Mamy majowe 2019 - część VI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-17, 13:53   #3001
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Eceea, super, gratulacje
Misha, mocne kciuki.
Smerfetka, dzięki za info. Jak znajdę, to też wezmę. Mamy w sypialni cotton ballsy, ale na wtyczkę, a tż od miesiąca montuje tam włącznik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:00   #3002
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
ja też zawsze wodą przemywam, jeszcze mi kiedyś doradzali napar z kory dębu.



no jak widać co szpital to obyczaj



no pewnie, może te lody coś wywołają



gratulacje!




ooo powodzenia
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Komarzyca się chyba nazywa injezzce jedna jest, ale nie pamiętam nazwy, wiem że u nas w Lidlu była ostatnio

Dzięki dziewczyny, czyli upewniam się że na chrzest się kiecka nadaje fajnie, bo nic lepszego nie widziałam, a te hiszpańskie typowe to mi się średnio podobają, strasznie sztywne. I drogie jak cholera.

Uf, wzięłam paracetamol, położyłam sie i czekam aż przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

u mnie w szpitalu numer 1 nie mozna bylo a w numer 2 ja moglam, a laska ktora miala pierwsze dziecko non stop miala zwracana uwage... a ja lezalama przed nia, musieli mnie (i Helenitę na moim lozku) minąc zeby do niej dojsc..

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Sq motałam akurat w osche starry night ocean, niby 240 gm. Idąc po młodego wyciągnę indio nature z 210 to zobaczę czy lepiej. Generalnie wszystkie są wyprane więc nieco sztywne dodatkowo przez to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przy noworodku to chyba wszystko duze moje serduszka tez..choc Helena nie wyglada jak noworodek

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Eceea, super, gratulacje
Misha, mocne kciuki.
Smerfetka, dzięki za info. Jak znajdę, to też wezmę. Mamy w sypialni cotton ballsy, ale na wtyczkę, a tż od miesiąca montuje tam włącznik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie cottonballsy sa za jasne, duzo za duzo swiatła
ja jak jakas jestem mocno zmeczona to po prostu latarke w tel wlaczam i klade na stolik nocny latarka do dolu wystwaiajac tylko jej kawaleczek

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

agadzie spoko sukieneczka
my chrzcimy w sierpniu wiec poki co nic nie kupuje bo to nie wiem czy 62 czy 68...zapewne 68 biorac pod uwage ze niektore 62 już ubieramy
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:05   #3003
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
u mnie w szpitalu numer 1 nie mozna bylo a w numer 2 ja moglam, a laska ktora miala pierwsze dziecko non stop miala zwracana uwage... a ja lezalama przed nia, musieli mnie (i Helenitę na moim lozku) minąc zeby do niej dojsc..



przy noworodku to chyba wszystko duze moje serduszka tez..choc Helena nie wyglada jak noworodek



u mnie cottonballsy sa za jasne, duzo za duzo swiatła
ja jak jakas jestem mocno zmeczona to po prostu latarke w tel wlaczam i klade na stolik nocny latarka do dolu wystwaiajac tylko jej kawaleczek

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

agadzie spoko sukieneczka
my chrzcimy w sierpniu wiec poki co nic nie kupuje bo to nie wiem czy 62 czy 68...zapewne 68 biorac pod uwage ze niektore 62 już ubieramy
Wow już 62 zaczynacie? O ja, to rośnie młoda!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:09   #3004
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

body pepco 62 wiec to takie mniejsze 62
niektore 56 po prostu dekolt do pepka jej sie robi. to kwestia tez tego ze pampek 2 zajmuje wiecej miejsca niz 1
spioszki 56
spodnie niekotre 56, bo np kiabi 1m są malusie dla niej.. ;D
Nie bez powodu dostala ksywke Helena Pucułka Wielka

czekam az sie urodzi jakies ciezszwe dziecko tu ktoras planuje? serio 3,9 to nie duzo nikt powyzej 4 nie?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:10   #3005
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Sq zamotałam w indio. Co indio to jednak indio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:17   #3006
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
u mnie w szpitalu numer 1 nie mozna bylo a w numer 2 ja moglam, a laska ktora miala pierwsze dziecko non stop miala zwracana uwage... a ja lezalama przed nia, musieli mnie (i Helenitę na moim lozku) minąc zeby do niej dojsc..



przy noworodku to chyba wszystko duze moje serduszka tez..choc Helena nie wyglada jak noworodek



u mnie cottonballsy sa za jasne, duzo za duzo swiatła
ja jak jakas jestem mocno zmeczona to po prostu latarke w tel wlaczam i klade na stolik nocny latarka do dolu wystwaiajac tylko jej kawaleczek

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

agadzie spoko sukieneczka
my chrzcimy w sierpniu wiec poki co nic nie kupuje bo to nie wiem czy 62 czy 68...zapewne 68 biorac pod uwage ze niektore 62 już ubieramy

my też w sierpniu i też czekam, bo nie wiem jaki rozmiar
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:24   #3007
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super!! U nas tak fajnie dziś, u was wciąż brzydko?

Brzydko,co chwila się rozjaśnia i pada na zmianę
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 14:29   #3008
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Mam w sobote zglosic sie na KTG. Teraz co 2 dni bedę chodzila. A i dostalam od mojej gin czapeczke dla maluszka jak sie urodzi 😊 mile to. Ona ze czapeczki sama na drutach robi i daje swoim pacjentkom jak sie malenstwo urodzi 👍
ale fajna ginekolog mega miły gest


Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przychodzę się pochwalić, że byłam pokarmic mala. Nie chce ssać ale mleczko się leje więc będziemy pracować a już w domu to w ogóle będziemy śmigać. Jestem szczęśliwa. I zdjęli mi cewnik i dren, jaka ulga ! Śmigam po korytarzu już i sama chodzę do malutkiej. Niebo a ziemia ! Pójdę się umyć za dwie godzinki. Dobrze, że mąż jest ze mną

super że już jesteś na chodzie na pewno Wam się uda karmienie po kilku próbach




[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86819088]Ja pierwsze słyszę, po swoich operacjach nie dostałam

Moja mama już po operacji (brat dzwonił). Wszystko się udało, także "ufff" bo mnie taki niepokój męczył.[/QUOTE]


zdrówka dla mamy


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ci znajomi Holendrzy to są tacy harleyowcy,zobaczcie co przywieźli dla Karola haha
hahaha świetna butla :P


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Absolwentka mam kupiony i lezy w szafce na pozniej,póki co i tak raczej nie powinien się obijać Ale powiem wam,ze naprawdę nie wyobrazam sobie mojego rodzicielstwa bez monitora oddechu...przy każdym dziecku mam ogromny strach...
ja dalej rozkminiam czy kupić czy nie.......teraz jestem spokojna ale na panikarstwo też pewnie przyjdzie czas


Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Czad Ja jeszcze łóżeczka nie mam znaczy mam ale nie złożone ochraniacza nie będę dawać, bo mam kokon, ale zdania są podzielone na ten temat ogólnie. Jakiś czas temu widziałam ochraniacz idealny - miękki ale z siatką przepuszczająca powietrze, nawet jakby dziecko wsadziło w to buźkę to i tak moze spokojnie oddychać


do łóżeczka też nie daję na razie ochraniacza, są piękne, ale na razie i tak nam się nie przyda bo mała będzie w kołysce lub kokonie. statystycznie pewnie nie są aż takie niebezpieczne



[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86820542]To chyba wywalę ten ochraniacz, a chciałam dobrze


Agata Strasznie Ci współczuję! Mam nadzieję, że Cię wyleczą i wszystko dobrze się skończy


Ja już po wizycie. Fifi utył 3440 g, a miał być taki malutki Jak zwykle współpraca z nim była trudna. Kombinował przy pomiarach, na KTG kopał w te czujniki, ciśnienie mu rosło, no nie podobało mu się na wizycie. Zapisały się skurcze pod koniec KTG i właśnie czuję ich kontynuację Zaraz chyba biorę za telefon i zapisuję, bo są bolesne. Nie mam czopa, mam małe rozwarcie, jak się samo nie zacznie to 27.05 mam się wstawić do szpitala. Przepływy, łożysko w normach, ale mam pilnować ruchów. Dostałam tabsy 3 dopachwowe, choć infekcji nie mam, ale już mam podejrzany śluz, więc stwierdziła, że lepiej wziąć, żeby się to nie przerodziło w kolejną grzybicę.[/QUOTE]
no ładnie go matka tuczysz moja pewnie też tyle przybierze, wizyta we wtorek
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:34   #3009
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kazio na świecie. Łuuuuuhu, 3310, 56cm, naturalnie. Dojdę do siebie to się odezwę. Przesliczny jest

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Gratulacje!

My dzisiaj werandowaliśmy się na balkonie przez pół godziny, a jutro wyruszamy na spacerek po osiedlu.

Wczoraj w końcu dostaliśmy pocztą dokumenty Stefana z USC w Rzeszowie. Po co w ogóle jest możliwość elektronicznego zgłoszenia urodzenia dziecka, skoro i tak dokumenty trzeba odebrać osobiście lub przychodzą pocztą
Tak więc dokumenty do urlopów, ZUSy i zapisanie do przychodni za nami. Jeszcze ogarnąć ubezpieczenie w PZU i koniec.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:41   #3010
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Heej ja dzis pierwsza noc z Majka na jednym łóżku trochę sie boje ale poki co jest slodko ) druga doba po cc mam wrażenie rana ciągnela bardziej, po prysznicu kazali mi ściągnąć opatrunek co mnie przerazalo.. dziwne to szycie na takie dwa guziki i zylke spiralke jakby. Oby jutro bylo juz lepiej bo wstawianie i chodzenie jest straszne

super że już jesteście razem <3 mam nadzięję że Ci się wszystko będzie ładnie goić


Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Mnie przenieśli na inną sale. Do takiej gaduły, 18 lat. Napiernicza o wszystkim, nawet o swoim sraniu. A mi się tak spać chce. Mam nadzieję, że dzisiaj wyjdzie. Lubię sobie pogadać, tam miałam super dziewczynę, ale bez przesady, ja pitole

współczuję, ja bym najchętniej leżała sama, odwiedziny mogę przyjąć od mamy i teściowej ale to po 15min a tak niech mi dadzą spokój wszyscy :P



Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Ja po wizycie,.na ktg cisza totalna,a prawie 4 cm rozwarcia... jak nic nie ruszy,to w niedz rano na oddzial.
4cm brzmią obiecująco, trzymam kciuki!


Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Sysa, super ja dzwoniłam do położnej, mowi, że ta wysypka na karku to normalne, typowe przy trądziku niemowlęcym. Kazała nie panikować, przemywać buzię przegotowaną wodą i ewentualnie krochmalem. Według niej do 3 miesięcy przejdzie mu.

całe szczęście że to nic wielkiego, ale nie pomyślałabym że może 3 m trzymać


Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Info z pierwszej ręki. Był obchód. Lekarze powiedzieli że nie widzą powodu dla którego mieliby mnie trzymać dalej w szpitalu i że dzisiaj wychodzę. Zaczęłam się rzucać że najpierw mnie straszą że mam zatorowosc plucna a teraz mnie wypisują i w dodatku podważają słowa lekarza który podpisał się pod tym wynikiem? Jak powiedziałam że chce mieć opis badania tego drugiego radiologa który stwierdził że nic na plucach nie ma to zaczął mówić doktor że napiszą mi że proszą o dalszą diagnostyke. Widzieli że jestem mega zła. Za 20 min przychodzi lekarz i mówi że jest opcja że będę miała dziś wykonane jednak to usg serca ale że wątpi że coś tam znajdą. Potem przyszedł i mówi że jednak miałabym wykonane usg serca w poniedziałek i pyta mnie czy zostaje. Mój pobyt polegalby na tym że miałabym zostać przez weekend tylko po to by w poniedziałek mieć zrobione usg serca na nfz a przez weekend ewentualnie dogladaliby rany choć to też nie jest konieczne bo mam założony opatrunek specjalny na 7 dni.

Ja oczywiście załatwiłam sobie prywatnie usg serca ekg plus wizytę na dzisiaj ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie lepiej zostać i czekać do poniedziałku.

Anrybiotyku już nie muszę brać podobno na tego gronkowca więc to byłoby tylko takie leżenie i czekanie na to badanie. Ewentualnie dawaliby mi zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch które mogę robić sobie sama.

Co byście zrobiły dziewczyny? Pomijam już pieniądze. Dziś mam okazję się dowiedzieć czy mam tą zatorowosc. No ale może lepiej czekać w szpitalu do poniedziałku? Mój tz się boi że będę żałować że wyszłam i że boi się że np w niedzielę coś się podzieje z raną i zacznę panikowac.. Ehhh sama nie wiem co robić

dżizas, ten szpital to jakaś masakra, bardzo Ci współczuję nie mam pojęcia co bym zrobiła na twoim miejscu. Pewnie już bardzo chcesz być z małym


Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kazio na świecie. Łuuuuuhu, 3310, 56cm, naturalnie. Dojdę do siebie to się odezwę. Przesliczny jest
gratulacje!!!


Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szpitalu wlasnie zaczynamy wywolywac
to już :O powodzenia!


Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No, napina mi się tak od rana, teraz trochę zaczyna boleć, zaraz wezmę paracetamol i się położę na chwilę, może przejdzie. A sukieneczke wypatrzyłam wcześniej, uwaga, w primarku ale naprawdę śliczna, tylko u nas nie było rozmiaru na 0-3 miesiące, ale moja ciocia w Niemczech zobaczyła i dostała
O taką :Załącznik 7676816

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cudna
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:58   #3011
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Uh dalej mi się napina brzuch, ale to upierdliwe 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 14:59   #3012
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Faiza, z tego co czytałam to trądzik niemowlęcy może utrzymywać się znacznie dłużej niż 3 miesiace a nawet zostawić blizny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:04   #3013
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Faiza, z tego co czytałam to trądzik niemowlęcy może utrzymywać się znacznie dłużej niż 3 miesiace a nawet zostawić blizny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedne maluszki... Już od początku z trądzikiem muszą się męczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:06   #3014
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Nadaje się no nie? Szybko, ale i chrzest robimy też dość szybko, bo 6.07
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie ze sie nadaje 👍
O kurcze to juz date tez macie. My planujemy w sierpniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:17   #3015
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Agadzie, super my robimy chrzciny 7.07, właśnie tż pojechał do kościoła załatwiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:17   #3016
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Brzydko,co chwila się rozjaśnia i pada na zmianę
u nas, po drugiej stronie Pl tak samo...burze podobno do nas idą.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:21   #3017
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

My chrzciny planujemy na drugi dzień świąt BN

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:24   #3018
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, super my robimy chrzciny 7.07, właśnie tż pojechał do kościoła załatwiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślałam o tej dacie ale tż marudzi że za wcześnie

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:30   #3019
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
No pewnie ze sie nadaje
O kurcze to juz date tez macie. My planujemy w sierpniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, wszystko się tak złożyło ładnie na tą datę, no i też chce jak najszybciej na wakacje do Polski jechać.
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, super my robimy chrzciny 7.07, właśnie tż pojechał do kościoła załatwiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to mamy dzień po dniu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 15:41   #3020
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Faiza, z tego co czytałam to trądzik niemowlęcy może utrzymywać się znacznie dłużej niż 3 miesiace a nawet zostawić blizny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale słabo, mam nadzieję że twojego maluszka aż tyle nie będzie męczyło

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:51   #3021
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Gratulacje!



My dzisiaj werandowaliśmy się na balkonie przez pół godziny, a jutro wyruszamy na spacerek po osiedlu.



Wczoraj w końcu dostaliśmy pocztą dokumenty Stefana z USC w Rzeszowie. Po co w ogóle jest możliwość elektronicznego zgłoszenia urodzenia dziecka, skoro i tak dokumenty trzeba odebrać osobiście lub przychodzą pocztą

Tak więc dokumenty do urlopów, ZUSy i zapisanie do przychodni za nami. Jeszcze ogarnąć ubezpieczenie w PZU i koniec.
Jest online żebyś nie musiała nigdzie iść... Fajnie ze przychodzi poczta. To jednak potrzebne. Ja musiałam dołączyć do wniosku o macierzynski


My nadal na dworze. Wchodzimy do domu tylko na jedzenie więc już z 6h nam stuknelo minus 2kp

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:56   #3022
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, super my robimy chrzciny 7.07, właśnie tż pojechał do kościoła załatwiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, nasza rocznica ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:58   #3023
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, super my robimy chrzciny 7.07, właśnie tż pojechał do kościoła załatwiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też 07.07
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:58   #3024
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Tż nie wybrał kopii aktu urodzenia, a musiałam oddać do urzędu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 16:01   #3025
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Bylam z synem na shake-u w Burger King. Trochę staliśmy w kolejce i jak usiedlulismy to mi się tak jakoś słabo zrobiło i zaczął mnie kręgosłup boleć w odcinku piersiowym że uciekalam stamtąd bardzo szybko. Teraz leżę Ale jest mi niedobrze i źle się czuje. Jakiś nerwoból czy co. Niech ten dzień już minie ☹

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 16:01   #3026
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jest online żebyś nie musiała nigdzie iść... Fajnie ze przychodzi poczta. To jednak potrzebne. Ja musiałam dołączyć do wniosku o macierzynski

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Myślałam, że jak już elektronicznie się zgłasza, to akt urodzenia wyślą na skrzynkę e-Puap. Tzn. robią tak, ale jak o wydrukujesz, to nie ma to żadnej mocy urzędowej, więc i tak musisz czekać na przesłanie pocztą.

No ale może za dużo bym chciała.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 16:08   #3027
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

A mi się dalej spina brzuch. Poleżalam, chwilę przeszło, teraz wstalam to znów. Zastanawiam się czy to już się coś zaczynać może czy znów fałszywy alarm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez agadzie
Czas edycji: 2019-05-17 o 16:09
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 16:11   #3028
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Zrobiliśmy przemeblowanie w dziecięcym bo położna powiedziała żeby łóżeczko dać pod okno. Nie ogarniam jak ludzie z malutkimi mieszkaniami mieszczą się z tymi wszystkimi gratami..? Chociaż osobny przewijak i fotel nie są konieczne, i jeszcze wózek tam na razie stoi

A w ogóle nie pisałam wam - dostaliśmy w prezencie ogromniastego misia - no idealny prezent dla ludzi na blokach, i w naszym brudnym klimacie Także sezon prezentów bez sensu uważam za otwarty
Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Eceea, super, gratulacje
Misha, mocne kciuki.
Smerfetka, dzięki za info. Jak znajdę, to też wezmę. Mamy w sypialni cotton ballsy, ale na wtyczkę, a tż od miesiąca montuje tam włącznik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam u L cotton ballsy, z kolei na baterie i jakoś strasznie zżerają, wolałabym na kabelek normalnie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 16:16   #3029
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A mi się dalej spina brzuch. Poleżalam, chwilę przeszło, teraz wstalam to znów. Zastanawiam się czy to już się coś zaczynać może czy znów fałszywy alarm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro rano po śniadaniu mam KTG. Ciekawa jestem czy te spinania brzucha wyjdzie. Też mi się cały czas spina ale nie boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy przemeblowanie w dziecięcym bo położna powiedziała żeby łóżeczko dać pod okno. Nie ogarniam jak ludzie z malutkimi mieszkaniami mieszczą się z tymi wszystkimi gratami..? Chociaż osobny przewijak i fotel nie są konieczne, i jeszcze wózek tam na razie stoi

A w ogóle nie pisałam wam - dostaliśmy w prezencie ogromniastego misia - no idealny prezent dla ludzi na blokach, i w naszym brudnym klimacie Także sezon prezentów bez sensu uważam za otwarty Też mam u L cotton ballsy, z kolei na baterie i jakoś strasznie zżerają, wolałabym na kabelek normalnie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ojjj... nie lubię pluszakow. Już sobie wyobrażam ile mały znowu dostanie. Tylko się kurzą a te mega wielkie miski to już wogole porażka. No ale dzieciaki je lubią. Mój ma taką wielką kaczkę 😂 i nie chce jej oddać ani nie da się przekupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 16:17   #3030
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy przemeblowanie w dziecięcym bo położna powiedziała żeby łóżeczko dać pod okno. Nie ogarniam jak ludzie z malutkimi mieszkaniami mieszczą się z tymi wszystkimi gratami..? Chociaż osobny przewijak i fotel nie są konieczne, i jeszcze wózek tam na razie stoi

A w ogóle nie pisałam wam - dostaliśmy w prezencie ogromniastego misia - no idealny prezent dla ludzi na blokach, i w naszym brudnym klimacie Także sezon prezentów bez sensu uważam za otwarty Też mam u L cotton ballsy, z kolei na baterie i jakoś strasznie zżerają, wolałabym na kabelek normalnie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
O matko, wielki misiak, rzeczywiście super prezent
U mnie z kolei ciężko i głośno się wyciąga wtyczkę z gniazdka, więc pstryczek musi być, ale właśnie na baterie nie byłoby problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-03 07:43:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.