Mamy majowe 2019 - część VI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-24, 21:31   #4111
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Motyl ta mamusia wczoraj powiedziała, że jest niby przeziębiona. Jakaś siksa z wyglądu. Miała dziś przyjechać, ale też jej nie wyszło najwidoczniej. Za to drugiego samotniaczka co leży z nami odwiedzili dziś rodzice, prawie godzinę byli. Pewnie nie powinnam komentować wyglądu i nazywać zjawiska po imieniu, ale jak tu wpadli, a ja zrobiłam wielkie gały na tżta, to on tylko stwierdził: tak, tak kotek, ten świat nie jest taki kolorowy jak ci się wydaje...

Agadzie po tym co piszesz o małej to mam wrażenie, że jesteś tą matką na ktorą miłość do dziecka spada z hukiem z nieba

Lilianna to może była jeszcze siara skoro żółte?
Chyba tak, choć nie stać mnie np. na poświęcenie się i karmienie piersią... Może i gdzieś podświadomie się z tego powodu obwiniam, że mimo tego wielkiego ogromu miłości jakoś nie potrafię się przemóc.
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Anuhaaa, strasznie przykro takie rzeczy czytać. Aż się serce kraje że takie małe i bezbronne dzieci są pozostawione same sobie
Płakać się chce na samą myśl.
A propos płaczu to ( wszystko przede mną,) odpukać nie mam jakich większych wahań nastrojów, ale wczoraj jak włączyłam 2 kołysanki, to łzy mi prawie same leciały...
Polecam: raz dwa trzy- królu mój i Grechuty- śpij bajki śnij- obie mają takie piękne teksty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jeszcze " Kołysanka dla Okruszka" Krajewskiego. Mi na tym zawsze łezka poleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:37   #4112
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Anuhaaa, strasznie przykro takie rzeczy czytać. Aż się serce kraje że takie małe i bezbronne dzieci są pozostawione same sobie
Płakać się chce na samą myśl.
A propos płaczu to ( wszystko przede mną,) odpukać nie mam jakich większych wahań nastrojów, ale wczoraj jak włączyłam 2 kołysanki, to łzy mi prawie same leciały...
Polecam: raz dwa trzy- królu mój i Grechuty- śpij bajki śnij- obie mają takie piękne teksty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Chyba tak, choć nie stać mnie np. na poświęcenie się i karmienie piersią... Może i gdzieś podświadomie się z tego powodu obwiniam, że mimo tego wielkiego ogromu miłości jakoś nie potrafię się przemóc. I jeszcze " Kołysanka dla Okruszka" Krajewskiego. Mi na tym zawsze łezka poleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapisuje wszystko!
Mój 2 latek słucha w kółko aaa kotki dwa ah śpij kochanie
Osatbio uznałam że trzeba mi większego repertuaru

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:39   #4113
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zapisuje wszystko!
Mój 2 latek słucha w kółko aaa kotki dwa ah śpij kochanie
Osatbio uznałam że trzeba mi większego repertuaru

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Babucha Poducha fasolek mój uwielbia, za dzieciaka też bardzo lubiłam..a i jeszcze "był sobie król"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:44   #4114
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Chyba tak, choć nie stać mnie np. na poświęcenie się i karmienie piersią... Może i gdzieś podświadomie się z tego powodu obwiniam, że mimo tego wielkiego ogromu miłości jakoś nie potrafię się przemóc. I jeszcze " Kołysanka dla Okruszka" Krajewskiego. Mi na tym zawsze łezka poleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciemnota mnie ogarnęła - to raz dwa trzy to właśnie na tytuł "ballada dla okruszka".
Uwielbiam. Nawet jak dziecka żadnego w rodzinie nie było to i tak mogłam przepłakać całą piosenkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 23:01   #4115
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Za nami kolejny ciężki dzień. Byliśmy dzisiaj na pierwszym spacerze i to zdecydowanie na plus. Dalej było tylko gorzej. Zawsze między 18 a 23 jest okres marudy i nic wtedy nie jest w stanie jej uspokoić poza butelką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 01:49   #4116
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Chyba tak, choć nie stać mnie np. na poświęcenie się i karmienie piersią... Może i gdzieś podświadomie się z tego powodu obwiniam, że mimo tego wielkiego ogromu miłości jakoś nie potrafię się przemóc. I jeszcze " Kołysanka dla Okruszka" Krajewskiego. Mi na tym zawsze łezka poleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź, nie obwiniaj się z tym kp matka obwiniać to byś się mogła jakbyś głodziła a nie tak ) co do "kołysanki dla okruszka" to omggg to jest taki wyciskacz łez,że masakra!!!
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Za nami kolejny ciężki dzień. Byliśmy dzisiaj na pierwszym spacerze i to zdecydowanie na plus. Dalej było tylko gorzej. Zawsze między 18 a 23 jest okres marudy i nic wtedy nie jest w stanie jej uspokoić poza butelką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, cóż mogę Ci posiedziec, ciesz się, że cokolwiek ją uspokaja, nawet ta butla. Gorzej jest, jak nic nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 02:55   #4117
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Weź, nie obwiniaj się z tym kp matka obwiniać to byś się mogła jakbyś głodziła a nie tak ) co do "kołysanki dla okruszka" to omggg to jest taki wyciskacz łez,że masakra!!! Kochana, cóż mogę Ci posiedziec, ciesz się, że cokolwiek ją uspokaja, nawet ta butla. Gorzej jest, jak nic nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otóż to, kocham, nie glodze, dbam, itd itd
Pozdrawiam z nocnego karmienia, choć nie była zbyt zainteresowana no ale, walnęła przeszło 30 ml koło północy więc jeszcze ja może trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 03:06   #4118
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Agadzie, hej, towarzysze Ci
Myśmy wczoraj mieli bek od 19:30-23:00. Nie wiem o co. Wrzask niesamowity. Dobrze, że już po wszystkim.
Nasza Hela wczoraj też zaliczyła pierwsze wyjście, do lekarza i Biedronki

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 04:15   #4119
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

U mnie wczoraj Stasio też miał słaby dzień jak na siebie, ale potem byli u nas znajomi i całe popołudnie i wieczór spędził z nami w dużym pokoju,on nie umie być odłożony do łóżeczka jak są goście, już nie pierwszy raz. Lubi być z nami wtedy. Ogólnie było bardzo fajnie, to są ludzie którzy też mają dziecko i teraz drugie w drodze więc masa wspólnych tematów. Zaprosili nas do siebie na działkę na weekend i to będzie pierwszy wyjazd Stasia na nic poza domem. Ale mają tam warunki jak w domu więc powinno być ok Stasio dziś nam fajnie spał, od 22.30 do 2.30 i Teraz od 3 do 5. Karmię go i mam nadzieję, że pospi jeszcze tak chociaż do 7 zanim dzień się dla niego zacznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 06:04   #4120
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Nie wiem czy to ten spacer ale pierwszy raz musiałam Małą 2 razy w nocy budzić na karmienie :O
Dobrze że mi dała odespać te wczorajszą fatalna noc bo dzisiaj jedziemy do rodziny się pokazać i nie chce wyglądać jak z krzyża zdjęta

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 06:16   #4121
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Rany, moja o tej 3 nie była zainteresowana karmieniem, trochę zjadła i spać, to myślę że pewnie za godzinkę się obudzi. No i obudziła. Ale po 4 pojadla i teraz znów zasnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 07:22   #4122
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

U nas dzisiaj noc marudzenia. Nie pospaliśmy za bardzo, bo najpierw był wrzask, później karmienie, kupa, wrzask, karmienie, kupa i tak w kółko.
Aż spała z nami w łóżku, bo się nie dała odłożyć.
Teraz od rana znowu wrzask...ja nie wiem czy to brzuch, czy co...
Nie chciała się nawet przykleić do PRAWEGO cycka.

sQ, kiedy stosujesz ten termofor z pestkami wiśni? Jakoś po jedzeniu z godzinę, czy jak już jest "atak wrzaskiem"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 07:29   #4123
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jest post o tym która to ktora...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No ja nie widzę w tym poście tej osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit. Dobra już widzę

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2019-05-25 o 07:38
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 08:05   #4124
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

A ja nawet wyspana. Chociaż tu jest tak gorąco, że ledwo zipię. A jest zakaz otwierania okien, bo niby jakaś klima chodzi. Sraka nie klima

Ada nawet ładnie śpi mimo, że nos zawalony. Samotny Olaf też w końcu spokojniejszy. Ale kilka razy mu saturacja spadła i monitor wył tak głośno, że aż wyskakiwałam z łóżka ze strachu.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 08:21   #4125
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Za nami kolejny ciężki dzień. Byliśmy dzisiaj na pierwszym spacerze i to zdecydowanie na plus. Dalej było tylko gorzej. Zawsze między 18 a 23 jest okres marudy i nic wtedy nie jest w stanie jej uspokoić poza butelką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tez mamy marude ale na szczescie kolo 21 do polnocy. Wczoraj oproznil obie piersi, histeria byla nadal straszna, dostal butelke ale mala porcje bo przeciez dopiero moje mleko zjadl i dupa. Po godzinie sie obudzil znowu histeria. Dalismy mu znowu butle, walna najpiekniejszy usmiech i przespal do 4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 08:26   #4126
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj noc marudzenia. Nie pospaliśmy za bardzo, bo najpierw był wrzask, później karmienie, kupa, wrzask, karmienie, kupa i tak w kółko.
Aż spała z nami w łóżku, bo się nie dała odłożyć.
Teraz od rana znowu wrzask...ja nie wiem czy to brzuch, czy co...
Nie chciała się nawet przykleić do PRAWEGO cycka.

sQ, kiedy stosujesz ten termofor z pestkami wiśni? Jakoś po jedzeniu z godzinę, czy jak już jest "atak wrzaskiem"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak płacze.. Ale nie wiem czy pomaga. Kij wie.

My dopiero wstajemy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 08:56   #4127
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No generalnie u nich to jest tak że najbliższą rodzina to zero tajemnic, także tych cielesnych, w niektórych rodzinach przynajmniej... Na taką trafiłam. Zaraz 21.30, jak nie pójdą te 3 dodatkowe osoby do tej pory to tz idzie robić dym.
No właśnie, mała mi się po buzi podrapała trochę a te niedrapki co mam to ściąga. Jutro raczej i tak wyjdziemy, mała już więcej zjadła 2 razy z rzędu, może też pomogła zmiana smoczka na mniejszy, dali nam też je do domu, więc fajnie dostałam witaminy na laktację, bo mówiłam że przystawiać nie chce ale na pewno będę chciała odciągać i małej podawać swoje mleko. Ale póki co jeszcze za pusto jak na odciąganie.

Lilianna o kurcze to się ulało... Musiałas się nieźle wystraszyć.
Dziewczyny czy wy też nie możecie się na swoje maluchy napatrzeć? No kurcze moja takie miny strzela przez sen, a poza tym dla mnie jest taka śliczna i w ogóle... Przed chwilą się do nas z tz uśmiechała tak wiecie, noworodzkim nieświadomym uśmiechem. Ehhh rozpływam się dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie mogę się napatrzeć na niego, jest taki piękny. Te minki, te uśmieszki niemowlęce. No nie spodziewałam się takich rzeczy po sobie

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O ja... Ale to wody były czy co? Dzwoniłaś do lekarza?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Co ja mówię wody... Mleko?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Motyl ta mamusia wczoraj powiedziała, że jest niby przeziębiona. Jakaś siksa z wyglądu. Miała dziś przyjechać, ale też jej nie wyszło najwidoczniej. Za to drugiego samotniaczka co leży z nami odwiedzili dziś rodzice, prawie godzinę byli. Pewnie nie powinnam komentować wyglądu i nazywać zjawiska po imieniu, ale jak tu wpadli, a ja zrobiłam wielkie gały na tżta, to on tylko stwierdził: tak, tak kotek, ten świat nie jest taki kolorowy jak ci się wydaje...

Agadzie po tym co piszesz o małej to mam wrażenie, że jesteś tą matką na ktorą miłość do dziecka spada z hukiem z nieba

Lilianna to może była jeszcze siara skoro żółte?
Nie dzwoniłam... Powinnam?
Nie wiem, może to i siara, żółte takie było bardzo. W poniedziałek przyjdzie położna to ją zapytam.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:08   #4128
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Też nie mogę się napatrzeć na niego, jest taki piękny. Te minki, te uśmieszki niemowlęce. No nie spodziewałam się takich rzeczy po sobie

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------







Nie dzwoniłam... Powinnam?

Nie wiem, może to i siara, żółte takie było bardzo. W poniedziałek przyjdzie położna to ją zapytam.
Ja bym zadzwonila zapewne. Powiedziała co się stało i zapytała czy wymaga to jakieś kontroli..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:37   #4129
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Dziewczyny, przepowiadacze was bolały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 09:44   #4130
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Marita z reguły tak, ale dało się je wyciszyc nospa, prysznicem, lezeniem albo chodzeniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:10   #4131
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepowiadacze was bolały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak cię boli? Bo jak mnie zaczelo boleć w noc porodu to na poczatku ćmilo, ale potem się nasilało, myslalam też że kolejne przepowiadające. Na wszelki wypadek licz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:20   #4132
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

W środę była nas odwiedzić koleżanka z synem. W trakcie młody kichnął, gil mu poleciał, ona mówi że alergia. Ja nawet za bardzo nie zwracałam na niego uwagi, bo córka przyleciała z podwórka, wieszała się na płocie i chyba z 15 drzazg miała w dłoni i wyciągałam, więc możecie się domyślać jak było miło Wczoraj koleżanka dzwoni i się pyta czy my zdrowi, to jej mówię jak jest. Na co ona przeprasza, że się okazało, że jak była u nas to młody miał gorączkę. Oczywiście skumała się w domu i tak jej przykro i bla bla bla... I w sumie to oni teraz już wszyscy chorzy w domu. Ja prdl... Brak mi słów normalnie. Dziewczyny, ja już chyba nikogo do domu nie wpuszczę. Normalnie zakaz wjazdu na drzwiach powieszę
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:20   #4133
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Też nie mogę się napatrzeć na niego, jest taki piękny. Te minki, te uśmieszki niemowlęce. No nie spodziewałam się takich rzeczy po sobie.


No ja tak miałam przy pierwszym synu, w sensie że nie spodziewałam się takiego zakochania.. teraz wiedziałam że może być ale też wiedziałam że niekoniecznie. Ale jest. Naprawdę mogę na nią patrzeć ciągle. Tz tak samo, Dominik pyta ciągle kiedy wrócicie do domu " z moją Agatką"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:26   #4134
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A jak cię boli? Bo jak mnie zaczelo boleć w noc porodu to na poczatku ćmilo, ale potem się nasilało, myslalam też że kolejne przepowiadające. Na wszelki wypadek licz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie mnie nie boli, wczoraj wieczorem mi się spinał brzuch i puszczał, a ból to lekkie ćmienie, ale to kilka razy przez cały dzień miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:37   #4135
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
No właśnie mnie nie boli, wczoraj wieczorem mi się spinał brzuch i puszczał, a ból to lekkie ćmienie, ale to kilka razy przez cały dzień miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale już obserwuj

Uff raczej na pewno dziś wychodzimy. Noc miałam fajna, spokojna, ale i tak jestem wykończona, chce do domu. No i od razu o aptekę muszę zahaczyć, cała lista zakupów, w tym kosmetyki byłam pewna że dostanę jak przy Dominiku od groma i ciut, dostałam jeden zestaw z płynem którego zapachu nie cierpię plus mleko, psikacz do pępka, tabletki dla siebie bo mam anemię, ostatnio też miałam po porodzie, nie wiem co jeszcze, ale lista jest długa no i od poniedziałku już pewnie będzie chodzenie po przychodni itd itd. ale i tak czekam minimum do 14, na pediatre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:38   #4136
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No ja tak miałam przy pierwszym synu, w sensie że nie spodziewałam się takiego zakochania.. teraz wiedziałam że może być ale też wiedziałam że niekoniecznie. Ale jest. Naprawdę mogę na nią patrzeć ciągle. Tz tak samo, Dominik pyta ciągle kiedy wrócicie do domu " z moją Agatką"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"moja Agatka" ale super ja też uwielbiam patrzeć na małego, szczególnie jak się najje albo śpi bo robi wtedy super miny ale w ogóle lubię na niego patrzeć i nie mogę uwierzyć że z tej kreski jaka zobaczyłam na pierwszym USG mam teraz takiego dużego chłopca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:41   #4137
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
"moja Agatka" ale super ja też uwielbiam patrzeć na małego, szczególnie jak się najje albo śpi bo robi wtedy super miny ale w ogóle lubię na niego patrzeć i nie mogę uwierzyć że z tej kreski jaka zobaczyłam na pierwszym USG mam teraz takiego dużego chłopca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, on jeszcze czasem myli poprawne formy i wczoraj jak mała zapłakała to się pyta " mamusia co się stało Agatkowi?" Agatkowi, no cudo.
Moja też takie miny strzela przez sen że nie mogę
Oj tak, masz rację, dopiero była kreska czy plamka na USG, czy druga na teście a już mamy dzieci... Taki mały człowieczek a tyle szczęścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:55   #4138
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Agadzie słodki twój Dominik z tym Agatkiem

A ja chciałam ogłosić, że Adzie brakuje 45g do 4kg i oficjalnie przechodzimy dziś na pampki 2 a jeszcze jak mi ją mierzyli na sorze to wyszlo 59cm, gdzie 3 tyg temu przy porodzie miała 55cm. Więc chyba ktoś się gdzieś machnął, bo raczej się flądra tak nie wyciągnęła
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 11:11   #4139
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Hej dziewczyny. Ja was podczytuje Ale nie jestem w stanie nadrobić 🙈 mi już nawal przeszedł 👍 uratował mnie chyba napar z mięty 👍 i teraz piersi normalne już są. Nie są tkilliwe ani ogromniaste 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

My codziennie spacerki. Mały śpi bardzo dobrze po spacerach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 11:15   #4140
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Kasia no to super, że już lepiej! Mówisz, że mięta pomogła? Teraz Ada się domaga co 2 godz jeść i mi się znów laktacja nakręciła na maxa, a już było tak akuratnie.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-03 07:43:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.