makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 18:08   #31
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: makijaż permanentny, prosze o porady fachowca. Co począć bo efekt jest okropny.

Haha wydaje mi się, że jakiś facet pomalował sobie usta konturówką i szaleje na wizażu
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 15:22   #32
ksieciulukasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny, prosze o porady fachowca. Co począć bo efekt jest okropny.

Otóż niestety nie. Zrobiła to wykwalifikowana Pani z salonu urody w Rybniku....
ksieciulukasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 19:12   #33
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: makijaż permanentny, prosze o porady fachowca. Co począć bo efekt jest okropny.

te usta wyglądają jakby były źle wymalowane konturówka ... a druga opcja mniej realna, ze makajaz pernamentny, ale jest świeży i zblenie o jeszcze 2 tony.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 13:45   #34
pacia_ozo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Post Makijaż permanentny

Cześć dziewczyny,
wczoraj zrobiłam sobie makijaż permanentny oczu kreska dolna i górna. Kreski wyglądają bardzo dobrze są równe i takie jak chciałam. Oczy są za to opuchnięte (raczej z domu wyjść się nie da). Mam nadzieje że to ustąpi po 48h. Kosmetyczka wydawała się być profesjonalna, zabieg wykonywałam w Łódź Widzew. Zastanawiam się jeszcze nad brwiami słyszałam, że są różne metody wykonania podzielcie się swoimi doświadczeniami.
pacia_ozo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 08:06   #35
pepek_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 18
Dot.: Makijaż permanentny

Jest cały obszerny dział na ten temat, wystarczy wpisac w wyszukiwarke Polecam.
pepek_swiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 07:49   #36
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Makijaż permanentny

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52691

w tym watku jest wszystko
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 21:00   #37
maria36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Makijaż permanentny Rzeszów

Czy może mi ktoś polecić jakąś sprawdzoną kosmetyczkę, która zrobi mi ładny, naturalny makijaż permanentny brwi? Chodzi mi o tą metodę domalowywania pojedynczych włosów. Najlepiej z Rzeszowa lub okolic. No i ja cenowo to wygląda, czy długo się to goi?
maria36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 17:04   #38
khplus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny

jeśli chodzi o makijaż trwały, zdecydowanie polecam Margaret Spa przy ul. Prądzyńskiego w Łodzi. Wykonuje go sama właścicielka spa, osoba z ogromnym wieloletnim doświadczeniem. Robiłam tam brwi i kreski. Efekt super, brwi są ładnie podkreślone, ale jednocześnie naturalne, nie są przerysowane. Wybrałam to miejsce z polecenia i nie zawiodłam się. Myślę, że czasem warto zapłacić troszkę więcej, ale oddać się w ręce profesjonalisty, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż permanentny, który będzie widoczny na naszej twarzy kilka lat.
khplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 19:55   #39
gabryssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny Rzeszów

O koleżanka z Rzeszowa z tego co wiem to pierwsze 3 dni po zabiegu nie są ciekawe bo jest opuchlizna a później trzeba bawić się w smarowanie wazeliną:P Ale jeżeli ktoś ma problem z "nijakimi" brwiami to super sprawa. Koleżanka robiła brwi w jakimś salonie, ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć dokładnie gdzie, musiałabym podpytać
gabryssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:16   #40
maria36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny Rzeszów

Tak, prosiłabym o podpytanie ja znalazłam pozytywne opinie na temat Orionu na Baranówce, Zoe na nowym mieście i jeszcze o Strefie Urody ale nie wiem na który się zdecydować. Nie chce mieć później permanentnego problemu :/
maria36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 15:48   #41
gabryssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny Rzeszów

Koleżanka robiła w jednym z nich, w Zoe, płaciła 650 już z poprawkami. Jest zadowolona, bo bardzo naturalnie jej wyszło
gabryssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 11:05   #42
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Makijaż permanentny Rzeszów

Moja siostra robiła w salonie annestetic na bernardyńskiej i jest bardzo zadowolona, jednak nie mam pojęcia jak to cenowo wygląda. My w ogóle jesteśmy częstymi bywalczyniami tam co do różnych zabiegów i jeszcze nie zdarzyło mi się narzekać
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 17:05   #43
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Makijaż permanentny- kurs

Cytat:
Napisane przez agataq6 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym rozpocząć kurs makijażu permanentnego, ale mam problem z dokonaniem wyboru nad metodą, doszukałam się trzech szkoleń na każda inna metodę, tzn. przy użyciu innych maszyn. Chciałabym aby doświadczone dziewczyny doradziły mi, dodam że ucze sie w zawodzie kosmetologia II rok i nie mam doswiadzczenie w robieniu makijażu trwałego. Z góry dziękuję.
Kurs w Poznaniu to tylko u Alicji Modrzyk. Nauczyłam się metody cienia i włosa a byłam przerażona przed.... Dużo modelek przesympatyczna atmosfera jest cieżko od rana ale już po 4 modelce stres mija . Polecam

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agataq6 Pokaż wiadomość
Naprawde nie ma nikogo kto by robił makijaż permanentny? Jeśli pracujecie to polecie jakas maszynę, albo metode?? Prosze o radę Pania Beatę Krajnik.
Ja polecam panią MODRZYK z poznania aparatura super wiele nagród

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez agataq6 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym rozpocząć kurs makijażu permanentnego, ale mam problem z dokonaniem wyboru nad metodą, doszukałam się trzech szkoleń na każda inna metodę, tzn. przy użyciu innych maszyn. Chciałabym aby doświadczone dziewczyny doradziły mi, dodam że ucze sie w zawodzie kosmetologia II rok i nie mam doswiadzczenie w robieniu makijażu trwałego. Z góry dziękuję.
Poznań u Alicji Modrzyk polecam cieżko się dodzwonić trzeba pisać na maile i Facebooka
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 08:52   #44
asiu_lek
Raczkowanie
 
Avatar asiu_lek
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Makijaż permanentny a blondynka z bardzo jasną karnacją

Hej dziewczyny,
Mam problem. Jestem blondynką z bardzo jasną oprawą oczu i jasną karnacją. Bez makijażu wyglądam jakbym wcale nie miała oczu.. Masakra jakaś. Przyjaciółka mnie namawia na zrobienie kresek permanentnych na górnej powiece. Ja się boję, że efekt będzie za mocny, ale podobno to wcale nie jest tak, że każdemu robią grubą kreskę która wygląda nienaturalnie. Podobno mi zrobią tak, że będzie to wyglądało po prostu jakbym miała ciemniejsze i bardziej gęste rzęsy. Co myślicie? Decydować się? Może same macie albo znacie kogoś kto ma taką samą sytuację?
asiu_lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 12:55   #45
asiu_lek
Raczkowanie
 
Avatar asiu_lek
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Makijaż permanentny a blondynka z bardzo jasną karnacją

wygląda na to, że tylko ja mam tę rozkminkę
asiu_lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 15:05   #46
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Makijaż permanentny a blondynka z bardzo jasną karnacją

Jeśli miałabym Ci doradzić ze szczerego serca, to powiedziałabym abyś sobie darowała. Mało osób potrafi dobrze wykonać makijaż permanentny... Wiem, że jasna oprawa oczu jest bardzo męcząca (sama taką mam przy ciemnych włosach!), ale wolę się pomalować i nie eksperymentować ze sobą NA STAŁE.
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 18:16   #47
asiu_lek
Raczkowanie
 
Avatar asiu_lek
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Makijaż permanentny a blondynka z bardzo jasną karnacją

Cytat:
Napisane przez Studenckamodnisia Pokaż wiadomość
Jeśli miałabym Ci doradzić ze szczerego serca, to powiedziałabym abyś sobie darowała. Mało osób potrafi dobrze wykonać makijaż permanentny... Wiem, że jasna oprawa oczu jest bardzo męcząca (sama taką mam przy ciemnych włosach!), ale wolę się pomalować i nie eksperymentować ze sobą NA STAŁE.
Mam niesamowicie mieszane uczucia. Bo ja bez makijażu wyglądam jakbym zupełnie nie miała oczu Brwi to samo, prawie białe, masakra. Jestem już wykończona tym, że nawet w upały nie mogę sobie wyjść chociażby bez głupiego tuszu i obrysu brwi, bo wszyscy myślą, że jestem chora i źle się czuję. Naprawdę, słyszę "matko, jak mizernie wyglądasz, jakbyś była wykończona, chora, ledwo żywa" i mam ochotę dać w zęby
asiu_lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 08:01   #48
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaż permanentny a blondynka z bardzo jasną karnacją

Cytat:
Napisane przez asiu_lek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Mam problem. Jestem blondynką z bardzo jasną oprawą oczu i jasną karnacją. Bez makijażu wyglądam jakbym wcale nie miała oczu.. Masakra jakaś. Przyjaciółka mnie namawia na zrobienie kresek permanentnych na górnej powiece. Ja się boję, że efekt będzie za mocny, ale podobno to wcale nie jest tak, że każdemu robią grubą kreskę która wygląda nienaturalnie. Podobno mi zrobią tak, że będzie to wyglądało po prostu jakbym miała ciemniejsze i bardziej gęste rzęsy. Co myślicie? Decydować się? Może same macie albo znacie kogoś kto ma taką samą sytuację?



Najlepiej skonsultować to z linergistką. Przeważnie przed zabiegiem są darmowe konsutlacje. Zadzwoń, zapytaj czy mogłabyś przyjśc na rysunek próbny. To prawda, że kreska nie musi być bardzo gruba. Jeśli faktycznie jest to dla Ciebie uciążliwie - spróbuj! Widziałam kilka osób, które mają wykonany makijaż permanentny i jest bardzo naturalny, a chyba taki efekt chciałabyś osiągnąć
Dlugowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 15:26   #49
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2



Zapraszamy do drugiej części wątku

Część 1:
makijaż permanentny- ZBIORCZY


mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 17:00   #50
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Sub
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 19:04   #51
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

A czym smarujecie brwi? Kremem, olejkiem? macie coś co nie świeci strasznie?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 19:52   #52
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 143
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
A czym smarujecie brwi? Kremem, olejkiem? macie coś co nie świeci strasznie?
Brwi przez 5 dni Tribiotikiem, a potem Solcoserylem. Na kreski tylko Solcoseryl. Sprawdzone, działa. Kremy i olejki - absolutnie nie!
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 08:31   #53
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Sub


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 10:14   #54
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Brwi przez 5 dni Tribiotikiem, a potem Solcoserylem. Na kreski tylko Solcoseryl. Sprawdzone, działa. Kremy i olejki - absolutnie nie!


nie, mi chodziło o słońce! Już po zagojeniu.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:56   #55
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
nie, mi chodziło o słońce! Już po zagojeniu.
Krem z wysokim filtrem. Chociaż ja to i tak ciągle noszę okulary przeciwsłoneczne, które skutecznie mi te brwi zasłaniają
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 13:38   #56
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Witam w nowym wątku w szampańskim nastroju - dziś dostałam potwierdzenie od kilku specjalistów, że moje brwi (jeszcze przed poprawką) nadają się jedynie do usunięcia laserem, bo wszystko, co się tylko dało, zostało schrzanione. Będę domagać się zwrotu pieniędzy, chociaż kobieta, która robiła mi makijaż jest mistrzem w mydleniu oczu i wciskaniu, że jest prawidłowo i po poprawce będzie przepięknie. Nie ma mowy, żebym poszła do niej na poprawkę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 16:21   #57
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

I niech nikomu nie przyjdzie do głowy robić w Mesoclinic w Warszawie na ul. Dobrej
Za to polecam MO's.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 22:37   #58
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku w szampańskim nastroju - dziś dostałam potwierdzenie od kilku specjalistów, że moje brwi (jeszcze przed poprawką) nadają się jedynie do usunięcia laserem, bo wszystko, co się tylko dało, zostało schrzanione. Będę domagać się zwrotu pieniędzy, chociaż kobieta, która robiła mi makijaż jest mistrzem w mydleniu oczu i wciskaniu, że jest prawidłowo i po poprawce będzie przepięknie. Nie ma mowy, żebym poszła do niej na poprawkę.
Jeśli kilka osób potwierdziło Ci, że są zachrzanione to domagałabym się zwrotu.Gorzej, że z tym zwrotem marnie bywa. Nie słyszałam, aby komuś tak naprawdę udało się coś ugrać. Życzę powodzenia i daj znać.

Zastanawiam się nad zastrzykami z kwasu na czoło i oczy (miałam już przed permanentnym) i nie wiem czy nie będzie to się gryzło z makijażem tzn. czy nie odbarwi go czy coś takiego? Z drugiej strony to podnosi taki zabieg trochę brwi i nie wiem czy nie będzie głupio to wyglądało. Może któraś z Was ma doświadczenia z takim zabiegiem przy makijażu?
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:33   #59
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Jeśli kilka osób potwierdziło Ci, że są zachrzanione to domagałabym się zwrotu.Gorzej, że z tym zwrotem marnie bywa. Nie słyszałam, aby komuś tak naprawdę udało się coś ugrać. Życzę powodzenia i daj znać.

Zastanawiam się nad zastrzykami z kwasu na czoło i oczy (miałam już przed permanentnym) i nie wiem czy nie będzie to się gryzło z makijażem tzn. czy nie odbarwi go czy coś takiego? Z drugiej strony to podnosi taki zabieg trochę brwi i nie wiem czy nie będzie głupio to wyglądało. Może któraś z Was ma doświadczenia z takim zabiegiem przy makijażu?
Niestety tak.
Dziękuję, ja nie odpuszczę tej babce, bo kłamała w żywe oczy i jeszcze twierdziła, że ma za sobą 1200 zabiegów, podczas, gdy faktycznie znane od pewnego czasu osoby (nie chcę wymieniać z nazwiska, żeby nie było, z kim rozmawilam, bo sobie tego nie życzyli) mają takich zabiegów 500-600. Także ona nawet nie miała podstawowego rozeznania, żeby w miarę wiarygodnie skłamać. Chyba, że każdą brew liczyła osobno i dodała dwa zera. Ehh...jutro może wstawię fotę, to same zobaczycie. W gabinecie nie było też sterylizatora, ani kasy fiskalnej, jak się okazało na koniec
Może komuś by się takie brwi podobały, ale mi na pewno nie. I tak mi zryła, że pigment się rozlał pod skórą i wyszedł nie microblading, a jakieś łaciate cieniowanie, no masakra. Także moje obawy zostały potwierdzone, zagoiło się i jest fatalnie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 00:10   #60
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

O kurcze to nie ciekawie. Ja mam microblading (czy jakoś tak się pisze) i mam wyraźne włoski, nikt nie wierzy, ze to nie moje tylko narysowane, a nadmienię, że swoich brwi nie mam.
Nie popuściłabym.
Swoją drogą to ja też nie mam paragonu, nie myślałam o tym wcześniej. Dałam kasę i podpisałam na umowie, ze zapłacone.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 11:13:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.