Rossmann cz. XXXIII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 20:39   #2461
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wiem, to było szaleństwo, ale jak np. w jednym sklepie sumowało promocje i kosmetyki wychodziły po ok 5% ceny to wiesz ...
Od grudnia kupuję znacznie mniej, jest postęp.
Gdzie Ty takie promocje wynajdywalas??
No wiem jak to jest, może nie do tego stopnia, bo drugi problem to gdzie to trzymać

Ja muszę też przejrzeć kolorówkę trochę i powyrzucać bo mało używam teraz, tusz tylko i podkład i perełki, plus baza i utrwalacz czasami.
Mam szminki różne ale już pewnie w koszu powinny wylądować.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 21:14   #2462
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Gdzie Ty takie promocje wynajdywalas??
No wiem jak to jest, może nie do tego stopnia, bo drugi problem to gdzie to trzymać

Ja muszę też przejrzeć kolorówkę trochę i powyrzucać bo mało używam teraz, tusz tylko i podkład i perełki, plus baza i utrwalacz czasami.
Mam szminki różne ale już pewnie w koszu powinny wylądować.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Tą akurat przez przypadek Likwidowali jakiś sklep, chyba Grota Bryza i oprócz dużej promocji (chyba 70%) doliczali jeszcze "wypracowany" procent za wcześniejsze zamówienia, do tego coś tam jeszcze doszło. Zamówiłam razem ze znajomą blogerką, żeby jeszcze wysyłka była za free. Jak przejeżdżała przez moje miasto to odebrała.


Miaaastowa.pl też się likwidowała i było -70%.
Dużo info jest na instagramie - warto obserwować profile (np mój bo daję info o dobrych promocjach)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 21:40   #2463
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak, mam blog (już ponad 9 lat ale to leci) i Instagram, ale nie kupuję na ich "potrzeby" (taaaa... spotkałam się kiedyś ze zdaniami innych blogerek że kupują po to, żeby mieć co pokazać) - i tak o wielu kosmetykach nie piszę, bo nie mam kiedy (praca, mieszkanie, dwójka przedszkolaków). Dużo też dostaję.

Ach, Kamila, nie poznałam Cię, jakoś ten avatar nie pasuje do Twojej delikatnej urody, choć kojarzyłam, że to "stara" wizażowa wyga.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 21:43   #2464
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tą akurat przez przypadek Likwidowali jakiś sklep, chyba Grota Bryza i oprócz dużej promocji (chyba 70%) doliczali jeszcze "wypracowany" procent za wcześniejsze zamówienia, do tego coś tam jeszcze doszło. Zamówiłam razem ze znajomą blogerką, żeby jeszcze wysyłka była za free. Jak przejeżdżała przez moje miasto to odebrała.


Miaaastowa.pl też się likwidowała i było -70%.
Dużo info jest na instagramie - warto obserwować profile (np mój bo daję info o dobrych promocjach)
Nie znam sklepów nawet
To podaj swój insta

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 21:48   #2465
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Nie znam sklepów nawet
To podaj swój insta

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Hahaha O Miastowej też nie wiedziałam, ale ktoś właśnie dał info o wyprzedaży. Grota Bryza gdzieś mi wcześniej śmigała na blogach, ale o likwidacji też z Insta wiedziałam.


Warto obserwować profile marek, sklepów bo dają info o takich akcjach. Np. rok temu w sierpniu Stara Mydlarnia zrobiła -50% - dowiedziałam się z ich Instagramu.


mój: https://www.instagram.com/by_kamila_jk/

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ach, Kamila, nie poznałam Cię, jakoś ten avatar nie pasuje do Twojej delikatnej urody, choć kojarzyłam, że to "stara" wizażowa wyga.
Ten awatar mam już 10 lat Nie chce mi się zmienić ... Nie mam nawet pomysłu na co.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 21:52   #2466
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hahaha O Miastowej też nie wiedziałam, ale ktoś właśnie dał info o wyprzedaży. Grota Bryza gdzieś mi wcześniej śmigała na blogach, ale o likwidacji też z Insta wiedziałam.


Warto obserwować profile marek, sklepów bo dają info o takich akcjach. Np. rok temu w sierpniu Stara Mydlarnia zrobiła -50% - dowiedziałam się z ich Instagramu.


mój: https://www.instagram.com/by_kamila_jk/

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------


Ten awatar mam już 10 lat Nie chce mi się zmienić ... Nie mam nawet pomysłu na co.
Polubiłam

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 21:59   #2467
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Jakie serum do biustu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...00,218371,8632

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam dużo za dużo zapasów, a pudła po lodówce może ze dwa by się uzbierały razem z tym co używam.
I tak jest lepiej niż rok temu, gdy miesięcznie kupowałam ok 100 kosmetyków, teraz przeważnie zamykam się w ok 10, teraz będzie wyjątek.


Kupuję tylko w promocjach, ale nie 10% czy 20% (chyba, że wiem, że dana marka nie robi większych promocji). -50%, -70% to coś dla mnie


Ale nawet -50% w Rossmannie nie skusi mnie na droższą kolorówkę, bo w drogeriach internetowych bez promocji i tak jest taniej.
Nieźle Jak Was czytam to mi lepiej i wiem, że wszystko ze mną ok
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
To ja jeśli chodzi o perfumy chyba biję was na głowę. Kiedyś liczyłam to miałam 54 butelki w użyciu. Plus z 10-15 zachomikowane limitki. Zawsze sobie powtarzam że chciała bym żyć chociaż tyle by to wszystko zużyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapachy to inna bajka Mam kilka na lato, kilka na zimę, do biura i na szczególne okazję i ostatnio mając jeszcze pół 50 ml kupiłam na zapas setę mojego signature scent D&G Pour Femme.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 04:04   #2468
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...00,218371,8632


Nieźle Jak Was czytam to mi lepiej i wiem, że wszystko ze mną ok


Zapachy to inna bajka Mam kilka na lato, kilka na zimę, do biura i na szczególne okazję i ostatnio mając jeszcze pół 50 ml kupiłam na zapas setę mojego signature scent D&G Pour Femme.
Próbowałaś już? Dobre jest?

Ja po dwójce dzieci ( karmionych piersią) coś bym sobie kupiła.


Że mnie też mega chomik. Zapas szamponów i odżywek mam go końca życia chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 05:36   #2469
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oby nie więcej niż 2



Robiłam ostatnio przegląd perfum, ale nie policzyłam ile mam Za to odłożyłam 10.
Moja siostra ma pół szafy perfum, same niszowe, o których nie miałam pojęcia że w ogóle istnieją + masę odlewek z wiażowych akcji.
Ale za to innych kosmetyków prawie nie używa. Kiedyś kupiłam jej balsam, to chyba 2 lata używała a i tak nie zużyła. Do makijażu - puder, kredka czarna i tusz. Raz zaszalała i kupiła lakier i szminkę (na jakąś okazję) i mi dała bo nie użyła już później.


Podobnie jest z moją mamą, ale ona do makijażu nic nie używa (co dostała tusz czy szminkę, to leżały po kilku uzyciach). Ciotka namówiła ją 2 lata temu na podkład i ma niewielki ubytek.


Ja nadrabiam







Tak, mam blog (już ponad 9 lat ale to leci) i Instagram, ale nie kupuję na ich "potrzeby" (taaaa... spotkałam się kiedyś ze zdaniami innych blogerek że kupują po to, żeby mieć co pokazać) - i tak o wielu kosmetykach nie piszę, bo nie mam kiedy (praca, mieszkanie, dwójka przedszkolaków). Dużo też dostaję.


Co mi nie pasuje to daję mamie, siostrze, starszej siostrzenicy, siostrze męża, biorę do pracy, albo wystawiam na Allegro. Za dużo tego mam, żeby się męczyć z czymś, co mi się nie sprawdza (choć czasem tak się zdarza).




No nie, nie jestem kosmetyczką. Z resztą jakbym była, to nie traktowałabym tych kosmetyków jako swoje i nie pisała tutaj ile mam.
Ja przy każdej możliwej okazji na prezent dostaję perfumy. Rodzina wie i tylko pyta jakie chce. Bardzo rzadko, ale zdarza mi się sprzedać coś co przestało mi się podobać. Kocham pachnieć. Mam bardzo wyostrzony zmysł zapachu i ogromną frajdę sprawiają mi zapachy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 06:05   #2470
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Ja się takim chomikiem zrobiłam przez Rossmann i te promocje. Mam zapasy wszystkiego, choć łącznie bez kolorowymi to tylko duża walizke ale jeszcze coś z tej tam dociśnie. Balsamów i odżywek mam z 5 może. Więc żeby starczyło do następnej promocji to można coś dokupic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 06:21   #2471
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Ja się chyba wyleczyłam z robienia zapasów. W użyciu mam trzy odżywki do włosów (peh, używam ich razem raz w tygodniu) i jedną ogólną maskę, która robi dobrze moim lokom. Myjadel do twarzy mam trzy sztuki, wszystkie w użyciu. Jeden szampon. trzy kremy do twarzy, dwa toniki, dwa sera, ze trzy esencje. Jedynie maseczek mam sporo, ale to zuzywam na bieżąco (najwiecej zdecydowanie mam glinek, ale tych używam tez do mycia twarzy, wiec schodzą)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 07:04   #2472
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Ja mam wielkie pudło kolorówki żeby mieć wybór a pielęgnacja idzie mi powolutku więc niewiele mam, tylko do włosów sporo. Rok temu dostałam na urodziny 2 balsamy i 2 peelingi do ciała - po jednym nadal mam w użyciu a drugi leży właśnie balsamów i peelingów nigdy nie kupuję a i tak mam za dużo bo dostaję średnio 2-3 w ciągu roku xd to samo kremy do rąk, płyny do kąpieli itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 07:20   #2473
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Czy poleci ktoś coś dobrego , ujednoznaczniającego do brzucha. Po 2 porodach by się przydało w tym miejscu więcej elastyczności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Ujędrniającego miało być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 07:27   #2474
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Mi nikt kosmetyków nie daje xd to muszę sama nadrabiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:28   #2475
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość


Nieźle Jak Was czytam to mi lepiej i wiem, że wszystko ze mną ok

Podczytuje wątek z doskoku, bo czasu brak. ale mam takie samo zdanie,
Wszystkie na swoj sposob, kazda na inny, mamy swoje ciągoty i chomicze słabości
Każdy ma coś.. ja stale poszukuje pielęgnacji włosowej. Nie wspomnę ile na to wydałam, bo nie o tym wątek... ale zawsze jak jest temat włosowy to mam zapaloną lampkę...
i zbiory zbiory no ale używam.
Zużywam,
Mam włosy wysokoporowe, puszące. ZMIENIAJĄCE. Kupilam olejki Alterry rokitnik i jakis nowy, i dwie maski LOreala. Wiem ze zuzyje, ale odczekają swoje w kolejce
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:50   #2476
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Tłumaczę sobie, że nie palę (nigdy nie paliłam), nie piję (2-3 razy w miesiącu wezmę łyk piwa od męża, całe piwo może raz czy dwa w ciągu roku to tyle), nawet kawę sporadycznie piję, więc wydaje na kosmetyki


Żeby nie było całkiem off topu - ułamałam pompkę od balsamu Bielendy ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 10:20   #2477
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Próbowałaś już? Dobre jest?

Ja po dwójce dzieci ( karmionych piersią) coś bym sobie kupiła.


Że mnie też mega chomik. Zapas szamponów i odżywek mam go końca życia chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak dobre, stosuję od lat.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Ja przy każdej możliwej okazji na prezent dostaję perfumy. Rodzina wie i tylko pyta jakie chce. Bardzo rzadko, ale zdarza mi się sprzedać coś co przestało mi się podobać. Kocham pachnieć. Mam bardzo wyostrzony zmysł zapachu i ogromną frajdę sprawiają mi zapachy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też lubię zapachy poznawać więc często wchodzę do perfumerii, żeby zobaczyć co za nowe zapachy wyszły albo popsikać się tymi co jeszcze nigdy nie próbowałam. Kupuję znacznie mniej, bo żeby kupić to już musi mi się coś bardzo spodobać. Jak szukałam takiego swojego zapachu to znosiłam ogromne ilości blotterów do domu. Zresztą często zabieram ze sobą, kładę gdzieś w domu i potem mi ładnie pachnie jeszcze przez kilka dni i mam małą kolekcję pustych flakonów

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Podczytuje wątek z doskoku, bo czasu brak. ale mam takie samo zdanie,
Wszystkie na swoj sposob, kazda na inny, mamy swoje ciągoty i chomicze słabości
Każdy ma coś.. ja stale poszukuje pielęgnacji włosowej. Nie wspomnę ile na to wydałam, bo nie o tym wątek... ale zawsze jak jest temat włosowy to mam zapaloną lampkę...
i zbiory zbiory no ale używam.
Zużywam,
Mam włosy wysokoporowe, puszące. ZMIENIAJĄCE. Kupilam olejki Alterry rokitnik i jakis nowy, i dwie maski LOreala. Wiem ze zuzyje, ale odczekają swoje w kolejce
Każda ma jakiegoś bzika to promocje 2+2 zmuszają poniekąd do zakupu na siłę i znosimy tego więcej, sklepom na rękę takie coś. Część takich promek odpuszczam i liczę na inne sklepy.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2019-08-22 o 10:55
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 12:41   #2478
Agathabb
Przyczajenie
 
Avatar Agathabb
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 15
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Jak podoba się Wam obecnie trwająca promocja 2+2?
Osobiście nie zachwyciła mnie...
__________________
Nie klikaj!!
Agathabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 12:42   #2479
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Agathabb Pokaż wiadomość
Jak podoba się Wam obecnie trwająca promocja 2+2?
Osobiście nie zachwyciła mnie...
Ja nic nie kupuję, musiałabym dobierać na siłę

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 13:34   #2480
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Agathabb Pokaż wiadomość
Jak podoba się Wam obecnie trwająca promocja 2+2?
Osobiście nie zachwyciła mnie...
Ja się w sumie zastanawiam jeszcze, mam w koszyku cztery odżywki do włosów. Ale w Biedrze jest promocja na kilka marek w tym dove co by mnie urządzało i muszę sprawdzić co taniej wyjdzie

Ja zawsze najwięcej w użyciu mam szamponów i odżywek do włosów, zawsze po trzy cztery sztuki, bo nie mogę myć zawsze tym samym zestawem, tylko zmieniam
A tak to jeden żel do mycia twarzy, często peeling do twarzy, ze dwa żele pod prysznic, jeden balsam do ciała, krem do rąk i stóp, dwa kremy do twarzy, baza pod makijaż, płyn micelarny, i z takich na co dzień to chyba wszystko, a no jeszcze żel do golenia.
Reszta to trochę pierd..olek do makijażu.

Edit: promka w Biedrze nie obejmuje odżywek...cóż skorzystam z roska

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnLady
Czas edycji: 2019-08-22 o 13:46
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 14:52   #2481
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Ja skorzystałam z oferty Superpharm i kupiłam córce żel z Holika i czarne mydło. Ceny z R nie są zadowalające. Choć wydaje mi się że i tak je obniżyli bardziej niż zwykle, np w odpowiedzi na akcje Hebe. Teraz żele z Bielendy Juicy Fresh po 9 czy 10 zl w S.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 15:09   #2482
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Agathabb Pokaż wiadomość
Jak podoba się Wam obecnie trwająca promocja 2+2?
Osobiście nie zachwyciła mnie...
Chyba pierwszy raz nie mam co kupić... W sumie mogę z Hosenką sobie podać rękę w ilości zapasów, więc to nawet lepiej, że mnie nic nie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 15:37   #2483
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Ja zauważyłam, że największe parcie na kosmetyczne zakupy miałam gdy regularnie śledziłam urodziwego youtuba. Teraz nie mam czasu i zapasy też są w końcu normalne
Ale zaczęłam myśleć o odżywkach, bo powoli mi się kończy duży Kallos, a one idą u mnie jak woda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 18:28   #2484
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Haha ja nie oglądam yt, tylko puszczam muzykę. No chyba, że na blogach nie znajduje opinii o jakimś kosmetyku ale to się rzadko zdarza.
Wolę blogi (nie czytam jednak "wielkich" blogerów ani nie obserwuję kilkunasto/kilkudziesiecio/milioniwych kont na Insta) bo szybko widzę zdjęcie, szybko znajdę to czego szukam w recenzji a oglądać filmiki jest dla mnie stratą czasu.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Chyba pierwszy raz nie mam co kupić... W sumie mogę z Hosenką sobie podać rękę w ilości zapasów, więc to nawet lepiej, że mnie nic nie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyżby? Jesteś pewna? Masz np żel i pod prysznic ponad 100?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 20:35   #2485
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Haha ja nie oglądam yt, tylko puszczam muzykę. No chyba, że na blogach nie znajduje opinii o jakimś kosmetyku ale to się rzadko zdarza.
Wolę blogi (nie czytam jednak "wielkich" blogerów ani nie obserwuję kilkunasto/kilkudziesiecio/milioniwych kont na Insta) bo szybko widzę zdjęcie, szybko znajdę to czego szukam w recenzji a oglądać filmiki jest dla mnie stratą czasu.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------


Czyżby? Jesteś pewna? Masz np żel i pod prysznic ponad 100?
Aż chciałabym zobaczyć te Twoje zapasy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 21:00   #2486
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Aż chciałabym zobaczyć te Twoje zapasy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja też może wstawisz fotki?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 21:32   #2487
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Oj nie ... Nie podejmuję się wyciągania pudeł spod łóżka i z szafy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 06:08   #2488
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Czy dobre są te gąbeczki? Dosyć droga jest w porównaniu do tej ciemno różowej z wibo. Czym one się różnią?IMG_1566536914.449329.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 07:36   #2489
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Agathabb Pokaż wiadomość
Jak podoba się Wam obecnie trwająca promocja 2+2?
Osobiście nie zachwyciła mnie...
Ja lubię takie mieszane promocje, bo jak są tylko na np twarz, włosy to niekoniecznie łatwo mi dobrać do pary różne produkty w podobnych cenach na tę samą partie. Teraz mi się na pewno uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że największe parcie na kosmetyczne zakupy miałam gdy regularnie śledziłam urodziwego youtuba. Teraz nie mam czasu i zapasy też są w końcu normalne
Ale zaczęłam myśleć o odżywkach, bo powoli mi się kończy duży Kallos, a one idą u mnie jak woda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Ci się udało przestać oglądać?

YouTube to zło u mnie ale pod względem kolorowki. Niestety niedawno zaczęłam obserwacje grupy na FB wlosing i to oni są winni moich wszystkich rossmanowych zakupów w tym miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 08:14   #2490
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Dobrze, że ja nie oglądam żadnych YouTube
Bo na punkcie włosów mam hopla więc to mogłoby być niebezpieczne dla mojego portfela

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-10 12:01:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.