Szukam dobrej mikrodermabrazji w BYDGOSZCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 14:13   #1
sphinx123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
GG do sphinx123

Szukam dobrej mikrodermabrazji w BYDGOSZCZY


Witam
Od 3 lat borykam się z problemem trądziku, który jest obecnie dość przytłumiony dzięki magicznemu działaniu AcneDermu i kosmetyków Ziaji z serii Nuno. Pryszcze nie są więc dla mnie uciążliwe, ponieważ wychodzą stosunkowo rzadko, problemem są blizny potrądzikowe, przebarwienia i ogólnie niezbyt zdrowy wygląd skóry która mimo moich 18 lat mocno się postarzała dzięki poprzednim kuracjom antybiotykowym (które nie dawały na dłuższą metę ŻADNYCH efektów, no poza skutecznym oczyszczeniem portfela i powodowaniem mega podrażnień/przesuszeń cery). Szukam w Bydgoszczy miejsca, gdzie mógłbym się poddać mikrodermabrazji, skutecznej i w rozsądnej cenie. A może poleciłybyście mi inny zabieg? Mam na policzku coś w rodzaju ogniska, w którym co jakiś czas pojawiają się pryszcze, w dokładnie tym samym miejscu. Gdy dotykam tego miejsca palcami, czuję takie zgrubienie pod skórą... Proszę o rady ^^
sphinx123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:56   #2
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Szukam dobrej mikrodermabrazji w BYDGOSZCZY

Cytat:
Napisane przez sphinx123 Pokaż wiadomość
Witam
Od 3 lat borykam się z problemem trądziku, który jest obecnie dość przytłumiony dzięki magicznemu działaniu AcneDermu i kosmetyków Ziaji z serii Nuno. Pryszcze nie są więc dla mnie uciążliwe, ponieważ wychodzą stosunkowo rzadko, problemem są blizny potrądzikowe, przebarwienia i ogólnie niezbyt zdrowy wygląd skóry która mimo moich 18 lat mocno się postarzała dzięki poprzednim kuracjom antybiotykowym (które nie dawały na dłuższą metę ŻADNYCH efektów, no poza skutecznym oczyszczeniem portfela i powodowaniem mega podrażnień/przesuszeń cery). Szukam w Bydgoszczy miejsca, gdzie mógłbym się poddać mikrodermabrazji, skutecznej i w rozsądnej cenie. A może poleciłybyście mi inny zabieg? Mam na policzku coś w rodzaju ogniska, w którym co jakiś czas pojawiają się pryszcze, w dokładnie tym samym miejscu. Gdy dotykam tego miejsca palcami, czuję takie zgrubienie pod skórą... Proszę o rady ^^

troche zla pore wybralas na mikrodermabrazje bo teraz jest slonce i musialabys uzywac kremow z filtrem do twarzy zeby nie nabawic sie przebarwien
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.