Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-28, 19:08   #1621
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Jakie biegi gorskie co maja punkty ITRA przelozono na wrzesien/pazdziernik? Oprocz chojnika
Z przełożonych nie mam pojęcia, ale z takich co zawsze są jesienią to Maraton Bieszczadzki i Łemkowyna pewnie mają. Chociaż ja nie za bardzo zwracam uwagę na te punkty

Dziś 8,5 km podejść i zbiegów na stoku. Ruszyłam z planem do tej połówki
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 21:01   #1622
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja się póki co przerzuciłam na rower i rolki, zdecydowanie lepiej mi się biega w okresie jesien, zima, wiosna ale Was podczytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 18:10   #1623
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dzisiaj 5.8 km.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 21:42   #1624
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie 12 km, stęskniłam się za lasem. Po przerwie mi trochę szaleje tętno, dzisiaj miałam średnie 160 a to sporo jak na mnie. Mam nadzieję, że się unormuje. A to było tylko 1,5 tygodnia przerwy a i tak byłam 2 razy pobiegać w tym czasie.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 22:03   #1625
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
U mnie 12 km, stęskniłam się za lasem. Po przerwie mi trochę szaleje tętno, dzisiaj miałam średnie 160 a to sporo jak na mnie. Mam nadzieję, że się unormuje. A to było tylko 1,5 tygodnia przerwy a i tak byłam 2 razy pobiegać w tym czasie.
A może to nie przez przerwę od biegania tylko zmęczenie po górach? Ja po górach, jak chodzę dzień w dzień po jakieś 20 km dochodzę do siebie min. tydzień. Wtedy ciężko mi się biega.

U mnie dziś przerwa od biegania, tylko rowerek do pracy i z,w sumie 21 km.
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 22:06   #1626
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

wiesz wyjazd z dzieckiem to nie jest zbyt męczący :P nasz max dystans to było chyba 13 km, a teraz głównie mąż nosił, ja dość mało, zresztą młoda już sporo przejdzie sama, tylko to trwa, bo ślimak, glizda, kamień, patyk, kąpanie konika w potoku itd.

Zobaczymy jak jutro, planuję spokojne wybieganie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 19:31   #1627
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

dziś 17,6 km, tętno znów kosmos. Fakt było ciepło i biegałam po górkach, ale bez przesady, tempo bardzo wolne :/ Dziś bieg w towarzystwie, po 4 km przyłączył się do mnie jeden wymiatacz z klubu biegacza

W maju tylko 130 km, ale miałam dwa wyjazdy w góry i jeden nad morze, to nie mogło być inaczej. W czerwcu zwiększam kilometraż, bo mam dość powolnego biegania :P
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 19:47   #1628
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dziś wpadło 11 km.

U mnie w maju biegiem 40 km ale do tego 120 rowerka i 100 chodzenia, wszystko głównie po górkach, więc się rozgrzeszam

Teraz mam motywator w postaci zawodów, więc będzie więcej bieganka

Edytowane przez carmen_20
Czas edycji: 2020-05-31 o 19:48
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 19:59   #1629
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie w maju 110km. Ale to był słaby biegowo miesiąc bo mało treningów, chociaż wpadł jeden półmaraton,ale potem przez tydzień tylko truchtałam piątki, żeby się nie przeciążyć.
Jednak nie narzekam, w lutym to było 15km,a w marcu 40km, rozkręcam się


Velika
U mnie tętno wysokie gdy jest ciepło.
Niestety ostatnio biegam w takich godzinach , w których najbardziej smaży,no ale tylko wtedy mogę. Staram się trochę lasem,ale nie wykrece tam kilometrów,więc tak sobie ustalam trasę,żeby kawałek przebiec dla ochłody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 18:24   #1630
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Piękne statystyki gratuluję, czy wiecie kiedy ruszają pierwsze jakiekolwiek starty w biegach? Krynica na pierwszy ogień idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:11   #1631
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Piękne statystyki gratuluję, czy wiecie kiedy ruszają pierwsze jakiekolwiek starty w biegach? Krynica na pierwszy ogień idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój Supermaraton Gór Stołowych się odbędzie w ostatni weekend czerwca a wcześniej Rzeźnik jeszcze jest.

Teraz już raczej nie odwołują biegów. Albo wprowadzają limity 150 osób albo puszczają zawodników co kilka sekund. (mówię o górskich, bo uliczne może być ciężej zorganizować w czasach pandemii)
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-01, 19:30   #1632
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie tylko 66 km w maju.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:30   #1633
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

noo górskie będą się odbywać tym samym mam nadzieję, na Lądek w lipcu muszę więcej górek robić w czerwcu
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:31   #1634
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Mój Supermaraton Gór Stołowych się odbędzie w ostatni weekend czerwca a wcześniej Rzeźnik jeszcze jest.

Teraz już raczej nie odwołują biegów. Albo wprowadzają limity 150 osób albo puszczają zawodników co kilka sekund. (mówię o górskich, bo uliczne może być ciężej zorganizować w czasach pandemii)
U mnie niestety lipcowe odwolane a i sierpniowe zagrozone

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2020-06-01 o 19:33
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 08:36   #1635
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduje 8.7 km. W tym interwaly 6x 2/3 min. 5 szybkich faz wypadlo na podbiegu bo przeciez ja nie moge miec za latwo Super sie czuje po takim treningu. 2.5 mc prawie samo truchtanie bylo.

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Z przełożonych nie mam pojęcia, ale z takich co zawsze są jesienią to Maraton Bieszczadzki i Łemkowyna pewnie mają. Chociaż ja nie za bardzo zwracam uwagę na te punkty

Dziś 8,5 km podejść i zbiegów na stoku. Ruszyłam z planem do tej połówki
Dzieki. Jednak te co sa normalnie to itra ma w kalendarzu. A te przelozone to troche sie gubi.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 17:14   #1636
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Biegam zamienie z rowerem ostatnio a aktualnie w Tatrach jestem, więc chodzę 😁 dziś wpadł Giewont bo mało czasu mieliśmy, dojechaliśmy dość późno. Na szycie pustki, większość czasu byliśmy tam sami Reszta tras zaplanowane wg Waszych poleceń. Ale już po pierwszym dniu stwierdzam, że się zakochałam
Miałam wrócić z poleceniem innych miejsc lajtowych w Tatrach, ale jakoś mi się przeciągnęło Velika sporo poleciła


ale, ale... mówiłaś o początkach, a tutaj zaliczasz Giewont Fajnie, że warunki pozwoliły



Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Melduję 4 dni górskich wędrówek, w sumie jakieś 80 km i 3500 m przewyższeń. Teraz chyba muszę zrobić ze dwa dni przerwy na regenerację
Pięknie Ci weszło! Zazdroszczę


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
carmen super nam też się udało dotrzeć w Tatry na 1 dzień - poszliśmy na rusinową polanę i gęsią szyję
Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w Tatrach do tego stopnia, że zastanawiam się, czy inne Polskie góry będą mi dawały jeszcze satysfakcję
My za chwile zaczynamy urlop, planowaliśmy Tatry, a tu takie warunki kiepskie. Nie wiem co robić. Zawsze jak jeździliśmy, to mieliśmy słabe warunki, ale teraz jest chyba jeszcze gorzej



Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Ja się póki co przerzuciłam na rower i rolki, zdecydowanie lepiej mi się biega w okresie jesien, zima, wiosna ale Was podczytuje

Odkąd kupiłam sobie rower też nawet sporo wychodzę. Zaglądaj do nas, moze z tęsknoty wpadnie jakieś bieganie w lato?



Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
U mnie w maju 110km. Ale to był słaby biegowo miesiąc bo mało treningów, chociaż wpadł jeden półmaraton,ale potem przez tydzień tylko truchtałam piątki, żeby się nie przeciążyć.
Jednak nie narzekam, w lutym to było 15km,a w marcu 40km, rozkręcam się
Bardzo spoko kilometraż, zwłaszcza patrząc na poprzednie miesiące!


-------------------------------


Ja z 4 treningów przed lockdownem, 0 treningów w tracie 3 tygodni, gdy były zamknięte parki, przeszłam na 3 treningi tygodniowo - na razie lajtowo. Już zaczynam wolne biegi biegać szybciej, treningi na spokojnie wychodzą mi po ok 4:55-5:10/km, gdzie na początku po lockdownie była masakra.


Na razie bez celu, słabo zmotywowana. Jednak pracuje z domu i to dużo mi daje, biegam przed pracą w tygodniu i zaraz po prysznicu siadam z mokrą głową do pracy. Chciałabym taki luksus mieć cały czas. Niestety za niedługo pewnie się skończy. Bieganie po pracy jest jednak dużo trudniejsze Teraz po południu to nawet nie pamiętam, ze rano biegałam, a przed sobą mam jeszcze cały dzień.


W maju tymi 3 treningami tygodniowo zrobiłam 144 km - nie chce oceniać, czy dużo, czy mało - po prostu na razie tyle mnie cieszy. Czekam na starty, wtedy wezmę się do roboty
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 19:46   #1637
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

beatiska jak ja byłam w Tatrach to było trochę płatów śniegu, więc raczki i kije mega sie przydały (jakbym miała czekan to też by się przydał) teraz widzę, że dosypało nieźle, zima w pełni i ma jeszcze sypać... Bez grubszego sprzętu, nie ma się co wybierać w Wysokie. No i jeszcze kwestia, czy chcesz chodzić w zimowych warunkach

Niedzwiedzie już hasają jakby co, nawet widzieliśmy jednego

Ładny kilometraż jak na 3 treningi, no i tempo

U mnie dziś 5,5 km podejść i zbiegów
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 20:00   #1638
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
beatiska jak ja byłam w Tatrach to było trochę płatów śniegu, więc raczki i kije mega sie przydały (jakbym miała czekan to też by się przydał) teraz widzę, że dosypało nieźle, zima w pełni i ma jeszcze sypać... Bez grubszego sprzętu, nie ma się co wybierać w Wysokie. No i jeszcze kwestia, czy chcesz chodzić w zimowych warunkach



Niedzwiedzie już hasają jakby co, nawet widzieliśmy jednego



Ładny kilometraż jak na 3 treningi, no i tempo



U mnie dziś 5,5 km podejść i zbiegów
U m ie właśnie takie warunki odpadają. Nigdy w zimę nie chodziłam, nie mam sprzętu, więc bardzo żałuję, a urlop muszę wziąć i nie wiem co robić. Może inne góry, ale one mnie tak nie ciągną, jak Tatry.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 05:38   #1639
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
beatiska jak ja byłam w Tatrach to było trochę płatów śniegu, więc raczki i kije mega sie przydały (jakbym miała czekan to też by się przydał) teraz widzę, że dosypało nieźle, zima w pełni i ma jeszcze sypać... Bez grubszego sprzętu, nie ma się co wybierać w Wysokie. No i jeszcze kwestia, czy chcesz chodzić w zimowych warunkach

Niedzwiedzie już hasają jakby co, nawet widzieliśmy jednego

Ładny kilometraż jak na 3 treningi, no i tempo

U mnie dziś 5,5 km podejść i zbiegów
Wow. Snieg. Ciezko myslec o sniegu jaj u mnue trawa sycha
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-03, 05:39   #1640
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
U m ie właśnie takie warunki odpadają. Nigdy w zimę nie chodziłam, nie mam sprzętu, więc bardzo żałuję, a urlop muszę wziąć i nie wiem co robić. Może inne góry, ale one mnie tak nie ciągną, jak Tatry.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Karkonosze sa cudowne
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 07:30   #1641
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Karkonosze sa cudowne
Karkonosze Stołowe też przepiękne. A Pieniny to takie trochę malutkie Tatry, i piękne widoki na prawdziwe Tatry można z nich podziwiać, polecam

Już przebieram nogami na myśl o kolejnym wyjeździe
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 09:17   #1642
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

jedź w Gorce!!!

No albo Karkonosze, Stołowe, na Tatrach świat górski się na szczęście nie kończy super tempo masz, zazdro!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 09:20   #1643
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduje 9.8 km. Ciezko mi sie jakos dzisiaj bieglo...

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Jak lubicie gory i bierzecie pod uwage opcje poza polske to Szwarzwald jest przepiekny. Chociaz nie wiem czy dla was nie za maly . gory takie do 1000 m.n.p.m
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 20:58   #1644
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

ja lubię wszystkie góry nawet te moje pagóreczki
mam zawody 20.06 : jupi: 12 km cross juhu

Dziś 12 km wpadło, no wreszcie zobaczyłam światełko w tunelu, było spoko, tętno ciut za wysokie ale niższe niż wcześniej i nie szalało
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 22:17   #1645
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Melduje 9.8 km. Ciezko mi sie jakos dzisiaj bieglo...

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Jak lubicie gory i bierzecie pod uwage opcje poza polske to Szwarzwald jest przepiekny. Chociaz nie wiem czy dla was nie za maly . gory takie do 1000 m.n.p.m
Pieknie wyglądają
Ja na razie nie planuje wyjazdów poza Polskę, nawet jak otworzą granice to bałabym się, że utknę gdzieś na jakiejś kwarantannie Chociaż ostatnio zaczęła mi kiełkować w głowie myśl o Alpach. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie w tym roku. Ciężko coś teraz zaplanować, ale z drugiej strony pandemia pokazała, że nie ma co odkładać planów na później, bo nie wiadomo co się na świecie wydarzy....
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 05:35   #1646
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Pieknie wyglądają
Ja na razie nie planuje wyjazdów poza Polskę, nawet jak otworzą granice to bałabym się, że utknę gdzieś na jakiejś kwarantannie Chociaż ostatnio zaczęła mi kiełkować w głowie myśl o Alpach. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie w tym roku. Ciężko coś teraz zaplanować, ale z drugiej strony pandemia pokazała, że nie ma co odkładać planów na później, bo nie wiadomo co się na świecie wydarzy....
Mam podobne przemyslenia. Dlatego wyjazd dopiero wrzesien/pazdziernik. Nawet tam gdzie otwieraja granice to przepisy sa niejasne. Do wloch niby mozna bylo. Teraz sie okazalo ze turystycznie nie. Austria niby ok, ale test na lotnisku za 200eu .Nawet gdzies blizej to srednio mnie kreca takie posapokaliptyczne wczasy, bo ani zadnej imprezki, ani zadnych ludzi nie poznasz. Co prawda nie jest to glowny cel, no fajnie by bylo .
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 16:52   #1647
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

ja dlatego się w tym roku nie wybiorę dalej niż na Słowację/Czechy i to pod warunkiem, że będzie normalnie zawsze mogę jechać w Bieszczady :P
Będzie Lądek : jupi: juhu no same dobre startowe wieści wreszcie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 19:46   #1648
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ale fajnie Wam z tymi zawoda. Mi najbliższe szykują się pod koniec sierpnia, więc słabo bezie z przygotowaniami w tym okresie. Pewnie będzie to tylko udział dla zabawy. Bez bicia rekordów.

A sobie teraz powspominałam zeszłoroczne zawody i popatrzyłam na soję treningi. Fajnie tak czasami wrócić do wspomnień

Co dk gór, to mi nic Tatr nie zastąpi, więc wielki żal, ze będziemy musieli znaleźć substytut

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 22:15   #1649
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ale fajnie Wam z tymi zawoda. Mi najbliższe szykują się pod koniec sierpnia, więc słabo bezie z przygotowaniami w tym okresie. Pewnie będzie to tylko udział dla zabawy. Bez bicia rekordów.

A sobie teraz powspominałam zeszłoroczne zawody i popatrzyłam na soję treningi. Fajnie tak czasami wrócić do wspomnień

Co dk gór, to mi nic Tatr nie zastąpi, więc wielki żal, ze będziemy musieli znaleźć substytut

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Oj fajne takie wspominki, jak sobie czasem oglądam zdjęcia z pudła sprzed kilku lat i treningi jakie wtedy robilam to łapie chwilową super motywację

A kiedy zaczynacie urlop? Może nie będzie tak źle w tych Tatrach, jak nie będziecie łazić na nie wiadomo jakie wysokości to może i bez sprzętu da radę? Ew. Jakieś raczki do plecaka, widziałam niedawno niezłe wyprzedaże na skalniku.
Ja się dlugo wzbraniałam przed górami zimą, ale jak raz spróbowałam to stwierdziłam, że to jest super i satysfakcja z pokonanej trasy kilka razy większa niż w normalnych warunkach
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 06:28   #1650
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduje 3.3 km na rozruch wczoraj
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.