Głupie zauroczenie przez Internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-22, 16:28   #1
indestructiblee09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3

Głupie zauroczenie przez Internet


Cześć, piszę bo mam problem, który może wydawać się dla kogoś z zewnątrz śmieszny. Jakiś czas temu poznałam na portalu randkowym faceta, ja pierwsza do niego napisałam, od razu mi się spodobał, a oprócz tego miał fajny opis. Zaczęliśmy rozmawiać, ja nie miałam jakiegoś większego doświadczenia z facetami i pierwszy raz w życiu chyba naprawdę byłam kimś oczarowana (wiadomo to była internetowa znajmość). Dość długo ze sobą rozmawialiśmy internetowo zanim spotkaliśmy się na żywo. Na żywo również zrobił na mnie wrażenie, tak samo bardzo podobał mi się na żywo jak na zdjęciach. Ale ja prawdopodobnie na nim wrażenia nie zrobiłam, owszem rozmawialiśmy jeszcze potem, niby w tych wiadomościach się rozpisywał, kończył pytaniem ale na wiadomość czekałam ... 5 dni. Zrozumiałam aluzję i przestałam się odzywać - ktoś mi też doradził, że jak będzie mu zależało to sam napiszę, oczywiście nigdy już nie napisał. Jestem załamana od tej sytuacji w październiku stuknie rok, a ja dalej o nim myślę. On pewnie nie pamięta o moim istnieniu, a ja jestem przekonana, że nie jestem w stanie spotkać faceta z takim bardzo fajnym charakterem jak on. Pisałam jeszcze z kilkoma facetami, ale każdy na tle jego wydaje się beznadziejny. Jestem też osobą, która tak łatwo się nie zakochuje, przez całe liceum tak bardziej podobał mi się może jeden chłopak. Chcę tylko dodać że nie jestem jakoś bardzo egzaltowana, pisałam na portalach z różnymi facteami, wiecie jak ktoś mi nie odpisał nie przejmuje się tym, nie przeżywam, po prostu tylko do tej znajomości podchodzę bardzo emocjonalnie.

Okazało się, że chyba ma inną dziewczynę, ja się totalnie załamałam, ponieważ pocieszałam się myślą, że jakimś cudownym zrządzeniem losu będziemy jeszcze kiedyś szczęśliwie razem. Nie muszę jeszcze chyba wspominać, że popdałam w kompleksy przez niego. Porażka..

Proszę jesteście może bardziej doświadczone ode mnie - jak sobie poradzić? bo ja wariuję. Zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę dobrze go nie znałam, ale uparłam się na niego i nie jestem w stanie o nim zapomnieć. Jak sobie pomóc? Jak przepowiedzieć sobie, że jestem w stanie spotkać kogoś takiego jak on?
indestructiblee09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 19:30   #2
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Wdowa po Chadzie, która nawet nie była żoną. Słabo.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 19:43   #3
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Cytat:
Napisane przez indestructiblee09 Pokaż wiadomość
Cześć, piszę bo mam problem, który może wydawać się dla kogoś z zewnątrz śmieszny. Jakiś czas temu poznałam na portalu randkowym faceta, ja pierwsza do niego napisałam, od razu mi się spodobał, a oprócz tego miał fajny opis. Zaczęliśmy rozmawiać, ja nie miałam jakiegoś większego doświadczenia z facetami i pierwszy raz w życiu chyba naprawdę byłam kimś oczarowana (wiadomo to była internetowa znajmość). Dość długo ze sobą rozmawialiśmy internetowo zanim spotkaliśmy się na żywo. Na żywo również zrobił na mnie wrażenie, tak samo bardzo podobał mi się na żywo jak na zdjęciach. Ale ja prawdopodobnie na nim wrażenia nie zrobiłam, owszem rozmawialiśmy jeszcze potem, niby w tych wiadomościach się rozpisywał, kończył pytaniem ale na wiadomość czekałam ... 5 dni. Zrozumiałam aluzję i przestałam się odzywać - ktoś mi też doradził, że jak będzie mu zależało to sam napiszę, oczywiście nigdy już nie napisał. Jestem załamana od tej sytuacji w październiku stuknie rok, a ja dalej o nim myślę. On pewnie nie pamięta o moim istnieniu, a ja jestem przekonana, że nie jestem w stanie spotkać faceta z takim bardzo fajnym charakterem jak on. Pisałam jeszcze z kilkoma facetami, ale każdy na tle jego wydaje się beznadziejny. Jestem też osobą, która tak łatwo się nie zakochuje, przez całe liceum tak bardziej podobał mi się może jeden chłopak. Chcę tylko dodać że nie jestem jakoś bardzo egzaltowana, pisałam na portalach z różnymi facteami, wiecie jak ktoś mi nie odpisał nie przejmuje się tym, nie przeżywam, po prostu tylko do tej znajomości podchodzę bardzo emocjonalnie.

Okazało się, że chyba ma inną dziewczynę, ja się totalnie załamałam, ponieważ pocieszałam się myślą, że jakimś cudownym zrządzeniem losu będziemy jeszcze kiedyś szczęśliwie razem. Nie muszę jeszcze chyba wspominać, że popdałam w kompleksy przez niego. Porażka..

Proszę jesteście może bardziej doświadczone ode mnie - jak sobie poradzić? bo ja wariuję. Zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę dobrze go nie znałam, ale uparłam się na niego i nie jestem w stanie o nim zapomnieć. Jak sobie pomóc? Jak przepowiedzieć sobie, że jestem w stanie spotkać kogoś takiego jak on?
Napisz, zasugeruj kolację ze śniadaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 20:32   #4
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Napisz, zasugeruj kolację ze śniadaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po roku dziewczyna ma się odezwać do faceta, który ewidentnie nie jest nią zainteresowany, który prawdopodobnie ma inną dziewczynę i proponować spotkanie na seks.
Autorka zapytała jak zapomnieć, a nie jak
się ośmieszyć.
Autorko, przede wszystkim musisz zrozumieć, ze faceta nawet dobrze nie poznałaś. Nie wiem dokładnie ile razy się spotkaliście na żywo, ale jeśli tylko raz to naprawdę nie miałaś tak naprawdę okazji przekonać się o jego charakterze. Pewnie przez ten rok sporo tez sobie wyidealizowałaś to, jaki był naprawdę i to jest normalne. Wierzę, ze był miły, czarujący i dowcipny, ale uwierz mu, ze wielu facetów tez takich jest, trzeba tylko dać im szansę.
Wydaje Ci się, że żaden facet nie jest tak fantastyczny jak tamten, bo podświadomie się na nim zafiksowałaś. Nie ma sensu tracić czasu i nerwów na myślenie o kimś, kto być może istnieje tylko w Twojej wyobraźni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 20:50   #5
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Po roku dziewczyna ma się odezwać do faceta, który ewidentnie nie jest nią zainteresowany, który prawdopodobnie ma inną dziewczynę i proponować spotkanie na seks.
Autorka zapytała jak zapomnieć, a nie jak
się ośmieszyć.
Autorko, przede wszystkim musisz zrozumieć, ze faceta nawet dobrze nie poznałaś. Nie wiem dokładnie ile razy się spotkaliście na żywo, ale jeśli tylko raz to naprawdę nie miałaś tak naprawdę okazji przekonać się o jego charakterze. Pewnie przez ten rok sporo tez sobie wyidealizowałaś to, jaki był naprawdę i to jest normalne. Wierzę, ze był miły, czarujący i dowcipny, ale uwierz mu, ze wielu facetów tez takich jest, trzeba tylko dać im szansę.
Wydaje Ci się, że żaden facet nie jest tak fantastyczny jak tamten, bo podświadomie się na nim zafiksowałaś. Nie ma sensu tracić czasu i nerwów na myślenie o kimś, kto być może istnieje tylko w Twojej wyobraźni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dokładnie o to mi chodziło. Wtedy już spali wszystkie możliwości, ośmieszy się, zrówna z glebą. Niektórym dopiero wtedy przychodzi otrzeźwienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 03:34   #6
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Ja wywnioskowałam po opisie wątku, że spotkali się raz i stopniowo kontakt się rozmył. Autorko wątku, mam rację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 08:04   #7
indestructiblee09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Tak może nie wyraziłam się jasno - spotkaliśmy się jeden raz, potem pisaliśmy jeszcze, ale czekałam na wiadomość od niego kilka dni, więc przestałam się odzywać.
indestructiblee09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 08:06   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Cytat:
Napisane przez indestructiblee09 Pokaż wiadomość
Tak może nie wyraziłam się jasno - spotkaliśmy się jeden raz, potem pisaliśmy jeszcze, ale czekałam na wiadomość od niego kilka dni, więc przestałam się odzywać.
No nie spodobałaś się. Nic na to nie poradzisz. Nie Twoja wina. Każdy ma jakiś typ.

Natomiast skoro się tym od roku nakręcasz i nie mija, to czas na odwiedzenie psychologa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 14:57   #9
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Moim zdaniem masz problem. Od roku nakręcasz sie na typa którego poznalas bardzo powierzchownie. Rozumiem takie przezywanie rozstawania po wieloletnim zwiazku, ale wy nawet nie byliscie de facto razem.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 20:28   #10
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Wypisz sobie wszystkie jego wady i nieładne zachowania i czytaj codziennie.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 22:16   #11
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Ja to trochę rozumiem, a trochę nie. Być może ten facet faktycznie jest zbliżony do twojego ideału i miał to tak zwane "coś", które sprawiło, że nie może wylecieć ci z głowy. Też tak czasem mam, niektórych chłopaków pewnie nigdy nie zapomnę, takie zrobili na mnie wrażenie, ale nie przeszkadza mi to w pójściu do przodu i poznawaniu innych. Pomyśl racjonalnie, nawet go nie poznałaś. To, że super wam się gadało i bardzo ci się spodobał nic nie znaczy, może gdybyście byli razem okazałby się bucem czy nudziarzem. Może nie, ale tego się nigdy nie dowiesz, postawiłaś go sobie za to na piedestale i wzdychasz do ideału, który prawdopodobnie nie istnieje. To fajne, ale równie dobrze mogłabyś się zakochać w bohaterze z filmu i twierdzić, że z nikim nie chcesz być, bo nikt nie jest taki jak on. Spróbuj sobie przetłumaczyć, że ten facet istnieje głównie w twojej głowie i inni nie muszą być tacy jak on, bo mają pewnie mnóstwo innych zalet, są równie, a może i bardziej ciekawi. I nie porównuj.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 00:44   #12
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

No ale de facto Ty znasz jedynie jego obraz, który sama stworzyłaś. Wiadomo, przez internet każdy potrafi być błyskotliwym znawcą literatury, trafnym obserwatorem życia, finezyjnym erudytą itp. Twój pech polegał na tym, że wygląd faceta pasował do Twojego wyobrażenia o nim i z tego ukręciłaś ideał.

Tymczasem prawdziwe oblicze tego faceta poznałaś trochę tuż po spotkaniu "na żywo", gdy nagle przestał tak Cię epatować i uwodzić słowem i kazał czekać po kilka dni na wiadomości. Czego więc naprawdę Ci brakuje i za czym tęsknisz? Za tym konkretnie facetem, czy za jego wyobrażeniem, ktore stworzyłaś na kanwie pięknych słów?

Trochę jak w Matrixie: ta łyżka nie istnieje. Tak naprawdę nigdy nie istniała.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 00:50   #13
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Trochę jak w Matrixie: ta łyżka nie istnieje. Tak naprawdę nigdy nie istniała.
To żeś jej dała łyżkę. Dziegciu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 10:47   #14
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Może to jednak Edan84 ma rację. Czasem rzeczywiście trzeba sięgnąć dna żeby zacząć zmiany.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 16:48   #15
indestructiblee09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Głupie zauroczenie przez Internet

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi czuję się o niebo lepiej
indestructiblee09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-24 17:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.