Czas na zmiany :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-10, 19:16   #1
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503

Czas na zmiany :)


Przychodzi czasem taki czas, kiedy człowiek chciałby coś w sobie zmienić, jakoś chciałaby inaczej wyglądać a przez to inaczej się poczuć. I u mnie taki czas nastał. Tylko, że sama nie wiem co zmienić.
Jakie kolory najbardziej mi pasują? Moja szafa pełna jest granatowych i niebieskich rzeczy, które szczerze powiedziawszy, trochę mi się już znudziły. Chciałabym coś nowego, jakoś ożywić swój wygląd.
Wg wszelkich testów wychodzi mi, że jestem lato ( ta moda na pory roku ). A Wy co o tym sądzicie?
Naturalny kolor włosów to taki ciemny blond mysi (paskudny).Kiedy byłam mała miałam jasny blond. Mam ciemnoniebieskie oczy, jasną cerę. Opalam się na czerwono, dosyć ciężko. Potem opalenizna delikatnie brązowieje.
Z góry pięknie dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12-01-05_0933.jpg (32,6 KB, 5 załadowań)
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 19:40   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Czas na zmiany :)

[b] <font color=blue> Witam na wstepie! I od razu mowie, ze nie udziele Ci 100%-owej odpowiedzi jezeli chodzi o typ kolorystyczny, ocena najlepsza jest na zywo . Ale z moich obliczen wynika , ze jestes latem, biorac pod uwage Twoj opis no i caloksztalt
Zaczne moze od koloru wloskow, ktorego na razie bym nie zmieniala jak dla mnie jest o.k, co do reszty to podam Ci kolory lata w paletach a z makijazem sie wstrzymam bo nie napisalas czy jestes krotko, czy dalekowidzem-jest pewna roznica wiec gdybys mogla jeszcze dodac ten opis

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-23 o 21:50
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 19:40   #3
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Czas na zmiany :)

Myślę, że dobrze siebie oceniłaś i że jesteś Latem
Co do kolorów ubrań, po prostu stosuj się do palety kolorów "obowiązujących" Lato Załączam Ci parę takich palet.
Kiedy spojrzałam na Twoje zdjęcie, to pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to okulary - takie jakieś... duże mi się wydawały, mimo, że nie mają oprawek i wydają się subtelne. Może to aparat tak zniekształcił rzeczywistość?
Kolejna sprawa - na Twoim miejscu zmieniłabym trochę grzywkę. Nie mam zdjęc propozycji i sama nie wiem dokładnie o co mi chodzi, ale coś mi tu nie pasuje Może dziewczyny coś doradzą ?
To tyle ode mnie
Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 19:56   #4
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: Czas na zmiany :)

Dziękuje pieknie za tak szybką odpowiedź!
Jestem krótkowidzem, niestety.
Teraz mam grzywke na bok, krótszą, bo tamta fryzura na zdjęciu to były dziko rosnące włosy
Jesli chodzi o okulary, też zauważyłm (wcześnie...i dopiero na zdjęciu), że są jakieś za duże. Być może uda mi się zmienić same szkła, bo są nawet już trochę porysowane(te plastiki...).
Zauważyłam, że w proponowamych kolorach są róze! Ostatnio myslałam własnie nad tym kolorem(szczególnie tzw brudny róż), ale jakoś się go bałam, nie wiedziałam, czy będzie mi pasował.A tu proszę, okazuje się, że chyba będzie
Dziękuję
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 20:17   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Czas na zmiany :)

[b]Jak sama wiesz "-" zmniejszaja oczy wiec musimy je powiekszyc, uwypuklic. W tym celu dokladnie podkreslamy gorna i dolna powieke. Uzywamy ciemnych, perlowych cieni a rzesy dokladnie tuszujemy , mozemy do tego celu uzyc tuszu poogrubiajacego lub wydluzajacego rzesy. Jezeli nie masz czasu (czasami ) to mozesz obrysowac czarna kredka oko a biala kredka malujesz dolna wewnetrzna krawedz powieki-no to powodzenia w metamorfozie!!
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 14:59   #6
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: Czas na zmiany :)

Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za rady i sugestie !!
Pozdrawiam
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.