Wrocławskie Panny Młode :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 18:34   #31
susana
Przyczajenie
 
Avatar susana
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Oj coś nam wątek ucichł ...
Mam pytanie, gdzie zamawiacie wiązanki ślubne?
susana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 12:10   #32
teqilla99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Wrocław

ja bralam slub w sierpniu 2005 roku-przygotowywalismy sie od stycznia-wyrobilismy sie ze wszystkim i jeszcze nam czasu duzo zostalo
polecam targi slubne-tam wiele mozna znalezc
jesliby ktoras chciala namiar na super fotografa to prosze pisac-sluze swoimi fotkami do wgladu-jest troche drogi, ale warty
teqilla99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:39   #33
miedziola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Wrocław

Hej! Duze targi są 14 styczniaw Hali Ludowej !!! Sama sie na nie wybieram . Ja mam wesele w maju, juz prawie wszystko zalatwione, za wyjątkiem obraczek ( Pan Młody ) i zaproszen. Suknie kupilam we wrc, ale wesele bedzie w malopolsce, bo pochodze z Olkusza. Buziaczki
miedziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 00:40   #34
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Cool Dot.: Wrocław

Czesc. Ja pochodze z Wroclawia ale becnie mieszkam w Anglii. Wesele robimy niedaleko Wroclawia w miejscowowsci mojego przyszlego meza. Slub juz za 3 miesiace!

Wszystko praktycznie zalatwiamy (lub zamierzamy zalatwic) we Wroclawiu. Narazie nie jest tego duzo ale na poczatku lutego jade do Polski i musze wszystko zalatwic w tydzien! Nie wiem jak tego dokonam! Ale nie mam wyjscia....

Suknie bede szyla we Wroclawiu, w wiekszosci salonow szyja suknie nawet wedlug wlasnego projektu (tak jak moja ).

Pozdrawiam!
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 07:53   #35
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Wrocław

Czesc
Ja właśnie w sobotę zamówiłam sukienkę Ślub w czerwcu więc to już chyba pora. Wszystkie najważniejsze sprawy typu sala, fotograf, orkiestra też już załatwiona. Dobrze że zaczęliśmy załatwiać jeszcze w grudniu bo akurat wszyscy których chcieliśmy mieli jeszcze wolne terminy.
Pozdrawiam
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:52   #36
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Odświeżam wątek . Czy są na forum wrocławianki?

Prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia zaczniemy chodzić po salonach z sukniami ślubnymi, już nie mogę się doczekać jak się w którejś zakocham
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:21   #37
zuzza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 19
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

HHmm ja mieszkam teraz we Wrocławiu, chociaż ślub i wesele będzie w moim rodzinnym mieście. Sukienkę zamówiłam tutaj, w Anabel koło Belissimy. Generalnie tak: Bellissima ok, byłam tam 2 razy i raz ubierała mnie siostra bo już nerwy mi puściły w oczekiwaniu na swoją kolej. Zamówiłam sukienkę w Anabel bo sukienka, którą wybrałam była tam 200zł tańsza (szyta na miejscu a nie sprowadzana, ale ponoć kontrakt mają z producentem), przymiarka na koniec lutego więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Przynajmniej 2 salony na Sokolniczej porażka: 1 Bella (widać od razu jakaś despotka, poza tym jak weszła dziewczyna i powiedziała, że ona chciała jeszcze raz przymierzyć suknię i chyba dzisiaj zamówi pani straciła zupełnie zaineresowanie mną i kazała czekać mimo, iz byłam pierwsza), drugi nazwy nie pamiętam (Pani mówi, odsuń się Pani, idź mi stąd pani, nie dotykaj itp. do osób towarzyszących..). Agora - ja nie mam zastrzeżeń oprócz tempa zakładania i zdejmowania sukien. Może dlatego, że byłam tam z mamą - ponoć wtedy poważniej traktują klientki.
zuzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 21:56   #38
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Ja mieszkam w Lubinie...slub biore w Karczowiskach....jak się jedzie na Legnice...ale suknie i dodatki kupuje we Wroclawiu w salonie Lisa Ferrera na ul. Sienkiewicza 29a moj typ to demetrios królewska
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 17:13   #39
anbas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Wrocławskie Panny Młode :D

Witam wszystkie Panienki z sierpnia 2008.
Nie mogę się już doczekać ślubu, ale jednocześnie przeraża mnie myśl o przygotowaniach. Doszłam jednak do wniosku, że pora zacząć coś robić. Może ktoś tez zaczyna?
anbas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 20:17   #40
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez anbas Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panienki z sierpnia 2008.
Nie mogę się już doczekać ślubu, ale jednocześnie przeraża mnie myśl o przygotowaniach. Doszłam jednak do wniosku, że pora zacząć coś robić. Może ktoś tez zaczyna?

My praktycznie już mamy prawie wszystko pozałatwiane tylko jest mały dylemat w wyborze fotografa (albo to będzie znajomy, który robi profesjonalne zdjęcia-tylko jest kwestia czy będzie dostępny w kraju w terminie naszego ślubu, albo fotograf, którego ewentualnie możemy wybrać z przyszłych targów ślubnych).

Pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 09:53   #41
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Dziewczyny wiecie coś o salonie Lisa Ferrera na ul. Sienkiewicza 29a we Wrocławiu ?? Jaka obsługa itp. ?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 17:48   #42
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

wpisuję sięślub biorę, zgodnie z notką w podpisie, 23 sierpnia.Wesele będzie w Olimpii.DJ'a już mamy.Zastanawiam się nad fotografem lub/i kamerzystą, ale narzeczony mówi, że ktoś z jego rodziny lubi robić zdjęcia, ale nie wiem czy nie lepiej wziąć jakiegoś profesjonalisty.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 17:56   #43
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
wpisuję sięślub biorę, zgodnie z notką w podpisie, 23 sierpnia..
Ja też . Nie wiem czy wiesz, ale 06.01 są targi ślubne w Hotelu Wrocław, a 13.01 w Hali Ludowej. Mamy zamiar podskoczyć w oba miejsca.

Pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 18:56   #44
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Ja tez wlasnie mam zamiar przyjechac na targi
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 05:54   #45
Taska
Raczkowanie
 
Avatar Taska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wiecznie w podrozy
Wiadomości: 191
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Drogie panie, czy macie godnego polecenia fotografa?

Wroclaw, okolice ja mam slub niedaleko Kepna.

dziekuje
Taska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 09:00   #46
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie coś o salonie Lisa Ferrera na ul. Sienkiewicza 29a we Wrocławiu ?? Jaka obsługa itp. ?
Ja u nich zamówiłam suknie - własnie Demetrios 933 "królewską".
Był to pierwszy salon jaki odwiedziłam i bardzo się z tego ciszę bo obsługa bardzo miła i profesjonalna. Mierzyłam każdą suknie którą chciałam a oprócz tego panie tam pokazały mi coś od siebie - w tym właśnie model 933 w którym się zakochałam. Przypodpisaniu umowy nawet poszły mi na rękę zeby rozbić zaliczkę bo przed świetami trochę sie spłukałam na prezenty. Także polecam.
W Flossmanie też byłam ale jak dla mnie obsługa za bardzo natrętna - wszystkie te och i achy jak to wspaniale wygladam to mnie tylko zawstydzaly, a przeciez mam oczy i tez widze jak wygladam - tak jakby chciały na siłę cos mi wcisnąc i przekonac ze to własnie u nich mam wziasc suknie. Chociaz moja kolezanka tam własnie kupiła swoja suknie i bardzo polecała mi ten salon. Także zalezy co kto lubi.
Skolei odradzam salon Agora bo niby wielki i taki ekskluzywny to obsługa godna pożałowania - musiałam się prosić żeby coś przymierzyc, zero pomocy i doradzenia, a na koniec to Pani wogóle znikła i nawet dowidzenia ani pocałuj mnie w ... Nigdy wiecej tam moja noga nie postanie choć suknie maja ładne.
Alem sie rozpisała, ale moze komus sie przyda

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
wpisuję sięślub biorę, zgodnie z notką w podpisie, 23 sierpnia.Wesele będzie w Olimpii.DJ'a już mamy.Zastanawiam się nad fotografem lub/i kamerzystą, ale narzeczony mówi, że ktoś z jego rodziny lubi robić zdjęcia, ale nie wiem czy nie lepiej wziąć jakiegoś profesjonalisty.
Jeżeli nie oszczedzasz za bardzo to radze wziaść profesjonaliste.
Juz widziałam kilka takich sesji zrobionych przez znajomych i za każdym razem para załowała. A przecież zdjęcia to jedna z nielicznychj pamiątek które ci zostaną do końca życia i moim zdaniem tu akurat nie powinno się oszczedzac na kosztach.
__________________
Razem
Gabriela

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-01-04 o 21:21 Powód: post pod postem
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:03   #47
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez Mbu83 Pokaż wiadomość
Ja u nich zamówiłam suknie - własnie Demetrios 933 "królewską".
Był to pierwszy salon jaki odwiedziłam i bardzo się z tego ciszę bo obsługa bardzo miła i profesjonalna. Mierzyłam każdą suknie którą chciałam a oprócz tego panie tam pokazały mi coś od siebie - w tym właśnie model 933 w którym się zakochałam. Przypodpisaniu umowy nawet poszły mi na rękę zeby rozbić zaliczkę bo przed świetami trochę sie spłukałam na prezenty. Także polecam.
W Flossmanie też byłam ale jak dla mnie obsługa za bardzo natrętna - wszystkie te och i achy jak to wspaniale wygladam to mnie tylko zawstydzaly, a przeciez mam oczy i tez widze jak wygladam - tak jakby chciały na siłę cos mi wcisnąc i przekonac ze to własnie u nich mam wziasc suknie. Chociaz moja kolezanka tam własnie kupiła swoja suknie i bardzo polecała mi ten salon. Także zalezy co kto lubi.
Skolei odradzam salon Agora bo niby wielki i taki ekskluzywny to obsługa godna pożałowania - musiałam się prosić żeby coś przymierzyc, zero pomocy i doradzenia, a na koniec to Pani wogóle znikła i nawet dowidzenia ani pocałuj mnie w ... Nigdy wiecej tam moja noga nie postanie choć suknie maja ładne.
Alem sie rozpisała, ale moze komus sie przyda
Dziekuje Ci slicznie za odpowiedz tego wlasnie potrzebowalam jakiejs opinii o tym salonie ja wlasnie rozmyslam nad cosmobella 7187 lub demetrios 933 zobacze w ktorej wygladam najlepiej ale jeszcze mam na to sporo czasu bo slub dopiero w przyszlym roku
jak bedziesz miala fotki z przymiarki to wklejaj
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 09:01   #48
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

jak bedziesz miala fotki z przymiarki to wklejaj [/quote]

No teraz to dopiero w kwietniu jak przyjedzie moja suknia juz uszyta .

A tak wogóle to moze któraś mogłaby mi polecić jakąs szkołe tańca we Wrocławiu albo nauczyciela, który moze dać lekcje indywidualnie?
Zależy mi na czasie bo to już tylko 130 dni
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 10:12   #49
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Wrocławskie Panny Młode :D

na forum kiedys polecali tych
tutaj link
http://www.szkolatanca.wroclaw.pl/dla-nowozencow.html

i jak tam bylo na targach slubnych?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-01-24 o 19:38 Powód: post pod postem
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 17:23   #50
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Czy ktoś orientuje się z jakim wyprzedzeniem należy we Wrocławiu rezerwować salę? Bo nie mam zielonego pojecia kiedy zacząć się za nią rozglądać
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:44   #51
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

To ja napisalam wcześniejszą wiadomość z loginu siostry, ale postanowiłam że teraz to juz czas najwyższy się zarejestrować Dziewczyny, czy możecie polecić jakieś sale na zorganizowanie ślubu? Bo chciałabym po sesji zacząć już coś planować, oglądać, zamawiać
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:51   #52
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

ok poltora roku wczesniej to max...pozniej moze byc gorzej
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 07:02   #53
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Czyli po sesji poszukiwania czas zacząć

Tylko że dalej nie mam pomysłu na salę

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-01-25 o 21:19 Powód: post pod postem'
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:23   #54
mona21
Raczkowanie
 
Avatar mona21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

jesli chodzi o sale to polecam sale w okoicach wroclawia. Świetna sala jest w Kątach wrocławskich Azyl cena to ok 150 zl za osobe. Podaje linka http://azyl.wroclaw.pl/. Przyjemna okolica, dojazd z wroclawia 30 min. Bylam tam 2 razy na weselach i wszystko bylo bardzo fajnie. Druga sala tez poza wroclawiem znajduje sie w Olesnicy nazywa sie Arabeska. http://www.arabeska.biz/.
W samym wroclawiu to raczej nie wiem gdzie sa fajne sale.

jesli chodzi o fotografa to z czystym sumieniem moge polecic najlepszego jakiego znam Marcin Dąbrowski : http://www.fotmdabrowski.pl/. Jest z Wrocławia

To tyle ode mnie
Pozdrawiam wszystkie Wrocławianki
mona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:08   #55
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez mona21 Pokaż wiadomość

jesli chodzi o fotografa to z czystym sumieniem moge polecic najlepszego jakiego znam Marcin Dąbrowski : http://www.fotmdabrowski.pl/. Jest z Wrocławia

To tyle ode mnie
Pozdrawiam wszystkie Wrocławianki
a fotograf moze dojechac do Lubina?? i ile bierze?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:39   #56
mona21
Raczkowanie
 
Avatar mona21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
a fotograf moze dojechac do Lubina?? i ile bierze?

Tak, dojezdza na terenie calej Polski. A jesli chodzi o koszty to ciezko powiedziec. Wszystko zalezy od tego co bys chciala... jesli to ma byc reportaz, czyli od przygotowan az do odczepin to na pewno sporo. To praktycznie kolo 12-15 h pracy no i dojazd. Mysle ze to koszt rzedu 2000-3000zl. Musisz sie jednak z nim skontaktowac. Ale mysle ze ten fotogrf wart jest tej ceny

Pozdrawiam
mona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 10:13   #57
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Ja też się dopiszę do tego wątku, nie jestem z Wrocławia, ale za to blisko bo z Legnicy

Ślub biorę w przyszłym roku sierpień-wrzesień
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 09:55   #58
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Dziewczyny macie jakieś namiary na sklepy z garniturami, smokingami, frakami itp. ślubnymi oprócz Diuka.
I gdzie można wypozyczać najlepiej
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:47   #59
zuzza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 19
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

My kupiliśmy w Modzie Polskiej w Rynku. Nie wiem czy jeszcze są, ale jakieś 2 tygodnie temu to przecenione były Pierre Cardin. Zależało nam na czarnym, gładkim i bez ponoć modnych obecnie mdfów (czy jakoś tak, chodzi o takie szycie co wygląda jak fastryga) i dopiero tam udało nam się znaleść. Jest jeszcze sklep Stefan na Piłsudskiego koło dworca, Sunset Suits też na Piłsudskiego przy skrzyżowaniu z Powstańców, byliśmy też w outlecie na Granicznej i kilku innych sklepach w okolicach Rynku.
zuzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:18   #60
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Czesc dziewczyny,
Dopisuje sie do watku bo jestem z Wrocławia i w tym roku we wrzesniu biore slub. No a jesli chodzi o przygotowania slubne to jestem zdania ze co dwie ( kilka ) głowy to nie jedna!! Ja obecnie jestem na etapie szukania sukienki ale jak dotad tylko wirtualnie bo jeszcze nie mialam czasu pochodzic po sklepach Odnosnie garniturow to poprosze kolege o namiar na jeden sklepik gdzie ponoc mozna sobie wybrac idealnie dopasowany na zyczenie i w miare tani garnitur... On tam sobie kupil garnitur slubny i byl bardzo zadowolony. A ja mam pytanie odnosnie kwiaciarni.. znacie jakies dobre i polecane? bo wiem niestety z doswiadczenia moich przyjaciolek ktore braly juz slub ze roznie to bywa z tymi bukietami
Pozdrawiam!
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 21:26:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.