Mamy majowe 2019 cz. 11 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-31, 19:57   #241
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Mój też woła daj, daj i biega, łazi wszędzie gdzie nie wolno i szczypie dziewczyny
U nas niedziela tak jak każdy dzień ostatnio- w napiętej atmosferze. Bardzo możliwe, że od sierpnia zostanę bez pracy, średnia córka znów ma problemy ze zdrowiem i to znów układ moczowy..jutro idziemy na pobranie krwi. Może być dramat. starsza świruje bez przedszkola i trochę dziecinnieje i ogólnie brak czasu na wszystko. Jedyny plus to 2kilogramy na minusie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 20:56   #242
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Martita, no właśnie o to chodzi, że nie daję rady. Po prostu działam w trybie przetrwanie gratuluję pierwszych kroczków

Ania trzymam kciuki za pobranie i wyniki! Przykro mi z powodu pracy mam nadzieję że sytuacja się jednak rozwinie po twojej myśli.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 21:25   #243
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Dzięki Anuha. Musiały i na nas spaść problemy, bo za dobrze nam było. Oby wszyscy zdrowi byli, a pracę jakaś zawsze znajdę. Chociaż bardzo, bardzo nie chce zmieniać tej co mam. Niestety karta nauczyciela nie jest tak cudowna jak się wszystkim wydaje i chroni nie tych co powinna. No nic, nie płacze jeszcze tylko czekam, za kilka tygodni dużo się wyjaśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 07:47   #244
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Anuhaaa I tak Cię podziwiam, że jeszcze funkcjonujesz.

Ania Zdrówka dla małej i obyś szybko coś znalazla.

Ode mnie z pracy też dzwonili, że jednak nie ma dla mnie miejsca. Mam umowę na czas nieokreślony i spodziewam się wypowiedzenia na dzień dobry. Ale czas pokaże, może jednak kogoś zwolnią. Trochę przykre, bo najdłużej tam pracowałam. Wyszkoliłam wszystkich, a teraz bye bye. Miałam i tak coś szukać, ale teraz ciężko.

Czekam na wózek, fotelik na rower - muszę sobie ruchem naładować endorfiny.

Dziś karmilam tylko raz. Ten się mm tak najadl, że osikał się po pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 08:00   #245
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Anuhaaa I tak Cię podziwiam, że jeszcze funkcjonujesz.

Ania Zdrówka dla małej i obyś szybko coś znalazla.

Ode mnie z pracy też dzwonili, że jednak nie ma dla mnie miejsca. Mam umowę na czas nieokreślony i spodziewam się wypowiedzenia na dzień dobry. Ale czas pokaże, może jednak kogoś zwolnią. Trochę przykre, bo najdłużej tam pracowałam. Wyszkoliłam wszystkich, a teraz bye bye. Miałam i tak coś szukać, ale teraz ciężko.

Czekam na wózek, fotelik na rower - muszę sobie ruchem naładować endorfiny.

Dziś karmilam tylko raz. Ten się mm tak najadl, że osikał się po pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cooo? Nie mają prawa tak powiedzieć. Jeśli wrócisz na skrócony etat, np. 7/8 na co MUSZĄ się zgodzić to przez rok jesteś chroniona. Walcz o swoje prawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 08:16   #246
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Cooo? Nie mają prawa tak powiedzieć. Jeśli wrócisz na skrócony etat, np. 7/8 na co MUSZĄ się zgodzić to przez rok jesteś chroniona. Walcz o swoje prawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby tak, ale nie wiem co tam w tarczach ciekawego jest. I nigdy nie mam czasu, aby to poczytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 08:24   #247
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Niby tak, ale nie wiem co tam w tarczach ciekawego jest. I nigdy nie mam czasu, aby to poczytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, ale zawsze możesz skonsultować się z kimś, kto jest z prawem na bieżąco. Nie poddawaj się i nie dawaj tak traktować! Nie wiem jaki masz zawód, ale teraz może być kiepski okres na szukanie pracy, a małe dziecko też niestety nie pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-01, 08:33   #248
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale zawsze możesz skonsultować się z kimś, kto jest z prawem na bieżąco. Nie poddawaj się i nie dawaj tak traktować! Nie wiem jaki masz zawód, ale teraz może być kiepski okres na szukanie pracy, a małe dziecko też niestety nie pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem o tym. Zobaczę co będzie po powrocie. U nas to nigdy nie wiadomo, bo osoba nad nami ma często nagle zdwroty akcji myślowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Niestety, w wielu przypadkach odstawianie jest trudne, a z Twoim gagatkiem jeszcze trudniejsze. Kciuki!
Anuha, ja to Ciebie podziwiam, że dajesz radę z 3
My dziś byliśmy w mieście na spacerze i zamówiliśmy sushi z moją siostrą. No cóż, a mieliśmy oszczędzać
Mój mały dziś 3 razy przeszedł sam po kilka kroczków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super Gratuluję

U nas w końcu wszystkie dwójki na wierzchu, ale już trójki górne spuchnięte, więc to nie koniec. Dziś od 21 do 24 bujalam 3 razy. Jadł 24/2/5 180 ml mm. Spał w łóżeczku, wiec noc całkiem całkiem. Ale bez cycka go uspac to jakieś nieporozumienie. I ciągle szuka i szuka... W każdym razie choć się mogła rozłożyć na łóżku jak człowiek, a tak to ciągle na skrawku, bo mały w poprzek.
Daje mu zwykle mm. Kupy lepsze, ale nadal nie są normalne. Obserwuję dalej, może da radę. Piszę sobie, a moje dziecko już się zdążyło rozebrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 09:45   #249
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Hej dziewczyny!
Anuhaa, podziwiam Cię naprawdę, kurczę ja się na starego wkurzam że go ciągle nie ma przy jednej tylko Olce jakbym miała taką trójkę. O mamuniu, masakracja. No i współczuję przejść z nabiałem. Kurczę, myślałam że to na samym początku RD wychodzi, że później to już nie.
Ania, Maryśka, współczuję sytuacji z pracą. Kurczę. Kiepski czas na szukanie, małe dziecko, wiszące w powietrzu widmo "kryzysu"...
Maryśka, Ty biedna masz ciągle po górę. Życie Cię nie oszczędza. Oby wszystko się poukładało jak najszybciej.!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 10:13   #250
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Grejfrutowa też mnie dziwi, że to teraz wyszło i to tak nagle

Maryśka ty na nic nie czekaj tylko od razu składaj wniosek o obniżenie etatu, bo jak dostaniesz wypowiedzenie to już nic nie zrobisz. Dołożysz godzinę na karmienie i pracujesz 6 godzin. I nie miej skrupułów, myśl o was. W tym czasie może pracodawca się namyśli, a jak nie to będziesz miała czas na szukanie pracy.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 11:28   #251
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Hejka. Kurde tak piszecie o pracy że aż się boję czy za rok będę miała ja gdzie wrócić..
My jutro szczepienie, kurde ostatnie było w listopadzie.. Ale to przeleciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-01, 13:42   #252
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Dzięki dziewczyny Anuhhaaaa Ta zrobię. A wiesz jeszcze czy mogę mnie zmusić do zmiany miejsca pracy?
Nati Może jak Ty będziesz wracać to już się uspokoi i tego ci życzę 🤞

Przyszedł mi wózek i nie mogę go poskładać Blondynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 21:19   #253
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Maryśka ale chodzi Ci o inne stanowisko czy oddelegowanie poza miejsce pracy? Bo na inne stanowisko, równoważne, odpowiadające kwalifikacjom i za ten sam pieniądz może. Oddelegować poza stałe miejsce pracy nie może bez zgody.

Mój stary oczywiście od 6 w pracy i jeszcze posiedzi. Ale obiecuje, że jutro będzie mógł zostać w domu. No zobaczymy

Dziewczyny, nie wiem co myśleć. Ostatnio dwa razy pod rząd włączył się czujnik oddechu. Młoda normalnie oddychała jak przychodziłam. Wymieniłam baterie i już było ok. No i przed chwilą znów się włączył. Ja go tak włączam z przyzwyczajenia. Młoda i tak w nocy ląduje u mnie. I teraz oczywiście niepokój czy coś się dzieje czy ten czujnik się psuje.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 08:30   #254
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Hej dziewczęta!
Anuha może daj czujnik do sprawdzenia, a Adę poobserwuj
Maryśka złożyłaś wózek?
Ania mała jak córcia? Trzymam kciuki żebyś została w swojej pracy! Dzieci w końcu wrócą normalnie do przedszkoli i szkół, nie martw się na zapas!

Ja niecierpliwie czekam na jakieś info o otwieraniu granic, czy Polska zniesie kwarantannę, czy będę mogła przylecieć bezpośrednio do Polski czy będę musiała kombinować przez Niemcy.. bilety mam już kupione, póki co nie odwołali, no ale wiadomo jak jest.. kwarantanna mnie akurat nie przeraża - 2 tygodnie w domu z ogródkiem i dwoma sporymi tarasami są naprawdę niczym w porównaniu z 6 tygodniami w bloku. Ale i tak wolałabym żeby znieśli, względnie wprowadzili warunek zeby zrobić test i wtedy bez kwarantanny po przyjeździe, już się nawet orientowałam i wiem że robią u nas, nawet nie jest jakoś skandalicznie drogo, więc jak będzie trzeba to zrobię. No siedzę jak na szpilkach, strasznie się stęskniłam za rodzina, znajomymi itd


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 09:15   #255
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Agadzie podobno 15.06 planują otwierać granice..
A córa oczywiście zapalenie układu moczowego. Kolejny raz. Czekamy na wyniki posiewu i porządnie się chcemy tym zająć. Na razie antybiotyk przez tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 09:38   #256
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Agadzie podobno 15.06 planują otwierać granice..
A córa oczywiście zapalenie układu moczowego. Kolejny raz. Czekamy na wyniki posiewu i porządnie się chcemy tym zająć. Na razie antybiotyk przez tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, podobno tak, ale pytanie czy wpuszczą Hiszpanię... Mówią że wpuszczą kraje w których jest opanowana sytuacja, u nas taka jest, bo obecnie notuje się poniżej 100 zachorowań dziennie, wczoraj była pierwsza doba gdzie w całej Hiszpanii nikt na to nie zmarł, generalnie już to jest pod kontrolą. Ale też z drugiej strony wiem że to działa tak że jak się słyszy Chiny, Włochy, Hiszpania - to od razu jest skojarzenie że epidemia. Niestety się z tym spotkałam "osobiście" że tak powiem w każdym razie bilety i tak mam na lipiec, do tej pory jeszcze się pewnie może wszystko 200 razy zmienić
Zdrówka dla małej!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 10:36   #257
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

My po szczepieniu. Maja wazy 10 300 g. Zaplakala Ale szybko się uspokoila już 3 dzień będzie jedna drzemka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 15:35   #258
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Wózek złożyłam. Przetestowaliśmy, a potem patrzę w instrukcji, że do 15 kg. Zagotowało się we mnie, bo w ofercie było, że do 34 kg. Nie zrobiłam screnna, wydałam prawie 2 tys. i jestem w czarnej d.... A mały 11 kg, ale wózek wygląda na porządny, więc liczę że posłuży. Ale mam niesmak i nauczkę na przyszłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Maryśka ale chodzi Ci o inne stanowisko czy oddelegowanie poza miejsce pracy? Bo na inne stanowisko, równoważne, odpowiadające kwalifikacjom i za ten sam pieniądz może. Oddelegować poza stałe miejsce pracy nie może bez zgody.

Mój stary oczywiście od 6 w pracy i jeszcze posiedzi. Ale obiecuje, że jutro będzie mógł zostać w domu. No zobaczymy

Dziewczyny, nie wiem co myśleć. Ostatnio dwa razy pod rząd włączył się czujnik oddechu. Młoda normalnie oddychała jak przychodziłam. Wymieniłam baterie i już było ok. No i przed chwilą znów się włączył. Ja go tak włączam z przyzwyczajenia. Młoda i tak w nocy ląduje u mnie. I teraz oczywiście niepokój czy coś się dzieje czy ten czujnik się psuje.
Tak, chcieli mnie wysłać w inne miejsce, które mi nie pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 16:50   #259
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Maryśka, a to na Allegro kupiłaś? Zobacz może mają taką samą ofertę i tam też jest do 13 kg. Z drugiej strony..teraz już tak dzieciaki nie przybierają.. tżta bratanica ma 2.5 roku i jeszcze nie waży 13 kg...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-02, 17:04   #260
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

No Bartek przekroczył w tym roku 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 17:28   #261
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Maryśka, a to na Allegro kupiłaś? Zobacz może mają taką samą ofertę i tam też jest do 13 kg. Z drugiej strony..teraz już tak dzieciaki nie przybierają.. tżta bratanica ma 2.5 roku i jeszcze nie waży 13 kg...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, w sklepie internetowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No Bartek przekroczył w tym roku 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tyle je, że spodziewam się szybciej



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 17:59   #262
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No Bartek przekroczył w tym roku 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo jak mój Dominik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 19:03   #263
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Napisałam posta i dałam wyloguj

Jeszcze parę dni temu odciągałam do ulgi po 110 ml, a ostatniej dobry raz karmilam i wogole nie czuje, żeby mi się coś zbierało. W każdym razie nie mogłam się nadziwić, bo pamiętacie, że kiedyś sciagalam przez 2 miesiące bo mały niechcial cyca to mleko było tak tłuste jak śmietaną, a teraz tego tłuszczu prawie nie było, normalnie sama woda. No i jestem przerażona ile mm moje dziecko jest w stanie zjeść poza posiłkami.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 19:32   #264
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Napisałam posta i dałam wyloguj

Jeszcze parę dni temu odciągałam do ulgi po 110 ml, a ostatniej dobry raz karmilam i wogole nie czuje, żeby mi się coś zbierało. W każdym razie nie mogłam się nadziwić, bo pamiętacie, że kiedyś sciagalam przez 2 miesiące bo mały niechcial cyca to mleko było tak tłuste jak śmietaną, a teraz tego tłuszczu prawie nie było, normalnie sama woda. No i jestem przerażona ile mm moje dziecko jest w stanie zjeść poza posiłkami.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On nie ma dna
Moja wypije trochę do kolacji i jedna butelkę 150ml wieczorem, resztę odrzuciła

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 19:42   #265
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
On nie ma dna
Moja wypije trochę do kolacji i jedna butelkę 150ml wieczorem, resztę odrzuciła

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
A mój ostatniej doby wypił 7 butelek po 180/210 ml. Poza tym było 5 posiłków, więc mnie to przeraża. Uwielbia mleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 22:13   #266
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
A mój ostatniej doby wypił 7 butelek po 180/210 ml. Poza tym było 5 posiłków, więc mnie to przeraża. Uwielbia mleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OMG! Może mu się znudzi za jakoś czas super, że udaje Ci się odstawienie.od cyca.
Nie chcesz dołączyć do nas na grupie na Facebooku? Zawsze to większa prywatność, tylko my tam jesteśmy, no i jednak więcej tam piszemy
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 22:40   #267
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Maryśka ale twój chłopak ma spust pomyśl sobie ile on z Ciebie mleka wypił przez ten rok!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 01:40   #268
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
OMG! Może mu się znudzi za jakoś czas super, że udaje Ci się odstawienie.od cyca.
Nie chcesz dołączyć do nas na grupie na Facebooku? Zawsze to większa prywatność, tylko my tam jesteśmy, no i jednak więcej tam piszemy
Myślałam nad tym, tylko nie wiem czy wyrobię z czytaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Maryśka ale twój chłopak ma spust pomyśl sobie ile on z Ciebie mleka wypił przez ten rok!
A czasem miałam wyrzuty, że dokarmiam. A tu człowiek nie wyrabiał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 06:50   #269
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Myślałam nad tym, tylko nie wiem czy wyrobię z czytaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

A czasem miałam wyrzuty, że dokarmiam. A tu człowiek nie wyrabiał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż tyle nie piszemy
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 07:22   #270
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Myślałam nad tym, tylko nie wiem czy wyrobię z czytaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

A czasem miałam wyrzuty, że dokarmiam. A tu człowiek nie wyrabiał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyrobisz nie piszemy aż tyle ale Liliana ma rację - jesteśmy tam tylko my, i jest bardziej prywatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-02 21:54:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.