Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-20, 11:41   #61
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Wiesz co Pati - opinią męża nie do końca bym się sugerowała Mojej siostrze też mąż mówi ze najbardziej ją lubi w czarnych włosach a jednak ona zdecydowanie lepiej wyglada w brązach (co potwierdza wiele innych osób) ..Zesztą czarny tak pomijając już wszystkie analizy kolorystyczne wyostrza rysy twarzy i postarza (wszystko zalezy ile ma się lat.. - nie mówie oczywiscie że ty w nim wyglądasz staro ale delikatniej ci w brązach.. zreszta brązy ci slicznie uwydatnią kolor tęczówki - zieleń z brązem (i z rudościami, orzechami etc) wyglada slicznie
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 11:44   #62
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Ania napisał(a):
> a poza tym jesienie się trudno opalają a ja w sumie opalam się łatwo i szybko...

hmm... no a ja się łatwo opalam, najpierw na czerwono, a później opalenizna ładnie brązowieje na taki śniady, brzoskwiniowy odcień...więc co, znowu nie-jesień???

ale czytałam również że są II typy jesiennej urody, typ ciemniejszy, który się ładniej opala i typ bledszy, któremu trudno się opalić więc może jednak jesień ale ten inny typ
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 12:04   #63
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

ale wiesz to by sie mogło zgadzać.. ja jestem napewno "jasnym typem" ale ponieważ łatwo dosyć się opalam to wskazuje może ze jednak jestem wiosna.. a ty albo inenywna jesienią albo zimą (cały czas nie mam pewności!) fajnie by było jakbys zrobiła sobie fotke w rózu i brzoswini.. albo w bordowym i rudym....
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 12:06   #64
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

FEMME*BANALE duuużo lepiej Ci w tych włoskach. BRAWO !!!
Myślę, że Ania jest wiosną, tak jak mówicie, ja zdecydowanie nie widze jej w tych kolorkach które najczęściej wybieram dla siebie. Z kolei ja w jej kolorkach jestem taka jakaś niewyraźna.
P.S. FEMME*BANALE masz świetny makijaż na zdjęciu!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 12:11   #65
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

A nie mówiłam, ze w tym brązie prawie w czarnym niekoniecznie ekstra! I upieram się, że w czarnym też nie tak super!

Giniesz w ciemnych barwach, a ja wręcz odwrotnie - nabieram charrrrrakterrrrkuuuu!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 12:22   #66
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Mój mąż sam mówi, że ma "najgorszą krtę kolorów ze wszystkich możliwych", to się chyba "16-stka" nazywa (w komputerze )
Mnie zawsze mówił, że najlepiej mi w długich blond, ale to pewnie dlatego, że takie miałam jak się poznaliśmy. Oprócz niego, mojej mamy i kilku innych osób... RESZTA ŚWIATA (która miała ze mną do czynienia) mówi, że lepiej w ciemnych!
Mama lubi mnie w jasnych, bo jak byłam mała, miałam -jak mówi- "taki biały słomiany łepek". Biały ma chyba znaczyć -blond.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 12:28   #67
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Femme Banale, przysiegam ze dopiero teraz uwierzylam ze jestes jesionka . Tez czytalam artykul wizazowy z Twoimi fotkami (nie majac oczywiscie pojecia ze to Ty) i co mnie w nim zirytowalo - wygladalas moim zdaniem w obu wersjach bardzo ladnie. poza tym w kolorach cieplych fotografowano Cie w swietle naturalnym a w zimnych - w sztucznym. A sztuczne swiatlo oczywiscie jest laskawsze dla chlodnej tonacji... Latwiej byloby gdyby w obu wersjach sfotografowano Cie w tym samym swietle, tak sadze.

Pieknie wygladasz w tym cieplym odcieniu wlosow, tak promiennie!

co do wielu typow jesieni czy wiosny - chyba tak byc musi ze sa ciemniejsze i jasniejsze jesienie, sa tez rozne szkoly wiazzu - niektore opowiadaja sie za typami mieszanymi by wychwycic wszelkie "odchyly" od normy, sa tez i takie ktore mowia ze paleta jesieni czy wiosny (czy ktorejkolwiek pory roku) jest tylko wyznacznikiem i konkretnej osobie nie musi byc dobrze we wszystkich kolorach do tej palety nalezacych. Moja przyjaciolka jest np. zima w typie orientalnym i jej jest dobrze w niektorych zdecydowanie cieplych kolorach a niedobrze w wielu zimowych, np. cyklamen czy chlodny fiolet wyglada na niej jak zgrzyt a intensywny czerwony, taki pomidorowy - bardzo ok.
problem w tym zeby znalezc te odpowiednie kolory

u mnie to jest wrecz tak ze ja wygladam w wielu kolorach rownie dobrze (czy tez rownie zle) i roznica sa niuanse - w chwili gdy pomaluje usta rozem moje wlosy sa bardziej mysie, gdy uzyje cieplej szminki sa zdecydownanie rudawe. W zadnej z nich nie wygladam na bardziej czy mniej zmeczona, zadna nie dodaje czy nie ujmuje kolorytu mojej twarzy (na zdjatkach Femme Banale widac ze w cieplych kolorkach jej buzia promienieje, wyglada po prostu zdrowiej!!! u mnie brak tego efektu, choc to moze byc wynik ekstremalnej wrecz bladosci) etc etc. ciekawa jestem czy wypracuje sobie jakas palete przed szescdziesiatka

Ania wydaje mi sie tez byc wiosenka (ladnie wygladasz na tle tych pieknych wiosennych listkow), Rzesa podoba mi sie ruda . I nie podoba w zoltym odzieniu . W Twoim przypadku zdecydowanie bylabym za jesienia, taka klasyczna.

pozdrawiam
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-20, 12:30   #68
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

rzęsa napisał(a):
> FEMME*BANALE duuużo lepiej Ci w tych włoskach. BRAWO !!!

dołączam się, też mam takie wrażenie, że ten kolorek włosów fajnie pasuje do Ciebie, lepiej niż ten blond

jeszcze jedno Femme jeśli nie możesz wkleić swoich oczek jak kasztanki to przyślij mi na mój adres (w profilu) a zamieszczę je tutaj
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 12:32   #69
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

a Patis jest kameleonem. Podoba mi sie we wszystkich wcieleniach ....
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 15:54   #70
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Dzięki ASINEK, nie wiem czy widziałaś moje zdjęcia w wątku "Jaki ze mnie typek?", ale może to i lepiej, bo można od tego dostać zawrotu głowy! Zawsze odkąd odkryłam analizę uważałam się za jesień, ale tyle dziewczyn lubi brąz (czemu, skoro niewielu osobom dodaje uroku?), że w końcu stwierdziłam, iż pewnie i ja sobie wmawiam typ jesienny, bo przyzwyczaiłam się do moich ulubionych kolorków. Warto więc znać opinię osoby obiektywnie na nas patrzącej.
Mam teraz brązowo - miedziany kolorek, nie tak dużo różniący się od naturalnego i bardzo dobrze się w nim czuję.
I NIE CHCĘ WIĘCEJ BLOND, A WY MNIE UTWIERDZIŁYŚCIE W PRZEKONANIU, ŻE TO SŁUSZNA DECYZJA, ZA CO BARDZO WAM DZIĘKUJE, DROGIE WIZAŻANKI!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 16:23   #71
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

ehh no chyba faktycznie kameleon ze mnie, zresztą już kiedyś o tym mówiłam, ale żeby mi było dobrze we wszystkich wcieleniach??? heh może przesada, aczkolwiek dziękuję asinek

Asinek - oczywiście jakbyś chciała i mogła wkleić swoje zdjątka byłoby fajnie (chyba w jakimś wątku już Cię widziałam, ale nie pamiętam dokładnie)...z tego co piszesz wynika, że może też jakiś mieszany z Ciebie "typ", który łatwiej niż klasyczny może się dopasować do innych??

Aniu faktycznie może zrobię test z różnymi kolorkami, które podałaś, ale fotki pewnie dopiero będę mogła wykonać w poniedziałek.

Rzęsa, fajnie że już nie będziesz chciała blondu ja chyba też Was posłucham i z niego zrezygnuję. Dobrze, że razem doszłyśmy do jakichś wniosków i mogłyśmy sobie nawzajem pomóc myślę, że to jeszcze nie koniec

Pozdrawiam wszystkie.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-20, 18:01   #72
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

chciala i mogla

moje zdjatka sa tutaj, jak rowniez jeszcze pare innych informacji, tak zeby calkiem namieszac :
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1099336729


tak Rzeso, widzialam Cie w tym innym watku i za tym watkiem idac wyladowalam w tym
zrezygnuj z blondu pliiiiz (ja tez bylam blondynka - i nie! juz nigdy!, zreszta i brunetka i bardzo ruda ... tylko niebieskich i zielonych klaczkow jeszcze nie mialam i miala nie bede
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 20:39   #73
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Asinko, obejrzałam Twoje zdjęcia. Mamy jak widzę podobny problem: zero wyglądu w niemal wszystkich odcieniach szarych, liliowych, fioletowych i różowych cieni! Na pomadkę różową też od biedy mogę sobie pozwolić, a czysty pomarańcz ... a fuj! Jeśli już to kolorek złamany, jakaś cegła, brzoskwinie, i odcienie brązowawe, czerwonawe ...
W mądrej analizie, którą mam przed nosem mam wiosnę o włosach złoty blond złoty brąz i oczach złotobrązowych (jasne). Myślę, że pasujesz raczej do opisu wiosny, choć nie wiem, czy lepiej Ci w jasnych, czy ciemnych kolorach. Pisałaś tylko o pomarańczowym, który chyba rzadko wygląda dobrze przy jasnej cerze.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 20:41   #74
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

A co do podkładu zobacz SOFT&LIGHT Manhattanu nr 30.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 23:00   #75
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

rzęsa napisał(a):
> Asinko, obejrzałam Twoje zdjęcia. Mamy jak widzę podobny problem: zero wyglądu w niemal wszystkich odcieniach szarych, liliowych, fioletowych i różowych cieni! Na pomadkę różową też od biedy mogę sobie pozwolić, a czysty pomarańcz ... a fuj! Jeśli już to kolorek złamany, jakaś cegła, brzoskwinie, i odcienie brązowawe, czerwonawe ...

o to to! choc u mnie pewien odcien rozu jest ok, ba, moge nawet uzywac rozowego rozu na policzki i tez jest ok, nawet bardzo, moja cera ma zdecydowanie chlodny odcien, rumience - jesli mam a z reguly nie mam - sa rozowe, chlodne rozowe

Rzeso, a Ty piszesz ze masz rumience ... rumience maja wiosny a jesionki chyba nie, lo rany, ale to wszytsko skomplikowane...
> W mądrej analizie, którą mam przed nosem mam wiosnę o włosach złoty blond złoty brąz i oczach złotobrązowych (jasne). Myślę, że pasujesz raczej do opisu wiosny, choć nie wiem, czy lepiej Ci w jasnych, czy ciemnych kolorach. Pisałaś tylko o pomarańczowym, który chyba rzadko wygląda dobrze przy jasnej cerze.

kurza twarz, gdybym to ja wiedzial! nie mam pojecia. poki co znalazlam dwa, slownie dwa kolory jasne w ktorych mi dobrze - smietankowa biel i taka jasna zielen, groszkowa, acz calkiem pewna w tym drugim przypadku nie jestem... ach, i w naturalnym kolorze lnu wygladam okay. cala reszta jest taka se. mam np plaszczyk w slicznym cieplym i lagodnym odcieniu zolci i nie zauwazylam by w jakikolwiek sposob wplywal na moj wyglad ani in plus ani in minus. ladnie jest mi w szarym! w czarnym! ciemnym czerwonym! (taki jak ten szalik na zdjeciu) i chyba khaki. ohydnie w pomidorowym, sarnim brazie i wszelkich pastelach - wiec lato odpada na 200%. aaa, ladnie mi tez w sliwkowym fiolecie - to jest taki bardziej czerwony niz niebieski fiolet, cieply raczej, o ile fiolet moze byc cieply... nooo w kierunku winka czerwonego mniam
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 23:30   #76
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

no ja się także przyjrzałam Twojemu wątkowi, faktycznie wcześniej natknęłam się na Twoje fotki..jak dla mnie jesteś własnie typem mieszanym wiosna-jesień, ale...
asinek napisał(a):
> o to to! choc u mnie pewien odcien rozu jest ok, ba, moge nawet uzywac rozowego rozu na policzki i tez jest ok, nawet bardzo, moja cera ma zdecydowanie chlodny odcien, rumience - jesli mam a z reguly nie mam - sa rozowe, chlodne rozowe

po tym to sama zgłupiałam ...choć ja u siebie również widzę różowe rumieńce, i również uzywam różu w takim kolorze, ale czasem również i brzoskwiniowe pysia mam, a innym razem ich w ogóle nie ma
to Asinek też mnie zdziwiło:
>ladnie jest mi w szarym! w czarnym! ciemnym czerwonym! (taki jak ten szalik na zdjeciu) i chyba khaki. ohydnie w pomidorowym, sarnim brazie i wszelkich pastelach - wiec lato odpada na 200%. aaa, ladnie mi tez w sliwkowym fiolecie - to jest taki bardziej czerwony niz niebieski fiolet, cieply raczej, o ile fiolet moze byc cieply... nooo w kierunku winka czerwonego mniam

Poza tym masz rację, że podobno jesienie nie mają rumieńców, ale czasami możemy mieć widoczne naczynka, oczywiście w różowawym kolorku i wydawać nam się może, że mamy rumieńce
ale wiecie co...tak mnie się wydaje, że czasami mylnie możemy określać kolory, tzn. wydaje nam się, że dany kolor należy do gamy zimnych odcieni, ale jednocześnie, bądź w zupełności może mieć jednak ciepłe refleksy...i tak np jest z kolorem turkusowym, który na pierwszy rzut oka jest kolorem zimnym, bo kojarzy nam się z turkusową wodą w oceanie, ale jak się tak przyjrzeć to dostrzec można jednak ciepłą tonację w tym kolorku i dlatego turkus jest zaliczany do ciepłych i ponoć tak dobrze jesionki w nim wyglądają. ...podobnie z brązami, ktoś mógłby powiedzieć, że brązy są ciepłe, ale przecież mamy różne odcienie tego kolorku i tak jest z każdym a czasami naprawdę ciężko jest ocenić.

papa dobrej nocki, miłych snów, oczywiście o Waszych kolorkach
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 23:37   #77
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Wiesz ja jak tylko twoja fotke zobaczyłam to od razu pomyslałam że jesteś jesienia i jakby najmniej wątpliwosci miałam.. szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie ciebie w wiosennych kolorach a na lato nie wyglądasz absolutnie odcień ust masz ciepły.. i włosów i oczu...
a co do kolorów - ja mam jedna super ksiazkę gdzie świetnie sa pokazane ziepłe niebieskie, zielone, czerwone - kolorki których nie potrafiłam zdefiniować teraz łatwiej rozrózniam - dlatego własnie chciałabym sie kiedys wybrać do kolorystki by dała mi moja własna karte koorów i bym juz nigy nie miała problemów z okresleniem czy ten koor jest mój czy nie Bo w ocenie kolorów chyba największy jest problem
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 00:00   #78
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki


no tak, kolory strasznie trudno ocenic i to czy sa zimne czy cieple, ale jak ma sie dwie czerwienie np to widac ze pomidorowa jest ciepla a wisniowa chlodna. ale sa tez kolory neutralne, gdzie czesc zimna i ciepla sa takie same - takie sa te czerwienie ktore nosze. Ani zdecydowanie cieple ani zdecydowanie zimne (zdjeca troche przeklamuja kolory).

a te opinie o kolorach w ktorych jest mi ladnie to powtarzam za moim otoczeniem, bo ja sam to nie wiem . pamietam jak przed lat odziedziczylam po siorze przyjaciolki szminke w kolorze rozowym z wyraznym niebieskim odcieniem i podobniez wygladalam powalajaco - to byl pierwszy w moim zyciu dzien gdy zwatpilam czy aby napewno jestem jesienia ...
co jeszcze - kolor mojej skory jest zimny i przy tym bede sie upierac - zrobcie sobie test, pomalujcie paznokcie jednej reki na rozowo a drugiej na bezowo. u mnie te bezowe wygladaja jak brudne. generalnie cieple kolory lakierow = brud. wyjatkiem sa oczywiscie bardzo ciemne lakiery. a rozowe wygladaja ok. tak samo u palcow u nog. ale nie wykluczam ze jesionki moga miec chlodnawa cere, albo sprawiajaca takie wrazenie, ot chocby przerabiany przeze mnie klasyczny typ irlandzki - miedziane wlosy, blada rozowawa cera i niebieskie oczy i jednak w pomidorowej szmince wyglada sie bosko.


aaa, nie chec zeby wyszlo na to ze sie upieram ze nie jestem jesionka, w sumie to chyba jestem, przynajmniej jestem jesienna z charakteru wiec pasi no i jesien UWIELBIAM.. a wiosna je na drugim miejscu choc to oczywiscie zupelnie nie ma znaczenia
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 01:11   #79
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

a jak u ciebie z naczynkami? Bo ja włansie przez nacynka nie nosze niektórych kolorów bo fatalnie to wyglada.. Co do bezu - u mnie na paznokciach tez wygląda fatalnie a rózowy w moja skórę zawsze jakoś się wtapia.. ale juz różwe ubrania (te w chłodnym odcieniu) nie! I szminki tez nie bardzo...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-21, 01:18   #80
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

ach.. a ten szalik który masz na sobie jest akurat (jesli zdjecie nie przekłamuje) z palety jesiennej a nie letniej czy zimowej..
Szkoda że nie masz lepszych fotek twarzy z bliska..
ale i tak nadal uważam że nie jesteś chłodnym typem..
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 11:32   #81
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Ania napisał(a):
> a jak u ciebie z naczynkami? Bo ja włansie przez nacynka nie nosze niektórych kolorów bo fatalnie to wyglada.. Co do bezu - u mnie na paznokciach tez wygląda fatalnie a rózowy w moja skórę zawsze jakoś się wtapia.. ale juz różwe ubrania (te w chłodnym odcieniu) nie! I szminki tez nie bardzo...

no wlasnie, ubrania w rozu sa kompletna katastrofa - w jasnym po prostu znikam, w ciemnym wygladam jak zameczona i prawie umierajaca. kolory szminek to jest odrebna sprawa, uzywam zlamanych rozow w tonacji neutralnej i te sa ok, natomiast czyste roze sa okropne, to znaczy na mnie. w ogole ladniej mi chyba w ciemnych kolorach i tyle... ale samemu trudno to ocenic a mezowi podoba sie wszystko

naczynkami bozia mnie nie obdarzyla, za co wdzieczna jestem, choc moze sie zmienic, np u mojej Mamy pojawily sie dopiero po 50tce...


Aniu, czy Ty nie sypiasz? 1:11 ... o rany, mam nadzieje ze jestes jeszcze w lozeczku gdy ja to pisze ...
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 12:04   #82
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

ASINEK, NO TO SPORO RZECZY PRZEMAWIA ZA JESIENIĄ, CHOĆ WG MOJEJ ANALIZY JESIENIE MAJĄ CIEMNIEJSZE OCZKA, ALE MOŻE TYLKO TAK NA ZDJĘCIU WYSZŁY! Jesień z brązów ma ciemnobrązowe, piwne, bursztynowe i różne cętkowane, ale to nie Twoje.
Jeśli chodzi o ten róż nieszczęsny, to mnie też dobrze w niektórych odcieniach(neutralnych lub ciepłych pudrowych, pisałam wyżej o szmince i różu Avonu), a w typowym zimnym różu wyglądam okropnie!!!
No cóż, muszę jednak przemyśleć raz jeszcze, może Ty jednak jesionka? Napisz jaki faktycznie masz kolor oczu!
ZIMNYM TYPEM Z PEWNOŚCIĄ NIE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 16:36   #83
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

CIAO WSZYSTKIM!!!
Wlasnie wrocilam z dluuugiego spaceru jesiennego, wsrod drzewek i krzewow ubranych we wszystkie "moje kolorki" i z obiadku u tesciow (tortelloni con la zucca, mniam!) i na WIZAZ zajrzalam (wczoraj czasu nie mialam, pracowalam, po poludniu na zakupy itd) i co widze, jakzez sie dyskusja rozrosla znowuz!
Dziekuje Wam za uznanie co do mojego nowego, ciemniejszego kolorku wlosow!
Asinek, rzeczywiscie, na tych zdjeciach z ANALIZY nie widac za bardzo, zem 100 % - towa Jesien!
Tak dobrze sie przeistoczylam w Lato, ze tylko wprawne oko p. Agaty potrafilo dopatrzec sie mojej prawdziwej natury...
Posylam Wam pare zdjec, ktore zrobilam dzisiaj aparatem z komorki, wiec moze nie sa najlepszej jakosci, ale sa! Dzisiaj bylo ok. 15 stopni, sloneczko, a z tego co piszecie w niektorych watkach, to w Polsce juz zima na calego, snieg i zawierucha...
Pozdrowienia z jeszcze jesiennego pejzazu!
Wklejam fotki, mam nadzieje, ze uda sie wszczepic wszystkie!
Razem ze mna na fotkach moj przyjaciel, takze bardzo jesienny typ kolorystyczny...

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 16:50   #84
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Posylam jeszcze pare fotek moich, w tym oczeta!

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 17:15   #85
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Eh, te fotki, musze zalaczac pojedynczo, bo wiecej na raz nie chce mi sie zalaczyc...

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 17:46   #86
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Co do rumiencow u Jesieni, to... ja MAM rumience. Kiedys o wiele bardziej widoczne, czerwienilam sie z byle powodu...
A jak sie zziajam, albo zimno i bez podkladu jestem (co sie bardzo rzadko zdarza) tom dopiero RUUMIAAANA!!!
Hmmm.... Wiem, ze nic nie wiem.
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 19:24   #87
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

rzęsa napisał(a):
> A co do podkładu zobacz SOFT&LIGHT Manhattanu nr 30.

eee w niemczech chyba go nie ma (juz nie ma?)
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 19:30   #88
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Rzeso, ja mam zolte oczy (kolorek "pyfka" jasnego), takie jak na tym pierwszym - przeswietlonym - zdjeciu w "moim" watku. Z bardzo wyraznym szarym pierscieniem na zewnatrz.

A u Ciebie znowu zbilo mnie z tropu ze w dziecinstwie bylas "slomianym lepkiem". Ha. ty by na lato wskazywalo ...

nie wiem jak Wy ale ja mam uczucie ze im dalej w las tym wiecej drzew

buziakiiiiii
rzęsa napisał(a):
> ASINEK, NO TO SPORO RZECZY PRZEMAWIA ZA JESIENIĄ, CHOĆ WG MOJEJ ANALIZY JESIENIE MAJĄ CIEMNIEJSZE OCZKA, ALE MOŻE TYLKO TAK NA ZDJĘCIU WYSZŁY! Jesień z brązów ma ciemnobrązowe, piwne, bursztynowe i różne cętkowane, ale to nie Twoje.


> ZIMNYM TYPEM Z PEWNOŚCIĄ NIE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!

mam nadzieje
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 19:55   #89
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Asinek, patrzyłam na moje zdjęcia z dzieciństwa, ja to bym to nawet nazwała "lnianym łepkiem"! Moje włosy podobnie jak Twoje wyglądają inaczej w każdym świetle, raz brąz, raz aż kasztanowy a czase popielaty brąz! I masz tu właśnie drzewa, o których pisałaś!
Podaję link do poprzedniego wątku:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...20mnie%20typek
Na pierwszym, drugim i ostatnim zdjęciu mam naturalny kolor włosów, na każdym wygląda inaczej! Pozostałe to farbowańce. Niestety i kolor skóry na każdym jest inny, raz wydaje się ciepły raz chłodny! Jedno jest pewne pasuję mi podkłady kremowe / kość słoniowa, a nie różowawe.

NIE MA W NIEMCZECH TEGO PODKŁADU?????? TO ZNACZY, ŻE U NAS TEŻ GO NIE BĘDZIE!!! DO DIASKA, IEDYNY IDEALNY KOLOREK DLA MNIE!!! GDZIE JA TAKI DRUGI ZNAJDĘ? KTO WIE, NIECH POMOŻE!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 20:01   #90
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Nie ma Manhattanu SOFT&LIGHT nr 30???

Kto zna podkład w podobnym kolorze?! HELP!!!
FEMME*BANALE, to straszne, a miałam zamiar wrócić do niego po małej zdradzie! Na tym zdjęciu w plenerze też wyglądasz na jaśniutkie lico! Czego używasz?!
Pomóżcie WSZYSCY!!!
A może LUMENE?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.