Wybór mleka modyfikowanego - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-23, 17:35   #121
Marlena2258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

U nas najlepiej sprawdza się Bebilon, można dostać w dobrej cenie w doz, mój maluch najedzony i zadowolony.
Marlena2258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 12:58   #122
autorma
Raczkowanie
 
Avatar autorma
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 34
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Pytanie jaka jest to nietolerancja. Bo jeśli jest to nietolerancja laktozy, to nie ma sensu zmieniac mleka ale zlikwidować przyczyne powstawania kolek. Dziecko moze mieć problem z trawieniem laktozy z powodu niedostatecznej produkcji albo braku enzymu laktazy Który wpływa na trawienie mleka. Jeśli podejrzewacie, ze może być ten problem, dobrze jest podać maluchowi laktazę w kroplach ( na przykład Delicol ) Szczególnie, że takie krople można podawać zarówno do karmienia mlekiem modyfikowanym, jak i do karmienia piersią. Trzeba tylko o tym pamiętać i byc konsekwentnym czyli podawać przy każdym karmieniu.
autorma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 20:22   #123
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Mój mały pije HiPP Bio Combiotic, gdyż najlepiej je toleruje. Nie ma problemu z kupką, z brzuszkiem, nie ma kolek. Jedyne co to mamy problem z refluksem, nawet nie ulewaniem jako takim a właśnie refluksem i w przyszłym miesiącu czeka nas wizyta u specjalisty. Ale wątpię by to była wina mleka jako takiego. Mam 2 chłopaków, obaj głównie na mm i ten HiPP Bio Combiotic to najlepsze z mm, z jakim się spotkałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 19:23   #124
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Cytat:
Napisane przez MonikaPK Pokaż wiadomość
Nie chce zakładać nowego wątku, więc podbije ten. Miałam ciekawą rozmowę z siostrą na temat tego, że karmienie butelką wraca do łask i dużo osób ze względu na skład mleka poleca karmić butlą nawet bardziej niż dłuższe karmienie piersią. Ale pytanie jakie mleko? Jakie mleko podajecie maluchom i czemu wybrałyście właśnie to?
Enfamil premium że względu na skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 21:51   #125
SysiaNadolna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Po kilku różnych mlekach synek nam ulewał, poprawiło się po humanie, cenowo to mleczko też wychodzi ok, zamawiam na necie na zakupymam
SysiaNadolna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 12:41   #126
annusialesia
Przyczajenie
 
Avatar annusialesia
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Mój mały pije HiPP Bio Combiotic, gdyż najlepiej je toleruje. Nie ma problemu z kupką, z brzuszkiem, nie ma kolek. Jedyne co to mamy problem z refluksem, nawet nie ulewaniem jako takim a właśnie refluksem i w przyszłym miesiącu czeka nas wizyta u specjalisty. Ale wątpię by to była wina mleka jako takiego. Mam 2 chłopaków, obaj głównie na mm i ten HiPP Bio Combiotic to najlepsze z mm, z jakim się spotkałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas też hipp combiotik, córcia nie ma problemów brzuszkowych nie ulewa, martwiłam się, że trudno mi będzie znaleźć mleko które dziecko szybko zaakceptuje ale sie udało
annusialesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 18:22   #127
Jasiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Mój chłopiec miał skazę białkową. Nie miałam wyjścia i przeszliśmy z karmienia piersią na Hipp. Wszystko szło stopniowo. Przed samą próbą wyciszyłam się. Nie chciałam stresować malucha i się udało. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-07-05 o 10:04 Powód: reklama
Jasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-04 19:22:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.