castagnus brać od razu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych czy trzeba poczekać na normalny okres? (na który pewnie trochę poczekam )
poczekaj na okres-ja tak miałam zalecone przez gin.
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 08:12   #86
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Hej

Ja chciałam brać, bo na jakiś czas (mam nadzieję 2-3 mies.) muszę odstawić antykoncepcję (złe wyniki krzepnięcia). Bez anty mam okropnie długie miesiączki i pytałam gin.czy coś niehormonalnego może pomóc. Stwierdził, że albo castaganus albo inne ziółka, ale podobno dopiero po 3 mies.to zaczyna pomagać, więc odpuściłam.
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 14:07   #87
anilus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Ja koniec końców odpuściłam. Okropnie się po nim czułam. A branie czegoś na zasadzie może pomoże może nie i do tego męczenie się z silnymi mdłościami nie jest dla mnie.
anilus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 19:14   #88
sylkow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Witam

Nie wiem czy ktos tu jeszcze piszę czasem,ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos podczas zazywania drugiego opakowania castagnusa spoznial sie okres?ja biore te tabletki na wyregulowanie okresu,nie mialam okresu 3 miesiace prawie cykle wczesniej dochodzily nawet do 50 dni,przed pierwszym opak.bralam hormon 3 dni na wywolanie,potem dostalam okres zaczelam brac tabletki,i teraz jestem w polowie 2 opak.a okres mial byc prawie 2 tyg temu,w poniedzialek bedzie dwa tyg.jak sie spoznia,moja pytanie to czy jest mozliwosc aby sie tyle okres spoznial?
sylkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 10:12   #89
anilus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Jeżeli nie współżyłaś w tym czasie to koniecznie zgłoś się do ginekologa. To nie jest normalne, aby cykl trwał 3 miesiące. Powinnaś przejść szybciutko konkretne badania łącznie z poziomem hormonów.

Natomiast jeżeli współżyłaś bez zabezpieczenia to pozostał test do zrobienia. I w tym przypadku również konieczna jest wizyta u ginekologa. Przy pozytywnym wyniku potwierdzenie ciąży itd, przy negatywnym j.w.

Jak ginekolog oleje sprawę zmień lekarza.
anilus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 23:23   #90
po prostu Magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 42
Dot.: Czy któraś z Was brała Castagnus ??

Dla mnie zadawalający efekt końcowy bo zakończony ciążą,aczkolwiek rozstałam się z życiowym partnerem,ale najważniejsze że będę mamą nawet jeśli samotną ... to bez znaczenia,pozdrawiam
po prostu Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 23:06:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.