UAM Poznań - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-14, 23:03   #61
takadumdumdum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 19
UAM studia II stopnia

Witam. Czy jest tu ktoś kto może podzielić się informacjami na temat rozmowy kwalifikacyjnej na magisterke na UAM-ie ? Na stronie jest info, że obowiązuje materiał z 3 lat nauki ale czy rzeczywiście o to pytają ? Czy terefere w stylu dlaczego ten kierunek itp ? Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.
takadumdumdum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 23:12   #62
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: UAM studia II stopnia

Cytat:
Napisane przez takadumdumdum Pokaż wiadomość
Witam. Czy jest tu ktoś kto może podzielić się informacjami na temat rozmowy kwalifikacyjnej na magisterke na UAM-ie ? Na stronie jest info, że obowiązuje materiał z 3 lat nauki ale czy rzeczywiście o to pytają ? Czy terefere w stylu dlaczego ten kierunek itp ? Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.
U mnie pytali dlaczego ten kierunek, warto tu palnąć jakąś przygotowaną extra odpowiedź. Poza tym były pytania dotyczące materiału, ale raczej b.ogólne, żeby komisja się zorientowała czy w ogóle wiem o co lata, bo ta mgr nie jest w moim przypadku kontynuacją licencjackich.
A zdawałam na Wydział Biologii.
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 23:18   #63
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: UAM studia II stopnia

Różnie to bywa, moich znajomych pytali o materiał z dziedziny, niektórych o materiał ze studiów, mnie np. o moją prace licencjacką i główne zagadnienia z tematyki magisterki no i najlepsze pytanie z mojej rozmowy: a po co Pani tytuł magistra (loves prof. S.)
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:51   #64
dreaminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 151
Dot.: UAM nauczanie początkowe - studia II stopnia, rekrutacja

Hej może to nie odpowiedni temat, ale nie znalazłam nigdzie indziej. Chciałabym się też dowiedzieć jak wygląda taka rozmowa kwalifikacyjna, tyle że mnie interesuje pedagogika elementarna z terapią, możne ktoś jest mi wstanie dać jakieś rady lub opowiedzieć jak to wygląda?
__________________

dreaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 05:13   #65
agnieszka_d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: UAM studia II stopnia

czy ktos wie kto wchodzi w sklad komisji rekrutacyjnej przeprowadzajacej rozmowy kwalifikacyjne na Biotechnologie II stopnia UAM
agnieszka_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 09:41   #66
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: UAM studia II stopnia

Cytat:
Napisane przez agnieszka_d Pokaż wiadomość
czy ktos wie kto wchodzi w sklad komisji rekrutacyjnej przeprowadzajacej rozmowy kwalifikacyjne na Biotechnologie II stopnia UAM
Znam skład z zeszłego roku. Napiszę Ci na PW.
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:54   #67
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Filologia włoska UAM Poznań

Witam
W tym roku zaczynam 4 klasę Technikum Ekonomicznego, lecz chciałabym iść na zupełnie inny kierunek studiów - Filologię włoską. Interesuje mnie UAM. I mam kilka pytań, otóż:
1. Nigdy nie uczyłam się włoskiego, znam kilka słów i w związku z tym czy będę miała trudności na pierwszym roku?
2. Czy lepiej żebym załatwiła sobie korepetycje jeszcze przed studiami, np. teraz czy w przyszłe wakacje, czy w ogóle ich nie załatwiać?
3. Czy ktoś z Was studiuje ten kierunek? Jest zadowolony? Trudno się utrzymać? itp.

Wiem, że to za rok, ale chcę już mieć obeznanie co i jak...wiem, że muszę dobrze zdać rozszerzoną maturę z angielskiego i polskiego.

Z góry dziękuję za pomoc!
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 14:16   #68
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Filologia włoska UAM Poznań

Mam koleżankę na włoskiej, jest grupa od podstaw, więc nie musisz znać języka. Jeżeli będziesz się systematycznie uczyła słówek, których podobno jest masa i z włoskiego i z francuskiego to powinnaś dać sobie radę. Koleżanka jest zadowolona, ale liczyła na to, że będzie mogła się uczyć dalej hiszpańskiego albo angielskiego - niestety jest tylko francuski. No i na roku jest 50 osób, więc trzeba mieć dobrze zdaną maturę, żeby się dostać
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:27   #69
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Filologia włoska UAM Poznań

Dziękuję za pomoc
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:13   #70
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: UAM nauczanie początkowe - studia II stopnia, rekrutacja

Skoro już jestem po egzaminach to odpowiem sama sobie, na wypadek jakby ktoś w przyszłości szukał informacji

I. Egzamin praktyczny z uzdolnień plastycznych:
Dwie osoby w komisji.
Zdawaliśmy go wszyscy razem na jednej sali. Każdy dostał blok techniczny i pudełko pasteli olejnych. Jedna osoba wylosowała zestaw trzech pytań-tematów, z których każdy miał sobie wybrać jeden i coś narysować. Pierwszy dotyczył nieistniejącego stwora, drugi marzeń czy życzeń a trzeci szczęścia. Na egzaminie na studia zaoczne tematy były prawie takie same, tyle że inaczej sformułowane.
Kryteria komisji pewnie zmieniają się w zależności od tego kto w niej zasiada, u nas najbardziej liczyło się chyba to żeby w ogóle coś narysować i żeby zajmowało to całą kartkę (jak stwierdził pan z komisji "białe zamalować" ) Na rysunek mieliśmy godzinę.

II. Egzamin praktyczny z uzdolnień muzycznych i dykcji:
Dwie osoby w komisji.
Wchodziliśmy pojedynczo. Najpierw śpiewaliśmy piosenkę którą każdy sobie sam przygotowywał (najlepiej z repertuaru dziecięcego). Później dostawaliśmy do przeczytania wierszyk. Ja wiem że ze śpiewaniem u mnie nie jest najlepiej, ale jakoś dałam radę Podczas czytania najważniejsza oprócz wyraźnego mówienia jest intonacja, żeby nie lecieć jak z karabinu tylko wyobrazić sobie że czytamy dziecku i ma je to zainteresować. Trwało to może jakieś 3 minuty. Pojawiały się gdzieś w internecie głosy o jakimś powtarzaniu dźwięków na pianinie - u nas nic takiego nie było. Ogólnie komisja patrzyła chyba głównie na to czy w ogóle jest się w stanie stanąć i zaśpiewać i czy nie ma się jakiejś rażącej wady wymowy

III. Egzamin teoretyczny:
Znów dwie osoby w komisji.
Wchodzimy pojedynczo, losujemy pytanie. Pytania były naprawdę różne, w większości jednak nie dotyczyły ani zagadnień które dostaliśmy, ani literatury do niech dołączonej. Mi akurat na obu egzaminach (na dzienne i zaoczne) trafiły się banalne pytania, bardziej na myślenie niż wiedzę (u mnie: rola rodziców w rozwoju dziecka, rola mediów w kształceniu, adaptacja do przedszkola, zagrożenia we współczesnej szkole). A potem pogadanka na temat tego co się robi w życiu i dlaczego akurat te studia

Ogólnie atmosfera była bardzo miła i na luzie, u nas zdali wszyscy ale też chętnych było mniej niż miejsc - więc nie wiem jak by to wyglądało w wypadku gdy potrzebna by była jakaś selekcja kandydatów...
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:18   #71
motyl_89
Raczkowanie
 
Avatar motyl_89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: UAM nauczanie początkowe - studia II stopnia, rekrutacja

zgadzam się, powinny być egzaminy (zresztą na każdy kierunek ). U mnie też były egzaminy (test przysposobienia do zawodu, śpiewanie i test dykcji). Koleżanka się nie dostała i poszła na pewny uniwersytet, gdzie nie było testów , (tylko rekrutacja na podstawie matury). Skończyła licencjat mając wade wymowy, prace pewnie dostanie po znajomości, i biedne dzieci które potem będą mówić tak jak nauczycielka..
__________________
gdy ręce mówią..
motyl_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 03:27   #72
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: UAM nauczanie początkowe - studia II stopnia, rekrutacja

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Skoro już jestem po egzaminach to odpowiem sama sobie, na wypadek jakby ktoś w przyszłości szukał informacji

I. Egzamin praktyczny z uzdolnień plastycznych:
Dwie osoby w komisji.
Zdawaliśmy go wszyscy razem na jednej sali. Każdy dostał blok techniczny i pudełko pasteli olejnych. Jedna osoba wylosowała zestaw trzech pytań-tematów, z których każdy miał sobie wybrać jeden i coś narysować. Pierwszy dotyczył nieistniejącego stwora, drugi marzeń czy życzeń a trzeci szczęścia. Na egzaminie na studia zaoczne tematy były prawie takie same, tyle że inaczej sformułowane.
Kryteria komisji pewnie zmieniają się w zależności od tego kto w niej zasiada, u nas najbardziej liczyło się chyba to żeby w ogóle coś narysować i żeby zajmowało to całą kartkę (jak stwierdził pan z komisji "białe zamalować" ) Na rysunek mieliśmy godzinę.

II. Egzamin praktyczny z uzdolnień muzycznych i dykcji:
Dwie osoby w komisji.
Wchodziliśmy pojedynczo. Najpierw śpiewaliśmy piosenkę którą każdy sobie sam przygotowywał (najlepiej z repertuaru dziecięcego). Później dostawaliśmy do przeczytania wierszyk. Ja wiem że ze śpiewaniem u mnie nie jest najlepiej, ale jakoś dałam radę Podczas czytania najważniejsza oprócz wyraźnego mówienia jest intonacja, żeby nie lecieć jak z karabinu tylko wyobrazić sobie że czytamy dziecku i ma je to zainteresować. Trwało to może jakieś 3 minuty. Pojawiały się gdzieś w internecie głosy o jakimś powtarzaniu dźwięków na pianinie - u nas nic takiego nie było. Ogólnie komisja patrzyła chyba głównie na to czy w ogóle jest się w stanie stanąć i zaśpiewać i czy nie ma się jakiejś rażącej wady wymowy

III. Egzamin teoretyczny:
Znów dwie osoby w komisji.
Wchodzimy pojedynczo, losujemy pytanie. Pytania były naprawdę różne, w większości jednak nie dotyczyły ani zagadnień które dostaliśmy, ani literatury do niech dołączonej. Mi akurat na obu egzaminach (na dzienne i zaoczne) trafiły się banalne pytania, bardziej na myślenie niż wiedzę (u mnie: rola rodziców w rozwoju dziecka, rola mediów w kształceniu, adaptacja do przedszkola, zagrożenia we współczesnej szkole). A potem pogadanka na temat tego co się robi w życiu i dlaczego akurat te studia

Ogólnie atmosfera była bardzo miła i na luzie, u nas zdali wszyscy ale też chętnych było mniej niż miejsc - więc nie wiem jak by to wyglądało w wypadku gdy potrzebna by była jakaś selekcja kandydatów...

Gratuluje Czyli mialas identycznie jak ja tylko jeszcze egzamin teoretyczny.
Wiem,ze jesli chetnych jest wiecej niz miejsc to chyba odpadaja osoby. Tak slyszalam,ze bylo w zeszlym roku.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 10:24   #73
rasta_aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: UAM studia II stopnia

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
U mnie pytali dlaczego ten kierunek, warto tu palnąć jakąś przygotowaną extra odpowiedź. Poza tym były pytania dotyczące materiału, ale raczej b.ogólne, żeby komisja się zorientowała czy w ogóle wiem o co lata, bo ta mgr nie jest w moim przypadku kontynuacją licencjackich.
A zdawałam na Wydział Biologii.
Do erha: czy mogłabyś napisac mi na PW lub odpowiedzieć na forum, jakie były pytania na rozmowie klasyfikacyjnej na UAM? Ja także jestem po licencjacie z innego kierunku i chciałabym wiedzieć czego się moge spodziewać na rozmowie, oraz jak Ci się podoba na studiach!!! Czy jest ciężko? Napisz najlepiej szczegółowo, będzie to dla mnie i może nie tylko bardzo przydatne! Z góry bardzo dziękuję ))
rasta_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:11   #74
karolina1608s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Filologia włoska UAM Poznań

Cześć Czy mógłby ktoś napisać coś na temat filologii włoskiej? Interesuje mnie czy wielu próbuje się dostać, oczywiście progi, na jakim poziomie i co trzeba zdawać, czy i gdzie w ogóle warto. Zaznaczam, że zdaję rozszerzony tylko Polski, ang na podstawie. Byłabym bardzo wdzięczna!
pozdrawiam cieplutko!
karolina1608s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 00:28   #75
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Trudno jest się tam dostać ? Moje marzenie! Niestety nie mam wiedzy o tym uniwersytecie. Są jakieś absolwentki bądź studentki tej uczelni tu ?
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 00:56   #76
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Ja co prawda tam nie studiuję, ale rekrutowałam się w lipcu na trzy kierunki, więc coś na ten temat wiem.

Trudność w dostaniu się zależy od kierunku, na który chcesz iść. Masz jakieś konkretne plany?

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-03-09 o 00:59
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 07:41   #77
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:55   #78
rabbithearted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 256
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Te rankingi, które podała mm444, są jak najbardziej aktualne, ostatni jest z zeszłorocznej rekrutacji, w której brałam udział (Niestety wybrałam UJ.)

Naprawdę, nietrudno jest się rozejrzeć po stronie internetowej uniwersytetu, na której jest lista kierunków wraz z objaśnieniem, jakie przedmioty liczą się w rekrutacji i jaka jest ich waga.

cukierenkaa, co chcesz studiować?
rabbithearted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 14:32   #79
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może o miasto chodzi. Moje koleżanki tak robiły - byle na co byle do Poznania.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 16:02   #80
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 06:10   #81
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Już od małego podobał mi się cały ten budynek. Teraz nadchodzi czas gdy sama mogę tam iść. Myślałam o psychologii albo matematyce
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 08:14   #82
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Już od małego podobał mi się cały ten budynek


Przepraszam, umarłam
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 09:51   #83
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 12:51   #84
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Już od małego podobał mi się cały ten budynek. Teraz nadchodzi czas gdy sama mogę tam iść. Myślałam o psychologii albo matematyce
Hahahahaha... to chyba nie wiesz, jak budynek wydziału nauk społecznych wygląda

Klik: http://2.bp.blogspot.com/-EN4lxSyN8q...0/P1210583.JPG
http://wns.amu.edu.pl/__data/assets/...es/gal_big.jpg

Chociaż od zeszłego roku PODOBNO coś się zmieniło.

Co do progów, to na oba kierunki rekrutowałam się w zeszłym roku, więc mogę trochę powiedzieć:
- na matematykę dziecinnie prosto się dostać - o ile dobrze pamiętam, to próg był coś ok. 30-40 pkt.
- na psychologię trochę gorzej, ale wcale nie tragicznie - pierwszy próg 66.6, drugi coś ok. 60-61.

Ale jeśli masz iść na studia ze względu na budynek to... ręce i majtki opadają.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-03-10 o 12:53
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 13:51   #85
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Już od małego podobał mi się cały ten budynek. Teraz nadchodzi czas gdy sama mogę tam iść. Myślałam o psychologii albo matematyce
- kupiłam sobie dziś sok marchewkowy.
- marchewkowy? przecież ty nie lubisz marchewki.
- wiem, ale podobała mi się butelka w jakiej był.

wiesz że uczelnie mają kilkanaście/kilkadziesiąt budynków?

swoją drogą to jest nowy trend na Wizażu, oprócz grupy: "nie idziemy na studia bo boimy się dużych budynków i długich korytarzy" teraz mamy nową: "studiujmy na uczelni X, bo ma ładny budynek!"


jak będziesz męża szukać to też będziesz patrzeć na to czy ładny, a zachowanie nie będzie się liczyło?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:12   #86
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:21   #87
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wydaje mi się, że nie. Myślę, że jest Wydział Fizyki i osobno Wydział Matematyki i Informatyki. Ale oba budynki są nowe.

Ale przynajmniej się rozwiązał problem wyboru kierunków -Autorka pewnie właśnie odrzuciła psychologię i pójdzie na matmę.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-03-10 o 19:23
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:26   #88
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:26   #89
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej się rozwiązał problem wyboru kierunków -Autorka pewnie właśnie odrzuciła psychologię i pójdzie na matmę.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:42   #90
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mają inne numery budynków. Ale wszystkie są na tej samej ulicy pewnie, bo jeśli się nie mylę, to są w tym kompleksie na Morasku.

Specjalnie dla autorki przegląd najładniejszych budynków UAM, wybierz coś dla siebie:
1) Wydział Fizyki: http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._4082652_n.jpg
2) Wydział Matematyki i Informatyki: http://old.wmid.amu.edu.pl/gif/math2_large.gif
3) Wydział Prawa: http://bi.gazeta.pl/im/4/8838/z88380...-prawa-UAM.jpg
4) Wydział Bilogii: http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ologii_UAM.jpg
5) Wydzial Nauk Politycznych i Dziennikarstwa: http://poznanskie-nieruchomosci.pl/media/7/INPiD_1.jpg

Mam nadzieję, że pomogłam .
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-09 22:18:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.