Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 09:07   #1951
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
U mnie ta kasza jest na pierwszym miejscu później jaglana i pęczak. Muszę zacząć pilniej obserwować gazetki z biedronki, bo zawsze dowiaduję się o fajnych produktach po fakcie



A czy dzianina zawsze oznacza bawełna? Bo według mnie dzianina to bardzo szerokie spektrum "materiałów". Trzeba byłoby zapytać Kasiuli z Zarowego



Wysłałam Ci link z klubem, powinnaś tam gdzieś mieć informację o potwierdzeniu zaproszenia

Dziękuję Kochana za link Udało się!

Ja niby na diecie, a zakupy robię w biedronce Nie zaglądam do żadnych sklepów ze zdrową żywnością.

Oj tak Kasiula pomogłaby
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:11   #1952
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Wydaje mi sie,ze przewaznie bawelna,ale nie jestem pewna. Ja dzianine rozumiem bardziej pod wzgledem tego charaktetystycznego splotu ale szczerze rzadko patrze na sklady ubran,bo albo mi sie cos dobrze 'maca' i dobrze leży albo nie kupuje/zwracam
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:12   #1953
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Lleenka ja uwielbiam biedronkę, a faktycznie od jakiegoś czasu można dostać u nich dużo zdrowych produktów w atrakcyjnych cenach, nie tylko na gazetce ale też w stałej ofercie ich hummus i przynajmniej w mojej biedronce są zawsze świeże warzywa i owoce, podobnie z rybami- łososiem itd. chyba mają takie wzięcie że nie mają szans się zestarzeć
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:31   #1954
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Lleenka ja uwielbiam biedronkę, a faktycznie od jakiegoś czasu można dostać u nich dużo zdrowych produktów w atrakcyjnych cenach, nie tylko na gazetce ale też w stałej ofercie ich hummus i przynajmniej w mojej biedronce są zawsze świeże warzywa i owoce, podobnie z rybami- łososiem itd. chyba mają takie wzięcie że nie mają szans się zestarzeć

Ja też uwielbiam. Plus mam blisko, więc tylko tam wpadam. Zresztą już przywykłam do myśli, że jeśli tanie zakupy to tylko w biedronce Dodatkowo nałogowo używam płynu micelarnego oraz żelu do mycia twarzy właśnie stamtąd. A moja koleżanka ostatnio kupiła bezglutenowe piwo.
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/




Edytowane przez lleenka
Czas edycji: 2016-01-12 o 09:33
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:03   #1955
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mnie tez te ceny przygniotly jak weszlam pierwszy raz .. tlumaczy sie polska produkcja, recznym wyszywaniem itp.,ale nie wiem czy w rzeczywistosci jest tyle warta.
Moim zdaniem nie aż tyle dlatego byłam tam ze 2 razy i teraz już nie zaglądam nawet.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a propo klubu to warto kliknąć po prawej stronie do góry "Narzędzia klubu" i wybrać "subskrybuj klub" wtedy będzie Wam się pojawiała informacja o nowych postach
oo, ni ewiedziałam o takiej opcji, dzięki!

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
U mnie ta kasza jest na pierwszym miejscu później jaglana i pęczak. Muszę zacząć pilniej obserwować gazetki z biedronki, bo zawsze dowiaduję się o fajnych produktach po fakcie
Przyznaję sie, że nigdy nie jadłam tej kaszy i pierwszy raz o niej słyszę :\
aż takie to dobre?
muszę kupić jak mi wpadnie w ręce
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:29   #1956
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Lleenka ja uwielbiam biedronkę, a faktycznie od jakiegoś czasu można dostać u nich dużo zdrowych produktów w atrakcyjnych cenach, nie tylko na gazetce ale też w stałej ofercie ich hummus i przynajmniej w mojej biedronce są zawsze świeże warzywa i owoce, podobnie z rybami- łososiem itd. chyba mają takie wzięcie że nie mają szans się zestarzeć
Pokażesz który to? Chciałam zrobić swój, ale weny zabrakło.

Ja mam biedronkę niby blisko, ale wolę większość produktów z Lidla. Ale muszę przyznać, że po zdrową żywność chodzę właśnie tam
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Przyznaję sie, że nigdy nie jadłam tej kaszy i pierwszy raz o niej słyszę :\
aż takie to dobre?
muszę kupić jak mi wpadnie w ręce
Spróbuj koniecznie! Ja uwielbiam, jest bardzo smaczna i bardzo pożywna. A do tego przygotowywanie jej jest śmiesznie proste i niewymagające pilnowania, bo gotuje się ją (drobnoziarnistą) przez 3 min w stosunku 1:2 (jedna szklanka kaszy, dwie wody) i zostawia się na 20 min i włala, gotowa (ja dwa, trzy razy przemieszam, żeby dobrze wchłonęła wodę)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:32   #1957
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość

Spróbuj koniecznie! Ja uwielbiam, jest bardzo smaczna i bardzo pożywna. A do tego przygotowywanie jej jest śmiesznie proste i niewymagające pilnowania, bo gotuje się ją (drobnoziarnistą) przez 3 min w stosunku 1:2 (jedna szklanka kaszy, dwie wody) i zostawia się na 20 min i włala, gotowa (ja dwa, trzy razy przemieszam, żeby dobrze wchłonęła wodę)
To już będzie zima :P można tak od razu zjeśc, na ciepło?
z czym ją jesz?

Koniecznie chcę spróbować!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 11:36   #1958
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Pokażesz który to? Chciałam zrobić swój, ale weny zabrakło.


są różne rodzaje po dwa smaki, nam najbardziej smakuje klasyczny i paprykowy nawet mój mąż się do niego przekonał i wcina aż mu się uszy trzęsą a cały czas się zarzekał że nie lubi (ale faktem jest że kiedyś zamówiliśmy w alibabie i był okropnie mdły a tu najważniejsze jest dobre doprawienie)

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
To już będzie zima :P można tak od razu zjeśc, na ciepło?
z czym ją jesz?

Koniecznie chcę spróbować!
ja robię inaczej- gotuję ok 15min na wolnym ogniu i mieszam od czasu do czasu, jest bardzo smaczna, nie taka sucha jak większość kasz ja się zakochałam w niej na wakacjach w Turcji bo codziennie była dostępna w porze lunchu, tak naprawdę to mieszanka kaszy i makaronu bo jak kupuję bulgur z vermiceli

a wygląda tak:

http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/Produc.../2003120610829
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:09   #1959
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
To już będzie zima :P można tak od razu zjeśc, na ciepło?
z czym ją jesz?

Koniecznie chcę spróbować!
Niee, ona po tym czasie nadal jest ciepła. Garnek jest przykryty i absolutnie kasza nie jest zimna

Ja jadam dokładnie tą http://www.auchandirect.pl/auchan-wa...gur/p-96300893

A najczęściej jadam do szpinaku (kupuję mrożony w lidlu), z warzywami na patelnię, mama robi z gulaszem. Tak samo jadam jaglaną czy pęczak. Z jaglanej jedynie robiłam ferrero
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość


są różne rodzaje po dwa smaki, nam najbardziej smakuje klasyczny i paprykowy nawet mój mąż się do niego przekonał i wcina aż mu się uszy trzęsą a cały czas się zarzekał że nie lubi (ale faktem jest że kiedyś zamówiliśmy w alibabie i był okropnie mdły a tu najważniejsze jest dobre doprawienie)

(...)Turcji bo codziennie była dostępna w porze lunchu, tak naprawdę to mieszanka kaszy i makaronu bo jak kupuję bulgur z vermiceli

a wygląda tak:

http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/Produc.../2003120610829
A powiedz mi jeszcze gdzie w Biedronce jest trzymany? W lodówkach? Bo kiedyś szukałam nie wiedząc jak wygląda i nie mogłam go zlokalizować? I pomidorowy jest?

Kiedyś była ta mieszanka właśnie z tym makaronem w Biedronce, chciałam kupić na spróbowanie i oczywiście u mnie nie było już jak dotarłam
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2016-01-12 o 12:12
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:45   #1960
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A powiedz mi jeszcze gdzie w Biedronce jest trzymany? W lodówkach? Bo kiedyś szukałam nie wiedząc jak wygląda i nie mogłam go zlokalizować? I pomidorowy jest?
u mnie przy wejściu w tej takiej ni to lodówce ni chłodni gdzie jest szpinak i mieszanki sałat w paczkach, tak jest też wersja pomidorowa

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2016-01-12 o 13:58
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:50   #1961
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54094099]Widziałam wczoraj, straszne nieszczęście, a jeszcze bardziej dobijające jest to, że chłopak został bez żadnej pomocy finansowej od państwa, bo wypadek poza miejscem pracy. Nie mam nic zamiaru kupować z aukcji, ale zrobić przelew jak najbardziej.

Zaszalałam i kupiłam chinosy i koszulkę w kolorze pudrowego różu- wyglądam okropnie, oddaję do sklepu Mówię sobie, spróbuję nowego koloru, ale wyglądam w tym tak samo tragicznie jak w łososiowym. Zostawiłam sobie jegginsy po domu, camelowe chinosy oraz białą i szarą bluzkę na długi rękaw.

W czwartek idę na dwie rozmowy o staż, to nie jest rozmowa kwalifikacyjna (bo i staż darmowy hahahah), ale taka krótka rozmowa zapoznawcza. Myślicie, ubierać się super elegancko, casualowo? Myślę o czarnych rurkach i białej koszuli. Wzięłam się za postanowienia noworoczne, miałam znaleźć staż i znajdę. Pora zrobić coś ze swoim zyciem [/QUOTE]

dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

[QUOTE=--Olka--;54094611]Napisałabym, że wyglądasz super, ale z taką figurą pewnie we wszystkich puchówkach tak wyglądasz.

__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 13:05   #1962
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dzianina to dzianina,nie wiem jak to inaczej wyjasnic to nie jest informacja ze strony, tylko od projektantki.
Też poproszę zaproszenie


Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam. Plus mam blisko, więc tylko tam wpadam. Zresztą już przywykłam do myśli, że jeśli tanie zakupy to tylko w biedronce Dodatkowo nałogowo używam płynu micelarnego oraz żelu do mycia twarzy właśnie stamtąd. A moja koleżanka ostatnio kupiła bezglutenowe piwo.
Płyn micelarny z Biedronki jest super
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 13:56   #1963
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
W ogole myślałam o tym żebyśmy zrobiły wątkowy klub, podobnie jak wizażanki zarowe. Tam można by omówić kwestie ewentualnego spotkania i pisać o rzeczach bardziej prywatnych, które niefajnie jest wywlekać na forum, prosić o jakąś pomoc np.w zakupach, w końcu niektóre dziewczyny wpadają tu rzadko, tylko po poradę, coś je zainteresuje itp.
Ale oczywiście uzależniam to od Was
Bardzo fajny pomysł

I ja też poproszę o zaproszenie
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:18   #1964
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Wy jestescie zaproszone od wczoraj. Trzeba zapytac Ilenki jak rozwiazac ten problem i zobaczyc zaproszenie.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:25   #1965
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Też poproszę zaproszenie
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
I ja też poproszę o zaproszenie
Wysłałam Wam instrukcję obsługi

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
u mnie przy wejściu w tej takiej ni to lodówce ni chłodni gdzie jest szpinak i mieszanki sałat w paczkach, tak jest też wersja pomidorowa
No patrz, tam nigdy nie zajrzałam
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 17:21   #1966
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny mogę wejściówkę do klubu?

kashmirko, własnie zamówiłam kaszę bulgur, kilka razy jej się przyglądałam i jakoś nie miałam na nią pomysłu - dodajesz ją do mięs, warzyw, tak?
Aaaa, i jeszcze odnośnie humusu - składowo ok?

Dziewczyny, ma któraś za sobą zakupy w tym sklepie? http://www.sklep-torebki.pl/

Pytam, bo ceny mają bardzo przyzwoite jak na skórę i fasony też całkiem do rzeczy, mam zamiar coś beżowego na wiosnę zakupić
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 17:38   #1967
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,ze przewaznie bawelna,ale nie jestem pewna. Ja dzianine rozumiem bardziej pod wzgledem tego charaktetystycznego splotu ale szczerze rzadko patrze na sklady ubran,bo albo mi sie cos dobrze 'maca' i dobrze leży albo nie kupuje/zwracam
dzianiny niestety teraz bardzo częsta sa poliestrowe albo wiskozowe, czasami z akrylem, cieżko znaleźć dobrej jakości dzianine, która sie nie mechaci i w której skóra oddycha.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 17:38   #1968
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Madzia do wszystkiego ten bulgur wlasciwie na cieplo do warzyw,miesa, do kaszotto a na zimno do salatek zamiast kus-kusu hummus sklad taki sobie bo konserwowany benzoensanem sodu ale od czasu do czasu chyba nas nie zabije

Edit: wrzucam zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45a.PNG.jpg (187,9 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2016-01-12 o 17:43
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:55   #1969
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Chciałabym zakupić sobie jeszcze jedną rzecz od Livii Clue, mianowicie :
http://www.liviaclue.pl/produkt-do-k...di-Granat.html
Co myślicie? Wydaje mi się, ze na co dzień będzie świetna nawet z balerinkami wiosną, jest klasyczna i uwielbiam wszystko co granatowe
Świetna!
Z balerinami jak balerinami, bardziej mi się z sandałami widzi i koniecznie naszyjnikiem.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Lleenka ja uwielbiam biedronkę, a faktycznie od jakiegoś czasu można dostać u nich dużo zdrowych produktów w atrakcyjnych cenach, nie tylko na gazetce ale też w stałej ofercie ich hummus i przynajmniej w mojej biedronce są zawsze świeże warzywa i owoce, podobnie z rybami- łososiem itd. chyba mają takie wzięcie że nie mają szans się zestarzeć
Aż muszę się przyjrzeć, ja robię zazwyczaj zakupy albo w biedrze (mam blisko), albo w lidlu, i tam wydawało mi się, że jest więcej zdrowych produktów. Muszę w takim razie przegrzebać biedronkę, nigdy nie widziałam tam hummusu. Dzięki za info.

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
A moja koleżanka ostatnio kupiła bezglutenowe piwo.
Co???
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 19:58   #1970
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Napisałabym, że wyglądasz super, ale z taką figurą pewnie we wszystkich puchówkach tak wyglądasz. Bez ciebie kurtka przeciętna.
Dopiero zauważyłam Twój komentarz
Wcale nie mam takiej fajnej figury nie widać nóg i sflaczałego ciała ale dziękuję, talię akurat mam, a kurtki z paskiem czy innym ściągaczem w talii to podkreślają więc faktycznie jeśli chodzi o puchówki to nie jest u mnie źle
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
http://www.stradivarius.com/pl/wyprz...40&colorId=450

ale oddaję ją jednak.



Fajna ta sukienka od Livii Clue! Bierz! Cena też przyjemna

Co do sklepu Karoliny to nie wiem dlaczego tam są takie wysokie ceny?
A czemu oddajesz?


Odnośnie dzianin, wizażowa Anntab, która szyje sukienki na swoim blogu opisała różnice między tkaniną a dzianiną http://www.natabo.pl/tkanina-a-dzianina/

http://www.liviaclue.pl/produkt-do-k...-Midi-Bez.html chętnie bym przygarnęła tę sukienkę
carpaibex, ta granatowa, którą pokazałaś, też super
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:23   #1971
_Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny,
Myślę że to najodpowiedniejszy wątek ażeby zadać to pytanie.
Gdzie kupie elegancki top/ bluzeczkę na ramkach albo krotki rękaw, klasyczna ale nie z bawełny taki typowo bokserkowy materiał ale elegancki, do żakietu / marynarki.
I koniecznie biały.
_Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:41   #1972
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Zara,
sztuczny materiał, więc na lato nie bardzo, ale wyglądają bardziej elegancko niż bokserki i inne topy bawełniane
http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-s...4p3245039.html
http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-s...4p3245109.html
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:42   #1973
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez _Princess Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Myślę że to najodpowiedniejszy wątek ażeby zadać to pytanie.
Gdzie kupie elegancki top/ bluzeczkę na ramkach albo krotki rękaw, klasyczna ale nie z bawełny taki typowo bokserkowy materiał ale elegancki, do żakietu / marynarki.
I koniecznie biały.
Moim zdaniem w Mango jest zawsze spory wybor.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 21:09   #1974
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez _Princess Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Myślę że to najodpowiedniejszy wątek ażeby zadać to pytanie.
Gdzie kupie elegancki top/ bluzeczkę na ramkach albo krotki rękaw, klasyczna ale nie z bawełny taki typowo bokserkowy materiał ale elegancki, do żakietu / marynarki.
I koniecznie biały.
Przejrzyj Zarę. Ja polecę zupełnie inne topy niż Olcia:
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p3099515.html
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p2873668.html
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p2845184.html
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p2814837.html
Ogólnie poszukaj w dziale z koszulami, na pewno coś dla siebie znajdziesz.

Rzadko kiedy gniotą się, pasują pod marynarki, do szortów. Są mega uniwersalne a do tego z nutą elegancji

Ok, przeczytałam jeszcze raz co napisałaś i

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
kashmirko, własnie zamówiłam kaszę bulgur, kilka razy jej się przyglądałam i jakoś nie miałam na nią pomysłu - dodajesz ją do mięs, warzyw, tak?
Potwierdzam, pasuje do wszystkiego. Bardzo podobna jeśli chodzi o zastosowanie do jaglanej
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
dzianiny niestety teraz bardzo częsta sa poliestrowe albo wiskozowe, czasami z akrylem, cieżko znaleźć dobrej jakości dzianine, która sie nie mechaci i w której skóra oddycha.
O właśnie to miałam na myśli, że dzianina nie oznacza bawełny. Ogólnie najlepsze "dzianiny" to mieszanki składowe, oczywiście ze znaczącą przewagą naturalnych materiałów, ale żeby nie mechacił się i nie wycierał się, musi być jakiś procent tego sztucznego.

Zamówiłam ostatnio dwa swetry na Zalando, jeden 100 % wełny, drugi 95% wełny, 5% bodajże elastanu, i ten pierwszy kulkuje się niestety
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2016-01-12 o 21:11
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:08   #1975
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A najczęściej jadam do szpinaku (kupuję mrożony w lidlu), z warzywami na patelnię, mama robi z gulaszem. Tak samo jadam jaglaną czy pęczak. Z jaglanej jedynie robiłam ferrero
Ja z kaszy jaglanej w święta zrobiłam ciasto ale strasznie twarde wyszło Za to z czerwonej fasoli boskie

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Płyn micelarny z Biedronki jest super
To prawda Używam tylko jego do demakijażu zamiennie z olejkiem myjącym z Biochemii Urody.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wy jestescie zaproszone od wczoraj. Trzeba zapytac Ilenki jak rozwiazac ten problem i zobaczyc zaproszenie.
Mnie udało się dzięki sskers która podesłała mi linka do klubu. Co potem klikałam to nie wiem, bo robiłam to w pracy na telefonie

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Co???
Poważnie




Wpadłam dziś w wir klikania w h&m online
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:28   #1976
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Wpadłam dziś w wir klikania w h&m online
Ja też, a miałam odkładać na brwi

Btw, któraś z Was wrzucała torebkę z Mohito z kokardką - w h&m podobny brelok http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-s...4p3245109.html
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:40   #1977
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja też, a miałam odkładać na brwi

Ja też Zapomniałam, że miałam odkładać na permanetny makijaż A teraz tyle wydatków mnie czeka...
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:19   #1978
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Przejrzyj Zarę. Ja polecę zupełnie inne topy niż Olcia:
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p3099515.html
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p2873668.html
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p2845184.html
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...0p2814837.html
Ogólnie poszukaj w dziale z koszulami, na pewno coś dla siebie znajdziesz.

Rzadko kiedy gniotą się, pasują pod marynarki, do szortów. Są mega uniwersalne a do tego z nutą elegancji

Ok, przeczytałam jeszcze raz co napisałaś i

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Potwierdzam, pasuje do wszystkiego. Bardzo podobna jeśli chodzi o zastosowanie do jaglanej

O właśnie to miałam na myśli, że dzianina nie oznacza bawełny. Ogólnie najlepsze "dzianiny" to mieszanki składowe, oczywiście ze znaczącą przewagą naturalnych materiałów, ale żeby nie mechacił się i nie wycierał się, musi być jakiś procent tego sztucznego.

Zamówiłam ostatnio dwa swetry na Zalando, jeden 100 % wełny, drugi 95% wełny, 5% bodajże elastanu, i ten pierwszy kulkuje się niestety
A jak sie te poliestrowe topy noszą ? Bo ładne, ale ja tak poliestru nie lubię... Jeszcze zeby był miękki i gładki w dotyku to ok, ale czasami taki sztuczny, ze aż zeby trzeszczą!

Racja z tymi dzianinami, sama wełna sie mechaci dość szybko, ostatnio kupiłam 2 swetry 100% wełna w massimo i po miesiącu od zakupu wyglądają strasznie. Kupiłam teraz lyocell plus cos i zobaczymy jak ta mieszanka sie bedzie zachowywac.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:10   #1979
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Ja z kaszy jaglanej w święta zrobiłam ciasto ale strasznie twarde wyszło Za to z czerwonej fasoli boskie
Mi za to moje ferrero wyszło całkiem niezłe, w środku może trochę zbyt "mokre". Na zewnątrz zrobiła się lekka skorupka. No i zrobiłam zbyt duże kulki (wyszły w sumie kule śnieżne), więc po jednej człowiek odpadał
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A jak sie te poliestrowe topy noszą ? Bo ładne, ale ja tak poliestru nie lubię... Jeszcze zeby był miękki i gładki w dotyku to ok, ale czasami taki sztuczny, ze aż zeby trzeszczą!
Tych dokładnie topów nie macałam, ale mam kilka z Zary właśnie z poliestru i tylko jeden ma ten poliester słaby, że czuć właśnie trochę tą sztuczność w dotyku. Reszta bardzo fajnie nosi się, miłe w dotyku, nie zauważyłam zwiększenia potliwości, nie drażnił mnie materiał w upały. Generalnie żadnego ale nie mam. Oprócz tego że zaciągnęłam mój ulubiony i jest na wymarciu
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:13   #1980
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Zrobiłam klub i rozesłałam do kilku z Was już zaproszenia, pewnie sporo z Was pominęłam, przepraszam, napiszcie mi proszę która jeszcze chciałaby (i powinna ) być w klubie, to dodam
To może ja też? Choć nie mam pojęcia jak działają kluby na wizażu
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.