Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-10, 17:01   #181
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Poblokowalam go wszędzie i usunęłam ze znajomych. Nie wiem jeszcze, jak się z tym czuję. Ale nie chcę, żeby do mnie pisał, ja go zbyję, a potem znowu będę widzieć jego zdjęcia z innymi dziewczynami.
Niepotrzebny mi ktoś taki w znajomych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 17:57   #182
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87836660]Brawo. Tak 3 maj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE][1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87836761]Super![/QUOTE]Dziękuję. Czuję, że zrobiłam krok naprzód, inaczej jeszcze długo bym się zastanawiała, dlaczego wstawil zdjęcie z jakąś dziewczyną i zazdrościła mu bogatego życia towarzyskiego... Jeśli za jakiś czas będzie próbował do mnie napisać, to odkryje blok i się zdziwi, że pogotowie seksualne odjechało.
Szkoda, że nie mam z kim pogadać. Nawet przyjaciółki nie wiedzą o tej sytuacji, bo wstyd się przyznać do takiego głupiego zauroczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 15:35   #183
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Trochę mi smutno, a jednocześnie czuję ulgę :P. Chyba wcześniej nie zdawalam sobie sprawy, że to będzie takie ostateczne. Wszędzie jest zablokowany, więc nie może się ze mną skontaktować, choćby próbował. Ja też już oczywiście nie widzę, czy jest dostępny i czy polubił mi zdjęcie, zdałam sobie sprawę, że w pewnym sensie byłam uzależniona od poczucia, że on gdzieś tam "czuwa" w internecie, chore XD. Ale prawda jest taka, że już dawno powinnam pozrywać z nim kontakty, jak tylko przestał się do mnie odzywać za pierwszym razem, wielu rozkmin i babrania się w tym by mi to oszczędziło... Trzeba się szanować. Cóż, nie cofnę czasu. Teraz to on pewnie nawet nie zrozumie, co mnie ugryzło, że go usunęłam, ale nieważne, i tak się już nie spotkamy. To on mnie już dawno skreslil, milcząc. Naprawdę myślał, że to w porządku olewać kogoś całymi miesięcami, a potem ten ktos pobiegnie na jego zawołanie? Tak się nie robi nawet zwykłym znajomym. Nie zmuszę nikogo do lubienia mnie...

Szkoda, że tak mocno się angażuję po zaledwie kilku spotkaniach, następnym razem muszę uważać. I sorry za smęcenie tutaj, jak wspominałam, nie mam się komu wygadać, chyba powinnam założyć pamiętnik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2020-05-11 o 15:37
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 15:38   #184
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Trochę mi smutno, a jednocześnie czuję ulgę :P. Chyba wcześniej nie zdawalam sobie sprawy, że to będzie takie ostateczne. Wszędzie jest zablokowany, więc nie może się ze mną skontaktować, choćby próbował. Ja też już oczywiście nie widzę, czy jest dostępny i czy polubił mi zdjęcie, zdałam sobie sprawę, że w pewnym sensie byłam uzależniona od poczucia, że on gdzieś tam "czuwa" w internecie, chore XD. Ale prawda jest taka, że już dawno powinnam pozrywać z nim kontakty, jak tylko przestał się do mnie odzywać za pierwszym razem, wielu rozkmin i babrania się w tym by mi to oszczędziło... Trzeba się szanować. Cóż, nie cofnę czasu. Teraz to on pewnie nawet nie zrozumie, co mnie ugryzło, że go usunęłam, ale nieważne, i tak się już nie spotkamy. To on mnie już dawno skreslil, milcząc. Naprawdę myślał, że to w porządku olewać kogoś całymi miesięcami, a potem ten ktos pobiegnie na jego zawołanie? Tak się nie robi nawet zwykłym znajomym. Nie zmuszę nikogo do lubienia mnie...

Szkoda, że tak mocno się angażuję po zaledwie kilku spotkaniach, następnym razem muszę uważać. I sorry za smęcenie tutaj, jak wspominałam, nie mam się komu wygadać, chyba powinnam założyć pamiętnik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wazne ze widzisz swoj blad i wyciagnelas z tego wnioski. Musisz teraz wytrzymac z tym blokiem chociaz wiem ze masz milion mysli na sekunde i korci reke zeby odblokowac. Nie daj sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 15:40   #185
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87839451]Wazne ze widzisz swoj blad i wyciagnelas z tego wnioski. Musisz teraz wytrzymac z tym blokiem chociaz wiem ze masz milion mysli na sekunde i korci reke zeby odblokowac. Nie daj sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak, myśląc logicznie wyraźnie widzę ten błąd. Muszę częściej słuchać rozumu i mieć pewne zasady. Nie odblokuję go akurat na pewno, nawet tego nie rozwazam. I tak jest wywalony ze znajomych, a nie zamierzam się ośmieszać i zapraszać go ponownie, więc dla mnie to jest nieodwracalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 15:46   #186
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Wkrótce Ci przejdzie, a na najbliższe dni poszukaj czegoś co zajmie Ci głowę jakaś książka, serial, najlepiej komedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 16:05   #187
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Wkrótce Ci przejdzie, a na najbliższe dni poszukaj czegoś co zajmie Ci głowę jakaś książka, serial, najlepiej komedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Ogólnie dużo czytam i oglądam, mam też pasję. Może rzeczywiście mi to pomoże teraz, kiedy już naprawdę to zakończyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-22, 19:17   #188
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Chyba go widziałam dzisiaj wychodząc z pracy, albo kogoś bardzo podobnego. On też na mnie patrzył jakby zastanawiajac się, więc może to rzeczywiście był on. Tylko miał motocykl, a tamten nie miał motocyklu i nawet nie miałby go gdzie trzymac, więc może jednak sobie wkręcam. Udałam oczywiście, że go nie rozpoznaje. Ale oczywiście teraz będę to rozkminiac... Głupia głowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2020-05-22 o 19:20
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 18:48   #189
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Chyba go widziałam dzisiaj wychodząc z pracy, albo kogoś bardzo podobnego. On też na mnie patrzył jakby zastanawiajac się, więc może to rzeczywiście był on. Tylko miał motocykl, a tamten nie miał motocyklu i nawet nie miałby go gdzie trzymac, więc może jednak sobie wkręcam. Udałam oczywiście, że go nie rozpoznaje. Ale oczywiście teraz będę to rozkminiac... Głupia głowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wkręcasz sobie.
Rozum swoje, podświadomość swoje.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 21:52   #190
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Wkręcasz sobie.
Rozum swoje, podświadomość swoje.
Bardzo prawdopodobne. Z perspektywy czasu myślę, że to musiał być ktoś inny. Ale naprawdę bardzo do niego podobny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-23 22:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.