Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-02, 09:47   #31
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Zerknij sobie raczej na inwestycje na Wilanowie.O wiele lepiej się tam mieszka bo dzielnica jest lepiej skomunikowana z resztą Warszawy. Na Teodorowicza obecnie powstaje bardzo fajne osiedle Zora Wilanów. Jest tam bardzo wysoki standard oraz deweloper xxx posiada fundusz powierniczy tak wiec jesteś bezpieczna o swoje pieniądze.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-04 o 13:01 Powód: Reklama.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 03:44   #32
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ramona28 Pokaż wiadomość
Zerknij sobie raczej na inwestycje na Wilanowie.O wiele lepiej się tam mieszka bo dzielnica jest lepiej skomunikowana z resztą Warszawy. Na Teodorowicza obecnie powstaje bardzo fajne osiedle Zora Wilanów. Jest tam bardzo wysoki standard oraz deweloper xxx posiada fundusz powierniczy tak wiec jesteś bezpieczna o swoje pieniądze.
Niestety na ostatnim piętrze posiadają tylko mieszkania 3 i 4-pokojowe.
__________________


Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-04 o 13:01 Powód: Reklama w cytacie.
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 13:39   #33
Marrmur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Wilanów jest lepiej skomunikowany niż Praga? No chyba żart. Nawet Białołęka lepszy dojazd ma..publiczny oczywiście. Jak jedziesz samochodem to co innego...
Marrmur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 20:55   #34
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Marrmur Pokaż wiadomość
Wilanów jest lepiej skomunikowany niż Praga? No chyba żart. Nawet Białołęka lepszy dojazd ma..publiczny oczywiście. Jak jedziesz samochodem to co innego...
Zależy gdzie się dojeżdża - czy do samego centrum czy dalej dalej w innym kierunku.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 10:30   #35
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Wszystko jest lepiej skomunikowane niż Wilanów. Jak sobie pomyślę o całym wielkim osiedlu wyjeżdżającym rano jedną wąską uliczką
Także koleżance reklamującej Zorzę Wilanów już podziękujemy
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 11:23   #36
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Wszystko jest lepiej skomunikowane niż Wilanów. Jak sobie pomyślę o całym wielkim osiedlu wyjeżdżającym rano jedną wąską uliczką
Także koleżance reklamującej Zorzę Wilanów już podziękujemy
No dokładnie. Żadna super komunikacja. Mega ścisk i korki.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 12:33   #37
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Koleżanka kupiła wczoraj fajne mieszkanie w xxx, w sumie dla singli idealne. Poszła po rozum do głowy, przez tyle lat co wynajmowała już by miała w połowie spłacone.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-11-09 o 23:13 Powód: reklama
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 11:31   #38
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Ceny nowych mieszkań, szczególnie na Śródmieściu są przerażająco wysokie. Powiem szczerze, że nie wiem kogo będzie na nie stać.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 12:02   #39
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Na szczęście nie każdy marzy o Śródmieściu
__________________
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:10   #40
mariu45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Podczas kupna mieszkania warto zwracać też uwagę na zarządcę. Ja mieszkam na osiedlu, które znajduje się pod zarządem firmy xxx i to duży komfort, gdy wszystko jest na czas załatwione

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-18 o 23:35 Powód: Reklama.
mariu45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 10:36   #41
wrzecionek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Ceny nowych mieszkań są przerażająco wysokie nie tylko na Sródmieściu. Obrzeża wawy może są tańsze ale też potrafią dać wysoką cenę za metr... taka rzeczywistość w stolicy. Opcją jest jeszcze kupić pod Wawą, Marki na przykład teraz są w I strefie biletowej, a do centrum Wawy nie tak daleko... dlatego my najpoważniej bierzemy pod uwagę właśnie Marki, całkiem ciekawe są tam teraz inwestycje chociażby na Promiennej buduje to Mazovia... podejrzeliśmy mieszkania które już postawili w bloku obok i jak na nasze wymagania to chyba nie trzeba więcej. No ale to już kwestia przemyślenia dla każdego...
wrzecionek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 12:14   #42
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez wrzecionek Pokaż wiadomość
Ceny nowych mieszkań są przerażająco wysokie nie tylko na Sródmieściu. Obrzeża wawy może są tańsze ale też potrafią dać wysoką cenę za metr... taka rzeczywistość w stolicy. Opcją jest jeszcze kupić pod Wawą, Marki na przykład teraz są w I strefie biletowej, a do centrum Wawy nie tak daleko... dlatego my najpoważniej bierzemy pod uwagę właśnie Marki, całkiem ciekawe są tam teraz inwestycje chociażby na Promiennej buduje to Mazovia... podejrzeliśmy mieszkania które już postawili w bloku obok i jak na nasze wymagania to chyba nie trzeba więcej. No ale to już kwestia przemyślenia dla każdego...
Nie wiem czy Marki to dobry pomysł moi znajomi, którzy mieszkają w Markach skarżą się na korki i długie dojazdy. Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś w Wawie.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 12:49   #43
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Na pewno bardziej opłaca się szukać mieszkania z rynku wtórnego, zresztą xxx jest bardzo dużo ofert. Można znaleźć duże mieszkanie po remoncie w korzystnej cenie, więc w pierwszej kolejności zastanowiłabym się nad tym rozwiązaniem.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-08 o 12:52 Powód: link
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 13:39   #44
Elena1983pl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Ja mogę polecić apartamentowiec zrobiony w świetnym stylu ArtDeco. Świetne wykończony hol, dostępna siłownia i Internet. Zlokalizowany jest przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7, stanowiącej przedłużenie ulicy Grzybowskiej, w pobliżu stacji Metra Rondo Daszyńskiego i realizowanej stacji Metra Wolska.
Elena1983pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 09:53   #45
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

W Warszawie nie ma przebacz - ceny nieruchomości będą rosły. Wynika to wprost z perspektyw rozwoju tego miasta na najbliższe dziesięciolecia. Jako jedno z nielicznych będzie zyskiwało na znaczeniu jeżeli chodzi o demografię. A jak wiadomo, to demografia napędza ceny nieruchomości.
Gdzie kupić? Zwykle im bliżej centrum tym lepiej. Trzeba patrzeć na to aby bylo dobrze skomunikowane, bo jazda własnym autem po Warszawie - nie, odpada. Szkoda życia na szukanie miejsca parkingowego.
Całkiem fajnie i w zrównoważony sposób rozwija się Wilanów. W zasadzie jest tam wszystko co do życia potrzebne, a jeżeli ma się jeszcze tam prace - to już w ogóle fajnie. Jest kilka interesujących inwestycji jak np to w Brzozowym Zakątku które powstaje. Patrzyłam i większość mieszkań budowanych jest w kierunku dziedzińca, co z reguły zapewnia ciszę od zgiełków miasta.
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 14:42   #46
margolcia21a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 32
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Polecam Gocław, blisko centrum i dobre ceny
margolcia21a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 13:51   #47
martalan
Przyczajenie
 
Avatar martalan
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Już teraz ceny niektórych mieszkań w warszawie przyprawiają o zawrót głowy a jak jeszcze mają podrożeć to już nie wiem kogo będzie na takie mieszkania stać.
martalan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:50   #48
dionka31
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 25
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Tak od lat się mówi a i tak co druga osoba ma mieszkanie (najczęściej w kredycie ale ma) . Co do lokalizacji to Wilanów jest moim zdaniem najatrakcyjniejszy i z perspektywami .Aktualnie ceny nie są tam najwyższe ale to się może zmienić bo coraz więcej tam inwestycji powstaje. Moja znajoma jakiś czas temu kupowała mieszkanie i zostawiła telefon do jej agenta <reklama>. Była bardzo zadowolona ze wspołpracy a jest naprawdę wymagającą osobą więc o czymś to znaczy

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2018-03-14 o 17:48 Powód: reklama
dionka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 14:29   #49
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Sama nie wiem, różne rzeczy słyszę o tym pierwotnym. Jakbym szukała to raczej wtórnego, ale wystarczająco długo, żeby kupić takie, gdzie nie trzeba robić remontu, zdarzają się takie. Przynajmniej liczę, że chociaż na takie będzie mnie stać. W sieci masz trochę wpisów, o tym gdzie szukać >reklama> Niestety na rynek pierwotny nie mogę sobie pozwolić, chyba, że na jakiś schowek Mam nadzieję, że za jakiś czas ceny mieszkań spadną i będę miała więcej możliwości.

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2018-03-14 o 14:56 Powód: reklama
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 14:44   #50
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Dziwne - z tego co ja patrzyłam, to rynek wtórny zawsze był droższy od deweloperki. Jak zdarza się dobry stan, którego nie trzeba zmieniać (łazienka ZAWSZE jest tandetna, ZAWSZE), to przecież kosztuje z pół miliona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 22:59   #51
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dziwne - z tego co ja patrzyłam, to rynek wtórny zawsze był droższy od deweloperki. Jak zdarza się dobry stan, którego nie trzeba zmieniać (łazienka ZAWSZE jest tandetna, ZAWSZE), to przecież kosztuje z pół miliona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się właśnie przerzuciłam na poszukiwania na wtórym - po 5 latach od założenia tego tematu i powiedziałabym, że pół miliona na wtórnym to mało.

Jeśli tak jak mówisz, mieszkanie jest do zamieszkania, łazienka i kuchnia nie są tragiczne, lokalizacja jest fajna, to ponad pół miliona za 2-3 pokoje jak nic.

A jak jest do remontu, to jak sobie dodasz koszt tej imprezy do ceny mieszkania, to też Ci wyjdzie pół miliona. Także w Warszawie mieszkania za 500 koła już na mnie nie robią wrażenia
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:34   #52
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Teraz w weekend będą targi mieszkaniowe w Warszawie, można się na nie wybrać, będą się wystawiać deweloperzy i dekoratorzy wnętrz, atrakcje dla dzieci. Można się dowiedzieć coś w temacie.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 10:38   #53
forest_
Przyczajenie
 
Avatar forest_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Kulkaa89 ma zupełnie rację! Moja znajoma kupiła w piastowie pod Piasecznem i jest mega zadowolona. Ja z kolei oglądałam w Ząbkach (chciałam bliżej centrum) bardzo ładne i nowoczesne osiedle Neptun. Duuużo taniej niż w Warszawie, a swoje w korkach musiałam odstać i tak jak wynajmowałam na Pradze
forest_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 10:22   #54
mrquanlacgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

To był zalany obszar, kiedyś tam mieszkałem.
Kiedy tam mieszkałem, bałam się
mrquanlacgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 13:51   #55
forest_
Przyczajenie
 
Avatar forest_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Ale mówisz o Piastowie, czy Ząbkach?

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

I kurczę, to straszne co piszesz, ale patrząc na nowoczesne głupie metody odprowadzania deszczówki, np to co się dzieje z trasą (rzeką) toruńską po ulewach to w sumie nic mnie nie zdziwi... ;/
forest_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 10:17   #56
bettyMia
Przyczajenie
 
Avatar bettyMia
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

My teraz z siostrą robimy maraton po okolicach Warszawy, bo chce sobie dom albo segment kupić, na razie jedziemy do Ożarowa zobaczyć jak buduje home premium bo to jej kilka osób poleciło, potem może Ząbki, Piaseczno też rozważa, czeka nas pracowity grudzień, ona rodzi w maju i chce do tej pory coś kupić
bettyMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:07   #57
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Czy ktoś coś wie o Piasecznie ? Jak tam się mieszka ? Wiele osób narzeka na korki jeżdżąc samochodem, nie za bardzo to rozumiem bo w Warszawie jeżdżąc samochodem wszędzie będą korki ja planuję jeździć PKP, zastanawiam się jak się jeździ czy jest duży ścisk i czy pociągi przyjeżdżają na czas ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:27   #58
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Czy ktoś coś wie o Piasecznie ? Jak tam się mieszka ? Wiele osób narzeka na korki jeżdżąc samochodem, nie za bardzo to rozumiem bo w Warszawie jeżdżąc samochodem wszędzie będą korki ja planuję jeździć PKP, zastanawiam się jak się jeździ czy jest duży ścisk i czy pociągi przyjeżdżają na czas ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko mieszkając w Warszawie nie musisz jeździć samochodem, bo masz kilka szybkich bezkorkowych opcji (metro, tramwaj, autobus po buspasie). A w takiej ościennej miejscowości nie ma innych opcji i wszystko stoi - czy samochód, czy autobus. No PKP może być jakąś opcją, ale to też ogromna loteria. Pół roku mieszkałam przy stacji i kilka razy w miesiącu był zator i mocne opóźnienia, nie wspominam tego jako dobry środek transportu, zwłaszcza w zimie.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 20:43   #59
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Tylko mieszkając w Warszawie nie musisz jeździć samochodem, bo masz kilka szybkich bezkorkowych opcji (metro, tramwaj, autobus po buspasie). A w takiej ościennej miejscowości nie ma innych opcji i wszystko stoi - czy samochód, czy autobus. No PKP może być jakąś opcją, ale to też ogromna loteria. Pół roku mieszkałam przy stacji i kilka razy w miesiącu był zator i mocne opóźnienia, nie wspominam tego jako dobry środek transportu, zwłaszcza w zimie.
To też fakt, że pociągi to nie jest zbyt pewny środek transportu, ale myślałam że te warszawskie na krótkie trasy są może jakoś bardziej punktualne a przy jakiej stacji mieszkałaś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 21:26   #60
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

PKP Rakowiec.
No właśnie też tak myślałam, że jeżdżą co chwilę, a tu przychodzę na stację i słyszę komunikat, że opóźnienie. I tak raz, drugi, trzeci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-25 16:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.