Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-26, 12:59   #3121
StudioShana
Przyczajenie
 
Avatar StudioShana
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
U mnie niestety bez zmian.
Używałam już wszystkiego, wszystkie odżywki dostępne w drogeriach, Regenerum, olejowanie (cały czas uskuteczniam), manikiur japoński. Nic mi nie pomaga...

Paznokcie mi się na pniu rozdwajają.. oczywiście stosuje rękawiczki do sprzątania, piłuje tylko szklanym policzkiem, tylko w jedną stronę,.suplementy diety non stop. A kiedyś miałam takie piękne paznokcie

W czerwcu mam ślub i chciałabym chociaż minimalnie zapuścić, więc zamówiłam sobie bazę proteinowa z Indigo,pomoc utwardza miękkie paznkkcie, wić może chociaż ciut uda mi się zapuścić paznokcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owszem, paznokcie z bazą proteinową są twardsze, ale nie ma ona wpływu na naturalne ich utwardzenie. Mam na myśli, że w chwili zdjęcia bazy paznokcie będą w takim samym stanie jak przed nałożeniem. Baza nie wnika w żaden sposób w paznokieć. Polecam więc w połączeniu z bazą proteinową stosowanie maści z apteki Retimax 1500 na skórki. Maść przeniknie również do macierzy paznokcia i odżywi jego jeszcze żywą część dając szansę na ich wzmocnienie.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Oprócz olejowania warto spróbować również manicure japońskiego. Polega on na wcieraniu w paznokcie odżywczej pasty, która wbuduje się na jakiś czas w płytkę. Dzięki temu ich kondycja się poprawi, a płytka będzie nabłyszczona. Manicure należy powtarzać co 3 tygodnie aby utrzymać efekt.
__________________
Studio Shana w Krakowie
www.studioshana.pl
StudioShana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 01:58   #3122
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Odkąd przerwałam olejowanie od nawału obowiązków, stan paznokci się sukcesywnie pogarszał. Chcę się zmobilizować i zacząć znów.

Czemu użytkownik o lawendowym nicku pojawia się i znika?
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 18:34   #3123
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Czy nakładacie oleje również na paznokcie u stóp? Zastanawiam się czy tam olejowanie coś zdziała. Po kilku hybrydach moje paznokcie u stóp wyglądają bardzo źle, onycholiza i przebarwienia aż wstyd chodzić z nie pomalowanymi. Chciałabym je doprowadzić do takiego stanu żeby wyglądały ładnie nawet na golasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 10:25   #3124
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Tak, nakładam i widzę efekty
Paznokcie są mocniejsze i nabrały ładniejszgo kształtu
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:04   #3125
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
Tak, nakładam i widzę efekty
Paznokcie są mocniejsze i nabrały ładniejszgo kształtu
Super

Wstawilabym zdjęcie swoich paznokci, zdewastowanych hybryda ale wyskakuje mi jakiś błąd w aplikacji. Od dzisiaj zaczynam olejowanie.

Edytowane przez Savasana
Czas edycji: 2020-01-18 o 11:09
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 00:41   #3126
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dawno mnie tu nie było Olejowanie jak oddychanie, lata lecą jak jeden dzień. Przyrost cały czas rośnie, ale powoli - byłoby lepiej, gdybym zażywała regularnie olejowych kąpieli, bo tak naprawdę zrobiłam ich najwyżej 10 razy przez cały ten czas. Takie mam postanowienie na 2020

Widzę, że podjęto temat olejowania paznokci u stóp - mam nadzieję, że będą efekty, bo akurat pazurki tam to mój mały kompleks. Przyda mi się systematyczność, bo jednak stopy nie są tak dostępne jak dłonie, zwłaszcza w zimie

Wklejam aktualne foto. Z początku stycznia, przed ścięciem. Sztuczne światło strasznie podbiło zażółcenia No i tu pytanie - czy macie jakieś sprawdzone bazy pod lakier, które niwelują odbarwienia od mani do zera? Czy zostaje się pogodzić z tym i dodawać cytryny do oleju?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg The pazurs.jpg (157,9 KB, 131 załadowań)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 18:32   #3127
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było Olejowanie jak oddychanie, lata lecą jak jeden dzień. Przyrost cały czas rośnie, ale powoli - byłoby lepiej, gdybym zażywała regularnie olejowych kąpieli, bo tak naprawdę zrobiłam ich najwyżej 10 razy przez cały ten czas. Takie mam postanowienie na 2020

Widzę, że podjęto temat olejowania paznokci u stóp - mam nadzieję, że będą efekty, bo akurat pazurki tam to mój mały kompleks. Przyda mi się systematyczność, bo jednak stopy nie są tak dostępne jak dłonie, zwłaszcza w zimie

Wklejam aktualne foto. Z początku stycznia, przed ścięciem. Sztuczne światło strasznie podbiło zażółcenia No i tu pytanie - czy macie jakieś sprawdzone bazy pod lakier, które niwelują odbarwienia od mani do zera? Czy zostaje się pogodzić z tym i dodawać cytryny do oleju?
Ile już olejujesz ? Paznokcie wyglądają super.

Ja też chciałabym zadbać o paznokcie u stóp, w sumie nawet bardziej niż u dłoni. Mam je bardzo przebarwione po hybrydzie z bruzdami i onycholiza jak widzę jak odrasta nowy jaśniejszy, rozowiutki paznokieć to mam nadzieję że kiedyś będą ladniutkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 21:03   #3128
AngelikaSabina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 4
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja!

Bylam w pierwszej czesci watku z prawie talim samym nickiem (po tylu latach nie pamietalam hasla haha i zrobilam nowe konto)

Od paru tygodni czytalam wszystkie czesci watku od nowa. Teraz w koncu pisze do was. Myslalam ze nikogo tutaj nie bedzie po tylu latach, ale widze ze trzymacie sie super.

Ja olejuje juz od 6 lat chyba, ale nie regularnie, w tym czasie mialam chwile w ktorych nie olejowalam prawie wogole. Od chyba dwoch miesiecy znowu olejuje codziennie. Uzywam:

- oliwy z oliwek

- olejku rycynowego

- kokosowego bio

- arganowego

- herbacianego

- z pestek arbuza i melona.

Mieszkam w Hiszpanii wiec Alterry nie uzywam, bo nie moge jej tutaj dostac nawet na Amazon nie ma. Jest tutaj drogeria ktora ma Polskie marki takie jak Ziaja czy Lovely wiec tylko takie firmy polskie mam pod reka.

Pokaze Wam moje paznokcie, alktualnie sa pomalowanie wiec jak tylko zmyje lakier to dam zdjecie golaskow haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 63439FC0-D775-4424-A51A-CDA93FD3C819.jpg (66,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CBE8386F-CB25-41CD-B33C-78FD3C77F2D3.jpg (53,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 543241E1-A980-4F29-A445-775F5AC1CD8C.jpg (73,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AA1B1431-303D-4493-A8A1-1E3CE90E6D8B.jpg (64,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B43BD623-0EBE-4711-9C8D-2CBA4E92FFE7.jpg (82,3 KB, 89 załadowań)
AngelikaSabina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 21:43   #3129
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Piękne masz paznokcie
Mi się niestety ostatnio rozdwajają, ale też olejuję nieregularnie. Muszę się wziąć w garść.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 17:54   #3130
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Piękne macie paznokcie!
Ja dzisiaj przygotowałam sobie olejek i mam zamiar regularnie go wcierać. Od jakichś 3 tygodni łykam Silicę, ale muszę się jednak wspomóc jeszcze olejkami. Od dzisiaj zaczęłam też łykać wit E, którą kupiłam do mieszanek.

Mój problem to przesuszone paznokcie, strasznie mi się rozdwajają. Na tyle mocno, że nawet hybryda mi odchodzi razem z warstwą paznokcia a bardzo rzadko je matuję i wcale nie czuć, że są cienkie... Może to aceton mi je tak wysuszył.

Na razie używam tylko lakierów tradycyjnych, żeby nie moczyć ich w tym acetonie ciągle.

Jako bazę stosuję odżywkę z Eveline (nowsza wersja bez formaldehydu). Ta starsza wersja mi zawsze pomagała, ale teraz nie wiem, czy jeszcze bardziej mi nie wysusza tych paznokci... ale na pewno czuć, że są twardsze.

A jeżeli chodzi o żółknięcie paznokci, to nie mam sposobu. Chciałabym, żeby była dostępna linia lakierów, gdzie jest jasno powiedziane, że nie powodują przebarwień. Nawet kosztem ograniczonej gamy kolorów albo ceny. Teraz używam głównie lakierów Essie oraz Vinylux i w sumie tragedii nie ma, ale nie malowałam ostatnio żadnymi ciemnymi kolorami.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 18:57   #3131
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Piękne macie paznokcie!
Ja dzisiaj przygotowałam sobie olejek i mam zamiar regularnie go wcierać. Od jakichś 3 tygodni łykam Silicę, ale muszę się jednak wspomóc jeszcze olejkami. Od dzisiaj zaczęłam też łykać wit E, którą kupiłam do mieszanek.

Mój problem to przesuszone paznokcie, strasznie mi się rozdwajają. Na tyle mocno, że nawet hybryda mi odchodzi razem z warstwą paznokcia a bardzo rzadko je matuję i wcale nie czuć, że są cienkie... Może to aceton mi je tak wysuszył.

Na razie używam tylko lakierów tradycyjnych, żeby nie moczyć ich w tym acetonie ciągle.

Jako bazę stosuję odżywkę z Eveline (nowsza wersja bez formaldehydu). Ta starsza wersja mi zawsze pomagała, ale teraz nie wiem, czy jeszcze bardziej mi nie wysusza tych paznokci... ale na pewno czuć, że są twardsze.

A jeżeli chodzi o żółknięcie paznokci, to nie mam sposobu. Chciałabym, żeby była dostępna linia lakierów, gdzie jest jasno powiedziane, że nie powodują przebarwień. Nawet kosztem ograniczonej gamy kolorów albo ceny. Teraz używam głównie lakierów Essie oraz Vinylux i w sumie tragedii nie ma, ale nie malowałam ostatnio żadnymi ciemnymi kolorami.
Która to wersja odżywki Eveline jest bez formaldehydu? Ta sensitive? Ile ja się naszukalam odżywki bez formaldehydu i żadna tak mi nie pasuje jak ta Eveline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 19:37   #3132
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Która to wersja odżywki Eveline jest bez formaldehydu? Ta sensitive? Ile ja się naszukalam odżywki bez formaldehydu i żadna tak mi nie pasuje jak ta Eveline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8w1 zrobili nową wersję jakiś czas temu
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 09:24   #3133
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cześć, zapisuję się do wątku. Mam ekstremalnie zniszczone paznokcie, mimo że na zdjęciu wyglądają ładnie (bo są po manicure japońskim). Od kilku lat nakładałam sama hybrydę w domu i było w miarę ok, ale od jakiegoś czasu siedzenie po 2 godziny, co 2 tygodnie trochę mnie męczyło i około miesiąc temu zostawiłam paznokcie bez hybrydy. Płytka była bardzo cienka, więc malowałam paznokcie odżywkami i powoli sobie odrastały, aż pewnego dnia stwierdziłam, że wybiorę się na manicure japoński...
Kobieta w salonie zobaczyła, że nie do końca spiłowałam bazę i tak mi ją spiłowała, że nie mogę dotknąć paznokci! Pierwszej nocy po tym nieszczęsnym manicure ciężko mi było spać, żeby nie czuć bólu. I już po fakcie myślę, że to musiała być niedokładnie zmyta odżywka, bo hybryda miałaby odrost gdzieś w połowie paznokcia, a to, co było spiłowywane miało 1-2 milimetry odrostu...
Dobra, do sedna... nie mogę nałożyć teraz hybrydy, bo musiałabym zmatowić paznokcie, a to byłoby bolesne. Nie będę malować zwykłymi lakierami, bo od zwykłych lakierów paznokcie mi się rozdwajają. Pozostaje mi tylko odżywiać paznokcie i cierpliwie czekać, aż odrosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg WhatsApp Image 2020-03-01 at 10.02.41.jpeg (172,1 KB, 90 załadowań)
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 18:10   #3134
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny mam pytanie. Jak często olejujecie paznokcie i co robicie zaraz po?

Pytam, bo u mnie olej długo się wchłania i zostaje na opuszkach palców i nie mogę przez ten czas nic zrobić, co jest strasznie upierdliwe...
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 20:18   #3135
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Jak często olejujecie paznokcie i co robicie zaraz po?

Pytam, bo u mnie olej długo się wchłania i zostaje na opuszkach palców i nie mogę przez ten czas nic zrobić, co jest strasznie upierdliwe...
Ja olejuje na noc i zaraz po idę spać chyba nie masz szans żeby olej się szybko wchłonął, zwłaszcza jeśli olejujesz też pod paznokciem. Jak dla mnie to jedyna opcja robić to zaraz przed spaniem, jak już wiem że idę spać, skończyłam czytać itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 20:35   #3136
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Jak często olejujecie paznokcie i co robicie zaraz po?

Pytam, bo u mnie olej długo się wchłania i zostaje na opuszkach palców i nie mogę przez ten czas nic zrobić, co jest strasznie upierdliwe...
Ja też olejuję przed spaniem.
Czasami też olejuję i zakładam rękawiczki kosmetyczne, do kupienia np.: w Rossmannie lub przez internet i sobie coś tam robię.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Cześć, zapisuję się do wątku. Mam ekstremalnie zniszczone paznokcie, mimo że na zdjęciu wyglądają ładnie (bo są po manicure japońskim). Od kilku lat nakładałam sama hybrydę w domu i było w miarę ok, ale od jakiegoś czasu siedzenie po 2 godziny, co 2 tygodnie trochę mnie męczyło i około miesiąc temu zostawiłam paznokcie bez hybrydy. Płytka była bardzo cienka, więc malowałam paznokcie odżywkami i powoli sobie odrastały, aż pewnego dnia stwierdziłam, że wybiorę się na manicure japoński...
Kobieta w salonie zobaczyła, że nie do końca spiłowałam bazę i tak mi ją spiłowała, że nie mogę dotknąć paznokci! Pierwszej nocy po tym nieszczęsnym manicure ciężko mi było spać, żeby nie czuć bólu. I już po fakcie myślę, że to musiała być niedokładnie zmyta odżywka, bo hybryda miałaby odrost gdzieś w połowie paznokcia, a to, co było spiłowywane miało 1-2 milimetry odrostu...
Dobra, do sedna... nie mogę nałożyć teraz hybrydy, bo musiałabym zmatowić paznokcie, a to byłoby bolesne. Nie będę malować zwykłymi lakierami, bo od zwykłych lakierów paznokcie mi się rozdwajają. Pozostaje mi tylko odżywiać paznokcie i cierpliwie czekać, aż odrosną
Witaj.
Dramat. Dlatego ja sobie nie robię żadnych hybryd ani nic... już od samego patrzenia na te frezarki bolą mnie paznokcie.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 15:15   #3137
dropex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

dołączam do wątku, bo po latach noszenia hybryd w końcu mnie uczuliły i jak zobaczyłam jak wygląda teraz moja naturalna płytka to aż mi się płakać chce. Zapowietrzenia, paznokcie tak cienkie, że nawet nie mogę się podrapać, bo mnie to boli. Czytam wątek i uczę się olejowania
dropex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 17:40   #3138
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez dropex Pokaż wiadomość
dołączam do wątku, bo po latach noszenia hybryd w końcu mnie uczuliły i jak zobaczyłam jak wygląda teraz moja naturalna płytka to aż mi się płakać chce. Zapowietrzenia, paznokcie tak cienkie, że nawet nie mogę się podrapać, bo mnie to boli. Czytam wątek i uczę się olejowania
Witamy.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 21:21   #3139
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Muszę się zmobilizować, żeby zrobić sobie olejowanie na ciepło
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 21:46   #3140
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Teraz, zamiast samego oleju rycynowego, będę używać jego mieszanki z oliwą z oliwek. Mam ochotę mieć dłuuugie paznokcie.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 13:05   #3141
AngelikaSabina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 4
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja olejuje w dzien, jak mam chwile jakas, albo w nocy przed spaniem. Mam olejki w buteleczkach po lakierze. W jednym mam oliwe z oliwek i rycynowy i ten daje pod paznokcie a w drugim wszystkie inne i nim jade po skorkach. Pozniej masuje kazdy paznokiec po bokach i od dolu i po 10/15 min juz masuje cale dlonie dlatego nigdy mi nic nie cieknie ani niczego nie brudze. Przed snem i w ciagu dnia nakladalam tez kremy do rak.

Mialam hybrydy raz w zyciu dla proby. Zdjelam sama, ale najpierw duzo przeczytalam i ogladalam filmikow i zeszlo gladko. Zero problemow i paznokcie sa mocne jak przed hybryda. Nie zrobie wiecej hybryd tylko dlatego ze lubie zmieniac kolory paznokci, wiedziec co sie z nimi dzieje (zielona bakteria moze wystapic pod hybryda).

Teraz mam juz dosc dlugie paznokcie, chcialam zapuszczac, ale w tym momencie nie wiem czy z tym koronawirusem nadal zapuszczac. Powinno sie miec jak najlkrotsze paznokcie dla wiekszej higieny dloni.

Dodaje zdjecie moich paznokci przed olejowaniem i zapszestaniem obgryzania i golaski wczorajsze przed malowaniem, jak wam obiecalam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8256DDFD-6C1C-47BB-89F3-3023321C6706.jpg (101,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BD85B831-F21D-4604-A35D-69479CF101DE.jpg (138,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 39589EE2-5837-405E-BD3B-FA93BB87DBFB.jpg (107,3 KB, 115 załadowań)
AngelikaSabina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 20:29   #3142
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Masz bardzo ładne paznokcie. Nie wiem, kiedy moje będą tak wyglądać... są w opłakanym stanie. Niektóre paznokcie odchodzą od łożyska, pojawiły mi się też takie cienkie przekrwione paski, a w miarę jak paznokcie mi odrastają widzę, jaką masakrę "kosmetyczka" zrobiła mi frezarką, u nasady mam wyżłobione rowy.
Pocieszam się jedynie tym, że dzięki olejkom, paznokcie chyba szybciej rosną, ale nigdy nie miałam tak zniszczonych paznokci...
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 14:41   #3143
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja do olejowania uzywam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ia-wlosow.html. Myślicie, że jest ok?

Na razie olejuje od tygodnia, więc efektów brak. Paznokcie łamią się jeszcze bardziej, bo są bez lakieru i odzywki.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 17:45   #3144
AngelikaSabina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 4
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Efkakam jak odrosna to beda napewno ladniejsze i w dobrym stanie. Uzywaj olejkow i kremow do rak. Trzymam kciuki zeby szybko odrosly.

Zywieczdroj przeczytalam skladniki i sa dobre. Tylko ten olejek sojowy ale jest na ostatnim miejscu wiec nie ma takiego znaczenia.

Ostatnio uzywam odzywki Iron Strength Hardening od Catrice. Uzywam jej jako base coat. Super jest. Lubie ta marke przez ta ze wszystkie lakiery sa 5free czyli nie maja formaldeydu, toulenu....
AngelikaSabina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 14:43   #3145
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez AngelikaSabina7 Pokaż wiadomość
Ja olejuje w dzien, jak mam chwile jakas, albo w nocy przed spaniem. Mam olejki w buteleczkach po lakierze. W jednym mam oliwe z oliwek i rycynowy i ten daje pod paznokcie a w drugim wszystkie inne i nim jade po skorkach. Pozniej masuje kazdy paznokiec po bokach i od dolu i po 10/15 min juz masuje cale dlonie dlatego nigdy mi nic nie cieknie ani niczego nie brudze. Przed snem i w ciagu dnia nakladalam tez kremy do rak.

Mialam hybrydy raz w zyciu dla proby. Zdjelam sama, ale najpierw duzo przeczytalam i ogladalam filmikow i zeszlo gladko. Zero problemow i paznokcie sa mocne jak przed hybryda. Nie zrobie wiecej hybryd tylko dlatego ze lubie zmieniac kolory paznokci, wiedziec co sie z nimi dzieje (zielona bakteria moze wystapic pod hybryda).

Teraz mam juz dosc dlugie paznokcie, chcialam zapuszczac, ale w tym momencie nie wiem czy z tym koronawirusem nadal zapuszczac. Powinno sie miec jak najlkrotsze paznokcie dla wiekszej higieny dloni.

Dodaje zdjecie moich paznokci przed olejowaniem i zapszestaniem obgryzania i golaski wczorajsze przed malowaniem, jak wam obiecalam.
Jaka zmiana wyglądają teraz prima sort ile czasu minęło między zdjęciem przed i po ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 22:31   #3146
AngelikaSabina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 4
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Savasana dosc szybko. Najpierw przestalam obgryzac i pomalu plytka zaczela sie zwiekszac. Najwazniejsze zeby nie dlubac pod paznokciami, bo skracamy plytke. Jezeli mamy jakis brudek to tylko miekka szczoteczka myjemy pod paznokciami. Ja najwiekszy przyrost zauwazylam ze sie robil jak mialam 1/2 mm paznokcie. Jak byly dluzsze to stal w miejscu. A ponoc przy dlugich bardzo powinien rosnac, haha. Wiec jak czasami czyms sie uderze pod paznokciem i przyrost sie cofa to skracam paznokiec i olejuje go bardzo czesto i po paru dniach max tydzien wraca do normy, znowu sie jakby “przykleja”. Tylko zaokraglam odrobine boki paznokci zeby sie nie lamaly
AngelikaSabina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 14:48   #3147
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Czy można paznokcie piłować po bokach żeby je zwęzić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 09:21   #3148
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Nie sądzę, żeby lekkie podpiłowanie boków jakoś drastycznie wpływało na kondycję paznokcia, ale to tylko moja opinia. Ja tak robię od lat, bo mam łopatowaty kształt i nie przestanę, bo paznokcie są dla mnie, a nie ja dla nich

Edytowane przez Efkakam
Czas edycji: 2020-05-20 o 09:23
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 01:24   #3149
JestemSynemKrolaCyganow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 30
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej laski. Od 3 miesięcy olejuje. Wyleczylam paznokcie!!! Po paru dniach przestaly sie rozdwajac, po miesiacu lamac.

Mam pytanko do was, jak to jest z malowaniem? Czy powrot do lakierow oslabi mi paznokcie? Oczywiscie nie bede robic tego co robilam wczesniej - przepilowywalam plytke i jechalam spirytem. Lamaly mi sie nawet przy... poprawianiu swetra, a byly to pazury dlugosci 0,03 mm

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

I pytanko jeszcze , jak udalo Wam sie zwiekszy przyrost i ile to trwalo? U mnie jest niestety bardzo maly.
JestemSynemKrolaCyganow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-04, 15:35   #3150
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Bardziej moim paznokciom pomaga ibx niż manicure japoński.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.