Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-21, 10:37   #541
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawe czy kaza odeslac, czy zostawic i wysla Twoje A cos ciekawego tam było chociaz?

Mnie sie zdarzyło raz ze dostałam nie swoje, ale to było w Colourpop, wyslali mi moje a tamto mogłam zostawić, ale wiekszosc sprzedałam bo juz mialam te rzeczy

Prawdopodobnie trzeba będzie odesłać, ale nic ciekawego w środku, więc nie szkoda Fajnie, że CP zostawił Ci to zamówienie
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 14:04   #542
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie trzeba będzie odesłać, ale nic ciekawego w środku, więc nie szkoda Fajnie, że CP zostawił Ci to zamówienie
Aj szkoda, ze nic ciekawego, bo jakby pozwolili zostawić to byc skorzystala
Bo oni z usa, wiec nie oplacalo im sie z kosztami wysylki kazac mi odsyłac. Poza tym oni sa bardzo ok, jesli chodzi o problemy z paczkami.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
DHL jest firmą zaskakującą. Moja paczka z Pat wylądowała we Frankfurcie 16 maja, czyli po 3 tygodniach od zamówienia I od tego czasu jedzie sobie przez Niemcy: Speyer, Radefeld... 400km w 4 dni. Zaczynam sądzić, że jedzie na osiołku.
w szoku jestem, ze Ci tak wolno idzie. Moja 5 zawsze odkad na Heathrow wyladawała. A przecież zamawialysmy w tym samym czasie zdaje sie

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Douglasem ostatnio dzieje się coś niedobrego.
Jakiś czas temu złożyłam zamówienie żeby dostać określony gratis, dostałam inny, dla mnie bezużyteczny i na pewno mniej wartościowy, po kilku mailach dosłali mi to, co pierwotnie miałam dostać, choć i tak ten gratis nadal był niekompletny, ale kazali odesłać ten pierwotnie otrzymany, żebym się nadmiernie nie wzbogaciła tymi ich gratisami .

Zresztą widać, że teraz kodów na gratisy jest mniej, próg cenowy dla ich otrzymania wyższy, próbki też uzależnione są od wartości zamówienia, a "prezentem niespodzianką" okazuje się próbka kremu Eris 1 ml.
Daj spokój Olu, mnie ostatnio 2 razy przyszły zupelnie inne rzeczy niz miały byc,a za trzecim razem ani poł dodatku, wiec ewidentnie coś z nimi na bank nie tak, Chyba przestali ogarniać swoją kuwete Ale nie piszę do nich w tej sprawie, nie bede sie szarpać o pierdoły, bo mi sie zwyczajnie nie chce. Wkoncu i tka nie one były powodem zamowienia. Ale fakt, odechciewa sie tam zamawiać.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 14:57   #543
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



Daj spokój Olu, mnie ostatnio 2 razy przyszły zupelnie inne rzeczy niz miały byc,a za trzecim razem ani poł dodatku, wiec ewidentnie coś z nimi na bank nie tak, Chyba przestali ogarniać swoją kuwete Ale nie piszę do nich w tej sprawie, nie bede sie szarpać o pierdoły, bo mi sie zwyczajnie nie chce. Wkoncu i tka nie one były powodem zamowienia. Ale fakt, odechciewa sie tam zamawiać.
Czyli nie tylko mnie to spotyka. Mało pocieszające .

Z tym że ja jestem upierdliwa i piszę do nich, choć głównie wtedy, kiedy naprawdę przesadzą. Ze mnie wychodzi czasem przysłowiowa "Grażyna" i np. zamiast kliknąć coś w S. z rabatem klikam w D., bo chcę mieć jakąś fajną miniaturę, no i wtedy, kiedy mi jej nie dadzą, to się czepiam. A tak naprawdę to nie chodzi mi nawet o te gratisy, tylko o zasadę, że jak coś obiecują, to mają obowiązek się z tego wywiązać. Nie lubię dziadostwa .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 14:58   #544
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
DHL jest firmą zaskakującą. Moja paczka z Pat wylądowała we Frankfurcie 16 maja, czyli po 3 tygodniach od zamówienia I od tego czasu jedzie sobie przez Niemcy: Speyer, Radefeld... 400km w 4 dni. Zaczynam sądzić, że jedzie na osiołku.



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Douglasem ostatnio dzieje się coś niedobrego.
Jakiś czas temu złożyłam zamówienie żeby dostać określony gratis, dostałam inny, dla mnie bezużyteczny i na pewno mniej wartościowy, po kilku mailach dosłali mi to, co pierwotnie miałam dostać, choć i tak ten gratis nadal był niekompletny, ale kazali odesłać ten pierwotnie otrzymany, żebym się nadmiernie nie wzbogaciła tymi ich gratisami .
Takie wartościowe te gratisy, jakby dawali mini sztabki złota co najmniej
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 14:59   #545
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Takie wartościowe te gratisy, jakby dawali mini sztabki złota co najmniej
No właśnie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 15:08   #546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Czyli nie tylko mnie to spotyka. Mało pocieszające .

Z tym że ja jestem upierdliwa i piszę do nich, choć głównie wtedy, kiedy naprawdę przesadzą. Ze mnie wychodzi czasem przysłowiowa "Grażyna" i np. zamiast kliknąć coś w S. z rabatem klikam w D., bo chcę mieć jakąś fajną miniaturę, no i wtedy, kiedy mi jej nie dadzą, to się czepiam. A tak naprawdę to nie chodzi mi nawet o te gratisy, tylko o zasadę, że jak coś obiecują, to mają obowiązek się z tego wywiązać. Nie lubię dziadostwa .
No nie tylko.
Ja wczesniej tez pisałam, jak gratisów nie było, ale ostatnio i tak sa słabe wiec dałam sobie spokój. Moze jakby były lepsze, to bym sie z nimi pouzerała. Wiec rozumiem, to ze klikasz czasami dla fajnych gratisów, bo tez tak miewam Ale prawda, nie wywiazuja sie z tego, co obiecują, a to jest po prostu słabe. Skoro maja z tym problem, to po co w ogóle dodają gratisy, albo jak sie myla w ich wysylce niech napisza niespodzianka jak kiedys i nie bedzie problemu, wrzuca jak leci a dla klienta bedzie jasne, ze to losowe, a nie ze pisza konkretna rzecz a przychodzi co inne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 15:14   #547
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No nie tylko.
Ja wczesniej tez pisałam, jak gratisów nie było, ale ostatnio i tak sa słabe wiec dałam sobie spokój. Moze jakby były lepsze, to bym sie z nimi pouzerała. Wiec rozumiem, to ze klikasz czasami dla fajnych gratisów, bo tez tak miewam Ale prawda, nie wywiazuja sie z tego, co obiecują, a to jest po prostu słabe. Skoro maja z tym problem, to po co w ogóle dodają gratisy, albo jak sie myla w ich wysylce niech napisza niespodzianka jak kiedys i nie bedzie problemu, wrzuca jak leci a dla klienta bedzie jasne, ze to losowe, a nie ze pisza konkretna rzecz a przychodzi co inne
Ale Sephora też z tym popłynęła- dają byle co albo w ogóle... A opakowaniem prezentowym ostatnio były papierowe torby...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 15:41   #548
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No nie tylko.
Ja wczesniej tez pisałam, jak gratisów nie było, ale ostatnio i tak sa słabe wiec dałam sobie spokój. Moze jakby były lepsze, to bym sie z nimi pouzerała. Wiec rozumiem, to ze klikasz czasami dla fajnych gratisów, bo tez tak miewam Ale prawda, nie wywiazuja sie z tego, co obiecują, a to jest po prostu słabe. Skoro maja z tym problem, to po co w ogóle dodają gratisy, albo jak sie myla w ich wysylce niech napisza niespodzianka jak kiedys i nie bedzie problemu, wrzuca jak leci a dla klienta bedzie jasne, ze to losowe, a nie ze pisza konkretna rzecz a przychodzi co inne
Jak z kodu "niespodzianka" przychodziły naklejane złote tatuaże (), to nie miałam pretensji, ale jak miała być konkretna fajna miniatura, z góry opisana, i jej nie dostarczyli, to już tak, zwłaszcza, jak na siłę "dobijałam" do np. 300 zł zamówienia, żeby ją otrzymać.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale Sephora też z tym popłynęła- dają byle co albo w ogóle... A opakowaniem prezentowym ostatnio były papierowe torby...
Mnie w Sephorze zdarzały się przypadki dołączenia do zamówienia innych próbek, niż wybrałam, ale spoko - od pewnego momentu zaznaczyli, że w braku konkretnych wybranych próbek mogą załączyć inne. Przynajmniej z góry wiem, że tak może się się zdarzyć i nie jestem przynajmniej rozczarowana.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 15:46   #549
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak z kodu "niespodzianka" przychodziły naklejane złote tatuaże (), to nie miałam pretensji, ale jak miała być konkretna fajna miniatura, z góry opisana, i jej nie dostarczyli, to już tak, zwłaszcza, jak na siłę "dobijałam" do np. 300 zł zamówienia, żeby ją otrzymać.



Mnie w Sephorze zdarzały się przypadki dołączenia do zamówienia innych próbek, niż wybrałam, ale spoko - od pewnego momentu zaznaczyli, że w braku konkretnych wybranych próbek mogą załączyć inne. Przynajmniej z góry wiem, że tak może się się zdarzyć i nie jestem przynajmniej rozczarowana.
Tak, to też mi się zdarzało. I nawet często była mała karteczka z przeprosinami, że dołączają inne próbki. Teraz bez karteczki i bez próbek. Ale ja już chyba po tej awanturze z punktami jestem w S persona non grata
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 15:48   #550
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, to też mi się zdarzało. I nawet często była mała karteczka z przeprosinami, że dołączają inne próbki. Teraz bez karteczki i bez próbek. Ale ja już chyba po tej awanturze z punktami jestem w S persona non grata
Eee, chyba Cię nie odznaczyli w systemie "Pani mocno awanturująca się. Tej Pani nie załączamy próbek" .
Chociaż kto ich tam wie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 16:10   #551
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Eee, chyba Cię nie odznaczyli w systemie "Pani mocno awanturująca się. Tej Pani nie załączamy próbek" .
Chociaż kto ich tam wie
Też raczej nie jestem fanką takich teorii, ale wszystko się zaczęło od mojej awantury Ale całkiem możliwe, że to tylko przypadek i ogólnie S się zepsuła.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 16:12   #552
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale Sephora też z tym popłynęła- dają byle co albo w ogóle... A opakowaniem prezentowym ostatnio były papierowe torby...
To prawda, ostatnio tam w próbkach to nie ma w czym wybierac, tym bardziej, ze przychodza i tak inne w sumie, co wczesniej rzadko sie zdarzało, a jak zdarzyło, to była informacja ze nie mieli takiej wiec inna.
Moze im pudełka wyszły
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 17:35   #553
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O, bardzo dobre tłumaczenie A natura, jak wiadomo nei znosi próżni

No, ja tez siedzę, ale maluje się dla przyjemnosci z samego rytuału malowania
Oj, nie znosi
Wczoraj byłam na pazurkach i oczywiście namówiłam na zakup szanela dziewczynę, która mi je robiła

Hehe, no z czegoś przyjemność podczas siedzenia w domu musimy czerpać Ja dziś wyjątkowo nałożyłam podkład, bo mnie naszła ochota na pomachanie pędzlem
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tez ostatnio mi włożyli dwa takie zapachy na kartkach. Byl przymus wybrania probki niespodzianki. To mi się trafilo. Douglas wstydźcie się!Gdzie kupiłaś tego chanela że taka fajna peobke dostałaś?

Przysłali mi dzisiaj maila, że moje zamówienie ze strony chanel w końcu wysłane. Zamawiala, któraś z was od nich? Wysylke maja z Francji. Po cichu liczę, że do piątku dostanę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Douglasie Online oczywiście
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dzieki. Chyba się skuszę. Tylko będę miała dylemat z kolorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 20 Beige. Corii bodajże ma 10 Beige Ale te kolorki pięknie się wtapiają w cerę
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Przychodzę do Was z kolejnym dowcipem z Douglasa.
Byłam na zakupach spożywczych i przechodząc obok pomyślałam, ze wejdę wygenerować sobie nowe chciejstwo zapachowe... Sklep pusty, babka podchodzi do mnie, to mówię, że proszę mi psiknąć na papierek jeden zapach JoMalone, podchodzimy do półki, jest tester ale pusty. No, to mowię - trudno. A ona do mnie tak: no wie Pani, najlepsze zapachy to my tu sobie tak psikamy i psikamy to się szybko kończą

Hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 17:40   #554
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To prawda, ostatnio tam w próbkach to nie ma w czym wybierac, tym bardziej, ze przychodza i tak inne w sumie, co wczesniej rzadko sie zdarzało, a jak zdarzyło, to była informacja ze nie mieli takiej wiec inna.
Moze im pudełka wyszły
Pewnie im wyszły jak sprzedaż e-commerce skoczyła kilka razy do góry.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 18:44   #555
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja mam 20 Beige. Corii bodajże ma 10 Beige Ale te kolorki pięknie się wtapiają w cerę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zachęcasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2020-05-21 o 22:23
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 19:03   #556
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Pewnie im wyszły jak sprzedaż e-commerce skoczyła kilka razy do góry.
Ale to na stronie przy wyborze opcji poiwnny zniknac pudelka jak chwilowo nie ma, to chyba nie jest jakis mega wyczyn dla admina strony

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Oj, nie znosi
Wczoraj byłam na pazurkach i oczywiście namówiłam na zakup szanela dziewczynę, która mi je robiła

Hehe, no z czegoś przyjemność podczas siedzenia w domu musimy czerpać Ja dziś wyjątkowo nałożyłam podkład, bo mnie naszła ochota na pomachanie pędzlem

No proszę, prowizję powinnas skasować za to

Otóz to Ale ja lubie po prostu machac pedzelkiem, jak człowiek całkiem sie pomarszczy to potem juz nie bedzie jak, nawet jakby sie chciało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 11:48   #557
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość

Przysłali mi dzisiaj maila, że moje zamówienie ze strony chanel w końcu wysłane. Zamawiala, któraś z was od nich? Wysylke maja z Francji. Po cichu liczę, że do piątku dostanę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zamawiałam ale moja wysyłka była z Belgii.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Oj, nie znosi
Hehe, no z czegoś przyjemność podczas siedzenia w domu musimy czerpać Ja dziś wyjątkowo nałożyłam podkład, bo mnie naszła ochota na pomachanie pędzlem W Douglasie Online oczywiście Ja mam 20 Beige. Corii bodajże ma 10 Beige Ale te kolorki pięknie się wtapiają w cerę Hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jaki masz odcień cery? np. w jakie kolory podkładów zawsze celujesz?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 13:39   #558
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja zamawiałam ale moja wysyłka była z Belgii.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


jaki masz odcień cery? np. w jakie kolory podkładów zawsze celujesz?
Dostalam dzisiaj tą paczkę. Super, że przed weekendem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 19:49   #559
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

super, zamówiłam perfumy Venice, zobaczymy kiedy wysla. Ja jeszcze czekam az Dior zacznie wysyłać kosmetyki i perfumy do PL.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-22, 19:50   #560
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
super, zamówiłam perfumy Venice, zobaczymy kiedy wysla. Ja jeszcze czekam az Dior zacznie wysyłać kosmetyki i perfumy do PL.
Nie wiem jakiej firmy, ale ta nazwa kojarzy mi się z ukochanymi wycofanymi wieki temu pięknymi perfumami z Yves Rocher!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 20:53   #561
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Wpadlam dzis do S. i mieli -20% Kupilam troche pielegnacji, m.in. zestaw Ole, platki pod oczy Shiseido.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 07:28   #562
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wpadlam dzis do S. i mieli -20% Kupilam troche pielegnacji, m.in. zestaw Ole, platki pod oczy Shiseido.
Jak wrażenie po płatkach?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 08:07   #563
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

W temacie płatków pod oczy - świetne są te z Estee, bez porównania do jakichkolwiek innych, a miałam sporo, z różnych półek cenowych, koreańskich, polskich, marek selektywnych. A z tanich Perfecta węglowe na przykład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 08:12   #564
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W temacie płatków pod oczy - świetne są te z Estee, bez porównania do jakichkolwiek innych, a miałam sporo, z różnych półek cenowych, koreańskich, polskich, marek selektywnych. A z tanich Perfecta węglowe na przykład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tych Estee to chyba strasznie mało w opakowaniu?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 08:41   #565
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie wiem jakiej firmy, ale ta nazwa kojarzy mi się z ukochanymi wycofanymi wieki temu pięknymi perfumami z Yves Rocher!
Chanel
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 13:46   #566
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Chanel
Hehe niech Cię nie zmyli firma, to były cudowne perfumy orientalne, świetne parametry, moc, zapach bogaty. Mam reszteczkę i czasem wącham
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Y...nice-1818.html


Widzę, że nuty ciekawe w tych Chanel, takie na lato, jak dla mnie To Paris-Venice? Tak? Czy inne?

Mnie się spodobały na lato Pink Molecule 090. 09 Zarkoperfume. Dla mnie to musujący grejpfrutowy szampan chociaż tam nie ma tego owocu w składzie haha.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-05-23 o 13:55
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 14:12   #567
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hehe niech Cię nie zmyli firma, to były cudowne perfumy orientalne, świetne parametry, moc, zapach bogaty. Mam reszteczkę i czasem wącham
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Y...nice-1818.html


.
Pamiętam je.... miałam kiedyś (Boże, kiedy to było... Chyba w innym życiu
W ogóle oni mieli niezle zapachy przez długi, długi czas... Magnolia, Pivoine
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 14:22   #568
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pamiętam je.... miałam kiedyś (Boże, kiedy to było... Chyba w innym życiu
W ogóle oni mieli niezle zapachy przez długi, długi czas... Magnolia, Pivoine
Tak, to był przepiękny zapach! I tak, robili kiedyś piękne, złożone, trwałe perfumy! Mam jeszcze pół butelki tego: https://www.fragrantica.pl/perfumy/Y...aire-9831.html wciąż kocham, chociaż też niestety ich już nie ma, używam oszczędnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:01   #569
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak wrażenie po płatkach?
Ja je bardzo lubie Maja retinol, wiec efekt jest widoczny Oplaca sie kupowac w opakowaniu 3 pary.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 19:47   #570
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak, to był przepiękny zapach! I tak, robili kiedyś piękne, złożone, trwałe perfumy! Mam jeszcze pół butelki tego: https://www.fragrantica.pl/perfumy/Y...aire-9831.html wciąż kocham, chociaż też niestety ich już nie ma, używam oszczędnie
Z każdym rokiem YR bardziej schodzi na psy w kwestii zapachów... ;(

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja je bardzo lubie Maja retinol, wiec efekt jest widoczny Oplaca sie kupowac w opakowaniu 3 pary.
Ale mimo wszystko wychodzą bardzo drogo
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.