dziwnie nałożony róż na policzkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 13:23   #1
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025

dziwnie nałożony róż na policzkach


Witam,

ostatnio byłam na manicure w Douglasie. kosmetyczka, która robiła mi paznokcie miała ślicznie nałożony róż na policzki. głupio mi było się spytać jak ona to zrobiła. po pierwsze- pierwszy raz widziałam tak specyficznie nałożony róż, po drugie nigdzie nie mogę nawet znaleźć zdjęcia w necie by pokazać o co mi chodzi.

górna część nałożonego różu była normalnie roztarta i robiła się coraz to mniej intensywna, ALE dolna część nałożonego różu była po prostu jakoś tak sztywno i ostro zakończona, jakby ktoś przy malowaniu przyłożył kartkę papieru do policzka i wtedy nakładał róż. kość policzkowa była w ten sposób doskonale zaakcentowana.

wiecie o co mi chodzi? nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć

wyglądało to baaardzo zjawiskowo i zastanawiam się jak uzyskać taki efekt dzięki normalnemu skośnego pędzelkowi do różu
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:01   #2
kotydwa
Przyczajenie
 
Avatar kotydwa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: dziwnie nałożony róż na policzkach

widziałam na youtube jak Michelle Phan pokazywała w jednym ze swoich filmików jak podkreślić kości policzkowe. Przykładała kartkę do twarzy i dopiero wtedy malowała policzki. Poszukaj na pewno znajdziesz. A efekt rzeczywiście super
kotydwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:28   #3
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: dziwnie nałożony róż na policzkach

O, to ja też spojrzę, babeczki z Douglasa mają często bardzo fajne makijaże, nie boją sie kolorów ( chociaż czasem to idzie w złą stronę :P )
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:39   #4
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: dziwnie nałożony róż na policzkach

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19482083]O, to ja też spojrzę, babeczki z Douglasa mają często bardzo fajne makijaże, nie boją sie kolorów ( chociaż czasem to idzie w złą stronę :P ) [/QUOTE]

Ewelinko oj masz racje, czasem idzie to w naprawdę złą stronę. A ja ostatnio widziałam panią z Douglasa make up artist, której podkład odcinał się wyraźnie od szyi- paskudnie to wyglądało.
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:32   #5
J_agodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Dot.: dziwnie nałożony róż na policzkach

A moze warto sprobowac w ten sposob ze podczas malowania policzkow rozem ( tak ja to robie ), wciagnij je do srodka tzn wiadomo o co chodzi i linia , ktor tworzy sie dokladnie w zalamaniu powinna byc podkreslona bronzerem ...delikatnie oczywiscie , natomiast jesli sie usmiechniesz to te pacynki ktore nam wystaja powinny byc zaakcentowane rozem.
J_agodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:54   #6
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: dziwnie nałożony róż na policzkach

Mnie się udaje otrzymać taki (niezamierzony) efekt za każdym razem. Używam skośnego pędzla. Strasznie mnie to denerwowało i próbowałam rozcierać, ale dałam za wygraną (nie potrafię ładnie rozetrzeć różu na dole ) A tu się okazuje, że to może się podobać
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 22:15   #7
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: dziwnie nałożony róż na policzkach

Cytat:
Napisane przez J_agodka Pokaż wiadomość
A moze warto sprobowac w ten sposob ze podczas malowania policzkow rozem ( tak ja to robie ), wciagnij je do srodka tzn wiadomo o co chodzi i linia , ktor tworzy sie dokladnie w zalamaniu powinna byc podkreslona bronzerem ...delikatnie oczywiscie , natomiast jesli sie usmiechniesz to te pacynki ktore nam wystaja powinny byc zaakcentowane rozem.


ja tak od zawsze maluję;P
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 13:27   #8
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: dziwnie nałożony róż na policzkach

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Mnie się udaje otrzymać taki (niezamierzony) efekt za każdym razem. Używam skośnego pędzla. Strasznie mnie to denerwowało i próbowałam rozcierać, ale dałam za wygraną (nie potrafię ładnie rozetrzeć różu na dole ) A tu się okazuje, że to może się podobać
jakiego pędzla używasz? : >
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.