Ludzie niestosujący się do obostrzeń - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 14:53   #91
Veredise
Zakorzenienie

Dot.: Ludzie niestosujący się do obostrzeń

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Uwielbiam usprawiedliwianie osób, które nie noszą maseczek i wzbudzanie poczucia winy w tych co je noszą. Skoro ktoś nie może nosić maseczki to niestety komunikacją jeździć nie powinien.
Pokaż mi taki przepis, to się zgodzę, że "nie powinien". Ja mogę np. uważać, że osoby z przeziębieniem nie powinny jeździć komunikacją, tylko co z tego? Nie jest to zabronione, więc co mi z tego, co ja uważam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Veredise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 20:58   #92
Monia284
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 200 %. Nic dodać nic ująć.
Ok milo mi ze sie ze mna zgadzasz.

Teraz wypraszamy kazdego bez maseczki i szefowa tez powiedziala, ze mamy tak robic. Ja tez jestem za tym. Wiele osob rozumie, niektorzy sie kloca. Nie jest to mile, bo jednak to dodatkowy obowiazek dla nas, ale co zrobic. Tu chodzi i o bezpieczenstwo i o to zeby nie bylo kary. W sytuacji gdy mowie o kontrolach i karach to powinno zamknac dyskusje. Kazdy powinien zrozumiec, ze jako sprzedawczyni niestety za to odpowiadam i moglabym dostac kare. Kazdy powinien zrozumiec, ze nie chce dostac kary prawda? Wiele osob rozumie, ale sa tez tacy co wdaja sie w dyskusje. Ja rozumiem ze jest luka bo mozna powiedziec ze jest sie chorym, ale ich moze to nie interesowac, kara bedzie, a potem sie odwoluj. No albo czlowiek sie przemeczy w maseczce lub zalozy przylbice czy jak woli. Da sie wtedy normalnie zrobic zakupy.

Jedna pani powiedziala ze maseczki nie moze nosic z jakiegos powodu i przylbicy tez nie bo klaustrofobia. Ja wszystko rozumiem ale nie moge ryzykowac kara i mam polecenie tez od kierownika i musze tez sie stosowac.

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: Dzisiaj o 20:59
Monia284 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 21:08   #93
kasiunia788742
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ok milo mi ze sie ze mna zgadzasz.

Teraz wypraszamy kazdego bez maseczki i szefowa tez powiedziala, ze mamy tak robic. Ja tez jestem za tym. Wiele osob rozumie, niektorzy sie kloca. Nie jest to mile, bo jednak to dodatkowy obowiazek dla nas, ale co zrobic. Tu chodzi i o bezpieczenstwo i o to zeby nie bylo kary. W sytuacji gdy mowie o kontrolach i karach to powinno zamknac dyskusje. Kazdy powinien zrozumiec, ze jako sprzedawczyni niestety za to odpowiadam i moglabym dostac kare. Kazdy powinien zrozumiec, ze nie chce dostac kary prawda? Wiele osob rozumie, ale sa tez tacy co wdaja sie w dyskusje. Ja rozumiem ze jest luka bo mozna powiedziec ze jest sie chorym, ale ich moze to nie interesowac, kara bedzie, a potem sie odwoluj. No albo czlowiek sie przemeczy w maseczce lub zalozy przylbice czy jak woli. Da sie wtedy normalnie zrobic zakupy.

Jedna pani powiedziala ze maseczki nie moze nosic z jakiegos powodu i przylbicy tez nie bo klaustrofobia. Ja wszystko rozumiem ale nie moge ryzykowac kara i mam polecenie tez od kierownika i musze tez sie stosowac.

Monia rozumiemy, ale w jednym poście powtarzasz tę samą informację trzy razy przez co Twoje posty są niepotrzebnie rozwleczone. Macie od kierownictwa taki obowiązek, ok, no liczą się z tym, że obroty mogą im spaść.

Ja w ogóle nie rozumiem, że to sprzedawca ma pilnować, czy ktoś ma maseczke i jeszcze wypraszać działając na szkodę swojej firmy. Plus kary dla sklepu, że klient nie ma maseczki, bez jaj. Dla sklepu kara jak już jak sprzedawcy nie mają przy klientach maseczek a dla klienta bez maseczki i usprawiedliwienia mandat, ale tylko dla niego. Co to, przedszkole, że sprzedawca ma wchodzić w kłótnie i może na policje dzwonić, bo ktoś nie chce sklepu opuścić? Niech sobie szumowski sam przyjdzie i wyprasza, pff.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (1 użytkowników i 3 gości)
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości