Porady sercowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-06, 23:15   #1
Enigma324335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Smile

Porady sercowe


Cześć Wam

Od razu chcę zaznaczyć, że jestem chłopakiem i mam nadzieje, że wyjdę stąd z odpowiedzią, iż jest to w większości kobiece forum

Od 3 miesięcy piszę/rozmawiam z dziewczyną z mojej szkoły.
Często piszemy na facebooku po kilka godzin.
Byliśmy na około 3 spacerach, lecz nie wiem czy można je nazwać randką, bo po prostu to ona się pytała czy idziemy na spacer to i się zgadzałem.

Postanowiłem, że zbiorę się w sobie i i wezmę sprawy w swoje ręce, ale wyszło jak zawsze...

W niedzielę byliśmy umówienie na gokarty( tak wiem nie kobiece, ale ona się strasznie ucieszyła, że gokarty nie wiem czemu), po gokartach chciałem ją zabrać na spacer w 1 jedno miejsce, ale ona, że nie i, że gdzie indziej więc tam poszliśmy. W trakcie rozmowy, gdy się na siebie patrzyliśmy, powiedziała mi, że szuka osoby towarzyszącej na różne wyjścia typu. chrzciny czy coś tam. Spojrzeliśmy się na siebie, ona się uśmiechnęła, po czym powiedziała, no, ale najlepiej jakby chłopak był starszy o ,a Ty też powinieneś znaleźć sobie młodszą dziewczynę....

Po spacerze, gdy wracaliśmy tramwajem spytałem się jej czy ją odprowadzić ona, że nie nie(no, ale się śmiała i tak droczyła jednocześnie). Uparłem się i pojechałem z nią pod jej dom. Oczywiście skończyło się na taktycznym dziękuję i cześć) Nie wiem co robić. Jak wracałem to byłem na siebie taki zły emocje mi tak buzowały, nawet do dziś, że aż to tu piszę;p Czy ona uważa mnie tylko za adoratora, kolegę? Jak to ,,podkręcić'' jeśli się w ogóle jeszcze da. Jeśli coś nie jest zrozumiałe albo chcecie się czegoś dopytać piszcie śmiało
Enigma324335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 00:41   #2
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Porady sercowe

No proponuje powiedzieć prawdę/lub delikatnie zasugerować bo być może ona traktuje cię tylko jako dobrego kolegę.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 10:58   #3
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Porady sercowe

Na następny spacer zaproś ja Ty i wręcz jej jakiś kwiatek, może być czerwona roza, jeśli Ci się trudno zebrać w sobie, żeby od razu powiedzieć jej, że chcesz czegoś więcej. Taki prosty gest, a być może z jej reakcji odczytasz czy jest zadowolona czy raczej zakłopotana.
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 14:30   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Porady sercowe

Jesteś tylko kolegą.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 14:44   #5
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jesteś tylko kolegą.
Tez tak sądzę. Inaczej nie wymyślałaby wymówek, że facet musi być starszy.

Chyba ze to jakiś głupi flirt przez droczenie się. Tutaj nie pomogę, bo nie rozumiem takich akcji.
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2018-02-07 o 14:45
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 15:13   #6
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Tez tak sądzę. Inaczej nie wymyślałaby wymówek, że facet musi być starszy.

Chyba ze to jakiś głupi flirt przez droczenie się. Tutaj nie pomogę, bo nie rozumiem takich akcji.
Może nic jej na to nie odpowiedział, poczuła się głupio i tak bezpiecznie się wycofała.
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 15:19   #7
Enigma324335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Porady sercowe

Masz rację po tym jak to powiedziała i się na siebie spojrzeliśmy, zapadła na jakieś 5 sek cisza i wtedy to powiedziała. Głupio mi była tak od razu wyjechać z tekstem ,,pójdź ze mną''[COLOR="Silver"]
Enigma324335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 15:26   #8
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez Enigma324335 Pokaż wiadomość
Masz rację po tym jak to powiedziała i się na siebie spojrzeliśmy, zapadła na jakieś 5 sek cisza i wtedy to powiedziała. Głupio mi była tak od razu wyjechać z tekstem ,,pójdź ze mną''[COLOR="Silver"]
A dlaczego głupio? Przecież tego chcesz. Musisz zebrać w sobie odwagę, weź to na zdrowa logikę. Co by takiego się mogło stać? Najwyżej by odmówiła, a Ty miałbyś jasna i klarowna sytuację, że nie jest zainteresowana. Każda opcja kroku w przód z Twojej strony wyjdzie Ci na dobre, bo będziesz wiedział na czym stoisz.
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 17:50   #9
wikyy9558
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 107
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez Enigma324335 Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Od razu chcę zaznaczyć, że jestem chłopakiem i mam nadzieje, że wyjdę stąd z odpowiedzią, iż jest to w większości kobiece forum

Od 3 miesięcy piszę/rozmawiam z dziewczyną z mojej szkoły.
Często piszemy na facebooku po kilka godzin.
Byliśmy na około 3 spacerach, lecz nie wiem czy można je nazwać randką, bo po prostu to ona się pytała czy idziemy na spacer to i się zgadzałem.

Postanowiłem, że zbiorę się w sobie i i wezmę sprawy w swoje ręce, ale wyszło jak zawsze...

W niedzielę byliśmy umówienie na gokarty( tak wiem nie kobiece, ale ona się strasznie ucieszyła, że gokarty nie wiem czemu), po gokartach chciałem ją zabrać na spacer w 1 jedno miejsce, ale ona, że nie i, że gdzie indziej więc tam poszliśmy. W trakcie rozmowy, gdy się na siebie patrzyliśmy, powiedziała mi, że szuka osoby towarzyszącej na różne wyjścia typu. chrzciny czy coś tam. Spojrzeliśmy się na siebie, ona się uśmiechnęła, po czym powiedziała, no, ale najlepiej jakby chłopak był starszy o ,a Ty też powinieneś znaleźć sobie młodszą dziewczynę....

Po spacerze, gdy wracaliśmy tramwajem spytałem się jej czy ją odprowadzić ona, że nie nie(no, ale się śmiała i tak droczyła jednocześnie). Uparłem się i pojechałem z nią pod jej dom. Oczywiście skończyło się na taktycznym dziękuję i cześć) Nie wiem co robić. Jak wracałem to byłem na siebie taki zły emocje mi tak buzowały, nawet do dziś, że aż to tu piszę;p Czy ona uważa mnie tylko za adoratora, kolegę? Jak to ,,podkręcić'' jeśli się w ogóle jeszcze da. Jeśli coś nie jest zrozumiałe albo chcecie się czegoś dopytać piszcie śmiało
Po tym zdaniu utwierdziło mnie to w przekonaniu, że jesteś tylko kolegą i miło jej się spędza z Tobą czas Co prawda wyszła z inicjatywą trzech spacerów ale skoro od trzech miesięcy nie daje Ci żadnego choćby najmniejszego znaku, że jej się podobasz to raczej jesteś jej kolegą. Spróbuj może jeszcze raz ją gdzieś zaprosić, dać kwiatek i sprawdzić jak zareaguje Nie masz nic do stracenia.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Zaproponuj jej też towarzystwo na chrzcinach, zobaczysz jak zareaguje wtedy ją sprawdzisz
wikyy9558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 20:19   #10
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Porady sercowe

Temat nr 2501 o tym jak facet sam pakuje się we Friendzone. Been there, done that. Jeśli Ty nie zrobiłeś z nią nic konkretnego przez tak długi czas (dotyk, pocałunek) - ogólnie jeśli nie pokazałeś jej, że widzisz w niej kobietę, piszesz ciągle na fb tylko o szkole (zabijając tym samym zainteresowanie i wyzwanie, bo jesteś dla niej dostępny 24h/dobę, podczas gdy mógłbyś się spotkać, a nie dzielą Was setki km) - to się nie dziw efektom.

Niewykluczone, że ona zapraszając Cię na spacery coś tam chciała i liczyła na jakiś ruch z Twojej strony. Nie doczekała się.

Cytat:
Napisane przez Enigma324335 Pokaż wiadomość
W trakcie rozmowy, gdy się na siebie patrzyliśmy, powiedziała mi, że szuka osoby towarzyszącej na różne wyjścia typu. chrzciny czy coś tam. Spojrzeliśmy się na siebie, ona się uśmiechnęła, po czym powiedziała, no, ale najlepiej jakby chłopak był starszy o ,a Ty też powinieneś znaleźć sobie młodszą dziewczynę....
No tutaj to już po prostu zostałeś zmiażdżony jak Tico po gradobiciu Nigdy żadna zainteresowana dziewczyna Ci takich rzeczy nie powie w oczy, że ona szuka kogoś do wyjść (w ogóle jaka atencjuszka, musi mieć kogoś przy sobie - warto zanotować, to nie jest zbytnio dobre). A potem jeszcze mówi kogo Ty powinieneś sobie poszukać...

Tutaj już jesteś spalony. Odkręcenie FZ jest prawie niemożliwe. Musisz się nauczyć działać bardziej konkretnie z kobietami i przede wszystkim działać szybciej.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-08 20:19:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.