Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 12:40   #4141
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mika121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym zacząć stosować wcierkę na porost włosów z kropli żołądkowych - krople wciera się bezpośrednio na skórę głowy.

Myślicie, że mogą one wpływać na działanie tabletek, mimo tego, że krople nie trafiają bezpośrednio do żołądka?
Nie, nie wpłyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 10:50   #4142
Ludekkrasnoludek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 46
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, mam pytanie. Wystąpiła mi ogromna opryszczka na wardze, wysłałam moja matule do apteki i kupiłam mi maść, zovirax duo ale ja biorę tabletki antykoncepcyjne czy taka maść ma jakiś wpływ na tabletki czy raczej nie bo to jednak maść i działa miejscowo, dziękuje z góry za odpowiedzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ludekkrasnoludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 11:57   #4143
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, biore drosfemine. Nie pomijalam tabletek. Dzis 3 dzien przerwy i krwawienia dalej nie ma. Zawsze jest drugiego. Tak sie boje. Ktoras z Was tak miala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 16:18   #4144
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ludekkrasnoludek Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Wystąpiła mi ogromna opryszczka na wardze, wysłałam moja matule do apteki i kupiłam mi maść, zovirax duo ale ja biorę tabletki antykoncepcyjne czy taka maść ma jakiś wpływ na tabletki czy raczej nie bo to jednak maść i działa miejscowo, dziękuje z góry za odpowiedzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie obniża skuteczności.
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 19:05   #4145
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, 10 min po zażyciu tabletki u mnie jednorazowe luźne wyróżnienie czy mam przyjąć kolejną tabletkę?
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 21:43   #4146
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, 10 min po zażyciu tabletki u mnie jednorazowe luźne wyróżnienie czy mam przyjąć kolejną tabletkę?
Jak to jednorazowe to wydaje mi się,że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Tzn.w kolejnym dniu kolejna tabletkę bo w ten sam dzień chyba nie,sprawdź skutki uboczne co może się pojawić po zażyciu tabletek,ogólnie czytam tutaj na ten temat bo sama po porodzie rozważam różne opcje antykoncepcji ale tabletki wydają mi się jednak najbardziej szkodliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 08:30   #4147
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, 10 min po zażyciu tabletki u mnie jednorazowe luźne wyróżnienie czy mam przyjąć kolejną tabletkę?
Nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 10:12   #4148
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Jak to jednorazowe to wydaje mi się,że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Tzn.w kolejnym dniu kolejna tabletkę bo w ten sam dzień chyba nie,sprawdź skutki uboczne co może się pojawić po zażyciu tabletek,ogólnie czytam tutaj na ten temat bo sama po porodzie rozważam różne opcje antykoncepcji ale tabletki wydają mi się jednak najbardziej szkodliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozsiewaj proszę nieprawdziwych informacji, jeśli nie jesteś pewna.

Jednorazowe wypróżnienie to nie biegunka! Nie należy brać dodatkowej tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 10:13   #4149
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, biore drosfemine. Nie pomijalam tabletek. Dzis 3 dzien przerwy i krwawienia dalej nie ma. Zawsze jest drugiego. Tak sie boje. Ktoras z Was tak miala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczytaj ulotkę. Brak krwawienia nie musi oznaczać nic złego. Zdarza się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 18:58   #4150
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie rozsiewaj proszę nieprawdziwych informacji, jeśli nie jesteś pewna.

Jednorazowe wypróżnienie to nie biegunka! Nie należy brać dodatkowej tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poprowaiłam post później


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 15:10   #4151
_bezsilna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 23
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśw ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc... Mam tabletki anty Hastina 24+4. W czwartek czyli 4 dni temu miałam wyrwanego zęba i dostałam antybiotyk clindamycin, który osłabia działanie. Ostatni stosunek był 8 dni temu (wytrysk w środku). Dzisiaj dostałam plamien i delikatnych skurczów brzucha. I panikuje. Tabletki brałam regularnie, odkąd mam antybiotyk nie uprawiam seksu. Może być to plamienie I znak że zarodek się zagniezdza? Czy plamienie bo antybiotyk osłabił działanie? Mialyscie tak może?
_bezsilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 15:34   #4152
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśw ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez _bezsilna Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc... Mam tabletki anty Hastina 24+4. W czwartek czyli 4 dni temu miałam wyrwanego zęba i dostałam antybiotyk clindamycin, który osłabia działanie. Ostatni stosunek był 8 dni temu (wytrysk w środku). Dzisiaj dostałam plamien i delikatnych skurczów brzucha. I panikuje. Tabletki brałam regularnie, odkąd mam antybiotyk nie uprawiam seksu. Może być to plamienie I znak że zarodek się zagniezdza? Czy plamienie bo antybiotyk osłabił działanie? Mialyscie tak może?
Myślę, że to kwestia osłabienia tabletek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 19:48   #4153
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśw ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez _bezsilna Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc... Mam tabletki anty Hastina 24+4. W czwartek czyli 4 dni temu miałam wyrwanego zęba i dostałam antybiotyk clindamycin, który osłabia działanie. Ostatni stosunek był 8 dni temu (wytrysk w środku). Dzisiaj dostałam plamien i delikatnych skurczów brzucha. I panikuje. Tabletki brałam regularnie, odkąd mam antybiotyk nie uprawiam seksu. Może być to plamienie I znak że zarodek się zagniezdza? Czy plamienie bo antybiotyk osłabił działanie? Mialyscie tak może?
Jeśli dobrze rozumiem, stosunek był +/- 29 marca, a ząb był robiony 2 kwietnia.
Antybiotyk nie działa wstecz, więc byłaś zabezpieczona do momentu przyjęcia antybiotyku - 4 dni pomiędzy to dużo czasu, a w dodatku tableki tworzą mało korzystne warunki dla plemników, więc nie martw się zarodkiem.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 12:15   #4154
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć. Mam pytanie w czasie przerwy między blistrami uprawiałam seks, ale tez po stosunku musiałam zacząć brać antybiotyk. Czy w związku z tym, że był to czas przerwy, przyjmowałam tabletki placebo to czy ten stosunek mógł być niezabezpieczony? Wydaje mi się, ze nie. Bo nie przyjmowałam aktywnych tabletek więc antybiotyk nie miał co osłabić. Jak uważacie?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 18:44   #4155
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

I jak myślicie?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 18:56   #4156
lidka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: Kazimierowo 14 87-865 Izbica Kujawska
Wiadomości: 15
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam od 2 lat założoną wkładkę domaciczną Kyleene i jestem z niej bardzo zadowolona, a Wy co sądzicie o niej?
lidka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 19:52   #4157
lidka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: Kazimierowo 14 87-865 Izbica Kujawska
Wiadomości: 15
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Niestety ja mam założoną wkładkę hormonalna i też nie mam okresu od stycznia.
lidka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 18:16   #4158
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witam śwerzak jestem , czy Sidratella 30 laczona z Parogen i egzysta ma integracje tych leków ?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 22:59   #4159
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wypicie 1.5h - 2h przed wzięciem tabletki antykoncepcyjnej szklanki soku pomarańczowo-brzoskwiniowego może wpłynąć na jej skuteczność? Czy ogólnie ten sok wpływa na skuteczność?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 06:50   #4160
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wypicie 1.5h - 2h przed wzięciem tabletki antykoncepcyjnej szklanki soku pomarańczowo-brzoskwiniowego może wpłynąć na jej skuteczność? Czy ogólnie ten sok wpływa na skuteczność?
Nie, nie wpływa. To, co wpływa na antykoncepcje jest opisane w ulotce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 18:14   #4161
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Okej, ma to sens. Tylko w ulotce nie ma nic napisanego na temat soków... Więc zaczęłam czytać informacji w internecie i opinie sa różne. Soku z grejpfruta nie piję, a podobno on może spowodować obniżenie skuteczności. Okej. A inne soki? Wczoraj w ciągu dnia wypiłam dwie szklanki soku multiwitaminy i dwie szklanki soku pomarańczowo - brzoskwiniowego... Teraz zastanawiam się czy mogło to mieć jakiś wpływ. Tabletkę popiłam wodą mineralną. Ale czy te soki mogły obniżyć skuteczność? Nie ma takiej informacji w ulotce... Powinnam się martwić?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 19:27   #4162
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Okej, ma to sens. Tylko w ulotce nie ma nic napisanego na temat soków... Więc zaczęłam czytać informacji w internecie i opinie sa różne. Soku z grejpfruta nie piję, a podobno on może spowodować obniżenie skuteczności. Okej. A inne soki? Wczoraj w ciągu dnia wypiłam dwie szklanki soku multiwitaminy i dwie szklanki soku pomarańczowo - brzoskwiniowego... Teraz zastanawiam się czy mogło to mieć jakiś wpływ. Tabletkę popiłam wodą mineralną. Ale czy te soki mogły obniżyć skuteczność? Nie ma takiej informacji w ulotce... Powinnam się martwić?
Jeśli soki miałyby realny wpływ na antykoncepcje to byłaby taka informacja w ulotce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 19:39   #4163
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziękuję za odpowiedź!
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 15:46   #4164
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

A wszelkie kremy, maseczki mogą mieć wpływ na antykoncepcje? Trzeba za każdym razem sprawdzać ich skład? Czy po prostu to co stosujemy zewnętrznie na skórę nie ma wpływu na branie tabletek?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 16:01   #4165
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
A wszelkie kremy, maseczki mogą mieć wpływ na antykoncepcje? Trzeba za każdym razem sprawdzać ich skład? Czy po prostu to co stosujemy zewnętrznie na skórę nie ma wpływu na branie tabletek?
Nie, nie mają. O tym również nie ma nic w ulotce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Serio, jakby byle maseczka z Rossmanna powodowała zachwianie tabletek anty to metody hormonalne nie byłyby najpopularniejszymi metodami antykoncepcji!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 22:04   #4166
vcxz322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć!! Już schizuję ostro ☹️ Biorę Vines od 4 miesięcy dwa tygodnie przed krwawieniem pękła nam gumka, dostałam krwawienia było takie jak zawsze czyli obfite. Zaczęłam nowy blister i pobolewa mnie podbrzusze oraz plecy tam na dole. Nie wiem co myśleć
vcxz322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-12, 11:14   #4167
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Skoro bierzesz tabletki tak jak powinnaś, żadnej nie pominęłaś i nie zażywałaś nic co obniża ich skuteczność nie masz się czym martwic. Przy dobrze stosowanych tabletkach drugie zabezpieczenie nie ma sensu, więc nie przejmuj się

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 09:07   #4168
Kwiatkowa123451
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Błagam dziewczyny pomóżcie! Strasznie się martwię... Otóż biorę tabletki Vixpo od ponad 2 lat, przyjmowałam je regularnie, lecz miałam w marcu bardzo dużo sytuacji stresowych, dostałam krwawienie z odatawienia przy 21 tabletce czyli jeszcze 3 były aktywne, współżylam wtedy z chłopakiem regularnie, kończył we mnie. Tak szybkie krwawienie zaniepokoilo mnie ale uznałam że to przez stres. W tym miesiącu przyjmowałam antybiotyki, lecz ani razu nie współżylam. Krwawienie z odstawienia pojawiło się w 3 tabletce placebo ale bylo to raczej mocniejsze plamienie, ostatnio czuje sie też nie najlepiej, czy możliwe żebym była w ciąży? Dodam ze wykonywalam test jakies 2 tyg temu-wynik negatywny ale wiem ze wynik mógł byc zaburzony przez to ze przyjmowalam dalej antykoncepcje. Nie mam możliwości udać się teraz do ginekologa przez obecna sytuacje z koronawirusem...
Kwiatkowa123451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:11   #4169
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Kwiatkowa123451 Pokaż wiadomość
Błagam dziewczyny pomóżcie! Strasznie się martwię... Otóż biorę tabletki Vixpo od ponad 2 lat, przyjmowałam je regularnie, lecz miałam w marcu bardzo dużo sytuacji stresowych, dostałam krwawienie z odatawienia przy 21 tabletce czyli jeszcze 3 były aktywne, współżylam wtedy z chłopakiem regularnie, kończył we mnie. Tak szybkie krwawienie zaniepokoilo mnie ale uznałam że to przez stres. W tym miesiącu przyjmowałam antybiotyki, lecz ani razu nie współżylam. Krwawienie z odstawienia pojawiło się w 3 tabletce placebo ale bylo to raczej mocniejsze plamienie, ostatnio czuje sie też nie najlepiej, czy możliwe żebym była w ciąży? Dodam ze wykonywalam test jakies 2 tyg temu-wynik negatywny ale wiem ze wynik mógł byc zaburzony przez to ze przyjmowalam dalej antykoncepcje. Nie mam możliwości udać się teraz do ginekologa przez obecna sytuacje z koronawirusem...
Ciąża przy tabletkach branych regularnie? Niemożliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:14   #4170
Kwiatkowa123451
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

A dlaczego krwawienie z odstawienia wystąpiło podczas brania aktywnych tabletek? Mam się martwić czy jest to normalne gdy przezywa się tyle stresu?
Kwiatkowa123451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.