Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-14, 11:39   #2431
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
szczotkujecie ciało na sucho? Jak odczucia, efekty?
Właśnie oglądałam szczotkę w ministerstwie ale nie wiem czy w ogóle mi to podejdzie i waham sie czy inwestować 130zł w szczotę https://www.ministerstwodobregomydla...ialy-wlos.html

Mam szczotkę z Rossmana i użyłam jej może 3 razy. Nie chce mi się, nie mam czasu, zarobiona jestem ... Wolę sobie zrobić taki peeling kawowy: https://www.rossmann.pl/Produkt/Peel...ml,291550,8581
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-14, 11:55   #2432
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mam szczotkę z Rossmana i użyłam jej może 3 razy. Nie chce mi się, nie mam czasu, zarobiona jestem ... Wolę sobie zrobić taki peeling kawowy: https://www.rossmann.pl/Produkt/Peel...ml,291550,8581
nie lubię peelingów do ciała
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-14, 12:01   #2433
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
nie lubię peelingów do ciała

Ja też nie, ale ten jest fajny
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-14, 16:18   #2434
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
nie lubię peelingów do ciała

ja mam szczotke z tkmaxx za ok 40 zł i użyłam jej może kilka razy - czesciej siegam po rekawice - myje sie nimi cała po prostu (na mokro )
https://www.rossmann.pl/Produkt/Akce...zt,128861,8586
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 09:49   #2435
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Miałyście może taką sytuację, że okradziono list priorytetowy? Koperta zaklejona taśmą. W środku, w kartce pocztowej były pieniądze. Po przecięciu koperty, okazało się że ich nie ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2021-01-15 o 09:59
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 10:02   #2436
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Nie miałam osobiście ale słyszałam o takich akcjach. Że spryciarze na poczcie mają urządzenia prześwietlajace przesyłki. I zdaje się, że to dotyczyło różnych krajów. Nie chcę nikogo oskarżać, w każdym urzędzie zdarzają się wśród masy uczciwych, czarne owce ale uważam, że np nasza pocztą przez lata kojarzyła mi się z niedbalstwem, lenistwem, zerowym dbaniem o przesyłki i odbiorcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 10:29   #2437
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Miałyście może taką sytuację, że okradziono list priorytetowy? Koperta zaklejona taśmą. W środku, w kartce pocztowej były pieniądze. Po przecięciu koperty, okazało się że ich nie ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

oczywiście, kilka lat temu.
Dostałam awizo, że mam się zgłosić osobiście na pocztę, przychodzę, babka przynosi list polecony a tam w kopercie dziura jak pięść ...
Głupio jej było, pyta się mnie czy nic nie zginęło jasne, że zginął podkład Clarinsa, ale kartonik mi zostawili na pociechę

złożyłam reklamację, kasę oddali bez problemu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-15, 10:58   #2438
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Mnie nigdy nikt na poczcie nie okradł, ale kiedyś moja genialna teściowa włożyła 300 euro do paczki z herbatą (którą wysłała wraz z innymi rzeczami; nie mieszka w Polsce jak łatwo się domyślić). Jako, że ani paczka nie była chciana, ani ta herbata, wszystko powędrowało na śmieci, w tym pieniądze, których nikt nie zauważył, bo kto by zaglądał do pudełka z herbatą.

Cóż.
Nigdy nie zrozumiem pomysłu wkładania gotówki do przesyłek.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 10:59   #2439
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
oczywiście, kilka lat temu.
Dostałam awizo, że mam się zgłosić osobiście na pocztę, przychodzę, babka przynosi list polecony a tam w kopercie dziura jak pięść ...
Głupio jej było, pyta się mnie czy nic nie zginęło jasne, że zginął podkład Clarinsa, ale kartonik mi zostawili na pociechę

złożyłam reklamację, kasę oddali bez problemu
O masz...
No to w tym przypadku, list (priorytet -wiec podejrzewam, że z podpisem) był normalnie w skrzynce...
Kiedyś, jak ta pani przesyłała już tak pieniądze, włożyła je bezpośrednio do koperty. Listoniszka zwróciła wtedy uwagę, że jak odpowiednio padnie światło, to widać jaka jest zawartość. Teraz, nie było widać, a i tak list jest okradziony...
Dzisiaj już mama nie zdąży pojechać na pocztę, ale jak to udowodnić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 11:04   #2440
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
ale jak to udowodnić?

No właśnie chyba się nie da. Jeżeli to nie była przesyłka z zadeklarowaną wartością i ubezpieczona, to raczej już po ptokach.
Poza tym, regulamin poczty zabrania wysysłania gotówki listami, oni za to nie ponoszą odpowiedzielności - chyba jest coś takiego w ich regulaminie, ale może się mylę.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-01-15 o 11:07
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 11:35   #2441
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

W kopercie na legalu można przesyłać dokumenty papierowe. Cała reszta (np nasze kosmetyki wymiankowe) to już paczki. Kasa - przesyła się przelewami. Poczta zabezpieczyła się tak, że mierzy grubość kopert , są różne opłaty za dany rozmiar, dodatkowo cena za bardzo gruby list (np zawierający mimo wszystko przykładowo kosmetyki) jest wyższa, niż paczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-15, 13:10   #2442
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88437624]No właśnie chyba się nie da. Jeżeli to nie była przesyłka z zadeklarowaną wartością i ubezpieczona, to raczej już po ptokach.
Poza tym, regulamin poczty zabrania wysysłania gotówki listami, oni za to nie ponoszą odpowiedzielności - chyba jest coś takiego w ich regulaminie, ale może się mylę.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
W kopercie na legalu można przesyłać dokumenty papierowe. Cała reszta (np nasze kosmetyki wymiankowe) to już paczki. Kasa - przesyła się przelewami. Poczta zabezpieczyła się tak, że mierzy grubość kopert , są różne opłaty za dany rozmiar, dodatkowo cena za bardzo gruby list (np zawierający mimo wszystko przykładowo kosmetyki) jest wyższa, niż paczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rozumiem, że mają regulamin. Ale jednak ktoś (prawdopodobnie pracownik PP) przerwał kopertę, wyjął część zawartości, a potem zakleil kopertę, a tak chyba nie powinno być... a chyba jednak sprawdzanie przesyłek nie należy do zadań pracowników. Chyba, że coś mnie ominęło, a inwigilacja i kradzież stały się nowymi zadaniami PP.
No nic, mama pojedzie, to zobaczy co jej powiedzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 13:46   #2443
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że mają regulamin. Ale jednak ktoś (prawdopodobnie pracownik PP) przerwał kopertę, wyjął część zawartości, a potem zakleil kopertę, a tak chyba nie powinno być... a chyba jednak sprawdzanie przesyłek nie należy do zadań pracowników. Chyba, że coś mnie ominęło, a inwigilacja i kradzież stały się nowymi zadaniami PP.
No nic, mama pojedzie, to zobaczy co jej powiedzą.

Oczywiście, że nikt nie miał prawa sobie przywłaszczyć zawartości przesyłki, nikt chyba tego nie neguje.

Problem jest w tym jak udowodnić co w niej było i że przesyłanie kasy listami jest niezgodne z regulaminem, w związku z czym poczta może się na ten problem wypiąć.
Czego oczywiście nie życzę i jak najbardziej warto zgłosić ten fakt, tj. kradzież zawartości przesyłki.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 14:23   #2444
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Droga od wysyłki do adresata jest na tyle długa i tak wiele osób bierze w niej udział, że obawiam się, iż technicznie jest nie do uwodnienia, kto konkretnie "zaopiekował się" zawartością. To tak idiotyczne jak fakt, że płacisz ileś tam za przesyłkę nierejestrowaną, a jednocześnie masz liczyć się z tym, że nie ma gwarancji dostarczenia. Dawaj znaki, jak sie sprawa rozwinęła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 14:23   #2445
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88438066]Oczywiście, że nikt nie miał prawa sobie przywłaszczyć zawartości przesyłki, nikt chyba tego nie neguje.

Problem jest w tym jak udowodnić co w niej było i że przesyłanie kasy listami jest niezgodne z regulaminem, w związku z czym poczta może się na ten problem wypiąć.
Czego oczywiście nie życzę i jak najbardziej warto zgłosić ten fakt, tj. kradzież zawartości przesyłki.[/QUOTE]
Myślę, że kasa przepadła, no bo tego się nie da udowodnić. Wkurza mnie fakt, że ktoś sobie tak loprostu kradnie rzeczy. Tym bardziej, że wiem ile ta osoba która przesyłała pieniądze musiała się napracować, żeby je zarobić...
Chyba dlatego musiałam się wyżalić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-15, 23:09   #2446
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Hejka! No niby CT jest z UK ale maja europejska stronę, z adresem com/eu. Ja tam zamawiałam tylko raz jakies dwa lata temu i nie pamietam czy przesyłka była z UK czy może wysylaja np z Holandii tak jak niektóre firmy...nawet znalazłam maila z potwierdzeniem wysyłki tamtego zamówienia ale link do śledzenia wygasł Eh, miałam zamówić na culcie ale skusił mnie darmowy podkład do zakupow na CT, zobaczymy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamawialam z europeskiej strony CT i szlo z Londynu. Pamietam, bo namietnie sprawdzalam tracking, ale to bylo rok temu
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 02:29   #2447
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Zamawialam z europeskiej strony CT i szlo z Londynu. Pamietam, bo namietnie sprawdzalam tracking, ale to bylo rok temu

Dostałam wlasnie maila z DPD Polska, ze przesyłka jest już u nich i planują doręczenie na poniedziałek - zobaczymy czy każą płacić pamietam, ze jak zamawiałam kiedyś ze strony Hudy to od razu dostałam maila z firmy kurierskiej z prośba o przelew i dopiero po wykonaniu go dostarczali paczkę, ale to był chyba DHL albo UPS.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 09:03   #2448
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88434736]Hejka

Jak ten sklep jest/wysyła z UK, to doliczą opłaty celne i VAT poza UE, tak jak robi ten cały Selfridges...
Ale lipa się porobiła.

[/QUOTE]

Skąd info, że Selfridges dolicza cło?
Ja mam info: There are no delivery charges for UK & European deliveries with SELFRIDGES+ UK AND EUROPE


Mi żaden sklep nie doliczył dodatkowych kosztów - czy kupowałam kosmetyki, czy ubrania, buty.

Ale znalazłam takie info:

Zgodnie z umową handlową, którą w grudniu podpisały władze Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej, Zjednoczone Królestwo pozostaje w unii celnej.

Według umowy cła faktycznie nie obowiązują, ale dotyczy to tylko towarów wyprodukowanych na Wyspach lub w kraju członkowskim UE.

Jeśli zamawiamy towar, który powstał w innym miejscu lub wytworzono go w większości z produktów importowanych, cło będzie trzeba zapłacić.

Obowiązek udowodnienia, że sprzedawany towar powstał w Wielkiej Brytanii, ma sprzedawca.

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2021-01-16 o 09:27
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 09:41   #2449
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
O masz...
No to w tym przypadku, list (priorytet -wiec podejrzewam, że z podpisem) był normalnie w skrzynce...
Kiedyś, jak ta pani przesyłała już tak pieniądze, włożyła je bezpośrednio do koperty. Listoniszka zwróciła wtedy uwagę, że jak odpowiednio padnie światło, to widać jaka jest zawartość. Teraz, nie było widać, a i tak list jest okradziony...
Dzisiaj już mama nie zdąży pojechać na pocztę, ale jak to udowodnić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kili, no z całym szacunkiem, ale kto w dzisiejszych czasach (kiedy przesyłki giną na potęgę) wysyła kasę pocztą w kopercie? A skoro list był w skrzynce to nie był polecony- to już w ogóle nie można prześledzić jego "drogi".
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-16, 10:37   #2450
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kili, no z całym szacunkiem, ale kto w dzisiejszych czasach (kiedy przesyłki giną na potęgę) wysyła kasę pocztą w kopercie? A skoro list był w skrzynce to nie był polecony- to już w ogóle nie można prześledzić jego "drogi".
Starsza Pani, której wielu rzeczy się nie wytłumaczy. Na kopercie jest priorytet, naklejka z kodem kreskowym i numerem też jest. List był w skrzynce, bo albo listoniszka wie, że my to my (małe zadupie, gdzie wszyscy się znają chociażby z widzenia), albo przez covid. Już się nie podpisuję wielu rzeczy, a tylko podaje kod. Nie wiem czy poczta też tak działa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 11:10   #2451
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
szczotkujecie ciało na sucho? Jak odczucia, efekty?
Właśnie oglądałam szczotkę w ministerstwie ale nie wiem czy w ogóle mi to podejdzie i waham sie czy inwestować 130zł w szczotę https://www.ministerstwodobregomydla...ialy-wlos.html
Kupiłam sobie taką tanią bambusową w Rossmannie, żeby sprawdzić o co biega z tym szczotkowaniem. Staram się raz dziennie trochę pomasować, ale nie robię tego bardzo długo, więc też nie widzę efektów, no i też nie mam mega problemów ze skórą. Jedynie na łydkach po depilacji wrastające włoski, ale jak przejdę do golenia to trochę problem się minimalizuje. Jak będzie cieplej to może dłużej się będę szorować. Teraz mam ochotę szybko się ubrać bo zimno


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No ja mam Olivie Garden i wyżej poleciałam. Mi ja zaleciła trycholog.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę się skusić w końcu
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 13:17   #2452
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ja mam taką skórę, że myśl o czochraniu jej na sucho powoduje ból zębów. Natomiast na wilgotnej , w czasie kąpieli,, jak najbardziej: największe grudy peelingu cukrowego/solnego, szorstka rękawica są spoko. Nie zgłebialam tematu ale wydaje mi się, że trzeba mieć wiedzę, jak to robić, żeby nie naruszyć naskórka, nie porobić zmarch w newralgicznych miejscach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 13:24   #2453
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

dostalam Lancome, szybka wysylka, maska za duza ..
ale ladnie opakowanie, dobrze sie spisali
maskary nie otwieralam jeszcze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 14:16   #2454
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny, czy może któraś z Was użyczyc kodu rabatowego do The Body Shop? Kojarzę, że jest taki na 10%. Dostałam go ale chyba skasowalam, bo nie mogę znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 16:23   #2455
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Starsza Pani, której wielu rzeczy się nie wytłumaczy. Na kopercie jest priorytet, naklejka z kodem kreskowym i numerem też jest. List był w skrzynce, bo albo listoniszka wie, że my to my (małe zadupie, gdzie wszyscy się znają chociażby z widzenia), albo przez covid. Już się nie podpisuję wielu rzeczy, a tylko podaje kod. Nie wiem czy poczta też tak działa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jak był kod to list polecony... Szkoda starszej pani, ale kurde no, ja bym listem 10 zł nie wysłała. Nawet dokumenty ubezpieczam. Wątpię, że cokolwiek się da się z tym zrobić.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 16:44   #2456
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Starsza Pani, której wielu rzeczy się nie wytłumaczy. Na kopercie jest priorytet, naklejka z kodem kreskowym i numerem też jest. List był w skrzynce, bo albo listoniszka wie, że my to my (małe zadupie, gdzie wszyscy się znają chociażby z widzenia), albo przez covid. Już się nie podpisuję wielu rzeczy, a tylko podaje kod. Nie wiem czy poczta też tak działa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro korzysta z usług Poczty Polskiej i tak musiała iść do okienka, to mogła wysłać pieniądze przekazem pocztowym. Wysyłanie pieniędzy w kopercie jest wysoce ryzykowne, przesyłki przechodzą przez wiele rąk. Być może ktoś widział, że nadawca wkłada gotówkę do koperty i szukaj wiatru w polu.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 17:29   #2457
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Skoro korzysta z usług Poczty Polskiej i tak musiała iść do okienka, to mogła wysłać pieniądze przekazem pocztowym. Wysyłanie pieniędzy w kopercie jest wysoce ryzykowne, przesyłki przechodzą przez wiele rąk. Być może ktoś widział, że nadawca wkłada gotówkę do koperty i szukaj wiatru w polu.
Może miała kopertę i pakowała w domu, tak czy inaczej zawsze wysyłanie gotówki listem było i jest ryzykiem i robi się to na własną odpowiedzialność. Szkoda starszej pani, ale może to będzie dla niej nauczka.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-16, 17:44   #2458
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Skąd info, że Selfridges dolicza cło?

Stąd, że jak się robi symulację zamówienia (po zalogowaniu do swojego profilu w sklepie), to do ceny sklepowej doliczają się dodatkowe opłaty. Plus przesyłka.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-01-17 o 07:37
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 09:19   #2459
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88440840]Stąd, że jak się robi symulację zamówienia (po zalogowaniu do swojego profilu w sklepie), to do ceny sklepowej doliczają się dodatkowe opłaty. Plus przesyłka.[/QUOTE]

Bardzo dziwne, mi nic nie dolicza i mam komunikat, że sklep Selfridges nie dolicza cła ani podatków. Płacę tylko za przedmiot i ewentualnie przesyłkę.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 09:40   #2460
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne, mi nic nie dolicza i mam komunikat, że sklep Selfridges nie dolicza cła ani podatków. Płacę tylko za przedmiot i ewentualnie przesyłkę.

Jak dodaję do koszyka bazę Diorsnow (bo niedawno chciałam ją stamtąd kupić), to do ceny 39 funtów dolicza się 10,39 funtów cła i podatku, plus 15 funtów przesyłka, co daje łącznie prawie 65 funtów. Z taką kwotą kieruje mnie do zapłaty, ale potem cena się zmniejsza i do ceny bazy dolicza się 4,3 funta więcej, plus przesyłka i do zapłaty ostatecznie jest prawie 60 funtów. Nie mam żadnego komunikatu, o którym wspominasz. To jest dziwne, ale jednak doliczają się dodatkowe koszty. Co prawda spadają o połowę w kolejnym etapie, ale są.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Moja paczka z Cultu 10 dni leżała na odprawie celnej. Czekam już dwa tygodnie od złożenia zamówienia i wszystko jest w lesie.
No ale tam teraz trudna sytuacja i pewnie bałagan w początkowym okresie działania tych wszystkich odpraw celnych na o wiele większą skalę jak dotychczas.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.