Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-21, 21:57   #2821
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam jeszcze jedno, może głupie pytanie: nie wiem jaki rozmiar piżamy kupić. A muszę kupić, bo nie mam ani rozpinanej ani z kieszeniami. Jedyne co mam to koszule do karmienia I teraz nie wiem czy kupować rozmiar Xl bo nie zapnę się w innym na biuście czy już na przykład L. Może to głupie pytanie ale właśnie się nad tym zastanawiam
Ja bym nie kupowała drogiej (bo sama nie lubię takich piżam) ale kupiłabym większą aby była luźniejsza np z TXM

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 23:30   #2822
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej!

Jestem tu nowa. Napisze szybko o sobie. Mam 25 lat, mam dwójkę cudownych maluchów i jak wszystkie z Was zmagam się z problemem WIELKICH piersi. Mam rozmiar 80K.

Kregoslup coraz bardziej dokucza, po ciąży cycki wyglądają jak "cuda afrykańskiej kobiety" A Ja dodałam do decyzji o pozbyciu się tego wielkiego problemu.

Wiem, ze nalewno juz mnóstwo razy pisane było o tym jak się do tego zabrać, ale może znalazła by się jakas dobra duszyczka I powiedziała mi jeszcze raz, od początku gdzie iść najpierw, Ktory szpital wybrać ( najkrótsze terminy itd)

Bardzo was kochane prosze!

Całuję i ściskam <3
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 23:50   #2823
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Trochę krepowalam się wrzucić zdjęcie biustu Ale widzę że sporo Was wrzuca, więc oceńcie proszę czy wogole jest sens się starać..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inCollage_20181122_004609350.jpg (37,6 KB, 103 załadowań)
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 05:49   #2824
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Patioatt działaj i się nie zastanawiaj 😍😍 Czym szybciej tym lepiej 😃.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 07:49   #2825
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Trochę krepowalam się wrzucić zdjęcie biustu Ale widzę że sporo Was wrzuca, więc oceńcie proszę czy wogole jest sens się starać..
Działaj☺ jaka masz odległość od środka między obojczykami ( tej dziurki na szyi)do sutka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 07:54   #2826
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Trochę krepowalam się wrzucić zdjęcie biustu Ale widzę że sporo Was wrzuca, więc oceńcie proszę czy wogole jest sens się starać..

Patipatt jest sens, staraj się i nie odpuszczaj, mam taki sam rozmiar 80K lub 80KK i nie jestem w stanie dłużej już z nimi funkcjonować decyzja podjęta, czekam na operację w Polanicy.


Pierwszy krok to rodzinny i skierowanie do ortopedy, jeżeli masz problemy z kręgosłupem. Niestety ale to jest najskuteczniejszy powód dzięki któremu możesz zostać zakwalifikowana. W większości szpitali jeżeli masz skierowanie na zmiejszenie biustu z powodów ortopedycznych to już nie wołają żadnych innych. Pytanie teraz czy masz takie problemy i czy masz już jakąś historię choroby. Ja miałam więc ortopeda ocenił, że po pierwsze ten wielki biust mógł się przyczynić do moich problemów, a po drugie na pewno je pogłębia. Więc to była formalność, żebym takie skierowanie dostała.
Jeżeli nie ortopeda to jeszcze może być neurolog i psychiatra, oni też mogą Ci takie skierowanie wystawić.
Jak masz skierowanie (chirurg plastyk, kod N62) to umawiasz się do szpitalnej poradni na wizytę kwalifikacyjną. Oprócz skierowania dobrze jest mieć ostatnie usg, mammografię jeżeli masz i opisy/historię choroby - w moim przypadku dotyczącą problemów z kręgosłupem.



Jeżeli chodzi o terminy to chyba Katowice i Łódź mają ok. roku w tej chwili. Polanica niby też ale w praktyce u mnie wyszedł rok i 7 miesięcy.


Działaj, niech moc będzie z Tobą

Edytowane przez MonikaSle
Czas edycji: 2018-11-22 o 08:26
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 08:39   #2827
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Również jestem zdecydowana na operację zmniejszenia piersi. Mam 31 lat i rozm 80H/I. Czy każdy ortopeda wystawi skierowanie do poradni plastycznej, czy trzeba mieć historię leczenia? Czy może być to prywatny lekarz?

Ps. Orientujecie się jaki jest koszt operacji prywatnie?
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 08:47   #2828
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tarolcia86 pisałam, pisałam wczoraj do Ciebie, wysłałam i nie widzę tego, nie mogę otworzyć tej wiadomości, schowała się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 09:24   #2829
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Od obojczyka do sutka mam 40 cm. Mam zwisy nad zwisami, a wczoraj jak poogladalam piersi po operacji tu na forum to myślam że zemdleje. Przecież Ja bym chodziła non stop bez biustonosza jakbym miala takie piękne cudeńka !

Kochana, mówisz o czasie oczekiwania na konsultacje w Katowicach I Lodzi czy o czasie łącznym z oczekiwaniem na operacje? Jestem z Łodzi i już kiedyś byłam zapisać się na wizytę ( wyznaczona chyba na 2 lata do przodu na sama konsultacje ) , Ale zaszłam w pierwsza ciążę I plany się rozmyły. Teraz dzieci już urodziłam, nie karmiłam piersią bo nawet nie było jak ;(

I czas zadbać o siebie, bo fizycznie czuje się jak kupa z tymi cycami młoda kobieta, a piersi ma jak 70 latka



Czyli działam. Jutro idę do rodzinnego, biorę skierowanie I zapisuję się na konsultacje. A w czasie przygotowywania się do konsultacji poprostu będę robiła mammografie, usg piersi, RTG I wszystko to co pomoże lekarzowi w podjęciu JEDYNEJ JAK DLA MNIE SLUSZNEJ DECYZJI

Dziękuję za odpowiedź I naprawdę dobrze wiedzieć że jest nas więcej I w 99% zabieg naprawdę się udaje j jest refundowany
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 09:34   #2830
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Od obojczyka do sutka mam 40 cm. Mam zwisy nad zwisami, a wczoraj jak poogladalam piersi po operacji tu na forum to myślam że zemdleje. Przecież Ja bym chodziła non stop bez biustonosza jakbym miala takie piękne cudeńka !

Kochana, mówisz o czasie oczekiwania na konsultacje w Katowicach I Lodzi czy o czasie łącznym z oczekiwaniem na operacje? Jestem z Łodzi i już kiedyś byłam zapisać się na wizytę ( wyznaczona chyba na 2 lata do przodu na sama konsultacje ) , Ale zaszłam w pierwsza ciążę I plany się rozmyły. Teraz dzieci już urodziłam, nie karmiłam piersią bo nawet nie było jak ;(

I czas zadbać o siebie, bo fizycznie czuje się jak kupa z tymi cycami młoda kobieta, a piersi ma jak 70 latka



Czyli działam. Jutro idę do rodzinnego, biorę skierowanie I zapisuję się na konsultacje. A w czasie przygotowywania się do konsultacji poprostu będę robiła mammografie, usg piersi, RTG I wszystko to co pomoże lekarzowi w podjęciu JEDYNEJ JAK DLA MNIE SLUSZNEJ DECYZJI

Dziękuję za odpowiedź I naprawdę dobrze wiedzieć że jest nas więcej I w 99% zabieg naprawdę się udaje j jest refundowany
W Łodzi na konsultacje czeka się krótko ok miesiąca na operację po zakwalifikowaniu jest ok roku oczekiwania działaj ja też zaczynam działać☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Od obojczyka do sutka mam 40 cm. Mam zwisy nad zwisami, a wczoraj jak poogladalam piersi po operacji tu na forum to myślam że zemdleje. Przecież Ja bym chodziła non stop bez biustonosza jakbym miala takie piękne cudeńka !

Kochana, mówisz o czasie oczekiwania na konsultacje w Katowicach I Lodzi czy o czasie łącznym z oczekiwaniem na operacje? Jestem z Łodzi i już kiedyś byłam zapisać się na wizytę ( wyznaczona chyba na 2 lata do przodu na sama konsultacje ) , Ale zaszłam w pierwsza ciążę I plany się rozmyły. Teraz dzieci już urodziłam, nie karmiłam piersią bo nawet nie było jak ;(

I czas zadbać o siebie, bo fizycznie czuje się jak kupa z tymi cycami młoda kobieta, a piersi ma jak 70 latka



Czyli działam. Jutro idę do rodzinnego, biorę skierowanie I zapisuję się na konsultacje. A w czasie przygotowywania się do konsultacji poprostu będę robiła mammografie, usg piersi, RTG I wszystko to co pomoże lekarzowi w podjęciu JEDYNEJ JAK DLA MNIE SLUSZNEJ DECYZJI

Dziękuję za odpowiedź I naprawdę dobrze wiedzieć że jest nas więcej I w 99% zabieg naprawdę się udaje j jest refundowany
W Łodzi na konsultacje czeka się krótko ok miesiąca, na operację po zakwalifikowaniu czeka się ok roku☺ działaj ☺ ja też zaczynam działać☺ ja ze swoimi olbrzymami karmię już 8miesięcy ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 09:34   #2831
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kochana, jesteś z Łodzi i na co Ty czekasz, Uniwersytecki Szpital Kliniczny na Narutowicza masz pod nosem. Umów się na wizytę, czeka się 2tygodnie, musisz mieć skierowanie do poradni plastycznej. Ja pierwszy raz byłam w maju, a w październiku miałam wyznaczony termin na 6.06, do dzieła dziewczyno nie zwlekaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 10:53   #2832
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kochana jak już mówiłam mam dwójkę malych dzieci. Syn ma 3 lata, córka 8 miesięcy, więc poprostu nie miałam kiedy I jak fizycznie wykonać wcześniej tej operacji... ;(

Dzwoniłam do Katowic A tam Pani poinformowała Mnie że 12gruxnia mogę przyjść na wizytę, ale że jeśli że względów kosmetycznych chce to zrobić to mam nie przyjeżdżać (Bo tylko że względów kosmetycznych zmniejszanie tak wielkich piersi ?) I ze muszą być powody zdrowotne, ale dr Katarzyna Michalak nigdy jeszcze takiej operacji tam nie wykonywała I szkoda jechać.. I nie wiem co teraz myśleć wogole o tych Katowicach. Jak mam jechać taki kawal A okaże się że nie nadaje sie do zmniejszenia bo " to moja fanaberia " to sensu brak..

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Dzwoniłam do Łodzi. W Łodzi Pani powiedziała mi że konsultacje miałabym już nawet w grudniu tyle że muszę mieć skierowanie od rodzinnego I zaświadczenie odrazu od Ortopedy zapisując się wogole telefonicznie na konsultacje. Jak u was z tym było? Znacie jakiegoś ortopeda który bez problemu wystawi takie zaświadczenie?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Rece mi opadły. Dzwoniłam do ortopedy prywatnie I powiedział mi że żeby dostać takie zaswdiaczenie to ja muszę najpierw latami się A kręgosłup leczyć, mieć rehabilitację I dopiero mogę startować do zabiegu na nfz.

A Ja nie.mam historii choroby, bo cycki tak naprawdę mocno zaczęły mi doskwierac dopiero po porodzie córki 8 miesięcy temu. Ja przestaje normalnie funkcjonować;(

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Wiem, Ze spamuje I pisze post za postem, ale właśnie znalazłam ortopede do którego mam iść z RTG kręgosłupa i bez problemu wystawi mi takie zaświadczenie/skierowanie? No właśnie co ma konkretnie napisać ten ortopeda żeby nikt nie mógł już podważyć jego opinii?





Kochane moje ! Dalyscie mi nadzieję na nowe życie 😍😍😍
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 11:07   #2833
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Kochana jak już mówiłam mam dwójkę malych dzieci. Syn ma 3 lata, córka 8 miesięcy, więc poprostu nie miałam kiedy I jak fizycznie wykonać wcześniej tej operacji... ;(

Dzwoniłam do Katowic A tam Pani poinformowała Mnie że 12gruxnia mogę przyjść na wizytę, ale że jeśli że względów kosmetycznych chce to zrobić to mam nie przyjeżdżać (Bo tylko że względów kosmetycznych zmniejszanie tak wielkich piersi ?) I ze muszą być powody zdrowotne, ale dr Katarzyna Michalak nigdy jeszcze takiej operacji tam nie wykonywała I szkoda jechać.. I nie wiem co teraz myśleć wogole o tych Katowicach. Jak mam jechać taki kawal A okaże się że nie nadaje sie do zmniejszenia bo " to moja fanaberia " to sensu brak..

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Dzwoniłam do Łodzi. W Łodzi Pani powiedziała mi że konsultacje miałabym już nawet w grudniu tyle że muszę mieć skierowanie od rodzinnego I zaświadczenie odrazu od Ortopedy zapisując się wogole telefonicznie na konsultacje. Jak u was z tym było? Znacie jakiegoś ortopeda który bez problemu wystawi takie zaświadczenie?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Rece mi opadły. Dzwoniłam do ortopedy prywatnie I powiedział mi że żeby dostać takie zaswdiaczenie to ja muszę najpierw latami się A kręgosłup leczyć, mieć rehabilitację I dopiero mogę startować do zabiegu na nfz. (

PAtipat - weź głęboki oddech i nie poddawaj się. Co ortopeda to inne podejście. Ja nie jestem z Łodzi, to nie mogę Ci nikogo polecić, ale mnóstwo tu było takich historii, że jeden czy drugi lekarz stwarzał problemy, a kolejny na sam widok po rozebraniu się stwierdzał, że rzeczywiście jeśli jest szansa na nfz to trzeba korzystać. Mój np. zrobił rtg i wypisał takie zaświadczenie, że bóle kręgosłupa i zmiany są spowodowane przerostem piersi i ze wględów zdrowotnych zaleca operację zmniejszenia piersi, ale ja miałam fuksa, bo jego znajoma miała taką operację u dr Mądrego ze dwa miesiące wcześniej i on miał relację jak to jest z pierwszej ręki. Ja nie miałam historii leczenia kręgosłupa i wiele dziewczyn też nie, bo po prostu nie było jak i kiedy się tym zająć.

Jak nie drzwiami - to oknem, jak nie oknem to kominem, nie poddawaj się - od 30 cm w zwisie jest kwalifikacja na nfz (nie wiem czy jeszcze jakieś inne kryteria poa oczywiście ortopedą). W rejestracji w Katowicach siedzą różne Panie (co tam nie jestem to jakieś roszady, bo się dopiero rozkręcają) więc się nie zrażaj i i dzwoń umawiać się na tego 12 grudnia albo ciśnij siebie w Łodzi.
Jeśli masz fajnego rodzinnego lekarza to idąc po skierowanie do poradni chirurgii plastycznej - zapytaj kogo by ci poleciła z ortopedów, kto rozumie te kwestie.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Patipatt - no widzisz, super. U mnie na zaświadczeniu było tak: "Wielopoziomowe zmiany dyskopatyczne kręgosłupa Th i L-S spowodowane dużym rozmiarem i masą piersi, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Zaleca się mammoplastykę piersi"

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2018-11-22 o 11:01
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 11:47   #2834
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Umówiłam się juz na 12 w Katowicach bede miala że sobą skierowanie od rodzinnego, od Ortopedy, rtg kregoslupa i postaram się zrobić jeszcze mammografie bądź usg piersi. Czytam forum j nie widzę żadnych opinii o Łodzi A mieszkając tu wiem jaka sława cieszy się szpital barlicki I Lekarze w nim.. dlatego jadę do Katowic do Pani doktor j której tyle kobietek już miało zrobione cycuchy 😍 może jak dobrze pójdzie za rok o tej porze b3re miała już nowe piękne ! Achhhhhhh 😍
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 11:59   #2835
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Umówiłam się juz na 12 w Katowicach bede miala że sobą skierowanie od rodzinnego, od Ortopedy, rtg kregoslupa i postaram się zrobić jeszcze mammografie bądź usg piersi. Czytam forum j nie widzę żadnych opinii o Łodzi A mieszkając tu wiem jaka sława cieszy się szpital barlicki I Lekarze w nim.. dlatego jadę do Katowic do Pani doktor j której tyle kobietek już miało zrobione cycuchy 😍 może jak dobrze pójdzie za rok o tej porze b3re miała już nowe piękne ! Achhhhhhh 😍
Szybko działasz, gratuluje!!

Przede mną również znalezienie ortopedy, który wystawi skierowanie... Powiedz mi, dzwoniłaś do ortopedów i wprost mówiłaś o co Ci chodzi?

Może jest ktoś z okolic Wrocławia i poleci ortopedę, który wystawi takie skierowanie?
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 12:08   #2836
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak. Dzwoniłam do 2. I jeden właśnie gadal mi że nie ma opcji od tak o zaświadczenie itd. Stary głupi cwok. Bedzue mnie kierował na rehabilitację. Ale czego ? Tych wielkich wymion które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie?





Do drugiego zadzwoniłam I mówię że staram się o Zmniejszanie na nfz I ze potrzebuje zaświadczenia. On mówi że pewnie że wypisze o ile faktycznie zobaczy że mam aż taki duży biust o jakim mówię. Mam mieć tylko RTG kręgosłupa żeby miał podstawkę żeby napisać odpowiednio zaświadczenie. Kazał mi przychodzić już dziś, Ale dziś RTG nie wykonam

Więc umówiłam się na spokojnie za tydzień.
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 12:16   #2837
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A działam szybko bo widzę ze warto I nie jest to aż tak odległe marzenie o jakim do tej pory myślałam! Czym szybciej tym lepiej! już widzę swoje male piękne cycuchy w jakimś mega sensownym biustonoszu 😍.

Mój Łukasz Oszaleje! Mam w nim ogromne wsparcie bo mimo, że mówi że kocha Mnie całą taka jaka jestem to widzi jakie to dla Mnie umęczenie. Dlatego działamy dziewczyny. Mam nadzieję, że każda z Nas niebawem zrzuci te zbędne balasty!

Ależ Mnie rozpiera szczęście 😍 pozdrawiam I całuje,Patrycja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inCollage_20181116_195720508.jpg (127,2 KB, 61 załadowań)
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 12:27   #2838
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Patipatt napisałam priv
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 12:32   #2839
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez reniutka75k Pokaż wiadomość
Gusia - ja też nie wymotowałam po operacji, przez chwilę mnie zemdliło, jak zaraz po przyjechaniu już na salę, za szybko się podniosłam na chwilkę, ale jak się znowu połoązyłam to szybko przeszło.
Monieka- trzymamy kciuki
Goncia - gratulacjeklas ki:kl aski:, jest ulga, co nie?
Ja wróciłam wczoraj ze zdjęcia szwów. No i w lewej goi mi się idealnie, a w prawej jeszcze jest ten problem z ukrwieniem otoczki. Dużybiust - chyba mam to samo co u Ciebie - przynajmniej jak czytam z opisu. Ta ciemna połowa, co była, już teraz zajmuje 1/3 otoczki, więc powoli schodzi i wraca ukrwienie,. Na granicy jest taki rowek, który wypełniony jest czymś białym - i to nie jest ropa (nie pamiętam jak się to nazywa), i przesuwa się to powolutku, gojąc i powraca ukrwienie. A ta ciemna warstwa ustępuje i schodzi. I jeszcze taki mały trójkącik - z tym samym problemem mam pod spodem w miejscu złączenia szwu pionowego z poziomym. Ale nie jest najgorzej. Lekarki obejrzały co trzeba, no i dostałam maść robioną na zamówienie.

A na krwiaczka i opuchnięcia w prawej piersi - krem Ibalgas sport i mam ogrzewać to miejsce i delkatnie masować. Cudne są te nasze lekarki w Katowicach, naprawdę najlepsze zdejmowanie szwów nie było takie złe, jeszcze kilka mi zostało, ale w grudniu mam jeszcze wizytę kontrolną.

A tak to piersi wyglądają cudnie, wczoraj wzięłam w końcu prysznic po całości, i cieszę się, że już bez szwów. No i mogę już kupować sobie na zmianę staniczki:roz a:
I jeszcze jedno - mój termin w Łęcznej trafił już w dobre ręce do xagnieszkax - jakby co to dr Mądry już mi odpisał, że przyjął do wiadomości i zmian dokonał )))

RENIUTKA75K jak tam Twoje maleństwa - wygojona pierś już jest?
Ja jeszcze walczę ze swoją. Jestem już na finiszu
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 12:37   #2840
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka pewnie już kończą Cię robić na Bóstwo
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 12:38   #2841
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Odpisałam kochana
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 13:23   #2842
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Patipatt Za Twoim przykładem znalazłam lekarza, który wystawi mi zaświadczenie Jutro idę zrobić rtg, a w poniedziałek umawiam się na wizytę. Ale jestem podekscytowana!! Aż żałuje, że wcześniej tu nie trafiłam, może te lata bólu, kompleksów i upokorzeń miałabym już za sobą...
Oprócz zaświadczenia od ortopedy potrzebuje jeszcze skierowania do poradni plastycznej od lekarza rodzinnego, tak?

Patipatt do jakiego lekarza umówiłaś się w katowicach?
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 13:24   #2843
monika_michnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jak sobie pomyśle że za rok o tej porze będę już miesiąc po 😀😀
monika_michnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 13:44   #2844
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Patipatt do Katowic na konsultacje nie jest potrzebne skierowanie do poradni chirurgii plastycznej. To jest wizyta prywatna 150zł.
Dowiedz się czy aby na pewno 12 grudnia przyjmuje dr Michalska bo z tego co wiem to ona jest w Katowicach w poniedziałki i wtorki. Dojezdza z Krakowa. Nie słyszałam żeby w środy przyjmowała. Zobacz

http://www.geomedical.pl/poradnie/po...ii-plastycznej

I gadają Ci głupoty że dr Michalska nie operuje. Operowała mnie w ten poniedziałek 19.11 w ramach NFZ razem z dr Karoliną Małek. I nie tylko mnie bo są też dziewczyny które miały przede mną. Poczytaj to forum wstecz. Na 26 stronie forum dałam fotki dokumentów jakie miałam uszykowane na wizytę w Katowicach.

Ja mam wizytę 10 grudnia w Katowicach. Będą mi zdejmować szwy. Reniutka a Ty kiedy?
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.

Edytowane przez Goncia89
Czas edycji: 2018-11-22 o 13:46
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 13:51   #2845
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Patipatt do Katowic na konsultacje nie jest potrzebne skierowanie do poradni chirurgii plastycznej. To jest wizyta prywatna 150zł.
Dowiedz się czy aby na pewno 12 grudnia przyjmuje dr Michalska bo z tego co wiem to ona jest w Katowicach w poniedziałki i wtorki. Dojezdza z Krakowa. Nie słyszałam żeby w środy przyjmowała. Zobacz

http://www.geomedical.pl/poradnie/po...ii-plastycznej

I gadają Ci głupoty że dr Michalska nie operuje. Operowała mnie w ten poniedziałek 19.11 w ramach NFZ razem z dr Karoliną Małek. I nie tylko mnie bo są też dziewczyny które miały przede mną. Poczytaj to forum wstecz. Na 26 stronie forum dałam fotki dokumentów jakie miałam uszykowane na wizytę w Katowicach.

Ja mam wizytę 10 grudnia w Katowicach. Będą mi zdejmować szwy. Reniutka a Ty kiedy?
Witaj! Super, że jesteś już po Też mam wizytę 10.12. pierwszą konsultację. Pędzę na 26 str forum zobaczyć jakie miałaś dokumenty.
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 13:55   #2846
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Już mam wszystko ogarnięte

Dzwoniłam bezpośrednio do dr. Michalak i powiedziała mi co potrzebuje i po 17 poda mi jakiś termin który bardziej by mi pasował, Bo mam trochę do przejechania.. Te kobiety z rejestracji są chyba jakieś nie ogarnięte. Jedna mówi tak, druga tak.. No nic. Najważniejsze, ze zaczynam działać.

Teraz dzwoniłam żeby potwierdzić na 12 Grudnia to powiedziała kobieta w rejestracji ze tak na 12 Grudnia na godzinę 8 do dr. Michalskiej.. paranoja.

Zadzwonię po 17 do Pani dr I może uda mi się W końcu dowiedzieć kiedy i na którą wizyta.

Pani doktor ANIOŁ. Miła, sympatyczna bez problemu I z uśmiechem rozmawiała... 😊
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 14:22   #2847
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Patipatt do Katowic na konsultacje jak masz skierowanie i sie zakwalifikujesz na nfz to nieplacisz 150 zl ja tak mialam
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 14:44   #2848
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

No czyli jednak warto mieć skierowanie

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

No czyli jednak warto mieć skierowanie
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 14:50   #2849
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gusiam odnośnie piżamki. Dodałam w albumie fotkę koszulki jaką mi dali w Katowicach. Ja na Twoim miejscu bym kupiła L (mniejszą).W niedzielę do szpitala dotarłam na 14:20, wtedy chodziłam w swojej piżamie. W poniedziałek o 7:40 już mnie dr Michalska zaczęła malować i założyłam tą szpitalną koszulkę i byłam w niej do samego końca. Czyli do wtorku do 12:00 bo o tej wyszłam już do domu.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

suonko19 o której masz konsultację 10.12 w Katowicach? Ja mam być na 13:30 na zdjęcie szwów.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 14:57   #2850
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Gusiam odnośnie piżamki. Dodałam w albumie fotkę koszulki jaką mi dali w Katowicach. Ja na Twoim miejscu bym kupiła L (mniejszą).W niedzielę do szpitala dotarłam na 14:20, wtedy chodziłam w swojej piżamie. W poniedziałek o 7:40 już mnie dr Michalska zaczęła malować i założyłam tą szpitalną koszulkę i byłam w niej do samego końca. Czyli do wtorku do 12:00 bo o tej wyszłam już do domu.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

suonko19 o której masz konsultację 10.12 w Katowicach? Ja mam być na 13:30 na zdjęcie szwów.
13.45 Czyli się widzimy
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.