Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-02, 12:28   #91
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Skad ja to znam - bynajmniej nie z mojego przypadku, ale mojego chlopaka.
Ostatnio przegladalam sobie kosmetyki na Allegro i znalazlam ODSIWIACZ do wlosow http://allegro.pl/show_item.php?item=70140508
Nie wiem czy to prawda czy nie, czy to dziala itd. ale widac ze COS robia na ten problem Wiem tyle, ze farba chyba jest pewniejsza
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:14   #92
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Hehe moja matka podobno zaczela siwiec przy 20 ja czekam na moje pierwsze siwe wloski oszczedze na blond pasemkach / a tak powaznie to marza mi sie siwe wloski, moze cos ze mna nie tak?/
niestety nie wiem czy takowe mi rosna bo farbuje wloski:P
ale mam zamiar przestac mam nadzieje ze czekaja na mnie siwuski
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:27   #93
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

A ja mam 15 lat i 2 siwe wlosy....... jak zobaczylam pierwszy to sie zalamamlam..... nie ma na to innej rady trzeba sie przestac stresowac ******lami kazdy by powiedzial czym pietnastolatka ma sie stresowac..... ahh te ******ly..... trzeba wrzucic na luz i miec ******ly w.......
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:27   #94
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Hmmm... ja u siebie nie odnotowałam siwulców jeszcze, ale to sie zmieni pewnie bo jestem w klasie maturalnej i zaraz matura i nerwy sie zaczną
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 17:35   #95
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Boze !!!
Mam 22 lata, zawsze mialam naturalne CZARNIUTKIE wlosy! od pol roku pojawia sie na mojej glowie coraz wiecej siwulcow !!! boje sie !!! nie chce byc siwa w wieku 25 lat !!!
Blagam, powiedzcie ze nie jestem sama ;(
plakac mi sie chce !!!
codziennie przesiaduje przy lustrze z peseta i sobie je wyrywam a ich coraz wiecej !!!
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 17:41   #96
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Nie, nie jesteś sama. Nawet brałaś już udział w wątku na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55855
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 17:53   #97
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Cytat:
Napisane przez nafie
Boze !!!
Mam 22 lata, zawsze mialam naturalne CZARNIUTKIE wlosy! od pol roku pojawia sie na mojej glowie coraz wiecej siwulcow !!! boje sie !!! nie chce byc siwa w wieku 25 lat !!!
Blagam, powiedzcie ze nie jestem sama ;(
plakac mi sie chce !!!
codziennie przesiaduje przy lustrze z peseta i sobie je wyrywam a ich coraz wiecej !!!
cześć,
ja też miejscami mam siwe włoski i też kiedyś wyrywałam po jednym .
To nie jest rozwiązanie , nie wyrywaj, ja robię sobie balejaż dwu kolorowy i jakoś nic nie widać .
Chyba nie mamy na to wpływu pozostaje tylko farbować no i nie denerwować się żeby więcej siwych nie wyszło
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 16:49   #98
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Unhappy Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Brunetki tak mają. Ja pytałam mojej dermatolog- nie ma środków farmakologicznych. Farbować albo polubić. Niestety.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 17:02   #99
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Ekhem...żeby było śmieszniej, ja mam 17 lat i ostatnio w przeciągu tygodnia znalazłam dwa siwuteńkie włosy:/ I to nie jest mój wymysł Pocieszam się że to brak pigmentu czy coś, ale wiecie...dziwne to
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 17:20   #100
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Ja mam 24 lata i również siwe włosy i tao najwięcej na czubku głowy, mój kolor włosów jest tak i ciemno myszowaty a farbuję włosy na ciemny popielaty blnd. Przez ostatnie 1,5 roku tez robiłam balejaż ale jasne kolory mnie postarzają więc wróciłam do ciemnego koloru a now wyrosłe siwuski wyrywam
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 18:39   #101
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Pamietaj ze twoj styl zycia tez ma tu duzo do rzeczy, to znaczy jak sie odzywiasz, czy jestes podatna na stres itd. a poza tym to mozliwe ze jest to uwarunkowane genetycznie. czy twoja mama lub tata tez wczesnie osiwieli? Pozdrawiam i nie martw sie tym, zawsze mozna wlosy zafarbowac
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 11:07   #102
kijana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: chorzów
Wiadomości: 2
GG do kijana
Unhappy siwe wlosy

witam ...
mam dopiero 18 lat a na mojej glowie jest juz pelno siwych wlosow.. pewnie taki watek juz tutaj byl, zreszta trudno przy takiej ilosci uzytkownikow trafic na nieopublikowany temat... juz od dluzeszego czasu przegloadam siec i suzkac jakijs odpowiedzi na mo problemm... wszedzie tylko pisza ze nalezy faowac jak mi przeszkadzaja...
przez kilka lat rozjasnialam sobie wlosy... teraz od kilku miesiecy mam ciemne wlosy i chcialabym zeby takie zostaly juz...ale niestety na tych ciemnych jest sporo siwych... wsyzsycy mi mowia ze mam sie zafarbowac.. ale ja nie chce tak czesto farbiwac...
narazioe uzywam szamponetenk.. ale i one szybko schodza...
ktos napisal zeby zrobic balejaz... tlyko ze ja mam juz dosc blond wlosow... mam mi powtarza ze to przez brak oigmentu.. ale co z tego.. kiedy ja chce mie swoj ciemny kolor...
moze sa jakies witaminy ktore odzywia kolor moich wlosow...

POMOCY !!!!
kijana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:19   #103
mada2604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: siwe wlosy

Mam podobny problem z siwymi włosami, a mam dopiero 22 lata.
Ciemne włosy poprzeplatane siwymi nitkami.
Ja farbuje, niestety nie znam żadnej innej metody na ich ukrycie.
Nie jest dla mnie pocieszające, ze mój ojciec miał ok 30 kiedy był kompletnie siwy
Dermatolog kiedyś przy okazji mi powiedział, że w moim wieku to może z nerwów być
Ale nie dał rady co zrobić, zeby nie siwiały.
mada2604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:02   #104
Alek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Question co na siwe włosy

dzień dobry, jestem mężczyzną i zauważan coraz więcej siwych
włosów, których chciałbym się pozbyć. Dzwoniłem do różnych zakładówfryjerskich i jedyną rada było aby farbować włosy. Trochę się tego boje, ponieważ wypaść to może nienaturalnie. Stąd moje pytania:
- czy jest mozliwe takie farbowanie aby dokładnie dobrać mój kolor wlosów (jestem szatynem)
- czy są farby zmywalne, które można szybko (jak szybko) usunąć jeśli kolor nie będzie mi odpowiadał
- czy są inne sposoby aby pokryć siwe włosy
Proszę o radę i z gory dziekuje
pozdrawiam
Alek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:29   #105
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: co na siwe włosy

W aptekach można dostać specjalne preparaty odsiwiające, nie wiem na jakiej zasadzie działają, ale ponoć skuteczne
są w wersji dla mężczyzni i dla kobiet.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 11:00   #106
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

ja mam 26 lat a siwiec zaczelam majac 19 lat, to juz jakies 7 lat siwieje!!!
u mnie przyczyną moze byc brak zelaza,mam wieczna anemie bo bardzo salob przyswajam zelazo, mimo dobrego odżywiania sie... a preparaty z zelazem-ech potem sie czlowiek normalnie zalatwic nie moze
jedyne co mi pozostalo to farbowac,ale juz po paru tygodniach widac siwe wlosy, te z przedzialka wyrywam i do nastepnego farbowania chodze w rozpuszczonych wlosach,jedynie zaraz po farbowaniu moge je spinac,nosic jakies fajne fryzurki,póki nie widac siwych
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:32   #107
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Chantalle daj sie przekonac ze siwe wlosy u mlodej osoy wygldaja naprawde bardzo interesujaco...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:56   #108
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

boooże...jak przeczytałam ten wątek to szczena mi opadła...rany, jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim czymś, żeby w tak młodym wieku siwieć...ej no szczerze to macie prze....ne ghy hy ale uszy do góry, moje włosy za to płatają mi inne figle, ostatnio zauważyłam że jedno dość grube pasmo włosów stało się jasne blond, a włosy mam ciemne, takie brązowe...i nie wiem no, ktoś mi na spaniu pasemko zrobił czy jak moje włosy wogóle mają skłonności do ,,pasemek" bez mojego udziału. To ja tu taka przeciwniczka jasnych pasemek, zwolenniczka ciemnych, naturalnych włosów, żadnych zebrowatych pasków co za pech
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:38   #109
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Chantalle daj sie przekonac ze siwe wlosy u mlodej osoy wygldaja naprawde bardzo interesujaco...
niestety jakos w to nigdy nie uwierze... kiedys w szkole siedziala obok mnie pewna dziewczyna i z oburzeniem zapytala "masz siwe wlosy?!?!" ehhh,jak ja sie wtedy czulam,ze strachem patrzalam czy ktos jeszcze to slyszal...
mam naturalne wlosy prawie czarne i siewulce bardzo widac,kiedys mialam pasemka,brazowe, pare blond, wisniowe i reszta wlosow byla czarna - wtedy malo rzucaly sie w oczy te siwe kłaki,ale niestety 150zl co 1,5miesiaca wydawac na fryzjera nie stać mnie i niestety zafarbowalam je wszystkie na ciemny braz.
moj TZ jest ode mnie starszy 7 lat i nie ma ani jednego siwego wlosa,ba! jego mama ma doslownie pare,ja mam wiecej od niej-smutne to troche , ciekawe czy moj TZ zauwazyl te siwe wlosy u mnie i nic nie mowi,czy jakos sprytnie je ukrywam przed nim.
znow przyszedl czas na farbowanie,po weekendzie to zrobie,ale juz mi sie odechciewa,bo za 2 tygodnie na nowo bedzie widac siwe odrosty...
za pare lat chyba mnie czeka przemaglowanie na blondynke,wtedy nie bedzie sie to tak w oczy rzucac,tylko ze mi blond wcale nie pasuje
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 15:29   #110
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

no trudno, pozostaje tylko farbowanie, nic nie poradzicie,

to, że siwe włosy u 19 latki są piękne, to miało być pocieszenie???
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:37   #111
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Ja mam 16 lat i ostatnio fryzjerka mi powiedziała że siwieję Mam tylko kilka siwych włosów ale to i tak dziwne :P:
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:00   #112
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Mój kolega z klasy ma multum siwych włosów, na jego czarnych widać je doskonale Jak go poznałam czyli jakieś 2 lata temu miał już ich trochę, a teraz to już w ogóle masakra Dodam, że również ma 19 lat...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:10   #113
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

To ja pobija wszystkie ;] bo zaczęłam siwieć w wieku lat... 12!!!! Mama wzięła mnie do fryzjera.. zrobiła pasemka blond na moich ciemno-brązowych włosach i tyle.. 3 lata farbowałam się na blond teraz przerzuciłam się na swój naturalny.. niestety dalej musze farbowac bo odrosty mam już calusie siwe więc nie tragizujcie aż tak dziewczyny! co ja mam powiedzieć?! :P

a dodam jeszcze, że u mnie to jest tak jak pisze Kasia*** - geny może akurat od Ciebie się zacznie, że Twoja rodzina [przyszła, przez Ciebie założona] będzie miała potem dość szybko siwe włosy..? w końcu czemu zawsze jest tak, że 'nikt u mnie nie ma!'.. może właśnie Ty zaczniesz ten etap..?

pozdrawiam i naprawde nie załamuj się bo to nic takiego.. są gorsze rzeczy..
całuje
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:24   #114
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

czy ja wiem czy to nic takiego... ja bynajmniej nie byłąbym zadowolona gdyby mi w wieku 12 lat wyskoczyły siwe włosy, i co, całe życie później farbować, ja lubię swój kolor włosów i gdybym teraz musiała je farbować z powodu siwych włosów to...załamka...szkoda włosów, kasy, nerwów...i ogólnie rzecz biorąc przej...ne. Plus jest taki, że np. w wieku 16 lat można mieć wszystkie kolory tęczy na głowie i nie tłumaczyć mamie dlaczego się farbuje włosy mamka nie miałaby nic przeciwko, chyba wolałaby widzieć córkę w jakiś ładnych włosach niż w takich jakie sama ma no, to takie pocieszenie, trzymcie się
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:17   #115
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: 19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

mam ten sam problem co prawda nie mam aż tak dużo tych siwych włosów,ale da się je zauważyć.moi koledzy nie chcieli uwierzyć,ze w wieku 19 lat można mieć siwe włosy a co można na nie poradzić?chyba tylko farbowanie.znajdź jakiś fajny kolorek i głowa do góry
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:53   #116
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

ja niestety tez mam juz siwe włosy i to od paru lat pozostało mi tylko farbowac ale ostatnio widziałam w rossmanie jest jakas farba która prawdopodobnie przywraca włosom ich naturalny kolor juz od cebulek ale ja tam nie wierze w takie wynalazki chyba ze ktos juz to stosował i powie mi ze to działa to moze spróbuje to jest firmy schwarzkopf i kosztuje ok 45 zł
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 08:27   #117
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

A ja znowu wróciłam do rozjasniania i jak narazie 2 miesiąc mam z głowy farbowanie i takie tam, a siwusów coraz więcej
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:21   #118
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Moj TZ zaczal ostatnio siwiec w zastraszajacym tempie. Ma 25 lat, wczesniej juz mial siwe pojedyncze, ale ostatnio ostro mu sie wysypalo. Mi to nie przeszkadza, ale on sie przejmuje. Farbowac nie bedzie. Jakies rady, jak to powstrzymac choc troche?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:19   #119
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

chyba rzeczywiscie sie nie da ;( zobaczcie odkad zalozylam ten watek... strasznie mi sie pogorszylo - juz nie mam sily i czasu wyrywac siwulcow bo jest ich za duzo.. z daleka nie widac, ale wystarczy podejsc blizej i juz...
zreszta dziwne mam te wlosy! niektore siwe .. a teraz zauwazylam ze ona jeszcze w dodatku strasznie mi sie odbarwiaja - mialam kruczoczarne.. teraz wygladaja jak szaro brazowo czarne
wlosy do tego wszystkiego zaczely mi wiecej wypadac.. eh.. czlowiek sie chyba starzeje hehe
no i niestety - jest to uwarunkowane genetycznie u mnie - jak sie okazalo, moja mama miala juz pelno siwych wlosow w wieku 17 lat.. nic nie poradze.. mam tylko nadzieje ze jak juz zaczne farbowac to te odrosty nie bede odstraszaly ludzi;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 15:53   #120
ups_16
Raczkowanie
 
Avatar ups_16
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 94
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

ech ja jeszcze 17 lat nie mam a siwych włosów na głowie coraz wiecej. jestem brunetka i powoli sie przyzwyczajam ze bede musiala je regularnie farbowac..:/
ups_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-28 16:38:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.