Starania z PCOS cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 20:13   #31
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

bianeczkaa Ja na progresteronie się nie znam,
Ale pcowiczką przepisują lutke lub Duphaston ze w zwiazku z problemem z brakiem @ torbielami, Progresteron podtrzymuje ciąże. Nie martw się hormony zmieniają się z cyklu na cykl
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:19   #32
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dzięki No to wychodzi na to, że mam czekać na to, aby się dowiedzieć, że mogłam być w ciąży, ale, że nic nie łykałam, to nie jestem, bo ona sobie musi jakieś średnie wyciągać!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
bianeczkaa Ja na progresteronie się nie znam,
Ale pcowiczką przepisują lutke lub Duphaston ze w zwiazku z problemem z brakiem @ torbielami, Progresteron podtrzymuje ciąże. Nie martw się hormony zmieniają się z cyklu na cykl
Niby tak, ale skoro wie, że mam znów niski progesteron to na co ja mam czekać Do tej pory miałam super pozytywne nastawienie a to babsko zepsuło wszystko na jednej wizycie Jutro zrobię rano ten hormon i jak znów wyjdzie niski to idę do niej i powiem, że nie chcę się bawić w wyciąganie średnich i czekanie, bo tu nie ma na co czekać. Powiedziała mi, że mogę zajrzeć do niej, więc zajrzę i ma mi powiedzieć ile mam tego dziadostwa brać, receptę mam, ale nie znam dawkowania
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:31   #33
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Meg jak dla mnie musimy zwołać spotkanie nadzwyczajne z pyszną kawą/herbatą, z ciastkami (z cukrami lub nie) i czekoladą (do wyboru). Kto jest za?
To w takim razie na kiedy planujemy bibę pocieszającą naszą Meg, ktora sama zawsze nad utrzymuje na powierzchni? Teraz my musimy się nią zająć!
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:34   #34
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Megan ooo ty się morwą w czekoladzie nie przejmuj oby w cycki poszło tak się u nas mówi
Bo u mnie niestety nigdy w cycki nie idzie tylko w boczki
Megan padłeś powstań

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

też bym się Lamparcia z wami spotkała ale mam za daleko

Bianeczka a skąd jesteś?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:03   #35
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Meg jak dla mnie musimy zwołać spotkanie nadzwyczajne z pyszną kawą/herbatą, z ciastkami (z cukrami lub nie) i czekoladą (do wyboru). Kto jest za?
To w takim razie na kiedy planujemy bibę pocieszającą naszą Meg, ktora sama zawsze nad utrzymuje na powierzchni? Teraz my musimy się nią zająć!
ja jestem jak najbardziej za! ale koniec użalania
dzięki dziewczyny za dobre słowo

__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:18   #36
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Sa wzloty i upadki Nawet Nasz MEGAN hop siup i do przodu
fajna foczka
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:28   #37
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Megan ooo ty się morwą w czekoladzie nie przejmuj oby w cycki poszło tak się u nas mówi
Bo u mnie niestety nigdy w cycki nie idzie tylko w boczki
Megan padłeś powstań

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

też bym się Lamparcia z wami spotkała ale mam za daleko

Bianeczka a skąd jesteś?
Z Lublina
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 22:03   #38
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Megan kochana, nosek do góry, pierś do przodu, tabliczka czekolady w łapkę i mi sie nie smutac fajna babka z Ciebie i jakos mi tak ten dołek nie pasuje do Twojej osoby
Ja tez, ja tez jestem za spotkaniem !
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 06:18   #39
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

25dc i plamię,jajniki dalej naparzaja,, obstawiam @ do soboty, maks niedzieli...
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl

Edytowane przez ana985
Czas edycji: 2014-12-17 o 07:00
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 06:27   #40
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana może implementacja? Plamienie jeszcze nic nie oznacza. Który masz dziś dc? Nie za bardzo się znam, ale przy wysokim progesteronie chyba rzadko się plami przed @ - zazwyczaj tryska czystą krwią Robiłaś sikańca albo betę? Zrób koniecznie!

Lamparcica oczywiście jestem za spotkaniem Pisałam w klubie, że w marcu na pewno będę w Wawie, więc jakby mnie jakieś wcześniejsze spotkanie ominęło to wtedy jestem chętna na wszelkie kawki, % i inne
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 06:55   #41
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana popieram cabre-przy takim progesteronie to raczej za wczesnie na @ czy plamienie... Jestem nadal dobrej mysli!!!

Ja dzis test powtórka bo z kolei plamienia u mnie niet-negat oczywiście.

TZ mnie dodatkowo wnerwił bo miał na wigilii w pracy nie pic, pojechal fura etc. i jednak wrocil o 4 nad ranem oczywiście NIE samochodem... Jego sprawa. Badania ma w sobote.
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 06:59   #42
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny znam ten ból...to na @ na pewno, no cóż byle do laparo
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 07:39   #43
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Witam i Ja
W sumie to powinniscie mnie wywalic
a po doopce chcesz? jakie wywalić ?
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ewusiaKlara ślicznie imię zgadzam się z dziewczynami

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza dzisiaj, wszystko w porządku
super
Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
jak się tak witamy szarmancko, to zachęcam do lektury listy największych gaduł

https://wizaz.pl/forum/misc.php?do=whoposted&t=751774
oho, niezłe miejsce mam jak na to ze dołączyłam gdzieś w połowie wątku dopiero
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość

Ewusia
piękne imię

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
hmmm
pobolewało mnie dziś podbrzusze dziwnie cały dzień więc oczwiście kupiłam test i zrobiłam nieczekając do jutra... tadaaam jedna tłusta krecha jutro będzie @


Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość

Mój doktor mówi, że jeśli hsg wyszło ładnie to chłop w moim przypadku strzela na ślepo i trzeba zrobić IUI. Lekarza już drugi raz zmieniałam a trzeci raz zapoznawanie się, obserwowanie cykli itd mnie przeraża. Jemu ufam i naprawdę jest super człowiekiem i specjalistą. Co do IUI nasmaruję w klubie
ja uważam ze Twój lekarz postępuje ok może faktycznie to IUI będzie dla Was rozwiązaniem, skoro u Ciebie jest naprawdę nieźle to może faktycznie trzeba wybrać najlepszą armię do tego i będzie sukces
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem po wizycie i jestem głupsza niż wcześniej. Robiłam progesterol w 2 dpo i wyszedł niecałe 5. Czytałam na różnych forach, że dziewczyny miały taki wynnik nawet w 4 dpo i nie było problemu, w końcu szczyt wypada na 7 dzień, a moja ginka powiedziała, że poziom jest tragiczny Dla mnie tragiczny to był w poprzednim cyklu gdy miałam jakoś w połowie fazy lut. 0,6. Dzisiaj na bank poziom jest wyzszy bo mnie okropnie cycki bolą. Jutro znów idę na ten progesteron, żeby zobaczyć czy rośnie. Powiedzcie mi, czy od ilości progesteronu jest zależne czy ciąża się przyjmie czy nie? Wściekła jestem, bo skoro mam tak niski jak twierdzi, to czemu nie powie, zemam brać dupka, i co tak będzie czekać? Na co? Aż ewentualny zarodek się nie przyjmie? A jeszcze ten tekst, na moje pytanie, czy to może mieć wpływ na zagnieżdżenie :Nie mogę nic pani obiecać" Nosz kuźwa! Niech sobie eksperymentuje na kimś innym, aż mi się chce płakać ;(
po pierwsze to nie widziałam jeszcze takiej praktyki żeby tak wcześniej progesteron badać, moim zdaniem to zupełnie bez sensu. Jak dwa dni po owu ma być wysoki progesteron jak nic sie jeszcze nie zaczęło dziać już pomijając że progesteron ma wahania dobowe... a po drugie skoro już Ci z niewiadomych przyczyn kazała badać tak szybko to jak twierdzi ze to mało (chociaż ja uważam że dużo, mało to jest poniżej 1) to powinna Ci dać coś na zwiększenie poziomu...
mega dziwna ta lekarka .....
Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
TZ mnie dodatkowo wnerwił bo miał na wigilii w pracy nie pic, pojechal fura etc. i jednak wrocil o 4 nad ranem oczywiście NIE samochodem... Jego sprawa. Badania ma w sobote.
z tymi chłopami...
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znam ten ból...to na @ na pewno, no cóż byle do laparo
uwierz mi ze ja tez myślałam ze znam ten ból, a w 100% pomyliłam ciążę ze zbliżającą się @ jak nie byłaś nigdy w ciąży to nie wiesz jak Twój organizm się wtedy zachowuje, u mnie sie zachowywał zupełnie jak przed @

Ja mam dziś 29 dzień cyklu więc oficjalnie czekam na @ mam nadzieję że przyjdzie szybko, bo z wywoływaniem mam czekać dopiero do 40 dnia, więc oby przyszła wcześniej bo się zamęczę od tego czekania
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:10   #44
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia, mogę Ci swoją nadchodzącą oddać chętnie... czekam na plamienie już bo sama widzę jaka zła jestem na wszystko dookoła.

TŻ wrócił jednak o drugiej, dużo też nie pił, ale zła jestem i tak. Nie odzywam się do niego - będzie chodził teraz ze mną na każde usg i wchodził do pokoju. Jemu się wydaje że znikam na chwilkę parę razy w miesiacu, na hsg też znikam, wszędzie znikam. Potem trzeba za nim łazić bo jak trzeba to nie ma nastroju a jak nie trzeba to by ścianę przebił. Koniec - przyszły cykl jest sponsorowany przez TŻ.

Bianeczka raz mówisz że Ci nic nie dała a teraz mówisz że masz receptę. To co Ci dokładnie powiedziała?

Ana a u Ciebie na @ też tak wcześnie się zaczyna?

Mam PMS tysiąclecia normalnie...
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:36   #45
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Meg spokojnie doskonale rozumiem Twoje wkurzenie, ja też tak mam, jak TŻ gdzieś pójdzie i powie, że wróci wcześniej, a tu dupa. Jeszcze pijany.
Meg, a może Ty masz humory ciążowe cieszyłabym się

Cabra w amrcu obowiązkowo!

Ewusia zaraz Ci tę @ przyprowadzę

bianeczka popieram Ewusię i Megan. Dziwną masz lekarkę... W końcu bierzesz coś na progesteron czy nie? I jak to w końcu jest, że lekarz każe robić CI progesteron tak wcześnie...?
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:07   #46
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Meg I love you i wierzę że Ci sie wkróctce uda a co do Tż.. to czy oni wszystcy są tacy sami??? Bracia Tż niedaleko nas mają warsztat i tam nie ma dnia zeby wieczór czegos nie pili. Wczoraj poszłam sie kąpać, Tż miał drzewko do kominka narąbać, ja ci wychodze z łazienki i coś mnie czkneło. Oczywiście jak tylko poszłam pod prysznic to on na 2 bańki skoczył i myslał że nie zauważe!!! I jeszcze oni tam palą!!!! a on z nimi!!! no mnie trafia lekki szlak!! A jak im wódki braknie to my jesteśmy jak monopolowy normalnie, a jak my nie mamy to Tż ładuje dupe w auto i im dowozi! albo rozwozi potem ich pijaych gości bo oczywiście nie ma kto! A już nie wspomne jak to sam idzie niby na chwile a wraca nad ranem pijany!!!

A co do progesteronu. Ja nie miałam nigdy badanego, zawsze każdy ginek (ze 4 ich było) dawał mi lutke czy też dupka. Brać nigdy nie zaszkodzi. I powiem wam że jestem w 26tc i dalej dupka dowcipnie biore 2x1. Moja mama twierdzi ze synuś będzie miał przez to skrzywioną orientacje ale ja w to nie wierzę. Grunt zeby się calo i zdrowo urodziły i w terminie.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

A jeszcze dodam ze NFZ powinni zamknąć!!!! Każda z nas tu chodzi prywatnie i płaci za lekarzy, za badania z własnej kieszeni. Mało tego jak gin nie ma umowy z nfz to za lekarstwa nawet refundowane trzeba 100% bulić. Mi babka ostatnio w aptece mówi ze dupek jest za 3.50 na nfz a ja płaciłam 29zł!!!!! Od lipca biore!!!! No to czemu zdzierają mi z pensji??? Kto sie za to leczy skoro nie ja? Ja musze płacić za wszytko sama! To jest CHORE!

I dobra rada dla tych co wkrótce ujrzą II kreseczki. Trzeba się leczyc na 2 fronty. U swojego lekarza (pewnie prywatnie) i u jakiegoś na nfz byle by badania zlecał i były za darmo A najlepiej to iść do dwóch na nfz co by mieć pewność że napewno wszystko zlecą.
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:33   #47
Kukucyk
Raczkowanie
 
Avatar Kukucyk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 429
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
to się nawcwelaj...
<3 <3 <3 <3
__________________
Janek
Kukucyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:38   #48
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Rajs ajlowjutu
chłopy wysłać w kosmos... mam nadzieję że Wasza parka go skutecznie zajmie wieczorami

co do NFZ... to jest zagłada jakaś i kara. Wszyscy w tyłek ugryzieni a Ty płacisz całe życie i jak chcesz sobie raz zrobić jakieś badanie albo nota bene urodzić dziecko to traktują Cię jak śmiecia.

Jeśli bym chciała monity na NFZ robić to bym co 5ty cykl w jajo się wstrzeliła... jeśli chcą wspomagać płodność to niech zainwestują w aparat USG, dadzą studenta do obsługi i niech szuka jajek - jedna po drugiej. A nie za każde USG prywatnie trzeba bulić jakieś chore kwoty... lepsze to niż jednorazowe becikowe. Leki to oddzielna historia...
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:56   #49
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Zgadzam się z wami. Ja też mam problem z NFZ - zrobiłam sobie badania darmowe, które mi się należą, skoro płacę składki, i teraz co? Żeby je odebrać (wziąć, kuźwa, wynik!) muszę zapisać się na wizytę, bo lekarz musi odhaczyć to w karcie. WTF? Nie interesuje mnie opinia lekarza z przychodni a pieczątkę mogą sobie wziąć, przepisać wynik i podbić, jaki problem? Jeszcze baba w rejestracji do mnie "to po co pani tutaj robiła badania?" no jak to po co, bo płacę składki i mi się należy! Wrrr. NFZ powinni powiesić i zwolnić wszystkie obrzydliwe, stare babsztyle, które są nieprofesjonalne i nie potrafią normalnie czegoś wytłumaczyć tylko od razu z mordą i miną "jak można tego nie wiedzieć"

Boże, wszystkie TŻty są takie same... serce jak na dłoni dla innych, a dla żony czasu brak... ech...
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 10:08   #50
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Kurdę, zaraz mnie tu znienawidzicie, ale mi się chyba trafił jakiś wyjątek od reguły. Mój TŻ jest uparty jak osioł i ma jakieś własne (czasem głupie) przekonania, których ni cholery nie da się zmienić, ale w ogólnym rozrachunku to nie mam na co narzekać, bo jest cudowny. To zazwyczaj ja wychodzę na tą gorszą, bo często się na nim wyładowuję, a on na mnie nie (a pracę ma ryjącą banię). Zdarzają mu się jakieś wyskoki, ale na tyle rzadko, że nawet się z nich cieszę

Musiałybyście go zobaczyć jak w tamtego Sylwestra gdy oglądaliśmy fajerwerki puszczane z butelki w pewnym momencie butelka się przewróciła i fajerwerk poszedł w stronę tłumu. Mój TŻ niczym bohater filmu akcji rzucił mnie na ziemię (aaaaaaaa, moja biała sukienka!) i przykrył swoim ciałem! No mówię Wam, czułam się jak w filmie, chociaż później dostałam OPR, że widząc przewracającą się butelkę stałam jak kołek i się nie ratowałam;p
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 10:16   #51
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Starania z PCOS cz. III

Mój TŻ to juz w ogole jest ewenement. Jemu do szczęścia nie sa koledzy potrzebni (wystarczy, ze raz na jakis czas znajomi do nas wpadną albo my razem gdzies wyjedziemy do znajomych) a alkoholu to nie tyka w ogole (nie lubi i juz). Jak jesteśmy gdzies u znajomych czy rodziny to czasami jakies jedno piwko wypije ale jesli nie ma ochoty to nikt go nie namówi
Raz go widziałam pijanego (oblewał wiadomosc ze bedzie miał syna), to co wtedy z nim miałam to ja dziekuje :P ale to był jeden jedyny raz

Cabraloca to mój TŻ tez by pewnie tak zrobił on ma zawsze oczy na około głowy i najpierw myśli o innych, pozniej o sobie
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2014-12-17 o 10:17
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 10:34   #52
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

HEJKA.

CO DO NFZ chciałam zeby państwowy gin przed staranimi zeby podstawowe hormony zrobił a co usłyszałam : naciaga Pani społeczeństwo! Czułam sie jak złodziej bo chciałam LH FSH i prolatyne na nfz.

Rajsik I Megan chłopy takie są niestety.

Ana za II krechy
?
EWUSIA koze jednak @ nie przyjdzie jest szansa?

A mozna mieć w ciązy dwóch ginów? Jeden prywatny drugi NFZ?
Najlepszy by był prywatny z umową ale takich jak na lekarstwo.
Ale tylko jeden ciąże prowadzi tak jako jest ? I jest odpowiedzialny
ja sie nie znam na tym
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 10:35   #53
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Nie no ja na codzień też mam anioła w domu... TŻ by mi nieba przychylił i naprawdę jeśli by było trzeba to za ogień skoczył... tak jak Cabra - ja jestem bardziej zołzowata i się wyładowuje czasami choć wiem że nie powinnam (ale zmieniłam się w tej kwestii). Ogólnie to jedyne co mu mogę zarzucić to bagatelizowanie starań... On się boi dzieci i sam powiedział że póki nie będzie miał własnego to nie weźmie żadnego na ręce. Więc nie rozumie każdego oczekiwania na testowanie, nie ogarnia który jest dzień cyklu, nie pilnuje, trzeba za nim łazić wtedy kiedy są dni płodne a jak tylko jest info że już pękło to by nie wychodził z wyra i mnie to do szału doprowadza. Na wszystkie USG zostaje w samochodzie (basta - kolejne będzie razem; niech on się nasłucha tak samo). Więc to się wszystko dzieje poza nim... Chciałabym żeby sam się za to wziął - a nie megan umawia do lekarza, megan sprawdza wyniki, megan kupuje leki, megan się pyta czy brał leki i jk nie brał to zostawia na szafce. jakby podświadomie się przed tym ojcostwem bronił. Ale tak mi wczoraj było źle i smutno - obiecał że i tak nie będzie pił i wróci furą bo go łamie przeziębienie. Rzadko wychodzi i nie pije dużo i często jak jedziemy do znajomych to on jest kierowcą, ale byłam juz tak nastawiona na to że wróci wcześniej... zła jestem bo to powinno nas dotyczyć w tym samym stopniu a raczej tak nie jest...
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 10:39   #54
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Nie no ja na codzień też mam anioła w domu... TŻ by mi nieba przychylił i naprawdę jeśli by było trzeba to za ogień skoczył... tak jak Cabra - ja jestem bardziej zołzowata i się wyładowuje czasami choć wiem że nie powinnam (ale zmieniłam się w tej kwestii). Ogólnie to jedyne co mu mogę zarzucić to bagatelizowanie starań... On się boi dzieci i sam powiedział że póki nie będzie miał własnego to nie weźmie żadnego na ręce. Więc nie rozumie każdego oczekiwania na testowanie, nie ogarnia który jest dzień cyklu, nie pilnuje, trzeba za nim łazić wtedy kiedy są dni płodne a jak tylko jest info że już pękło to by nie wychodził z wyra i mnie to do szału doprowadza. Na wszystkie USG zostaje w samochodzie (basta - kolejne będzie razem; niech on się nasłucha tak samo). Więc to się wszystko dzieje poza nim... Chciałabym żeby sam się za to wziął - a nie megan umawia do lekarza, megan sprawdza wyniki, megan kupuje leki, megan się pyta czy brał leki i jk nie brał to zostawia na szafce. jakby podświadomie się przed tym ojcostwem bronił. Ale tak mi wczoraj było źle i smutno - obiecał że i tak nie będzie pił i wróci furą bo go łamie przeziębienie. Rzadko wychodzi i nie pije dużo i często jak jedziemy do znajomych to on jest kierowcą, ale byłam juz tak nastawiona na to że wróci wcześniej... zła jestem bo to powinno nas dotyczyć w tym samym stopniu a raczej tak nie jest...
oj, to mój jest identyczny. Chociaż powoli dorasta do dzieci (własnych). Ostatnio mi powiedział (byliśmy razem u gina na wizycie, nawet widział, jak się robi usg [nie wzruszyło go to, a wcześniej bronił się rekami i nogami]) że się nakręcam na dziecko. Że gadam mu o inseminacji, a lekarz wyraźnie powiedział, że mamy szansę (a mi się wydaje, że powiedział tak, bo TŻ wspomniał mu o stresach w pracy, o tym, że czasem nie może podołać i skończyć,), wiec co lekarz miał powiedzieć? Nastraszyć go? Faceci tego nie rozumieją... no i tak samo - jajo pęka, nie ma możliwości zajścia to on by tylko chciał sexu... ech.
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 10:51   #55
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Czy mi się wydaje, czy dzisiaj wszystkie mamy wieeeelkiego lenia do pracy i co chwila zerkamy w Wizaż? :P

Mój TŻ to w 99% reproduktor na całego, ale czasem też zdarzają mu się gorsze chwile. Może praktycznie zawsze i wszędzie, ale ostatnio w trakcie dni płodnych miał spadek formy, bo chyba na psychice mu siadło, że musi teraz i już. Dopiero po jakichś dwóch godzinach jak zjadł porządny obiad to mu siły wróciły... No a jak już po owulce to by mógł i cztery razy dziennie bez problemu.
W ogóle on jest bardzo antylekowy i cały czas się zamartwia czy te wszystkie tabletki, które łykam, nie zaszkodzą jakoś dzidziusiowi gdy już się pocznie.
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 10:59   #56
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Starania z PCOS cz. III

mi się dziś nikt nie jopi w monitor, jutro będzie gorzej ;/
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:22   #57
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ale dziś ladne słoneczko u mnie dziś

ostatnio poczaskałam babkę na choinkę a miałam ich 5 zostały 4 talent( bo to mała choineczka na okno)
Ale wygrałm 50zł w zdrapce lotto za to:P
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:22   #58
Kukucyk
Raczkowanie
 
Avatar Kukucyk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 429
Dot.: Starania z PCOS cz. III

A mojego nie ma, bo sobie wyjechał za granicę na wigilię firmową. No kurde! Jak zwykle zostałam ze wszystkim sama. Sama wykąp małego, przewiń po raz milion dwudziesty, nakarm, odbeknij, ululaj, a w międzyczasie spróbuj umyć zęby czy zjeść chociaż kawałek banana. I tak dzień, noc, dzień, noc, dzień, noc. Zero pomocy, bo go nie ma. A jak już jest, to nagle ni z gruchy przeziębienie go bierze. NO WEŹCIE. Przy okazji jeszcze tamuj sobie krew z dupy i walcz z poporodową anemią, dzwoń po lekarzach i spróbuj umówić dziecko na wizytę, odpowiadaj na obsrane pisma z zusu, rób zakupy spożywcze przez internet, bo przecież nie wyjdziesz, sprzątaj, bo goście, a wyśpisz się po śmierci. No i przy okazji KOLKI!
__________________
Janek
Kukucyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:26   #59
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Kukucyk Pokaż wiadomość
A mojego nie ma, bo sobie wyjechał za granicę na wigilię firmową. No kurde! Jak zwykle zostałam ze wszystkim sama. Sama wykąp małego, przewiń po raz milion dwudziesty, nakarm, odbeknij, ululaj, a w międzyczasie spróbuj umyć zęby czy zjeść chociaż kawałek banana. I tak dzień, noc, dzień, noc, dzień, noc. Zero pomocy, bo go nie ma. A jak już jest, to nagle ni z gruchy przeziębienie go bierze. NO WEŹCIE. Przy okazji jeszcze tamuj sobie krew z dupy i walcz z poporodową anemią, dzwoń po lekarzach i spróbuj umówić dziecko na wizytę, odpowiadaj na obsrane pisma z zusu, rób zakupy spożywcze przez internet, bo przecież nie wyjdziesz, sprzątaj, bo goście, a wyśpisz się po śmierci. No i przy okazji KOLKI!
WOW KUC jesteś SUPER CZŁOWIEK,
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:43   #60
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Ewusia, mogę Ci swoją nadchodzącą oddać chętnie... czekam na plamienie już bo sama widzę jaka zła jestem na wszystko dookoła.
to ja poproszę
Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość

Ewusia zaraz Ci tę @ przyprowadzę

Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość

I dobra rada dla tych co wkrótce ujrzą II kreseczki. Trzeba się leczyc na 2 fronty. U swojego lekarza (pewnie prywatnie) i u jakiegoś na nfz byle by badania zlecał i były za darmo A najlepiej to iść do dwóch na nfz co by mieć pewność że napewno wszystko zlecą.
Ja bym tak nie umiała bo nie wiadomo wtedy którego lekarza słuchać
Ja miałam taką sytuację jak byłam w ciąży i szczerze mówiąc zgłupiała, nie wiedziałam które leki mam brać, w jakich dawkach, no kosmos
A poza tym zapisywanie sie do lekarza na nfz to jest ciężka sprawa
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
?
EWUSIA koze jednak @ nie przyjdzie jest szansa?
nie ma szans nie staraliśmy się w tym cyklu (przytulanki tylko w ogumieniu)
Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość

Mój TŻ to w 99% reproduktor na całego, ale czasem też zdarzają mu się gorsze chwile.
mi się wydaje ze każdemu to się czasem zdarza
Mój jest niby mega silny psychicznie a też mu się zdarzało ze jak trzeba było najbardziej to psychika siadała i nic z tego
Cytat:
Napisane przez Kukucyk Pokaż wiadomość
A mojego nie ma, bo sobie wyjechał za granicę na wigilię firmową. No kurde! Jak zwykle zostałam ze wszystkim sama. Sama wykąp małego, przewiń po raz milion dwudziesty, nakarm, odbeknij, ululaj, a w międzyczasie spróbuj umyć zęby czy zjeść chociaż kawałek banana. I tak dzień, noc, dzień, noc, dzień, noc. Zero pomocy, bo go nie ma. A jak już jest, to nagle ni z gruchy przeziębienie go bierze. NO WEŹCIE. Przy okazji jeszcze tamuj sobie krew z dupy i walcz z poporodową anemią, dzwoń po lekarzach i spróbuj umówić dziecko na wizytę, odpowiadaj na obsrane pisma z zusu, rób zakupy spożywcze przez internet, bo przecież nie wyjdziesz, sprzątaj, bo goście, a wyśpisz się po śmierci. No i przy okazji KOLKI!
Nie mam pojęcia jak ty to ogarniasz wszystko, jesteś super-Kucem
A twojemu TŻowi należy się

Ja na mojego TŻa też raczej nie mogę narzekać, wprawdzie czasem się zapomni z kolegami, ale od kiedy znów się szykujemy do starań to naprawdę się pilnuje i jak jakiś alk to tylko symbolicznie (ja nie piję w ogóle, więc on też może, zwłaszcza ze musi dbać o swoją armię) No i podejście do leczenia ma idealne, tzn robi wszystko co mu każę na wizyty wszystkie chodzimy razem, leki bierze, badania robi bez żadnych protestów. Zawsze mówi ze on się na tym nie zna, ale ja na pewno wiem więc zawsze robimy tak jak ja uważam No może wolałabym żeby czasem chociaż spróbował coś doradzić, a nie zostawiał wszystkich decyzji na mojej głowie, ale może być i tak, przynajmniej nie protestuje
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.