Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 08:41   #1591
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
W czwartek miałam kolejne trzecie pomiary i jest progress Schudłam kolejne 2kg, wszystkie obwody poleciały o kolejne 2-3cm, % tłuszczu się zmniejszył. Walczę dalej, bo dalej nie mieszczę się w moje stare ulubione zarowe jeansy Tak zachwalałam moją abstynencję, a tydzień temu uległam Wypiłam kilka lampek czerwonego wytrawnego wina Na szczęście diety trzymam się bez grzeszków.

Udanego urlopu
Odpiszę Ci później, ale po raz kolejny napiszę, że jestem zachwycona Twoimi rezultatami. Nie mogę doczekać się zdjęć przed i po


Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę urlopu
Którą walizkę kupiłaś? Ja też się czaję, ale chyba po świętach... babcia chce mi dać stówkę na walizkę, bo na razie ciągle pożyczam od niej
Ja zazdrościłam wszystkim od tak mniej więcej czerwca do października Więc bardzo dobrze, że teraz ktokolwiek i mi zazdrości Mam takie wypalenie materiału. Budzę się codziennie i myślę tylko o tym urlopie i wypoczynku. Koszmar.

A z tymi walizkami miałam "rozkminę". Poszłam koło siebie do Outletu i dostałam oczopląsu. Chciałam kolorową, żeby była łatwo rozpoznawalna na taśmie (miałam do tej pory granatową, tż czarną - czyli kolory jak wszyscy i wypatrywanie ich na lotnisku to koszmar), ale prawie wszystkie podobały mi się Poza tym tak na oko nie byłam w stanie powiedzieć, która będzie wielkościowo dla mnie dobra. Wittchen na metkach ma w calach, ale oczywiście różnią się od siebie wielkością a co za tym idzie litrarzem. Więc stwierdziłam że pomierzę moją starą walizkę, w którą na 2tyg. spokojnie mieściłam się i kliknę najbliższą tym wymiarom. No i wybrałam nudną, bo beżową. Będzie pasować mi do wszystkiego Brałam jeszcze jedną pod uwagę, ale była droższa i większa, więc stwierdziłam - bez przesady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 56-3-642-85-l.jpg (132,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56-3-642-85-o2-l.jpg (115,5 KB, 20 załadowań)
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-12-07 o 08:45
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 09:41   #1592
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość

Dziewczyny- zrobiliśmy duży krok z TŻ na przód mianowicie zamieszkaliśmy razem Wynajmujemy mieszkanie, wspólnie dzielimy wydatki i spędzamy ze sobą więcej czasu. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie bo zaczynam zauważać rzeczy, które mnie w TŻ denerwują a nie wiem czy uda mi się je wyeliminować..
i powodzenia i dużo cierpliwości

Każdy jest jakiś i każdy ma swoje przyzwyczajenia, które drugą osobę mogą drażnić. Też mi kilka rzeczy przeszkadza u mojego (i jemu we mnie też ale dogadujemy się i mam nadzieję, że jak już po ślubie zamieszkamy na stałe razem to będzie dobrze i damy radę ze sobą

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Ostatnio mało się udzielam z powodu braku czasu, ale cały czas jestem na bieżąco z podczytywaniem.U mnie blackfriday na spokojnie, zero zakupów. Na święta z rodziną i tż też stwierdziliśmy, że w tym roku nie szalejemy. Mam już wszystkie prezenty, które udało mi się kupić w przedziale 50-80zł więc jestem zadowolona. Fajnie tak wcześnie mieć to z głowy. Jedynym większym ostatnio zakupem jest walizka (Wittchen, skorzystałam z jarmarku cenowego), gdyż ok.21.12 lecimy wreszcie na urlop Najpewniej znowu Wyspy Kanaryjskie i najpewniej Fuerteventura gdyż wylot jest z Wrocławia. Alternatywnym kierunkiem jest Madera i Gran Canaria. Czekamy jednak na lasta. A ze względu na to, że muszę do maja kupić samochód, tniemy po kosztach i chcielibyśmy wylot na miejscu bo odpada koszt dojazdu i parkingu. Obecnie oferty na te bliższe terminy są świetne, ceny rewelacyjne (np. 1200zł na 8 dni allinklusive w 3* hotelu, 1400zł w 4*). Obawiam się czy na ten czas świąteczny też tak zejdą Oby.

Porozmawiaj z nim o tych rzeczach, musicie znaleźć równowagę
ohh, zazdroszczę tego urlopu! Tak dawno nie byłam na żadnych wczasach. Moje wyjazdy ogarniczały się do wypadów weekendowych. Gdyby nie wesele to bym poleciała, bo ceny faktycznie mocno kuszące. No, ale mam cel więc oszczędzam

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
u mnie nigdy nie bylo tradycji jakichs duzych prezentow na Mikołaja, zawsze dostawalismy slodycze wiec i teraz nie praktykujemy z Tz duzych prezentow ale maz mnie mile zaskoczyl bo rozwalilam sobie kilka dni temu szczotke do wlosow- spadla mi na ziemie i odpadla raczka a on to zauwazyl i kupil mi nowa poza tym on ma dzis urodziny wiec dostal prezent z tej okazji

My postanowilismy w tym roku ze robimy sobie i rodzinie drobne prezenty na Gwiazdke bo kupujemy mieszkanie i czeka nas sporo wydatkow w zwiazku z jego remontem (jutro podpisujemy umowe przedwstepna- trzymajcie kciuki! ), ale powiem Wam ze taki drobny a mimo to fajny prezent jeszcze trudniej kupic wiec czeka mnie duza przeprawa w tym roku




Powiem Wam, ze ja przez ostatni rok prawie nie kupowalam sobie ciuchow bo wszystkie nadwyzki szly na organizacje wesela i mam teraz takie pustki w szafie, ze az wstyd dlatego postanowilam ze cala premie polroczna wydam na uzupelnienie garderoby a ze mamy firme zamknieta od swiat do nowego roku to bede atakowac wyprzedaze plan swietny, szkoda ze ostatnio nic mi sie w sklepach nie podoba i nie potrafie znalezc tam nic sensownego
Ale miło ze strony tżta!!

za umowę przedwstępną!

Co do zakupów to mam podobnie. Też ciężko mi znaleźć coś dla siebie ostatnio. Co prawda mam w czym chodzić, ale od czasu do czasu chciałabym jakoś tam odświeżyć garderobię i coś dokupić, ale mimo szczerych chęci nic mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

W czwartek miałam kolejne trzecie pomiary i jest progress Schudłam kolejne 2kg, wszystkie obwody poleciały o kolejne 2-3cm, % tłuszczu się zmniejszył. Walczę dalej, bo dalej nie mieszczę się w moje stare ulubione zarowe jeansy Tak zachwalałam moją abstynencję, a tydzień temu uległam Wypiłam kilka lampek czerwonego wytrawnego wina Na szczęście diety trzymam się bez grzeszków.
Supwer!! Brawo zuchu!!
Winko wybaczamy, czasami trzeba sobie trochę odpuścić idzie Ci super, więc mała nagroda się należała!


Byliśmy z tżtem w sobotę w salonie sukien ślubnych Przymierzyłam kilka modeli, ale póki co się na żaden nie zdecydowałam. Ogólnie to fajne uczucie mierzyć te kiecki ślubne
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 09:48   #1593
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

EDIT: usuwam posta, bo dodał mi się 2 razy
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 13:38   #1594
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Mam pytanie zamówiłam w Mohito buty (za pobraniem) kurierem, trochę w ciemno kliknęłam bo były ładne i przecenione, ale przymierzyłam je w sklepie i wyglądały tragicznie na mnie. Mogę po prostu nie odebrać paczki od kuriera? Nie pójdę siedzieć albo coś ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 17:47   #1595
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Nigdy tak nie robiłam ale w zasadzie pomysł nie jest zły :P
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 18:28   #1596
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Nigdy tak nie robiłam ale w zasadzie pomysł nie jest zły :P
Na watku H&M taka praktyka to chyba norma jak dziewczyny sie rozmyslaja. Nawet na infolinii tak polecaja konsultanci (ta sama firma kurierska),ale ja sie boje ze mnie zaraz policja zgarnie
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 18:34   #1597
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Na watku H&M taka praktyka to chyba norma jak dziewczyny sie rozmyslaja. Nawet na infolinii tak polecaja konsultanci (ta sama firma kurierska),ale ja sie boje ze mnie zaraz policja zgarnie
no cos Ty.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 18:37   #1598
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
no cos Ty.
No ja dlatego dopytuje,zebym potem nie byla zdziwiona jak przyjda i powiedza: płać Pani za buty albo do paki
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 18:41   #1599
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
No ja dlatego dopytuje,zebym potem nie byla zdziwiona jak przyjda i powiedza: płać Pani za buty albo do paki
Nie, to Twoje prawo odmówić przyjęcia paczki. Możesz powiedzieć kurierowi jak zadzwoni, ze nie odbierasz, możesz zadzwonić na infolinię i powiedzieć, że jej nie chcesz. Nic się nie stanie
user_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:35   #1600
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Jest poprawa po Acnedermie, bez szału, ale wydaje mi się, że jest lepiej. Mimo tego, problem cały czas jest i nie zanosi się na to, żeby trądzik odpuścił
Znowu mogę tylko pozazdrościć silnej woli, bo mnie cały czas nie chce się przechodzić na dietę i ćwiczyć. No i kompletnie nie wiem co brać do jedzenia do pracy...
Świetnie, że jest poprawa Oby problem szybko minął w całości!

Silnej woli mi nie brakuje to fakt Nigdy w życiu nie byłam tak zmotywowana

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Odpiszę Ci później, ale po raz kolejny napiszę, że jestem zachwycona Twoimi rezultatami. Nie mogę doczekać się zdjęć przed i po



Ja zazdrościłam wszystkim od tak mniej więcej czerwca do października Więc bardzo dobrze, że teraz ktokolwiek i mi zazdrości Mam takie wypalenie materiału. Budzę się codziennie i myślę tylko o tym urlopie i wypoczynku. Koszmar.
Oki, odpisz w wolnej chwili Miło mi bardzo Zdjęcia porównawcze wstawię w tygodniu przed wigilią, bo po może być różnie Nie planuję trzymać się wtedy diety surowo, ale oczywiście wszystko z głową. Już szukam jakiegoś fajnego przepisu na fit ciasto i będę musiała przygotować dla siebie sałatkę bez majonezu Jeszcze wszystkiego nie zrzuciłam, ale jest różnica Dodatkowo w tym tygodniu codziennie jestem na siłowni W dni, kiedy nie ćwiczę z trenerem mam robić cardio

Świetnie, że wreszcie będziesz mogła odpocząć Ja w tym roku też nie miałam prawdziwych wakacji... Myślałam z Nati (jesteś naciulatko? Jak się czujesz?) o urlopie pod koniec stycznia, ale z racji na zmianę pracy nie dostanę od razu wolnego plus te treningi personalne kasowo też mnie nieźle wykończą

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Supwer!! Brawo zuchu!!
Winko wybaczamy, czasami trzeba sobie trochę odpuścić idzie Ci super, więc mała nagroda się należała!


Byliśmy z tżtem w sobotę w salonie sukien ślubnych Przymierzyłam kilka modeli, ale póki co się na żaden nie zdecydowałam. Ogólnie to fajne uczucie mierzyć te kiecki ślubne
Dziękuję Dokładnie!

Daj znać, jak już się zdecydujesz, jaki model sukni wybrałaś

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mam pytanie zamówiłam w Mohito buty (za pobraniem) kurierem, trochę w ciemno kliknęłam bo były ładne i przecenione, ale przymierzyłam je w sklepie i wyglądały tragicznie na mnie. Mogę po prostu nie odebrać paczki od kuriera? Nie pójdę siedzieć albo coś ?
W mohito nigdy nie zamawiałam, ale w h&m często zdarzało mi się nie odbierać paczki od kuriera i zero problemów.
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 14:34   #1601
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Zdjęcia porównawcze wstawię w tygodniu przed wigilią,
Nie moge się doczekać! Bardzo Ci kibicuję !


Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Daj znać, jak już się zdecydujesz, jaki model sukni wybrałaś
Zdecydowałam się Przymierzyłam jedną kieckę i stwierdziłam, że dalej nie szukam. Mam wątpliwości do co dołu, może coś zrobię z tym jeszcze, ale góra jest piękna Nie mam pojęcia jaki to model, nigdy nawet nie pytałam jak mierzyłam bo nie znam się na tych ślubnych firmach. Suknię kupiłam w małym atelier, jak bede na przymiarkach to zapytam co to za model

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
No ja dlatego dopytuje,zebym potem nie byla zdziwiona jak przyjda i powiedza: płać Pani za buty albo do paki
Wariatka
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 18:47   #1602
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Świetnie, że jest poprawa Oby problem szybko minął w całości!

Silnej woli mi nie brakuje to fakt Nigdy w życiu nie byłam tak zmotywowana



Oki, odpisz w wolnej chwili Miło mi bardzo Zdjęcia porównawcze wstawię w tygodniu przed wigilią, bo po może być różnie Nie planuję trzymać się wtedy diety surowo, ale oczywiście wszystko z głową. Już szukam jakiegoś fajnego przepisu na fit ciasto i będę musiała przygotować dla siebie sałatkę bez majonezu Jeszcze wszystkiego nie zrzuciłam, ale jest różnica Dodatkowo w tym tygodniu codziennie jestem na siłowni W dni, kiedy nie ćwiczę z trenerem mam robić cardio

Świetnie, że wreszcie będziesz mogła odpocząć Ja w tym roku też nie miałam prawdziwych wakacji... Myślałam z Nati (jesteś naciulatko? Jak się czujesz?) o urlopie pod koniec stycznia, ale z racji na zmianę pracy nie dostanę od razu wolnego plus te treningi personalne kasowo też mnie nieźle wykończą



Dziękuję Dokładnie!

Daj znać, jak już się zdecydujesz, jaki model sukni wybrałaś



W mohito nigdy nie zamawiałam, ale w h&m często zdarzało mi się nie odbierać paczki od kuriera i zero problemów.
Hej kochana wszystko Ci naskrobałam w smsie
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 18:10   #1603
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Witam się z siłowni

Macie jakieś typy sylwestrowych kreacji? szukam i szukam na szycie za późno bo w głowie wizję mam, chciałabym fason jak w załączniku tylko bez rękawów i z koronki w takim ciepłym średnim beżu. Co roku ten sam problem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449940152051.jpg (38,1 KB, 77 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 18:21   #1604
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ag4 - wow, ale szybko się zdecydowałaś na zakup sukni Super A znalazłaś już buty, czy nadal poszukujesz?

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Witam się z siłowni

Macie jakieś typy sylwestrowych kreacji? szukam i szukam na szycie za późno bo w głowie wizję mam, chciałabym fason jak w załączniku tylko bez rękawów i z koronki w takim ciepłym średnim beżu. Co roku ten sam problem
Ja jeszcze nie mam kreacji na Sylwestra, ale myślę o cekinowej spódnicy + do tego jakaś fajna, stonowana bluzka. Ewentualnie czarna, prosta sukienka z jakimiś delikatnymi świecidełkami
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 20:49   #1605
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Naszla mnie dzis mala refleksja i mam do Was pytanie-kto wedlug Was jest najlepiej ubrana Polka ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 20:56   #1606
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Naszla mnie dzis mala refleksja i mam do Was pytanie-kto wedlug Was jest najlepiej ubrana Polka ?

Chyba Socha, chociaż ostatnio trochę eksperymentuje i na dobre jej to nie wychodzi. Kożuchowska kiedyś się fajnie ubierała. Od ciąży bywa róznie. Generalnie nie mam mocnej faworytki. Trochę na siłę zaczęłam się zastanawiać

EDIT: A i ostatnio bardzo mi się podoba Wachowicz, prosto i z klasą. Głównie ołówkowe sukienki.

Edytowane przez user_k
Czas edycji: 2015-12-13 o 21:13
user_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 21:11   #1607
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Naszla mnie dzis mala refleksja i mam do Was pytanie-kto wedlug Was jest najlepiej ubrana Polka ?
Kręglicka
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 11:39   #1608
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

dla mnie chyba Wendzikowska i Kożuchowska aczkolwiek nie śledzę tak na bieżąco kreacji polskich gwiazd
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 11:47   #1609
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

mi jeśli chodzi o taki codzienny, casualowy styl bardzo odpowiada Agnieszka Cegielska
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 13:39   #1610
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Macie jakieś typy sylwestrowych kreacji? szukam i szukam na szycie za późno bo w głowie wizję mam, chciałabym fason jak w załączniku tylko bez rękawów i z koronki w takim ciepłym średnim beżu. Co roku ten sam problem
Mi problem odpada bo nie idziemy jednak na bal sylwestrowy. Raz że sam bal drogi, musieliyśmy nocować na miejscu więc kilka setek by wyszło. Udało mi się przekonać tżta żebyśmy zostali w domu
a na domiar złego mam jeszcze kłopot z paznokciem prawej stopy bo źle go obciełam (za krótko) i mi źle rośnie, wbija się w skórę :/ Także nie wytrzymałabym w pantoflach pewnie nawet do pólnocy :/ Byłam u podologa a teraz czekam aż odrośnie i dalej będę się nim zajmować

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Naszla mnie dzis mala refleksja i mam do Was pytanie-kto wedlug Was jest najlepiej ubrana Polka ?
W pierwszej chwili pomyślałam - Kręglicka, Socha, Kożuchowska. Widze, że dziewczyny mają podobne typy Cegielska też mi się podoba

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ag4 - wow, ale szybko się zdecydowałaś na zakup sukni Super A znalazłaś już buty, czy nadal poszukujesz?
No właśnie nie wiem czy nie za szybko ale tyle się naoglądałam tych sukien, że już miałam dośc, a znalazłam taką która naprawdę mi się podoba, w fajnej cenie więc stwierdziłam, że nie chce mi się już szukać

Buty zamówię chyba te robione na miarę Myślę tylko jeszcze nad modelem Póki co skłaniam się nad klasycznymi czólenkami z sensatiano i do nich bym sobie jakieś klipsy dobrała Piękne te klipsy do butów robią
no i nad wysokością obcasa dumam
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 14:01   #1611
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Macie jakieś typy sylwestrowych kreacji? szukam i szukam na szycie za późno bo w głowie wizję mam, chciałabym fason jak w załączniku tylko bez rękawów i z koronki w takim ciepłym średnim beżu. Co roku ten sam problem
My na sylwestra najpewniej idziemy do znajomych i najprawdopodobniej będzie to impreza tematyczna. Ale..kupiłam sukienkę w Zarze, więc w razie "w" nada się również na Sylwestra. Chociaż dumam czy ją zostawić, bo jej cena mnie trochę boli a ostatnio wygenerowałam tyle wydatków (m.in inną zarową sukienkę) że.. Wczoraj kliknęłam chillboxa bo będzie shaker z Gym Hero a chciałabym zacząć nosić do pracy własnej roboty koktajle. A dzisiaj żeby było mało naklikałam w Mango. Odciąć łapy to za mało A 2016 będzie naprawdę ciężkim rokiem finansowo, więc jestem trochę na siebie zła.
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Naszla mnie dzis mala refleksja i mam do Was pytanie-kto wedlug Was jest najlepiej ubrana Polka ?
Ja nie mam żadnego guru modowego, ale tylko dlatego że kompletnie nie śledzę ani trendów, ani celebrytek czy blogerek. Kompletnie mnie to nie interesuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4577220800_1_1_1.jpg (61,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4577220800_2_4_1.jpg (61,0 KB, 32 załadowań)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 14:50   #1612
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Mi problem odpada bo nie idziemy jednak na bal sylwestrowy. Raz że sam bal drogi, musieliyśmy nocować na miejscu więc kilka setek by wyszło. Udało mi się przekonać tżta żebyśmy zostali w domu
a na domiar złego mam jeszcze kłopot z paznokciem prawej stopy bo źle go obciełam (za krótko) i mi źle rośnie, wbija się w skórę :/ Także nie wytrzymałabym w pantoflach pewnie nawet do pólnocy :/ Byłam u podologa a teraz czekam aż odrośnie i dalej będę się nim zajmować
Współczuję Tz-towi właśnie też wrasta, ale czeka z wycięciem do stycznia, żeby sylwestra przeżyć na chodzie

My akurat bal mamy w miarę blisko moich rodziców, wybieramy się w 3 pary i mój tata będzie nas najprawdopodobniej odbierał fakt faktem że śniadaniem i noclegiem nie wiele drożej, ale bez sensu w sumie. Za bal 450 płacimy a z noclegiem byłoby 580 bodajże. W domu jak się robi też kasa idzie, fakt szkoda o tak o ja jedna imprezę ale to raz w roku







Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Naszla mnie dzis mala refleksja i mam do Was pytanie-kto wedlug Was jest najlepiej ubrana Polka ?
Szczerze - nie śledzę kreacji celebrytek, aktorek, blogerek itp, nie mam żadnego swojego modowego guru.






Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


My na sylwestra najpewniej idziemy do znajomych i najprawdopodobniej będzie to impreza tematyczna. Ale..kupiłam sukienkę w Zarze, więc w razie "w" nada się również na Sylwestra. Chociaż dumam czy ją zostawić, bo jej cena mnie trochę boli a ostatnio wygenerowałam tyle wydatków (m.in inną zarową sukienkę) że.. Wczoraj kliknęłam chillboxa bo będzie shaker z Gym Hero a chciałabym zacząć nosić do pracy własnej roboty koktajle. A dzisiaj żeby było mało naklikałam w Mango. Odciąć łapy to za mało A 2016 będzie naprawdę ciężkim rokiem finansowo, więc jestem trochę na siebie zła.

Ja nie mam żadnego guru modowego, ale tylko dlatego że kompletnie nie śledzę ani trendów, ani celebrytek czy blogerek. Kompletnie mnie to nie interesuje
O własnie co to ten chilbox bo gdzieś mi wczoraj mignal
Imprezy tematyczne są świetne zazdroszczę u nas zawsze kończyło się posiadowa w domu, bo nikt nic nie robił dlatego w tamtym roku stwierdziliśmy że idziemy na bal spodobało nam się i tak zostało

Całkowicie Cię rozumiem z tymi wydatkami, ja też ostatnio coś umiaru nie mam, a tu jeszcze chrzesnicy prezent nie kupiony, milion chciejstw mi się włączylo, sukienki i butów na sylwestra brak, znając życie jeszcze nagle mi czegoś zabraknie przed świętami :/ na szczęście mango mnie nie rusza w tym roku nawet z rabatem 40%
Pokaż ta Zarowa sukienkę

Dobra już widzę ładna ale zależy ile kosztuje bo zabójczej kasy nie warta.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2015-12-14 o 14:53
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 15:05   #1613
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Szczerze - nie śledzę kreacji celebrytek, aktorek, blogerek itp, nie mam żadnego swojego modowego guru.


O własnie co to ten chilbox bo gdzieś mi wczoraj mignal
Imprezy tematyczne są świetne zazdroszczę u nas zawsze kończyło się posiadowa w domu, bo nikt nic nie robił dlatego w tamtym roku stwierdziliśmy że idziemy na bal spodobało nam się i tak zostało

Całkowicie Cię rozumiem z tymi wydatkami, ja też ostatnio coś umiaru nie mam, a tu jeszcze chrzesnicy prezent nie kupiony, milion chciejstw mi się włączylo, sukienki i butów na sylwestra brak, znając życie jeszcze nagle mi czegoś zabraknie przed świętami :/ na szczęście mango mnie nie rusza w tym roku nawet z rabatem 40%
Pokaż ta Zarowa sukienkę

Dobra już widzę ładna ale zależy ile kosztuje bo zabójczej kasy nie warta.


Chillbox to pudełku 6 produktów. Kosmetyki - naturalne, gadżety/książka, coś do przegryzienia ect. Ja na razie zamawiałam jedno pudełko, bo kosmetyków mam nadal dość dużo mimo że uruchomiłam akcję denko i staram się wykończyć co mam i niczego nie kupować.

Opis ze strony: "Czym jest ChillBox?
To comiesięczna paczka dla kobiet pełna przyjemności! Ideą ChillBox'a jest ułatwienie Wam zrelaksowania w zgodzie z naturą, dlatego staramy się wybierać jedynie produkty naturalne/organiczne. W takim Boxie będziecie mogły znaleźć różne różności - kosmetyki, akcesoria, gadżety, literaturę a nawet przekąski lub przepisy na nie! W cenę każdego Boxa wliczona jest przesyłka krajowa kurierska (15zł). Jeżeli jesteś zza granicy - nie ma problemu, jednak musicie pamiętać, że cenę wysyłki musicie pokryć same."


Na facebooku możesz podpatrzeć co było w pudełkach wcześniejszych.

Ja bal będę miała od tż z pracy jeden w styczniu, a drugi bodajże w kwietniu więc mi staczy Poza tym domówki z moimi przyjaciółmi zawsze są najfajniejszymi imprezami

Mi zostało wykupić już tylko urlop i na chrzest do siostrzeńca kupić prezent, więc nie tak źle. A w domu odcinam internet Bo jak nie kupowałam przez dobre kilka miesięcy zbędnych rzeczy, tak teraz wpadłam w jakiś po odwykowy cug

Kosztowała 239zł Liczę na to że podmienię na %. Gorzej jak nie przecenią.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-12-14 o 15:07
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 16:03   #1614
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Naszla mnie dzis mala refleksja i mam do Was pytanie-kto wedlug Was jest najlepiej ubrana Polka ?
mi sie podoba kasia Sokolowska (te jej nogi... uratuja kazda kreacje)
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 18:01   #1615
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem czy nie za szybko ale tyle się naoglądałam tych sukien, że już miałam dośc, a znalazłam taką która naprawdę mi się podoba, w fajnej cenie więc stwierdziłam, że nie chce mi się już szukać
No i super! Nie masz zdjęci? Albo podobnej z neta?


Ja na imprezie sylwestrowej zaoszczędzę, bo idę do znajomych na posiadówę.

A co do wydatków, to oczywiście jak zawsze w grudniu pojechałam i jeszcze pewnie pojadę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 18:04   #1616
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


My na sylwestra najpewniej idziemy do znajomych i najprawdopodobniej będzie to impreza tematyczna. Ale..kupiłam sukienkę w Zarze, więc w razie "w" nada się również na Sylwestra. Chociaż dumam czy ją zostawić, bo jej cena mnie trochę boli a ostatnio wygenerowałam tyle wydatków (m.in inną zarową sukienkę) że.. Wczoraj kliknęłam chillboxa bo będzie shaker z Gym Hero a chciałabym zacząć nosić do pracy własnej roboty koktajle. A dzisiaj żeby było mało naklikałam w Mango. Odciąć łapy to za mało A 2016 będzie naprawdę ciężkim rokiem finansowo, więc jestem trochę na siebie zła.

Ja nie mam żadnego guru modowego, ale tylko dlatego że kompletnie nie śledzę ani trendów, ani celebrytek czy blogerek. Kompletnie mnie to nie interesuje
U mnie tak samo stroje chyba będą w stylu PRLu
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 09:51   #1617
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

No ja klasycznie planów na sylwestra nie mam żadnych. Najchętniej bym posiedziała w domu, obejrzała film i tyle.

Teraz mam nadzieję się szybko wyleczyć na święta- mam zapalenie żołądka na tle nerwowym i nic jeść nie mogę. Nie mogę bo nie dość że mi się nie chce jeść, nie jestem głodna, to jak zjem coś co nie jest sucharkiem czy kaszką dla dzieci, to się tego pozbywam w chwilę moment A tu święta zaraz! pyszności, smakołyki, delikatesy, rarytasy!
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 09:56   #1618
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
No ja klasycznie planów na sylwestra nie mam żadnych. Najchętniej bym posiedziała w domu, obejrzała film i tyle.
Ja ogolnie nie lubie sylwestra. Niby jakies plany mam,wlasciwie TZ z tym wyszedl,ale ja sie w ogole na to nie pisze i nie wiem jak to zalatwic.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:40   #1619
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Pamiętam jak rok temu pisałyśmy sobie, że nie lubimy sylwestrów, ja też w tym gronie

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Teraz mam nadzieję się szybko wyleczyć na święta- mam zapalenie żołądka na tle nerwowym i nic jeść nie mogę. Nie mogę bo nie dość że mi się nie chce jeść, nie jestem głodna, to jak zjem coś co nie jest sucharkiem czy kaszką dla dzieci, to się tego pozbywam w chwilę moment A tu święta zaraz! pyszności, smakołyki, delikatesy, rarytasy!
Matko jak się tego nabawiłaś?
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:38   #1620
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Pamiętam jak rok temu pisałyśmy sobie, że nie lubimy sylwestrów, ja też w tym gronie

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



Matko jak się tego nabawiłaś?
Bo co roku ten sam problem, znowu nadchodzi ten sylwester i trzeba tradycyjnie ponarzekać
Ale cieszę się, że kończy się już ten rok bo był dla mnie średni. Ostatecznie na uczelni totalnie wyrolowali mnie z tą pracą magisterską (sytuacja pogorszyła się od ostatniej, w sumie nie wiem czy bardziej pogrążyli samych siebie czy mnie), więc musiałam zmienić wybór.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.