Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-20, 21:21   #3451
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Pojechałam sama, zgodnie z założeniem, że jedna łazienkę projektuje ja a druga tż

Poza tym płytki wydaja się żółte, a są białe nie do końca się chyba w trendy aktualne wpisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 08:01   #3452
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Lepiej się pochwal tym projektem:P

M. dzwonił wczoraj do kuzynki i straciliśmy na czekaniu 2 tygodnie. Jestem zła bo niestety M. albo nie zrozumiał wszystkiego albo mi nie przekazał wszystkiego i okazało się, że wystarczyło zdobyć jedną kluczową informację od doradcy i dzwonić do dewelopera by zmienił umowę. Za dużo osób w tym siedzi i potem taki przepływ informacji. A nie ma co ukrywać - M. faktycznie umowy prawie w ogóle nie kojarzy, to ja jestem bardziej oblatana bo mam czas to przestudiować.
edit. Dobra, wszystko wyprostowałam i ze wszystkim zdążymy Ale w sumie odkrywam jak w ogóle się w tym nie orientuje (w sumie to z jakiej racji no ale nie lubię tak nie wiedzieć). Stresuje mnie to wszystko, te wszystkie rozmowy, nie wiem o co im chodzi... Mamy doradcę no ale część rzeczy to ja załatwiam.

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2017-04-21 o 08:46
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 11:08   #3453
pomidorowa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 16
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

i tak dobrze, że się tym wszystkim chcesz interesować, lepiej tak niż jakby Cię nic nie obchodziło i byś w ogólne nie wiedziała, co się wokól Ciebie dzieje i by wszyscy robili co im sie podoba
pomidorowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 12:03   #3454
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez pomidorowa1 Pokaż wiadomość
i tak dobrze, że się tym wszystkim chcesz interesować, lepiej tak niż jakby Cię nic nie obchodziło i byś w ogólne nie wiedziała, co się wokól Ciebie dzieje i by wszyscy robili co im sie podoba
Mąż zajmuje się kasą, ja papierami:P Jakoś po prostu trzeba to ogarnąć. Jak przejrzałam umowę notarialną to nie wiele rozumiem. Kuzynka nam to przejrzy i może wytłumaczy co i gdzie się kryje.

Teraz dopiero zaczyna się nerwówka. Mamy jeszcze kilka dokumentów do zapoznania się (czy czasem np. cmentarza nam nie pobudują w pobliżu :P) i zobaczymy jaką umowę notariusz skleci.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 13:45   #3455
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Sophie24 to prawda, stresu przy kupnie mieszkania co nie miara. Ja sie pociesalam tym, ze i tak za pewne mniej niz przy budowie domu :-D

A u nas juz widac koniec remontu wczoraj fachowiec konczyl klasc gres w salonie takze wszystkie podlogi juz sa. Dzis m.in. momtuje drzwi. Zostanie tylko drobnica. Za 2-3 tyg przyjedzie kuchnia i generalnie troche zaczynam zalowac tego granatu w korytarzu. Wyglada pieknie i ladnie kontrastuje z biela i gresem ale mega sie brudzi :-(
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 14:29   #3456
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Witam wszystkie nowe koleżanki

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
A u nas juz widac koniec remontu wczoraj fachowiec konczyl klasc gres w salonie takze wszystkie podlogi juz sa. Dzis m.in. momtuje drzwi. Zostanie tylko drobnica. Za 2-3 tyg przyjedzie kuchnia i generalnie troche zaczynam zalowac tego granatu w korytarzu. Wyglada pieknie i ladnie kontrastuje z biela i gresem ale mega sie brudzi :-(
Koniecznie wstaw zdjęcia gresu Ciekawa jestem jak wyszło.
Już kuchnia?! Niedawno wstawiałaś zdjęcie inspiracji!
Nas praktycznie w domu nie ma (akurat przyjechaliśmy na 2 tygodnie urlopu) a widzę jakie już są ubrudzone ściany


My we wtorek staliśmy się właścicielami działki pod budowę domu Dzisiaj jedziemy na drugie spotkanie z architektem. Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny na podstawie projektu Lena: https://www.extradom.pl/projekt-domu-lena-WRP1442. Będzie lustrzane odbicie (budujemy dom wg stron świata) z kilkoma zmianami. Chcielibyśmy zacząć na jesień tego roku ale nie wiemy czy uda się pozałatwiać wszystkie papiery.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 15:51   #3457
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Sophie24 to prawda, stresu przy kupnie mieszkania co nie miara. Ja sie pociesalam tym, ze i tak za pewne mniej niz przy budowie domu :-D

A u nas juz widac koniec remontu wczoraj fachowiec konczyl klasc gres w salonie takze wszystkie podlogi juz sa. Dzis m.in. momtuje drzwi. Zostanie tylko drobnica. Za 2-3 tyg przyjedzie kuchnia i generalnie troche zaczynam zalowac tego granatu w korytarzu. Wyglada pieknie i ladnie kontrastuje z biela i gresem ale mega sie brudzi :-(


Myślałam że tylko ja tak mam z granatem na ścianie. Mój się mega zakurzył... Niczym tego zmyć nie mozna więc będziemy jeszcze raz malować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 17:52   #3458
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Sophie24 to prawda, stresu przy kupnie mieszkania co nie miara. Ja sie pociesalam tym, ze i tak za pewne mniej niz przy budowie domu :-D

A u nas juz widac koniec remontu wczoraj fachowiec konczyl klasc gres w salonie takze wszystkie podlogi juz sa. Dzis m.in. momtuje drzwi. Zostanie tylko drobnica. Za 2-3 tyg przyjedzie kuchnia i generalnie troche zaczynam zalowac tego granatu w korytarzu. Wyglada pieknie i ladnie kontrastuje z biela i gresem ale mega sie brudzi :-(
pochwal się koniecznie gresem!


Dziewczyny czy któraś z Was ma ciemną podłogę, taką zbliżoną do czerni?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 18:04   #3459
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

My już po akcie notarialnym Do końca maja mamy dostać klucze. Wolałąbym wcześniej ale pewnie poprzedni właściciele będą wzlekać...
__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 19:15   #3460
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe koleżanki


Koniecznie wstaw zdjęcia gresu Ciekawa jestem jak wyszło.
Już kuchnia?! Niedawno wstawiałaś zdjęcie inspiracji!
Nas praktycznie w domu nie ma (akurat przyjechaliśmy na 2 tygodnie urlopu) a widzę jakie już są ubrudzone ściany


My we wtorek staliśmy się właścicielami działki pod budowę domu Dzisiaj jedziemy na drugie spotkanie z architektem. Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny na podstawie projektu Lena: https://www.extradom.pl/projekt-domu-lena-WRP1442. Będzie lustrzane odbicie (budujemy dom wg stron świata) z kilkoma zmianami. Chcielibyśmy zacząć na jesień tego roku ale nie wiemy czy uda się pozałatwiać wszystkie papiery.

Ooo jaaa! Ale piekny ten domek

Co do gresu to Lady mam taki sam jak Ty w domu w Pl moze ciut odcieniem sie by roznily ale ogolnie ten typ

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
pochwal się koniecznie gresem!


Dziewczyny czy któraś z Was ma ciemną podłogę, taką zbliżoną do czerni?

Zrobie zdj jak beda juz fugi

A o jaki typ podlogi chodzi?

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Myślałam że tylko ja tak mam z granatem na ścianie. Mój się mega zakurzył... Niczym tego zmyć nie mozna więc będziemy jeszcze raz malować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U nas tez bedzie jeszcze raz malowany :-( Najwyzej w przyszlym roku go przemalujemy jak bedzie sie "zle sprawowal" :-D Chociaz fachowiec ma sie jeszcze zorientowac czy da sie go jakos "zabezpieczyc"
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2017-04-21 o 19:25
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 09:37   #3461
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Pojechałam sama, zgodnie z założeniem, że jedna łazienkę projektuje ja a druga tż

Poza tym płytki wydaja się żółte, a są białe nie do końca się chyba w trendy aktualne wpisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
my tez tak projektowalismy

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Sophie24 to prawda, stresu przy kupnie mieszkania co nie miara. Ja sie pociesalam tym, ze i tak za pewne mniej niz przy budowie domu :-D

A u nas juz widac koniec remontu wczoraj fachowiec konczyl klasc gres w salonie takze wszystkie podlogi juz sa. Dzis m.in. momtuje drzwi. Zostanie tylko drobnica. Za 2-3 tyg przyjedzie kuchnia i generalnie troche zaczynam zalowac tego granatu w korytarzu. Wyglada pieknie i ladnie kontrastuje z biela i gresem ale mega sie brudzi :-(
ooo super coraz blizej

u nas tez zblizamy sie do konca pomalutku

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 09:51   #3462
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ooo jaaa! Ale piekny ten domek

Co do gresu to Lady mam taki sam jak Ty w domu w Pl moze ciut odcieniem sie by roznily ale ogolnie ten typ
Dzięki Na szukanie projektu poświęciłam sporo czasu ale się opłaciło Najważniejsze, że wpasowuje się w plan zagospodarowania przestrzennego

Ja mam dwa kolory gresu: na parterze ciemniejszy beż a w łazience na poddaszu jaśniejszy. Ten w łazience to dramat, tragedia, masakra
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 11:06   #3463
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Dzięki Na szukanie projektu poświęciłam sporo czasu ale się opłaciło Najważniejsze, że wpasowuje się w plan zagospodarowania przestrzennego

Ja mam dwa kolory gresu: na parterze ciemniejszy beż a w łazience na poddaszu jaśniejszy. Ten w łazience to dramat, tragedia, masakra

Ja ten jasniejszy mam teraz w kuchni. Nie lubie go i w nowym mieszkaniu go nie bralam. Mam ten ciemniejszy, mam nadzieje ze bedzie praktyczniejszy :-D
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 11:19   #3464
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

A ja kocham swój jasny gres taki jasno beżowy

O jakich granatach piszecie? O tych ciemnych takich? Eee nie dolujcie, chciałam go w sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 13:23   #3465
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
A ja kocham swój jasny gres taki jasno beżowy

O jakich granatach piszecie? O tych ciemnych takich? Eee nie dolujcie, chciałam go w sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak o tym ciemnym. Zobacze jak sie bedzie sprawowal po remoncie i dam Ci znac. Moze nie bedzie tak zle z nim w "codziennym zyciu" :-D Bo przy remoncie jest upierdliwy. Nasz fachowiec na niego klnie co tam jestesmy :-D I trzeci raz bedzie malowac na sam koniec a wczesniej tez ciagle cos poprawial. Glownie problem polega na tym ze co on przejdzie i sie niechcacy dotknie tej sciany granatowej to robi sie smuga i nie da sie tego zetrzec. Trzeba znowu malowac.
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2017-04-22 o 13:25
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 19:21   #3466
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Tak o tym ciemnym. Zobacze jak sie bedzie sprawowal po remoncie i dam Ci znac. Moze nie bedzie tak zle z nim w "codziennym zyciu" :-D Bo przy remoncie jest upierdliwy. Nasz fachowiec na niego klnie co tam jestesmy :-D I trzeci raz bedzie malowac na sam koniec a wczesniej tez ciagle cos poprawial. Glownie problem polega na tym ze co on przejdzie i sie niechcacy dotknie tej sciany granatowej to robi sie smuga i nie da sie tego zetrzec. Trzeba znowu malowac.
Mi jeszcze pył remontowy wlazł w ten granat i ściana po prostu jest zakurzona (widać w słońcu), a jak się próbuje coś z tym zrobić to jeszcze gorzej to wygląda, bo tworzą się właśnie takie smugi.

Swoją drogą nie pomyślałam o tym czy można go jakoś zabezpieczyć, gdybyś się dowiedziała to daj znać.

Swoją drogą biały jest mniej wymagający niż granat.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 11:29   #3467
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Jaki śliczny ten dom

U mnie podstawa z wyborem podłóg to taka, że ma nie być widać brudu za mocno:P Ściany zostawiam w spokoju bo nie wiem co wyjdzie, nie wiem czy w ogóle od razu będą malowane. Są białe, wykończone tak, że mogą sobie takie zostać. Ale o ciemnych ścianach nie myślałam. Jedynie chce gdzieś ładny turkus dać ale gdzie to nie wiem. Chyba przedpokój będzie na to dobry, albo jadalnia.

W przyszłym tygodniu powinniśmy dostać klucze do mieszkania jak będziemy umowę podpisywać a jak dostaniemy wstępną pozytywną decyzję kredytową (tak do 2 tygodni od złożeni wniosku) to będziemy robić zapasy materiałowe i zwozić je do mieszkania. Przynajmniej taki jest plan
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 10:23   #3468
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Dziś podpisujemy umowę deweloperską, wpłacamy wkład i jutro wnioski idą do banków Wczoraj M. przyniósł kasę do domu i aż szkoda tyle gotówki dać. W sumie to 10% naszego mieszkania. Gdyby nie odsetki z banku to przyjemniej by się spłacało mieszkanie.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 20:18   #3469
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

my mamy ukonczona elewacje

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 07:21   #3470
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
my mamy ukonczona elewacje

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Oooo super! Pokazesz?

A my nie do konca dopasowalismy fuge do gresu. Tak sie skupilam na tym, by nie byla jasniejsza, ze w efekcie jest ciemniejsza od plytek :-/ No ale coż...
Bylismy tez wczoraj w Ikea i cale szczescie ze sie wybralismy, bo mialam wybrane na korytarz biale komody Hemnes a na miejscu okazalo sie, ze je wycofuja o.O Wiec zabralismy ostatnia sztuke z 8 szufladami i szafke na buty :-D Mam nadzieje ze po rozpakowaniu bedzie z nimi wszystko ok, moze w nastepny weekend je skrecimy.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 09:06   #3471
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Oooo super! Pokazesz?

A my nie do konca dopasowalismy fuge do gresu. Tak sie skupilam na tym, by nie byla jasniejsza, ze w efekcie jest ciemniejsza od plytek :-/ No ale coż...
Bylismy tez wczoraj w Ikea i cale szczescie ze sie wybralismy, bo mialam wybrane na korytarz biale komody Hemnes a na miejscu okazalo sie, ze je wycofuja o.O Wiec zabralismy ostatnia sztuke z 8 szufladami i szafke na buty :-D Mam nadzieje ze po rozpakowaniu bedzie z nimi wszystko ok, moze w nastepny weekend je skrecimy.
pewnie

tak wyglada
uploadfromtaptalk1493539482441.jpg
uploadfromtaptalk1493539505193.jpg

oo to sie w Ikei zalapaliscie
ja w tym tyg bede ogarniac wnetrza polek w kuchni

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 09:57   #3472
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Kami ooo to jest tako domek blizniak? Bardzo fajnie wyszlo
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 10:10   #3473
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Kami ooo to jest tako domek blizniak? Bardzo fajnie wyszlo
dobudowka do domu dziadka tzta
dziekuje
jeszcze mamy pokoje dwa na gorze ale zrobimy je potem

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 18:42   #3474
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
pewnie

tak wyglada


oo to sie w Ikei zalapaliscie
ja w tym tyg bede ogarniac wnetrza polek w kuchni

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Jak ładnie


My wczoraj mieliśmy rundę po sklepach i wybraliśmy już co nie co żeby potem tylko móc zamawiać i kupować.
Wybraliśmy sobie panele (mieliśmy wybrane, wstawiałam je ale chcieliśmy na żywo obejrzeć i zdecydować czy nadal chcemy), grzejnik do łazienki, drzwi (ale tylko wygląd skrzydła, koloru jeszcze nie), płytki pod prysznic na podłogę, cały osprzęt kuchenny, zlew do łazienki, klamki, płytki na ścianę do kuchni i na podłogę. O meble kuchenne był zgrzyt ale jakoś to ogarniemy w fazie projektowania
Chociaż z płytkami do łazienki jest mega problem. Wszędzie niemal to samo. Z Paradyża spodobały nam się jakieś aranżacja, w szarości niestety (jedna z niebieskim przebiciem) ale mam wrażenie, że tylko szarość, biel i drewnopodobne płytki teraz są dostępne.
Znaczy jak mi się coś z kolorem spodobało to M. nie i na odwrót. Także trzeba znaleźć kompromis.

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2017-05-01 o 18:45
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 20:00   #3475
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Jak ładnie


My wczoraj mieliśmy rundę po sklepach i wybraliśmy już co nie co żeby potem tylko móc zamawiać i kupować.
Wybraliśmy sobie panele (mieliśmy wybrane, wstawiałam je ale chcieliśmy na żywo obejrzeć i zdecydować czy nadal chcemy), grzejnik do łazienki, drzwi (ale tylko wygląd skrzydła, koloru jeszcze nie), płytki pod prysznic na podłogę, cały osprzęt kuchenny, zlew do łazienki, klamki, płytki na ścianę do kuchni i na podłogę. O meble kuchenne był zgrzyt ale jakoś to ogarniemy w fazie projektowania
Chociaż z płytkami do łazienki jest mega problem. Wszędzie niemal to samo. Z Paradyża spodobały nam się jakieś aranżacja, w szarości niestety (jedna z niebieskim przebiciem) ale mam wrażenie, że tylko szarość, biel i drewnopodobne płytki teraz są dostępne.
Znaczy jak mi się coś z kolorem spodobało to M. nie i na odwrót. Także trzeba znaleźć kompromis.
dziekuje
wiadomo to nie jest blizniak no i nie zrobilismy odwroconego L bo by kiepsko wygladalo

oo to super potem tylko kupowac

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 17:18   #3476
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

A my jutro odbieramy klucze. Jejku to są takie emocje powiem wam;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 18:26   #3477
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Dziewczyny a Nam jutro montuja kuchnie Sprzety juz czekaja
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 18:35   #3478
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Ja czekam aż zaczną robić kuchnię....

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 19:10   #3479
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

a u mnie weszla ekipa, wiec sie zaczelo
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 15:30   #3480
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Holigula Pokaż wiadomość
A my jutro odbieramy klucze. Jejku to są takie emocje powiem wam;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
supeer
Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Nam jutro montuja kuchnie Sprzety juz czekaja
ale ekstra potem sie pochwal
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
a u mnie weszla ekipa, wiec sie zaczelo
oo fajnie!

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-16 16:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.