czerwone kropki na nogach:( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 13:25   #61
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ja używam depilatora. I właśnie od niego robiły mi się czerwone kropki, które znikały po 3 dniach. Ale teraz po depilacji oczyszczam nogi tonikiem który się nie sprawdził na twarzy i kropki znikają po 10 min.......
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 14:38   #62
lucja25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

To juz było - Sudokrem i po sprawie! Wydatek niewielki, więc można wypróbować - na mnie działa.
lucja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 17:22   #63
Agness!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

ja tez mam takie kropki ale nie tylko po depilacji a wrecz cały czas!!!to dopiero kłopot,najgorsze ze niewiem jak sie tego pozbyc
Agness! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 14:42   #64
myszuniaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 22
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

ja używam balsamu Szostakowskiego, stosuje sie go w różnych celach(w aptece do kupienia bez recepty), ale nie jest zbyt tani koło 30zł.ale bardzo wydajny!przezroczysty płyn!stosuje sie go na min.trudno gojące sie rany, nie powoduje podrażnież wręcz przeciwnie szybciutko usuwa krosty po goleniu!najlepiej smarować sie nim na nocpozdrawiam i POLECAM!!!
myszuniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 15:30   #65
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Tenże problem dotyczy także mnie. Nie znam dobrego sposobu na pozbycie się owej dolegliwości. Zauważyłam jednakże, że nasila się ona gdy moja skóra jest sucha i niedostatecznie nawilżona. Polecam więc przed depilacją nawilżyć skórę - balsamem, mleczkiem, kremem... Na nawilżonej skórze krostki - przynajmniej w moim przypadku - nie występują juz tak intensywnie jak na suchej i szorstkiej.
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 17:37   #66
myszuniaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 22
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

w moin przypadku dobre jest także porządne rozgrzanie skóry przed depilacją gorąca wodą
myszuniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 19:08   #67
martusia380
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
GG do martusia380
czerwone kropki!!!!!!Ratunku

HEj,Witam .Otóz mój problem jest następującyd dłuższego czasu nie moge się pozbyć czerwonych kropek na nogach.Zauważyłam,ze juz nie wazne,czy golę nogi,czy nie-one poprostu nie znikają!!! Początkowo kojarzyłam to z goleniem,ale z czasem zauważyłam,że nawet jak mam włosy na nogach(choćby czasem w zimie)to te kropki sa.to są intensywnie czerwone kropki od wewnątrz łydki,na piszczelu,na zewnątrz,i z tyłu-słowem dookoła łydki.Najbardziej widoczne sa od wewn i z tyłu łydki.Widac je nawet przez jasne rajstopy!! DOdam,ze w zimie mam je tez z przodu uda-tu sa większe i bardziej czerwone.co robic!!!???Dziewczyny ratujcie!!Pozdrawiam m.
martusia380 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 20:35   #68
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: czerwone kropki!!!!!!Ratunku

wygląda to na rogowacenie okołomieszkowe - powinna pomóc maść z wit. A i preparaty z mocznikiem (Xerial, Hasceral).
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:54   #69
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez luffka
Ja używam depilatora. I właśnie od niego robiły mi się czerwone kropki, które znikały po 3 dniach. Ale teraz po depilacji oczyszczam nogi tonikiem który się nie sprawdził na twarzy i kropki znikają po 10 min.......
Tez tak mam... Co robić?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 16:57   #70
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez myszuniaw
w moin przypadku dobre jest także porządne rozgrzanie skóry przed depilacją gorąca wodą
To jeszcze bardziej uwrażliwi skórę, jeśli ktoś ma przy tym tendencje do pękających naczynek, to pomysł taki nie wchodzi w grę.
Ja z powodu śladów po depilacji zrezygnowałam z używania depilatora i wróciłam do maszynki. Polecam stosowanie po depilacji preparatów łagodzących, odsyłam do katalogu wątków o depilacji.
Na ślady, które pozostały i nie chcą zejść, można zastosowac cepan- środek na blizny, do kupienia w aptece.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:37   #71
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

widze, ze nie jestem sama z tym problemem... u mnie czerwone kropki zaczely pojawiac sie na udach, posladkach ... u mnie woda mimo, ze czysta jest wg skali twarda maksymalnie ... i wlasciwie juz mi brak pomyslu co z tym zrobic ... bo kropki sa jak bumerang... co sie ich pozbede to wracaja... a tu lato sie zbliza ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 18:34   #72
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Dokładnie... Mi to cholerstwo zaczęło wyskakiwać, jak kupiłam depilator Więc wróciłam do maszynki, ale włoski wrastaja nadal w tym samym miejscu(tylko po wewnętrznych stronach łydek) , a skóra zaczerwieniona jest po każdym razie... Przekopałam dzis wszytski wątki o depilacji i zacznę stosować wszystkie sposoby po kolei i zobaczymy
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:20   #73
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Mam jeszcze pytanie:jaki sposób depilacji w największym stopniu przyczynia się do wrastania włosków? Kiedys goliłam nogi maszynką, nie miałam problemów, kupiłam depilator i buuu...;(
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:39   #74
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ja takie kropki na nogach mam odkąd tylko pamiętam i u mnie wcale nie ma to związku z depilacją. Ale wpadłam na pomysł tylko go jeszcze nie praktykowałam Może dobrze byłoby myć nogi mydłem siarkowym a później smarować Sudocremem. Dziewczyny co o tym sądzicie?
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:55   #75
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ale chodi o kropki takie czerwone, jakbyś w pokrzywy wpadła czy czarne punkciki?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:08   #76
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Dokładnie... Mi to cholerstwo zaczęło wyskakiwać, jak kupiłam depilator Więc wróciłam do maszynki, ale włoski wrastaja nadal w tym samym miejscu(tylko po wewnętrznych stronach łydek) , a skóra zaczerwieniona jest po każdym razie... Przekopałam dzis wszytski wątki o depilacji i zacznę stosować wszystkie sposoby po kolei i zobaczymy
Sovilo a mogłabys mi podesłać co znalazłaś na te okropne wrastające włoski? Ja już od dłuższego czasu szukam na wizażu "lekarstwa" na to i właściwie nic nie znajduję... A postanowiłam zawalczyć o moje nogi, bo od dłuższego czasu chodzę już tylko w spodniach (niestety nie nadają sie one do pokazania). Tak dokładniej to ja mam właściwie i czerwone krostki i czarne punkciki, no i jeszcze małe siniaki, czyli ślady po starych krostkach (WSZYSTKO!!!). A od jakiegoś czasu stosuję:
- peeling kawowy (na początku raz w tygodniu, teraz dwa razy)
- stosowałam cepan (ale przestałam, bo stwierdziłam że jest zbyt mała
poprawa, a poza tym to jednak muszę najpierw wyleczyć krostki i
zapobiec powstawaniu nowych)
- teraz co wieczór nakładam na nogi sudocrem (wydaje mi się, że jest
lekka poprawa, albo chcę tą poprawę widzieć )
- no i jak nie robię peelingu to masuję ciało rękawicą szorstką.
To chyba tyle...Co jeszcze można robić, wypróbować? Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:52   #77
Naga
Raczkowanie
 
Avatar Naga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 38
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez magda*M
Sovilo a mogłabys mi podesłać co znalazłaś na te okropne wrastające włoski? Ja już od dłuższego czasu szukam na wizażu "lekarstwa" na to i właściwie nic nie znajduję... A postanowiłam zawalczyć o moje nogi, bo od dłuższego czasu chodzę już tylko w spodniach (niestety nie nadają sie one do pokazania). Tak dokładniej to ja mam właściwie i czerwone krostki i czarne punkciki, no i jeszcze małe siniaki, czyli ślady po starych krostkach (WSZYSTKO!!!). A od jakiegoś czasu stosuję:
- peeling kawowy (na początku raz w tygodniu, teraz dwa razy)
- stosowałam cepan (ale przestałam, bo stwierdziłam że jest zbyt mała
poprawa, a poza tym to jednak muszę najpierw wyleczyć krostki i
zapobiec powstawaniu nowych)
- teraz co wieczór nakładam na nogi sudocrem (wydaje mi się, że jest
lekka poprawa, albo chcę tą poprawę widzieć )
- no i jak nie robię peelingu to masuję ciało rękawicą szorstką.
To chyba tyle...Co jeszcze można robić, wypróbować? Pozdrawiam
Hej
Radze iść do dermatologa.Jeśli jest rakaś rada na te krostki, to pewnie tylko on potrafi pomóc.Po co wydawac kase i metodą prób i błędów szukać specyfiku, który może pomóc,skoro specjalista może sie tym zająć i wskazać coś najodpowiedniejszego?? POZDRAWIAM.
__________________
Oj...te JEGO spojrzenia...oj...
Naga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 15:51   #78
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ja te sposoby spisałam na kartce, która oczywiście połozyłam tak, zeby łatwo znaleźć Wieczorem poszukam, a jak nie, podeślę to , co pamietam z głowy, ale to zwyczajne, proste, w większości tanie sposoby
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:55   #79
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Wypisuję co przeczytałam w wątkach na wizażu :
1. Przed depilacją: zdezynfekować skórę spirytusem salicylowym/ czymś o nazwie Skinsept ( za ewentualne błędy w nazwach przepraszam, ale nielatwo rozszyfrować te moje zapiski... )
2. Po depilacji: preparaty z mocznikiem(Hasceral za ok.10zł, lub Kermuren za ok.16zł),/ Borasol/ pantenol w sparayu, potem sudokrem/soda z wodą/talk/tonik do twarzy, podkład taki jak do twarzy/hydrocortizonum/alantan/woda utleniona.- to sposoby, które stosują dziewczyny(oczywiście każda coś innego lub kilka, nie wszytsko)
3. Bezposrednio po nie stosować balsamów, no depilacji depilatorem nie myc nóg wodą, ale inna rada to spłukać nogi zimną wodą więc wg. gustu, albo raczej wg. stopnia twardości wody
4. Na noc oliwka, balsamy, częste peelingi, przecieranie miejsc pumeksem(to sprawdziłam, działa na moje wrastajace włoski, tak w miarę...)
5. Na bolace ''gule''- tribiotyk, penaten, propolis.

To tyle

Aha, ja na slady po usunietym igiełką wrośnietym włosku stosuje pastę cynkową- działa! ślady sa mniej widoczne, blizny jasniejsze i szybciej ranka sie goi
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 12:18   #80
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Sovilo wielkie dzięki za odpowiedź . A co do dermatologa, to szkoda gadać... Byłam w zeszłym roku i tak mi pani pomogła, że muszę sama kombinować, jak się z tego wyleczyć . Ale również dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 13:33   #81
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Nie ma za co
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 11:48   #82
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Muszę się pochwalić, że jest u mnie znaczna poprawa na nóżkach . I nic wcześniej o tym nie pisałam, ale pewnie za sprawą tego, ze przestałam "wygniatać" z nóg te najróżniejsze krostki (to był chyba jakiś nałóg ). No i z maściami za dużo nie kombinowałam, ale tak jak pisałam wcześniej: peelingi, rękawica i sudokcrem.
A jeszcze jedna sprawa, no bo jakby nie patrzec, to te wszystkie małe blizny (a właściwie chyba bardziej przebarwienia), nadal są i pewnie same tak szybko nie znikną. Czytałam na innym wątku o kwasach AHA. A próbowałyście może same w domku wybielać jakieś przebarwienia skórne np. wyciśniętym sokiem z cytryny i świeżego ogórka? Bo przecież one mają właśnie działanie wybielające, no nie? Jesli coś wiecie, to czekam na odzew.Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:20   #83
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Wiesz, mi pomogła trochę pasta cynkowa... duzo jej wcierałam przy każdej okazji i faktycznie miejsca piosmarowane są mniej zbinowaciałe, od tych nie potraktowanych maścią. Choć ona nie ma właściwości rozjasniających blizny, tylko wysuszajace i ściagajace, więc może to taki efekt placebo_D Ale grunt, że działa
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:30   #84
fire_soul
Raczkowanie
 
Avatar fire_soul
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

och! swietnie ze zamiescilyscie kilka sposobow na walke z tymi cholernymi kropeczkami. ja w desperacji poszlam do pani dermatolog a ta z rozbrajajacym usmiechem oswiadczyla mi, ze "taka moja uroda" i nic sie z tym nie da zrobic... teraz jednakze natchnelyscie mnie do walki a co do masci z mocznikiem pomaga na szorstkie kolana i lokcie!
fire_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:24   #85
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Powiedzcie mi jakie sposoby depilacji są najmniej inwazyj ne i nie powodują dużego wrastania włosków w skórę? Depilator? Maszynka?...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:16   #86
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Powiedzcie mi jakie sposoby depilacji są najmniej inwazyj ne i nie powodują dużego wrastania włosków w skórę? Depilator? Maszynka?...
Jeśli chcesz mieć nogi, które można pokazywać w spódniczkach czy spodenkach, to depilatora nie polecam (depilator osłabia włoski i nie mają one "siły" przebić się przez skórę, robią się krosty lub rosną one pod skórą). Ja w ten sposób depiluję nogi już 9 lat i tak jak juz pisałam wcześniej, to pewnie właśnie dlatego moje nogi wyglądają jak wyglądają ( ). No ja niestety golić nóg nie mogę, bo nie wytrzymałabym swędzących krost (właściwie nie wiem ani co to za krosty, ani dlaczego), lub musiałabym golić codziennie (co jest raczej mało wygodne ), i dodatkowo ciągle bym miała kolące nóżki .
Ale wydaje mi się, że gdybym tak późno nie zaczęła robic peelingów, to możliwe że teraz wyglądałyby lepiej. Długi czas nie robiłam nic z nimi ani przed depilacją, ani po depilacji i pewnie dlatego teraz wyglądają tak fatalnie.
Z tym, że czytałam też wypowiedzi dziewczyn, które narzekały również na wrastające włoski po goleniu (co jest troszkę dziwne, bo przecież golenie wzmacnia włoski, no nie?).
To tyle z mojej strony. Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:34   #87
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Hej, dzieki za odpowiedź Ale nadal używasz depilatora, skoro to Ci nie służy? Może lepsze byłyby pianki?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 13:00   #88
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Hej, dzieki za odpowiedź Ale nadal używasz depilatora, skoro to Ci nie służy? Może lepsze byłyby pianki?
Nadal używam depilatora ... Mimo wszystko wolę nie mieć kolących nóg. A naprawdę próbowałam różnych metod. Golenie odpada, kremy nie działają (to pianki pewnie też nie, chociaż nie próbowałam), pasta cukrowa prawie nie wyrywa (robiłam ją sama to jest duże prawdopodobieństwo, że zrobiłam ją źle, a poza tym to chyba dłużej trwa od depilatora...), to pozostaje laser (ale to rozwiązanie nie jest na moją kieszeń).
No i pracuję nad nimi, żeby w lato chociaż troszkę je pokazać.
Szczerze mówiąc jestem troszkę załamana tym moim "bujnym owłosieniem" , ale co mam zrobić... Przecież nie mogę chodzić owłosiona jak sarenka, no nie ?
Ale jak wygram w totka to pójdę na laser . Co pewnie nastąpi w przyszłym życiu...
Pozdrawiam cieplutko
A co z tą datą ślubu ? Ja jestem mężatką 6 lat i jest bosssko
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 15:29   #89
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ja też chcę by ''było bosssko'' Jutro idziemy do księdza, jesli bedzie wolny termin, to 26 sierpnia Jej... jak sie cieszę... Wiesz, jak ja goliłam , miałam ładną skórę, przestawiłam się na depilator i widocznie coś robiłam xle, bo doastałam blizny, że hej Teraz większości nie widać, ale trzeba nad tym pracować... Ja też uzyłam wczoraj depilaotra, ale miałam przesuszona skórę i dostałam jakieś grudki, ale zasmarowałam pastą cynkową, dziś solidnie nawiżyłam i jest o niebo lepiej. No i opalenizna(choć sztuczna) przykrywa blizenki Ale wrastać włoski zaczęły po depilatorze, choć to cholerstwo chyba urywa je przy skórze, bo muszę się nim posługiwać co kilka dni Tak myslałam, że golenie- uruwa włoski są mocniejszę, odrastają ''na bieżąco'',może nie będą tak wrastać?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 15:31   #90
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Hej, a jak często uzywasz depilatora, żeby zachować efekt bez szczecinki?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 13:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.