Nose-up efekty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-25, 17:16   #1
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398

Nose-up efekty.


[FONT=Calibri]Od dłuższego czasu używam klipsa na nos „nose up”. Chce zwężyć część chrzęstną (nie chodzi mi o skrócenie czy usunięcie garbka, po prostu mam „kulkę” na czubku nosa.) Nigdzie nie mogę doczytać się wypowiedzi osób używających nose up. W internecie jest dużo opinii, że nie działa lub nie jednak osoby wypowiadające się nigdy tego klipsa nie używały. Czy zwężenie kostki jest możliwe? Do tego stosuje masaż nosa, który ma go wyszczuplić. Co o tym sądzicie?xxxxx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nose.jpg (33,4 KB, 492 załadowań)

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-25 o 19:11 Powód: reklama, link
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:47   #2
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nose-up efekty.

mi by sie przydalo cos takiego gdy przechodze w carrefourze kolo hot dogow gdzie odswiezaja przeterminowane parowki ze sklepu i cuchnie niemilosiernie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:50   #3
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Nose-up efekty.

Może to wygląda jak zatyczka do pływania, ale da się w tym oddychać a nawet spać. Parę razy zasnęłam z tym na nosie!
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:01   #4
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nose-up efekty.

i widzisz efekty?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:08   #5
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Nose-up efekty.

Noszę to dopiero 2 tygodnie po 15 minut. . Na stronach internetowych gdzie to sprzedają piszą o efektach po 2-3 miesiącach...Jak na razie nie widze poprawy.
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 22:05   #6
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Nose-up efekty.

ile za to dałaś?
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 08:47   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nose-up efekty.

No pewnie jakby nosić to całe dnie przez rok to efekt by był.. tak jak z uszami
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 11:49   #8
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Nose-up efekty.

o matko, co tez jeszcze nie wymysla. Ja tam nie wierze w takie cuda.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:45   #9
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Nose-up efekty.

Kupiłam to w sklepie chińskim za 10 czy 5zł. A na Ebayu kosztuje też coś koło tego. A allegro jest wiele drożej.

Edytowane przez JoannaIrminaTitina
Czas edycji: 2013-10-26 o 14:47
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 23:19   #10
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No pewnie jakby nosić to całe dnie przez rok to efekt by był.. tak jak z uszami
Ale co z uszami? Masz na myśli ciężkie kolczyki a rozciąganie uszu?

Azjatycki Cukier wiele razy pisała o tych wynalazkach ale już nie pamiętam czy je chwaliła i czy zna jakieś osoby, którym pomogło.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 23:30   #11
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nose-up efekty.

Ci azjaci w ogole sa dziwni. Czego oni nie wymyslili oprocz deskorolki powietrznej chyba hihi.
Chociaz jak jednej osobie to pomoze to chyba warto.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 08:12   #12
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Nose-up efekty.

Widziałam ten wpis na azjatyckim cukrze. Niestety autorka nosił klipsik tylko przez parę dni i tak w sumie to nic z tego nie wyszło
Dobra sama przetestuje. A może coś da
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:12   #13
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
Widziałam ten wpis na azjatyckim cukrze. Niestety autorka nosił klipsik tylko przez parę dni i tak w sumie to nic z tego nie wyszło
Dobra sama przetestuje. A może coś da
Racja, zauważyłam, że ona wiele rzeczy używała przez chwile a potem wystawia recenzję na swoim blogu.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 09:35   #14
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Nose-up efekty.

Hej dziewczynki Podnoszę wątek - dopiero teraz odkryłam to cudo w necie... :P jak efekty? czy lekkie skrzywienie nosa na bok też zredukuje? efekty, jakie widziałam na stronie azjatycki cukier bardzo mnie zaskoczyły... a jak u Ciebie założycielko wątku? Pozdrawiam
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 10:23   #15
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Nose-up efekty.

Pierwszy raz o czymś takim usłyszałam. Ciekawe czy oprócz efektu placebo to coś daje.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 10:31   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez 2ystem1645 Pokaż wiadomość
Ale co z uszami? Masz na myśli ciężkie kolczyki a rozciąganie uszu?

Azjatycki Cukier wiele razy pisała o tych wynalazkach ale już nie pamiętam czy je chwaliła i czy zna jakieś osoby, którym pomogło.
nie miałam na myśli zaklejanie uszu plastrami gdy jest się małym lub noszenie takich opasek na głowę żeby uszy nie były odstające. Wiadomo trochę i tak są, ale nie aż tak jak byłyby bez.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:28   #17
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: Nose-up efekty.

Ja kupiłam nose up kilka dni temu. Jestem bardzo ciekawa efektu. Noszę 2x dziennie po 15 min. Jest to trochę nieprzyjemne kilka ostatnich minut lekko bolesne... Zrobiłam sobie zdjęcie nosa i drugie zrobię za miesiąc, potem za 2 i za 3. Jeśli będą efekty to wrzucę je tutaj
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 10:34   #18
miss_peggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 23
Dot.: Nose-up efekty.

I jak, sa efekty? Chciałam to sobie kupić, moze trochę pomoże na mój garbek...
miss_peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 13:42   #19
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez miss_peggy Pokaż wiadomość
I jak, sa efekty? Chciałam to sobie kupić, moze trochę pomoże na mój garbek...
Ja kupiłam, ale jeszcze do mnie nie dotarło
ja kupiłam na ebay w komplecie z Straightening Beauty Clip i wydaje mi się, że to jest na garbek , może to powinnaś spróbować?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 14:06   #20
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Nose-up efekty.

Dziewczyny części kostnej nosa nie wymodelujecie bez pomocy chirurga, a wy tu o klipsach piszecie watpię czy wogole na czesc chrzestną podziała no ale czekam na opinie osob, ktore miały to na nosie dłużej niż 2 dni.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 18:59   #21
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny części kostnej nosa nie wymodelujecie bez pomocy chirurga, a wy tu o klipsach piszecie watpię czy wogole na czesc chrzestną podziała no ale czekam na opinie osob, ktore miały to na nosie dłużej niż 2 dni.
W sumie też tak uważam. Napisałam tylko, że istnieje klips na garb, więc jak próbować to czegoś 'specjalistycznego', czyli ukierunkowanego na redukcję garbka :P

Gdybyśmy były w okresie dorastania to może by zadziałało
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 07:44   #22
annmis62
Przyczajenie
 
Avatar annmis62
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Nose-up efekty.

Noszę nose-up prawie 6 miesięcy, początkowo codziennie po 30 minut, od 2 miesięcy zasypiam z nim na nosie. Powiem szczerze, że jeśli chodzi o garbek.. nie zniknął. W początkowej fazie nic się nie działo, nos trochę pobolewał, czułam, że coś się dzieje. Zaczęłam odczuwać też delikatne wyrzeźbienie "kulki" na nosie. Dziś mam tę partię nieco bardziej wyrzeźbioną, lecz najbardziej można to odczuć dotykając mojego nosa. W ciągu całego tego procesu zrobiłam sobie może.. 5 dni przerwy? (jakoś tak wypadało czasem, że mi się zapomniało o założeniu klipsa)
Podsumowując.. nie ma spektakularnych efektów, no ale coś się zadziało. Mogę też powiedzieć, że pozbyłam się częściowo problemu z nadmiernym katarem i zjawiskiem częstego zatkania nosa (Podobno ten wynalazek wyrównuje przegrodę nosową, więc tutaj też widocznie coś się zadziało - ból nosa).
Mimo wszystko zachęcam do wytrwałości i testowania, ile nosów tyle odczuć
Pozdrawiam
annmis62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 23:03   #23
AkuChan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nose-up efekty.

Noszę klips prawie dwa miesiące po 30 minut, 1-2 razy dziennie i jestem szczerze zawiedziona brakiem efektów.
Na blogu były bardzo przekonujące zdjęcia obrazujace efekty, jakie dawał klips. Teraz wątpię, aby one tak naprawdę miały z tym klipsem cokolwiek wspólnego. To pewnie photoshop albo efekt po operacji.
Jedyne, co zauważyła to uniesienie końca nosa, ale jeśli chodzi zwężenie części chrzęstnej, to ani rusz.
AkuChan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 18:49   #24
AkuChan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nose-up efekty.

Znalazłam to na pewnej stronie: [cytat]
"Klips został stworzony z myślą o nosach azjatyckich - bardziej miękkich i "plastycznych" od nosów europejskich. Użytkownicy tego gadżetu faktycznie zauważali zmiany w wyglądzie swojego nosa po pewnym czasie użytkowania - u jednych osób były to dwa tygodnie, u innych dwa-trzy miesiące."
źródło: http: //www.zeberka.pl/art/klips-na-nos-gadzet-genialny-czy-niebezpieczny-10726


To chyba wszystko jasne. Klips uformuje miękką część chrzęstną azjatów ale raczej nie wpłynie na nasze solidne chrząstki. Może azjaci rzeczywiście mają bardziej elastyczną część chrzęstną, a my bardziej gestą. Tak samo jak oni mają drobniutkie kosteczki, a europejczycy w porównaniu do nich to wielkoludy. :P
Coś w tym jest.

Nie mniej jednak mam zamiar dalej stosować klips i nosić do upadłego. To tańsze niż 10 000zł na ratującą operację plastyczną.
AkuChan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:17   #25
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Nose-up efekty.

chrząstka to prędzej ze śmiechu się zwinie w rulonik, niż od tego klipsa...
zrozumcie, że to nie jest ,,tylko" chrząstka, która się dopasuje do czegokolwiek, tylko naprawdę dość twarda tkanka...
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:28   #26
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Nose-up efekty.

Haha co za głupota

Ale słyszałem już o przywiązywaniu sobie ciężarków do penisa więc ten klips zajmuje drugie miejsce xD
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:28   #27
Caramell
Przyczajenie
 
Avatar Caramell
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nose-up efekty.

Nie chcę się z nikim kłócić, więc z góry zaznaczam, że to tylko moje, całkowicie subiektywne zdanie.

IMO , jakkolwiek kretyńsko by się nie wyglądało z nakładką na nos, to muszę przyznać, że to działa. Nie wiem na jakiej zasadzie, bo nie jestem lekarzem i mam raczej znikomą wiedzę na temat twardości oraz budowy kości i chrząstek. Natomiast jako totalny laik, który kupił ten dziwny wynalazek bez przekonania, stwierdzam, że noszenie tego dziwoląga naprawdę przynosi efekty.

Ja kupiłam urządzonko zbudowane z takich jakby dwóch, małych poduszeczek, przy czym jedna para uciska okolice dziurek od nosa, a druga nasadę. Nastawienie miałam sceptyczne, ale stwierdziłam, że zanim zdecyduję się na plastykę, spróbuję metod nieinwazyjnych. Noszę to przez ok. 15 minut (czasem więcej) każdego dnia, od mniej więcej połowy grudnia ubiegłego roku. Pierwsze efekty pokazały się po jakichś 2 m-cach więc zapewnienia o tym, że nos zmieni się w ciągu 2 tygodni można od razu włożyć między bajki. Co zauważyłam? Że mój kulfon faktycznie jest jakby lekko uniesiony, nie opada już tak paskudnie jak kiedyś i na końcu nocha wytworzyła się taka jakby "kulka" (nie mam pomysłu, jakby to inaczej określić).

Zanim pociśniecie mi hejta i wyzwiecie od naiwnej, która wierzy w efekt placebo podkreślę, że to tylko moja opinia. Nikogo nie zmuszam do noszenia wynalazku Japońców i mój wpis absolutnie nie ma na celu reklamy jakiejkolwiek firmy. I jeszcze raz; nie wiem jakim prawem to działa, ale efekty widzę przy każdym zerknięciu w stronę lustra. Być może to cud, być może efekt siły woli. Whatever, grunt, że przyniosło efekt (przynajmniej mnie).
Caramell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 17:21   #28
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez Caramell Pokaż wiadomość
Nie chcę się z nikim kłócić, więc z góry zaznaczam, że to tylko moje, całkowicie subiektywne zdanie.

IMO , jakkolwiek kretyńsko by się nie wyglądało z nakładką na nos, to muszę przyznać, że to działa. Nie wiem na jakiej zasadzie, bo nie jestem lekarzem i mam raczej znikomą wiedzę na temat twardości oraz budowy kości i chrząstek. Natomiast jako totalny laik, który kupił ten dziwny wynalazek bez przekonania, stwierdzam, że noszenie tego dziwoląga naprawdę przynosi efekty.

Ja kupiłam urządzonko zbudowane z takich jakby dwóch, małych poduszeczek, przy czym jedna para uciska okolice dziurek od nosa, a druga nasadę. Nastawienie miałam sceptyczne, ale stwierdziłam, że zanim zdecyduję się na plastykę, spróbuję metod nieinwazyjnych. Noszę to przez ok. 15 minut (czasem więcej) każdego dnia, od mniej więcej połowy grudnia ubiegłego roku. Pierwsze efekty pokazały się po jakichś 2 m-cach więc zapewnienia o tym, że nos zmieni się w ciągu 2 tygodni można od razu włożyć między bajki. Co zauważyłam? Że mój kulfon faktycznie jest jakby lekko uniesiony, nie opada już tak paskudnie jak kiedyś i na końcu nocha wytworzyła się taka jakby "kulka" (nie mam pomysłu, jakby to inaczej określić).

Zanim pociśniecie mi hejta i wyzwiecie od naiwnej, która wierzy w efekt placebo podkreślę, że to tylko moja opinia. Nikogo nie zmuszam do noszenia wynalazku Japońców i mój wpis absolutnie nie ma na celu reklamy jakiejkolwiek firmy. I jeszcze raz; nie wiem jakim prawem to działa, ale efekty widzę przy każdym zerknięciu w stronę lustra. Być może to cud, być może efekt siły woli. Whatever, grunt, że przyniosło efekt (przynajmniej mnie).
oczywiście, że działa, ale nie zmieni spektakularnie nosa (jak jest duży garb to niestety taki ucisk nie zmniejszy go do zera). Japonki masują twarz zmieniając żuchwę, eliminując asymetrię a nawet lekko prostują krzywe nogi. Fajne są te ich wynalazki, powiedz, gdzie kupiłaś nose-up?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 00:42   #29
Caramell
Przyczajenie
 
Avatar Caramell
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
oczywiście, że działa, ale nie zmieni spektakularnie nosa (jak jest duży garb to niestety taki ucisk nie zmniejszy go do zera).
W pełni się zgadzam. Ja mam tylko leciutki garbek, który średnio mi przeszkadza, ale przyznam że od momentu noszenia nose up'u nie zmienił się nawet o milimetr. Inna rzecz, że mnie głównie zależało na podniesieniu końcówki.

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Fajne są te ich wynalazki, powiedz, gdzie kupiłaś nose-up?
Na Allegro. Łącznie z przesyłką zapłaciłam coś koło 20 zł (samo urządzonko w granicach 12 zł). Wystarczy wpisać w ich wyszukiwarkę "nose up" i od razu jest pełna lista ofert. Do wyboru, do koloru. Ja mam taki jak na wklejonym zdjęciu i przyznam szczerze, że jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. W końcu ten mały kawałek plastiku wyleczył mnie z mojego największego kompleksu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nos.jpg (13,2 KB, 144 załadowań)
Caramell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 10:40   #30
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Nose-up efekty.

Cytat:
Napisane przez Caramell Pokaż wiadomość
W pełni się zgadzam. Ja mam tylko leciutki garbek, który średnio mi przeszkadza, ale przyznam że od momentu noszenia nose up'u nie zmienił się nawet o milimetr. Inna rzecz, że mnie głównie zależało na podniesieniu końcówki.





Na Allegro. Łącznie z przesyłką zapłaciłam coś koło 20 zł (samo urządzonko w granicach 12 zł). Wystarczy wpisać w ich wyszukiwarkę "nose up" i od razu jest pełna lista ofert. Do wyboru, do koloru. Ja mam taki jak na wklejonym zdjęciu i przyznam szczerze, że jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. W końcu ten mały kawałek plastiku wyleczył mnie z mojego największego kompleksu.

W sumie jak sie troche koncówka uniesie to zmniejsza sie dołek między nią a garbkiem i w rezultacie nos jest z profilu prostszy.
Hmmm mi chodziło bardzoej o dziurki, znalazłam nose up na allegro i wszędzie info żeby broń boże dziur nim nie ściskać nie wiem dlaczego.
Ale jakie fajne przyrządy do ćwiczenia twarzy mają
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-17 10:30:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.