Pytanie do eksperta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 10:21   #1
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437

Pytanie do eksperta


Od wrzesnia 2012 roku bralam Cilest. Jednak gdy zostal wycofany, ginekolog zmienil mi na Novynette. W okolo ostatnim tygodniu tabletek zaczela bolec mnie glowa, jednak nie od samego rana tylko dopiero jak minelo troche czasu od zazycia tabletki. Od soboty biore Yasminelle (ktore zalecil mi brac endokrynolog, u ktorego jestem pod stala kontrola), jednak bol nie przeszedl zarowno w 7 dniowej przerwie jak i w momencie rozpoczecia nowych tabletek.

Czy ten bol glowy moze byc spowodowany tabletkami? Jesli tak, to mam udac sie do mojego ginekologa na kolejna zmiane tabletek? Nie chce przerywac antykoncepcji.

Dodam, ze okolo 2 tygodnie biore tabletki Metformax 500 (jesli to ma jakies znaczenie w zwiazku z tabletkami antykoncepcyjnymi) i drugi miesiac okres mam mniej obfity niz mialam wczesniej

Cilest to byly moje pierwsze tabletki, po ktorych nie odczuwalam skutkow ubocznych, dlatego nie wiem czy ten praktycznie codzienny bol glowy jest spowodowany tabletkami czy czyms innym.

Bardzo dziekuje za odpowiedz!

Edytowane przez wiolusia00
Czas edycji: 2013-07-08 o 10:24
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.