Ja, on i jego dziecko z poprzedniego związku - zaczyna mnie to przerastać. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-02-27, 14:27   #31
Limonka2738
Zakorzenienie

Dot.: Ja, on i jego dziecko z poprzedniego związku - zaczyna mnie to przerastac.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kwiaty, słodkie wino i masaż poproszę.
Masz medal i nie marudź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-02-27, 14:29   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Dot.: Ja, on i jego dziecko z poprzedniego związku - zaczyna mnie to przerastac.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Masz medal i nie marudź.
No dobraaa.

Stary 2019-02-28, 01:27   #33
Fatina
Raczkowanie

Dot.: Ja, on i jego dziecko z poprzedniego związku - zaczyna mnie to przerastać.

Facet mistrz niedojzalosci..najlepsze ze nowa Pani przynosi bylej-jeszcze nie do konca bylej bo bez rozwodu zonie prezenty dla dziecka,ktore tatus olal na kilka miesiecy bo sie nie mogl dogadac z mamusia..🤦🏻☠♀️Przepraszal as tez Autorka matke jego dziecka za jego zachowanie?Na przyszlosc nie daj sie wmanewrowac w takie akcje bo szkoda czasu i nie warto.
Fatina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 09:27   #34
ridja devojka
Zakorzenienie

Dot.: Ja, on i jego dziecko z poprzedniego związku - zaczyna mnie to przerastać.

Dla mnie faceci którzy nie potrzebują kontaktu z własnymi dziećmi to jakaś osobna kategoria kreatur z jakimi nie chciałabym mieć nigdy do czynienia.

Stary 2019-02-28, 09:37   #35
narine99
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Facet mistrz niedojzalosci..najlepsze ze nowa Pani przynosi bylej-jeszcze nie do konca bylej bo bez rozwodu zonie prezenty dla dziecka,ktore tatus olal na kilka miesiecy bo sie nie mogl dogadac z mamusia..🤦🏻☠♀️Przepraszal as tez Autorka matke jego dziecka za jego zachowanie?Na przyszlosc nie daj sie wmanewrowac w takie akcje bo szkoda czasu i nie warto.
Jakiego rozwodu? Jak nie mieli ślubu ani cywilnego ani kościelnego, a powodem rozstania było jej odejście do innego?
narine99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 15:58   #36
Hladz
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Hladz

Serio?

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
Hladz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 16:14   #37
Meidx3
Raczkowanie

Ja miałam podobnie z tym, że mój partner był zakochany ale po czasie mu się odmieniło, ja zeszłam na drugi plan, jego dziecko stało się dla mnie bólem, były awantury w pewnym momencie zaczęłam nienawidzić to dziecko... I związek powoli się rozpadał, tylko ja walczyłam o ten związek. Byłam świecie przekonana, że to miłość mojego życia. Były kłótnie, nieodbieranie telefonów itd. Niestety po 5 ciu latach, 2 latach awantur zaczęłam mieć dość... Doszło do wielkiej awantury, nie odzywałam się miesiąc. Dziś wiem, że tak musiało się stać... Bardzo to kochałam ale on się hm, wypalił? Myślę, że z jego strony to w takim razie nie była miłość, skoro si2 rozpadło i nic nie zrobił by to uratować a w lutym minął rok od rozstania... było więcej awantur, partner coraz bardziej się oddalał i widzę dziś że to nie miało sensu... Przy najmniej nie jak jedna osoba walczy a druga osoba rani... Skończyło się tak, że eks siedzi za granicą tak jak ja, dziecko zostało w Polsce ale ja znalazłam innego partnera a z ex mam tylko kontakty przyjacielskie, przyzwyczaiłam się do niego i tyle... On dalej zwraca się do mnie ,,myszko" itd. Ale ja nie reaguję... Ale to dlatego iż wiem że karma i dobro wraca... Dziś wiem, że po prostu czasem nie ma sensu się denerwować, niszczyć zdrowia... Musiałam tylko dojrzeć do tego, żeby odejść a czas otworzył mi oczy. Mój partner na początku mówił że chcę mieć dziecko, dom a z czasem zaczął się wahać i tematy o domu, dziecku kończyły się kłótnią - tylko się denerwował gdy pytałam... Widziałam te momenty zwahania, dlatego skoro on nie mógł zadecydować to mu pomogłam i odeszłam. Choć była to miłość życia z mojej strony to nie żałuję. Najlepsze co mogłam zrobić dla nas obojga. Ja jestem młoda, życie sobie ułożę... A on? Wątpię...

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Otóż to.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Dokładnie, osoba która ma bałagan w swoim życiu nie będzie gotowa by zawrzeć nowy związek.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Dokładnie...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

To jest tylko jego wymówka, mój tak samo mówił, że nie jest mnie pewny bo się kłócimy. A przez kogo były kłótnie? Przez niego.
Szkoda czasu i nerwów na niezdecydowanych, dzieciatych, którzy nie potrafią się wyrwać od byłej, bo będzie robić po złości...

Meidx3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 00:16   #38
Tequila222
Raczkowanie

Autorko, ja sytuacja się potoczyła dalej?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Tequila222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 00:03   #39
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Tequila222 Pokaż wiadomość
.

eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 04:59   #40
Hladz
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Hladz

Cytat:
Napisane przez Tequila222 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

1 dzień.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Hladz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 17:12   #41
kennedy
Zakorzenienie

co za frajer to ja nie moge co ty w nim widzisz w ogole...
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 21:38   #42
Niesforna_Lola
Przyczajenie

Ktoś napisał w poprzednich postach, że wchodząc w związek z "dzieciatym" facetem Autorka/ czy jakakolwiek inna kobieta godzi się na bycie zawsze "drugą".
No nie, tak to nie funkcjonuje - w związku, gdzie naprawdę jest uczucie, w rodzinie, nikt nie może czuć się "drugi" - inaczej taka relacja w ogóle nie ma żadnego sensu.

Z tego powodu związki z "dzieciatymi" są bardzo trudne, wymagają dojrzałości emocjonalnej po obydwu stronach - i odpowiedniego poukładania priorytetów. I ważne jest, by facet od początku dawał Ci poczucie, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym, że jest dla Ciebie miejsce w jego życiu i że macie wspólne priorytety. Jeżeli zależy Ci na ślubie, na dzieciach - to mów o tym od początku jasno. Wiele kobiet wchodząc w podobne związki popełnia ten błąd, że są "zbyt wyrozumiałe" - bo lubią dzieci, są empatyczne, nie chcą by przy rozwodzie dziecko cierpiało itp. W rezultacie pozwalają jednak na to, że ich związek nie jest szanowany. Ich pragnienie stworzenia własnej rodziny. Bo facet naopowiada bajek (czasem sam w nie wierzy), a potem dochodzi do wniosku, że on już dzieci ma, małżeństwo miał za sobą, a nowa dziewczyna - fajnie, że jest ktoś, kto od czasu do czasu okaże mu bliskość i tyle.

Nie dawaj się wkręcić coś takiego. Od początku jasno zakreśl pewne granice, wymagaj pełnego zaangażowania, szacunku dla waszego wspólnego czasu i waszych planów. Jeżeli nie jest na taką znajomość gotowy, to pożegnaj go bez żalu.
Niesforna_Lola jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości