KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-12-19, 12:02   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716

KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!




KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!


Kochane Wizażanki! Ostatnio na naszym profilu na Instagramie spytałyśmy Was, jakie kosmetyki chciałybyście dostać od św. Mikołaja. Większość z Was wskazała na produkty marki NARS. Mówicie i macie! Ogłaszamy świetny konkurs, w którym możecie wykazać się Waszą ekspercką wiedzą w zakresie dziedziny beauty i wygrać kolorówkę NARS. Fajnie, prawda?

więcej ...
https://wizaz.pl/Makijaz/Wygraj-kosmetyki-NARS


zapraszamy
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 15:38   #2
sylwia_maz96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Witam wszystkie Wizażanki!
Nadchodzi małe podsumowanie roku pierwszą myślą po przeczytaniu "największy kosmetyczny trend 2016": matowe usta!
Były najbardziej charakterystyczne wśród większości dziewczyn czy to na ulicy czy na instagramie lub facebooku. Królowały najróżniejsze kolory zaczynając od czerwieni, bordo, przez róże, fuksje czy nawet śliwki, na odcieniach nude kończąc. Usta w macie, moim zdaniem, byłby bardzo fajnym dopełnieniem nie tylko wieczorowych stylizacji, ale także codziennych. I tu jeśli chodzi o marki, to można by było wspomnieć przede wszystkim o popularnych, płynnych pomadkach z NYX.
Drugim takim popularnym trendem tego roku stało się konturowanie twarzy. Szybko zyskało uznanie wśród dziewczyn, ponieważ w doskonały sposób można było podkreślić nasze kości policzkowe, ukryć zbyt okrągłą twarz lub wysokie czoło. Sama bardzo polubiłam ten trend i chętnie z niego korzystam.
Pominę teraz makijażowe trendy, a troszkę bardziej skupie się stricte na kosmetykach. Wiele dziewczyn zaczęło przestawiać się na naturalne kosmetyki do pielęgnacji. Własnoręcznie robione maseczki do twarzy, do włosów, kupione w sklepie kosmetyki naturalne, kremy, olejki, balsamy, odżywki zaczęły zastępować chemię kupioną w zwykłych drogeriach. Śmiem twierdzić i nie tylko ja, że takie specyfiki są skuteczniejsze i przede wszystkim zdrowsze. Moim osobistym trendem numer jeden jest krem ze śluzu ślimaka oraz czarne mydło. Polecam każdemu!
Można by było tu dużo jeszcze wymieniać jednak ja chciałam skupić się na tych, które moim zdaniem zrobiły rewolucję w internecie, w wyglądzie i na półkach sklepowych.

Natomiast trendem, który będzie królował w roku 2017 będą powieki w kolorze. I to w totalnym kolorze. Już teraz modne przestały być tylko kreski w czarnym kolorze. Ostatnio, jak dowiedziałam się z wizażu biała kreska będzie hitem sezonu. Więc ja uważam, że powieki w jakichś mocnych odcieniach fuksji czy niestandardowej zieleni będą podbijały internety. Natomiast brokaty na powiekach będziemy podziwiać nie tylko na sylwestra

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki oraz życzę Wesołych Świąt
sylwia_maz96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:57   #3
Kami_ldz
Przyczajenie
 
Avatar Kami_ldz
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Podsumowanie roku makijażowego to szeroki temat.
Przez ostatni rok przewinęło się przez branże kosmetyczną wiele rozwiązań, nowości i trendów.
Obserwując branże beauty, wyróżniam kilka wiodących tematów:
1) Matowe usta. Mat na ustach niepodważalnie wiedzie prym w świecie kosmetycznym. Kolejne marki wypuszczają matowe płynne długotrwałe pomadki, prześcigając się w formułach, kolorach. Rozpiętość cenowa tych produktów jest tak duża że chyba każda maniaczka makijażu ma już chociaż jedną matową pomadkę w swej kosmetyczce. Przy tym temacie nie można nie wspomnieć o Kylie, Golden Rose, czy o ABH. Ale nawet o Bell i ich pomadce z Biedronki.
2) Kolor a mianowicie fiolet, marsala, burgund, ciepłe brązy. Na YT chyba nie ma kanału gdzie by się nie pojawił chociaż jeden makijaż w tych odcieniach, ciepłe, ogniste niemal barwy, wina, fioletu, bardzo ciepłych brązów królują na oczach makijażystek i ich klientek. Kolory bardzo twarzowe, ocieplające urodę, spojrzenie. Tu należy spojrzeć na paletkę cieni Glam shopu, ABH Modern Renesans, Inglot What a Spice oraz pigmenty.
3) Konturowanie na mokro oraz strobing. Te dwa tematy łącze w jedno ponieważ dotyczą modelowania kształtu twarzy. Kontur na mokro stał się hitem sieci, dla jednych sposób na pełną charakteryzacje, dla innych sposób na naturalne dzienne wykończenie i nie przesuszanie twarzy pudrowymi kosmetykami. Strobing, idealny dla świeżego wyglądu, zdobywa rzesze fanek z uwagi na świeżość jaka daje w naturalnym makeup no makuep, rozświetla zmęczoną przesuszoną twarz. Nie ma co ukrywać, modelowanie daje bardzo wiele w makijażu stąd popularność tego w sieci... na naukę przecież nigdy nie jest za późno.
4) I na koniec pielęgnacja koreańska. Hit tego roku, co chwila kolejna kobieta sięga po te produkty, czy to kompleksowo czy pojedynczo. Bez względu na to, kosmetyki koreańskie owiane są już legendą, pozytywnych słów na ich temat nie da się zliczyć. Co się dziwić koreanki słynące z pięknego, świeżego i młodego wyglądu inspirują kobiety na świecie. Każda chce wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe bez skalpela i medycyny estetycznej. Maseczki, toniki, kremy kremy BB, wszystko to i jeszcze więcej zawładnęło pielęgnacją wśród branży beauty z nadzieja że i u nas się to sprawdzi. Pierwsze efekty już są opisywane a co będzie dalej, z pewnością czas pokaże.

A co z 2017 rokiem.
Początek to z pewnością brokat, pigment, mocne odcienie cieni. Klasyczne smoky ale również coraz częściej spotykane spotlight.
Dalej to powrót ale i podtrzymanie tego co cicho od lat jest kultywowane czyli makeup no makeup. Pielęgnacja jako podstawa i kolorówka jako dopełnienie, pięknej skóry, podkreślenie walorów.
Myślę również, że w 2017 roku makijaż będzie coraz mocniej stawiał na rzęsy, długie, rozczesane, gęste, sztuczne czy naturalne, bez znaczenia, byle piękne. Trend ten juz teraz jest widoczny, ale jego zasięg będzie coraz większy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kami_ldz
Czas edycji: 2016-12-19 o 16:59
Kami_ldz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 17:46   #4
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Co było ważnym makijażowym trendem w 2016 roku? Na pewno konturowanie twarzy, strobing i matowe usta. Marki prześciagały się w tworzeniu coraz to lepszych palet, powstawały produkty do konturowania i rozświetlacze. Ważnym trendem były rzęsy- długie, gęste oraz brwi- jak grzyby po deszczu powstawały palety do brwi, kredki, pomady, woski a nawet rozświetlacze pod łuk brwiowy. Co bedzie trendem w nadchodącym roku? Wydaje mi się że pomału zrezygnujemy z ciężkich, czarnych eyelinerów na rzecz białych kredek. Modne będą kredki w odcieniu bieli, beżu czy ecru. Zamiast pomniejszać oko będziemy skupiać się na tym by oko było duże i wyraźne. Biała kredka na linii wodnej to moim zdaniem będzie najwyraźniejszy trend w roku 2017. Modne będą też połyskujące usta, metaliczne błyszczyki - one wrócą do łask. Mat pójdzie na bok. Schowamy bronzery do szuflady na rzecz rozświetlających baz i makijażu w stylu make up no make up. Zrezygnujemy z podkreślania linii wodnej ciemnymi kolorami. Zamiast czarnego eyelinera użyjemy białej czy beżowej kredki. Modne też będą kolorowe kreki w kolorach iście wakacyjnym. A może wróci trend na kolorowe rzęsy? Błękitne, zielone, granatowe? Czemu nie?
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 19:43   #5
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Dla mnie największym makijażowym trendem 2016 było no make up- odkąd w sierpniu tego roku Alicia Keys pojawiła się na MTV Music Awards całkowicie bez makijażu. Na punkcie tego trendu oszalał instagram Myślę, że w 2017 r. będzie coraz więcej naturalnych kosmetyków i selektywnej pielęgnacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdej z nas.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:56   #6
raczkowskap
raczkowskap
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Rok 2016, był bardzo intensywnym rokiem. Wróciło wiele trendów z przed lat!

1) MAT - matowe usta, matowe oko, matowe paznokcie WSZĘDZIE! Na instagramie, na youtube.. szczególnie kolory czerwone, nude czy wszelkie odcienie fioletu! Myślę, ze MAT będzie królem również 2017 roku, ponieważ dopiero się rozkręca

2) Konturowanie twarzy... ROZŚWIETLACZEM! Kto by pomyślał? Większość z nas raczej stawia na mat, nikt nie chce się świecić jak choinka, szczególnie jak nasza skóra sama się "nabłyszcza"- taka forma jest raczej zarezerwowana dla posiadaczek nieskazitelnej cery, ale kto nam zabroni trochę się pobawić ? na rynku jest tyle cudownych kosmetyków rozświetlających, aż trudno się oprzeć!

3) PAZNOKCIE HYBRYDOWE - kto teraz ma czas bawić się w zwykłe lakiery?! Hybrydy podbijają świat, kobietki decydują się na taką formę nawet w zaciszu domowym osobiście uwielbiam takie rozwiązanie, robię go kiedy chcę i jak chcę!
raczkowskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 12:58   #7
Sweetbeauty
Przyczajenie
 
Avatar Sweetbeauty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Witam serdecznie,
Moim zdaniem największym makijażowym trendem 2016 roku była rozświetlona cera. Bardzo wyraźnie dało się zauważyć, że kobiety zaczęły odchodzić od totalnego matu na twarzy, grubej warstwy podkładu i pudru. Wielką popularnością zaczęły cieszyć się rozświetlające podkłady, bazy, rozświetlacze płynne oraz pudrowe i wszelkie, inne kosmetyki mające za zadanie nadać kontrolowany błysk naszej twarzy. Bardzo mnie ten trend cieszył, gdyż nie ma nic piękniejszego niż świeża, promienna, świetlista cera. Co nam z efektownego makijażu oczu, jeżeli nasza twarz wygląda na płaską, zmęczoną, matową do granic możliwości. Oby ten trend utrzymał się jak najdłużej!
Natomiast, co może być modne w świecie makijażu w 2017 roku?
Kobiety uwielbiają pomadki matowe, to nie podlega żadnym wątpliwościom. Jednak są one bardzo trudne do noszenia i potrafią niekorzystnie wpłynąć na nasze usta, przesuszają je, ściągają, powodują dyskomfort. W moim odczuciu przyszły rok sprawi, że matowe pomadki pójdą nieco w odstawkę na rzecz błysku na ustach. Do łask wrócą wszelkie pomadki błyszczące czy satynowe. Dlaczego tak uważam? Zauważyłam, że kobiety są przemęczone efektem matu na ustach. Kochają go oczywiście, ale stosowanie matowych pomadek powoduje dyskomfort a więc pojawia się potrzeba odmiany. Świat beauty stawia na makijaże świeże, młodzieńcze i naturalne. Chodzi tutaj o to, żeby kobiety przybliżyły się do cech charakterystycznych dla młodych, nastoletnich dziewcząt. Dlatego popularnością cieszy się rozświetlona cera, naturalny rumieniec. I właśnie dołączą do tego usta, które mają być błyszczące. Błysk ma imitować usta nastolatki, lekko oblizane w pośpiechu, nawilżone, świeże. Uważam, że już niedługo pójdziemy w tym kierunku
Sweetbeauty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 16:40   #8
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Makijażowy rok 2016, to przede wszystkim mocne konturowanie (strobing i baking to hasła roku) i idealnie wypracowany kontur oraz kształt brwi. Bardzo silnym trendem były usta w odcieniach brązu/beżu/zgaszonego różu, koniecznie matowe, a także idealnie zblendowane cut crease w odcieniach brązu, beżu i czerni. Niesamowitą popularnością cieszyły się sztuczne rzęsy oraz rzęsy zagęszczane/przedłużane. To, czym wykonywało się makijaż w 2016 roku, również należy do trendów i niezaprzeczalnie hitem stały się gąbki Beauty Blender.
Najpopularniejsze kosmetyki roku, to palety do konturowania, palety rozświetlaczy, palety cieni w odcieniach nude, matowe pomadki (szczególnie w płynie), paletki do brwi.


(source: Laura Lee, YT)



Co będzie popularne w kolejnym roku? Sądząc po rozwoju popularności hasła #nomakeup, silnym trendem będzie brak makijażu oraz wszelkie wariacje make-up no make-up - muśnięte kolorem usta, zaróżowione policzki, rozświetlona, zdrowa cera. Wygląda na to, że precyzyjnie obrysowane usta w burgundowym odcieniu będą królowały na początku roku, a rozmaite wariacje na temat kreski (np. w odcieniu bieli) będą pożądaną propozycją dla odważniejszych kobiet.
Monochromatyczne smoky eye (np. miedziane) oraz chromowe i holograficzne cienie do powiek, to coś o czym będzie dużo się mówiło w 2017 roku.





(source:shelookbook.com)




(source: fashionisers.com)




__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2016-12-20 o 16:56
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 19:34   #9
Potahontas23
Przyczajenie
 
Avatar Potahontas23
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

2016 rok dla mnie to przede wszystkim BLASK, BŁYSK, ROZŚWIETLENIE. Strobing królował cały rok i króluje nadal, mat zszedł na drugi plan. Nie ma to jak piękna tafla rozświetlacza na policzku!!

Wielkim uwielbieniem na powiekach cieszyły się tej jesieni odcienie fioletu, brązu i miedzi oraz koloru bordowego. Nie zapomnijmy również o matowych ustach, w których Polki się zakochały. Szczególnie uwielbiane był ciemnie winne, bordowe, a nawet fioletowe usta oraz chodź nazwa brzydka - 'trupie' odcienie pomadek robiły i nadal robią wrażenie. Teraz to co każda kobieta uwielbia, czyli konturowanie, bo któraż z nas potrafi bez tego żyć? A na koniec brwi, grube podkreślone lekko zwichrzone, na pewno jeszcze długo będą podkreślane.


Myślę, że w 2017r. królować będą kolory pod każdą postacią oraz błyszczące usta!
Oby w Nowym Roku nie zabrakło różnorodności i nowych trendów, oby Nowy Rok był tak rozmaity jak 2016!!
Pozdrawiam wszystkie wizażanki i życzę udanego nowego makijażowego roku.
Potahontas23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 20:13   #10
Fioletowa_ropucha
Przyczajenie
 
Avatar Fioletowa_ropucha
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Obecnie można na ulicy zaobserwować dwie główne "szkoły" makijażu: Instagram oraz indywidualizm. Z jednej strony, makijaz lekki, codzienny, typu french, z drugiej: pełen blichtr. Dlaczego?

Do codziennego widoku full glamu będziemy musiały się przyzwyczaić. Popularne jutuberki rzadko pojawiają się bez sztucznych rzęs, wykonturowanego nosa czy policzków. Oglądając podobne filmy codziennie lub prawie codziennie można dość do wniosku, że tak właśnie powinna wyglądać pięlęgnacja i podkreślanie urody, czy też niekiedy wręcz określanie jej na nowo. Stąd wierzę w nadchodzącą popularność produktów trwałych, mocno kryjących, mocno rozświetlających oraz wielostopniowych rytuałów aplikacji kosmetyków. Coś jak koreańska pielęgnacja, ale dotycząca ściśle makijażu.
Ponieważ rok 2016 pozostawia nam w spadku kilka niezłych rozwiązań kosmetycznych oraz subtelnej zmiany myślenia o konsumentce (coraz częściej nie jest już wielbicielką jednej czy dwóch marek, lecz krytyczną i świadomą wizażystką-amatorką), przewiduję, że palety makijażu zagoszczą w drogeriach i kosmetyczkach na stałe. Nie zadowalamy się już trzema narzuconymi przez producenta kolorami, lecz wymagamy efektu konkretnego, idealnego. Mając zaś w ręku spersonalizowaną paletę, możemy stworzyć nie jeden look, lecz ich nieskończoną ilość. Dobrze skomponowana paleta wysokiej jakości zwycieży w przedbiegach z tysiącem pojedynczych kosmetyków rozsypanych po całej toaletce.


Kolorem roku wg Pantone'a ma być zieleń. W przeciągu ostatnich kilku sezonów pojawiło się na rynku wiele trwałych produktów do makijażu, występujących do tego w bogatej gamie kolorystycznej. Dodając jedno do drugiego, wróżę wielką karierę matowym, długotrwałym produktom do oczu w kolorze nasyconej, trawiastej zieleni: cieniom, kredkom oraz przede wszystkim eyelinerom w żelu. Zieleń ładnie komponuje się z popularnymi beżami, szarościami i brązami. Oko utrzymane w stonowanych barwach i soczysta zieleń na linii wodnej oka doda spojrzeniu iście wiosennej świeżości.

Podsumowując, moje typy to:
- wielozadaniowe, trwałe kosmetyki dla profesjonalistek, dostępne w drogeriach
- full glam
- nasycona zieleń na oku.
__________________
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
Fioletowa_ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 14:56   #11
kaczaka
Przyczajenie
 
Avatar kaczaka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Zdecydowanie największym kosmetycznym trendem tego roku to zdecydowanie konturowanie twarzy. Może nie koniecznie wszystkie jego wykonania wpadały w oko, gust czy uznanie. Fajnie że makijażem można się bawić ale nie koniecznie wykorzystywać do tego np jedzenie, ale co jak co konturowanie zrobiło wielką furorę w internecie, na instagramach, facebookach czy snapach. Jest to temat szeroki i długi jak rzeka, jak konturować, jakie palety, kolory itp. Kolejnym myślę ważnym elementem jest wprowadzenie na rynek matowych i długo trzymających się pomadek jak np kylie która grono swoich podróbkowych przyjaciół ma znacznie większe niż swoją własną rodzinę. Ale wracając do pomadek super sprawa nie ukrywam sama mam taką i ją bardzo lubię, mimo że ciężko się ją zmywa a co do pomadek też różne dziwne kolory robiły furorę, róż, beż czerwień i jej odcienie rozumie, ale nie do końca pojęłam trend zielonych, niebieskich czy czarnych ust. Kolejnym punktem na mojej makijażowej liście są rzęsy nie koniecznie naturalne ale duże, przerośnięte i ogromne. Rzęsy do nieba to od zawsze marzenie kobiet jednak niektóre przyprawiają o zawrót głowy, jak już przy oczach jestem to konturowanie brwi też mocno odbiło się w makijażowym hust have 2016 roku. Mnóstwo linii kosmetycznych wyprodukowało specjalne kredki, cienie czy paletki do konturowania brwi, to lubię najbardziej. A co nas czeka w 2017? Tego nie wiem ale mogę się domyślać że tym razem może trendy nieco przystopują z szokowaniem i nastanie era make no make up reaktywacja lubię delikatne mało widoczne makijaże z podkreślonym elementem jak n kości policzkowe.
kaczaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 17:19   #12
ann580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Moim zdaniem największym hitem 2016 były:
1. matowe pomadki w płynie
2. lakiery hybrydowe - najpopularniejsze marki prześcigują się w innowacjach dot. hybryd, np. pyłek semiflash, "kocie oko", matowe topy i inne
3. konturowanie - zarówno na mokro jak i na sucho
4. rozświetlenie - na rynku pojawiło się mnóstwo rozświetlaczy, później technika rozświetlania zwana strobingiem.

w 2017 roku moim zdaniem hitem będą:
1. makijaż typu spotlight - rozświetlenie środkowej części powieki aby oko wydawało się większe oraz bardziej otworzone
2. matowe usta będą ustępować błyszczącym - matu w 2016 było tak dużo, że moim zdaniem w pewnym momencie zrobiło się go aż za dużo
ann580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 18:23   #13
PaniMamut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Największy hitem na pewno był olejek arganowy-mnóstwo dziewczyn odkryło jego dobroczynne właściwości. Natomiast w 2017r. hitem intuicja mówi mi, że hitem będą matowe, pastelowe, ale jaskrawe pomadki i to w okresie wiosenno-letnim
PaniMamut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 18:45   #14
scobre
Przyczajenie
 
Avatar scobre
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

2016 rok, to zdecydowanie był rok pełen odkryć kosmetycznych, a przynajmniej dla mnie. Mój makijaż stał się dopracowany, a ja poznałam moje perełki roku, bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania.
1. Bronzer - zawsze się przed nim wystrzegałam z obawy, że mogłabym narobić sobie na twarzy plam. Ale kiedy w końcu się na ten produkt zdecydowałam, to nie widzę bez niego swojej makijażowej przyszłości. Jestem posiadaczką ciemnej karnacji, więc produkt zastępuje mi róż i ładnie podkreśla kości policzkowej. Wydawałoby się, że to nic takiego, ale naprawdę widać różnicę!
2. Matowe pomadki i kredki do ust - ten punkt makijażowu rówież był przeze mnie pomijany. Sądziłam, że mogłabym wyglądać źle. Do decyzji zakupu skłoniły mnie zdjęcia celebrytek, których ustach wyglądały naprawdę zachęcająco. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, że mogłabym wyjść z domu bez podkreślonych ust. Szczególnie pomadki w kolorach nude skradły moje serce.
3. Sztuczne rzęsy - zawsze byłam zwolenniczką natury. Nie ukrywam jednak, że porządne wytuszowanie rzęs jest czasochłonne, a na przedłużanie nie chce się zdecydować z obawy przed wypadaniem moich własnych. Doklejane paseczki zapewniają mi komfort użytkowania ich przez cały dzień, a rano mam zaoszczędzony czas. Dodatkowym plusem jest to, że moje oko jest teraz niesamowicie podkreślone bez potrzeby użycia eyelinera.
4. Równie ważny punkt to dobrze dobrany podkład. Mimo upływającego czasu, na ulicach wciąż można spotkać masę dziewczyn, które mają źle dobrany odcień fluidu. Ja również byłam w tym gronie, z tym, że lubiłam przesadzać w odwrotna stronę. Nie byłam pomarańczowa, lecz blada jak wampir, a jak już wcześniej wspominałam... mam ciemna karnację! Koniec końców, udało znaleźć się właściwy kolor i dzięki temu mój makijaż jest perfekcyjny.
5. Gąbka do podkładu. Kiedyś borykałam się z nakładaniem podkładu palcami, a następnie pędzlem. Pierwszą opcje wyelminowałam z powodu przenoszenia bakterii na twarz, a drugą odstawiłam bo zostawiała brzydkie smugi. Na szczęście z pomocą przyszła mój gąbka, którą podkład można idealnie rozprowadzić, a dzięki temu ciesze się dobrze nałożoną podstawą make-upu.
6. Hybrydy. Moje paznokcie zawsze były łamliwe. Próbowałam wspomagać się tabletkami i naturalnymi sposobami, niestety na nic się zdały te moje próby ratowania wyglądu dłoni. Wtedy pokusiłam się na swój pierwszy zestaw do robienia hybryd. Dziś ciesze się długimi i ładnymi paznokciami.

Co w nowym roku?
Myślę, że w 2017 roku modne będą błyszczyki do ust. Te matowe zrobiły juz furorę, więc czas na zmianę. Ewentualnie mogą być to wyraziste i mocne kolory pomadek, bo chyba już każdy odczuł, że w 2016 rządziły nudziaki.
W modę wchodzi również make-up, no make up, wiec sądzę, że będziemy robiły wszystkie makijaż, który będzie jak najmniej widoczny, albo wręcz odwrotnie. Może kobietki postawią na mocno podkreślone oko z użyciem czarnej kredki, która ostatnio wypadła z obiegu?
I ostatnim moim przypuszczeniem co do przyszłego roku jest większa rola rozswietlacza w makijażu. Sposób zostaje dopiero rozsławiony, także stawiam na to, że każda z nas będzie konturowała twarz rozświetlaczem.
scobre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 19:24   #15
marta_1234
Raczkowanie
 
Avatar marta_1234
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 83
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Trend królujący w 2016 to mat. Jak i na ustach, jak i na paznokciach. Na swojej skórze przetestowałam oba warianty i mogę stwierdzić, że to był prawdziwy strzał w 10. Mat dodaje powagi i choć czasem też dodaje lat to ludzie patrzą na nas jakby poważnej.

Teraz czas na opis wybranych kosmetyków w tym trendzie.
Pomadka bordo Lovely była kosmetykiem idealnym, trwałym i nie do zdarcia. Była, bo już mi się skończyła, ale planuję kupić kolejną.
Lakier szary matowy Kinetic (nie ma go niestety w bazie KWC). Tu mam do niego jedno zastrzeżenie- trwałość. Bez top coat-u (matowego rzecz jasna) nie wytrzymał ma moich paznokciach nawet 4 dni.

Nadeszła pora na trendy panujące w 2017 roku. 2016 rok należał do matu, to zapanuje w 2017 błysk i brokat. Złoto, srebro wszędzie. Oczy, paznokcie, usta, a przede wszystkim na twarzy rozświetlacz. Wszystko oczywiście z rozsądkiem i z umiarem.

Edytowane przez marta_1234
Czas edycji: 2016-12-21 o 19:24 Powód: literówki
marta_1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 19:26   #16
ejms_bond
Przyczajenie
 
Avatar ejms_bond
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Braniewo
Wiadomości: 3
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Największy hit kosmetyczny ubiegłego roku łatwo było zaobserwować nie tylko w magazynach modowych i na Instagramie, ale przede wszystkim na ulicach- na twarzach zwykłych dziewczyn, które właśnie temu trendowi dały się uwieść. Mowa tutaj o makijażu w stylu Kylie Jenner, składającym się przede wszystkim z mocno obrysowanych kolorówką ust w neutralnym kolorze, twarzy wykontruowanej kremowymi produktami, rzęs a'la firanki oraz pięknie rozświetlonych kości policzkowymi. O popularności tego look'u świadczy przede wszystkim fakt, że podchwyciły go miliony dziewczyn, ale również to, że produkty, które Kylie sprzedaje w swoim sklepie- a w szczególności kultowe już pomadki, wyprzedają się w ciągu kilku sekund! Nie ma chyba lepszej rekomendacji dla trendu Jednak trend, jak wynika z samej definicji tego słowa jest czymś przejściowym - dlatego też jestem pewna, że w tym roku mocny makijaż a'la Kylie z wyrysowanymi ustami i policzkami odejdzie do lamusa. Modą i urodą interesuję się nie od dziś i wiem, że moda kocha skrajności. Skoro w roku 2016 wszystkie upodabniałyśmy się do Kylie i nad wykonaniem perfekcyjnego make-upu spędzałyśmy długie godziny, myślę, że w tym roku zapanować może trend na naturalność. Modne będą delikatnie podkreślone cieniem, rozczochrane brwi, usta podkreślone jednymi produktem ochronnym i rozświetlona cera. Jako fanka naturalności- mam szczerą nadzieję, że tak się właśnie stanie!
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
ejms_bond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 21:27   #17
Ameretat
Raczkowanie
 
Avatar Ameretat
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 40
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

.
__________________
I'll be there as soon as I can
But I'm busy mending broken pieces of the life I had before

Edytowane przez Ameretat
Czas edycji: 2021-05-23 o 11:52
Ameretat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 23:55   #18
maly_potworeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

TOP #3 2016:
Trzy największe HITY tegoroczne to przede wszystkim:
1. Matowe usta
2. Konturowanie na mokro i sucho
3. Podkreślenie brwi ombre pomadami

1Już dawno zapomniałyśmy o błyszczykach. Firmy postawiły na produkcje matowych pomadek np. nyx, kobo itd.
2.Wyszło pełno nowych palet do konturowania z różnych firm np. makeup revolution.
3.Jeżeli chodzi o brwi królowały pomady. np. inglot, maybeline.
Trend polegał na mocno zaakcentowanej końcówce i naturalnym podkreśleniu początku brwi. Miało to być bardzo naturalne a cała brew wyglądać jakby ombre od jaśniejszego początku brwi do ciemniejszej końcówki.

Edytowane przez maly_potworeq
Czas edycji: 2016-12-21 o 23:57
maly_potworeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 09:13   #19
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Podsumowanie makijażowego roku 2016r.

Dla mnie rok 2016r. upłynął pod gwiazdą - Kylie Jenner - to, co w danym czasie nosiła ona, nosił też cały Instagram.
Matowe pomadki i ich nieoczywiste kolory, pomady do brwi, pełne konturowanie, a także strobing - to hasła, które w kończącym się roku słyszane były najczęściej i najczęściej zostawały "#hasztagowane".

Czy to źle? Myślę,że nie. Uważam,że każda z nas powinna korzystać z technik,które pozwalają nam osiągnąć pełnię nieskazitelnego wyglądu.
Matowe usta, także zaskarbiły sobie moją i myślę większości dziewczyn sympatię, co najważniejsze pomadki w tych seriach są długotrwałe i to jest ich największy plus.

Większość chyba przyzna mi rację,że z polskich kosmetyków KRÓLOWĄ POMADEK zostaje Longstay Liquid Matte Lipstick od GOLDEN ROSE,każda z nas śledząca bieżące trendy w makijażu i nasze rodowite youtuberki, na pewno ma u siebie chociaż jedną z tej kolekcji.
Na świecie natomiast absolutnym hitem, który znikał w ciągu kilku minut w e-sklepach były właśnie pomadki od jednej z Kardashianek- Pomadki Kylie Jenner.

Sądzę też,że nie każda z nas w 2015r. miała w swojej kosmetyczce rozświetlacz, wystarczał bronzer i podkreślone lekko kości policzkowe, teraz każda z nas oprócz wykonturowania twarzy, do którego doszło odpowiednie wyprofilowanie nosa, czoła i żuchwy ,chce by jej policzki mieniły się niczym złota lub srebrzysta tafla. Pięknie połyskuje u nas obecnie także łuk kupidyna, co pięknie powiększa nam usta.

Co nas czeka w 2017 ?
Moim zdaniem smoky pójdzie troszkę w odstawkę, a na tapecie królował będzie makijaż spotlight, znakomicie rozświetlający i powiększający oko, czarna kreska będzie też częściej zastępowana przez brąz, a nawet biel, co nie tyle podkreśli, co właśnie powiększy nasze oczy. Na ustach przynajmniej na początku rok, w okresie zimy królować będą ciemne odcienie szminek w odcieniach czerwieni, borda, burgundy - soczysta malina i wiśnia- to kolory, które zrewolucjonizują nasz make'up i dodadzą na m elegancji. Przecież do każdej kobiety pasuje czerwień na ustach, musi być tylko odpowiednio dobrana
Myślę,że i tak, coś nas jeszcze zaskoczy w tym nadchodzącym roku
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 11:20   #20
brendi
Przyczajenie
 
Avatar brendi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Wystarczy jedno pociągnięcie pędzla by obraz stał się drogocenny. Szczypta przyprawy by potrawa zdobyła podniebienie najwybitniejszych smakoszy. Nawet jeden dźwięk, nuta odmienia piosenkę by trafiła na listę przebojów. Świat zdrowia i urody – to miejsce, w którym – my kobiety doskonale się dogadujemy. Łączy nas bowiem jeden cel. Każda z nas chce być piękna.
Pielęgnacja. Nigdy nie dowiemy się o niej wszystkiego. Gdyż każda z nas wymaga specjalnego traktowania. Choć jesteśmy inne – nasze cery różnią się potrzebami. Jednak są mikstury, kosmetyki i sposoby, które godzą nas wszystkie.
Intuicyjnie – zawsze sięgam po naturalne składniki. Aloes, witamina C, olej arganowy… zawsze odmieniają moje lico. Każda buzia pragnie złagodzenia, poprawy kolorytu, odżywienia oraz dogłębnego nawilżenia – bez względu na wiek, rodzaj ... To właśnie tych wariantów nigdy nie może zabraknąć w mojej domowej pielęgnacji. Stosuję je samodzielnie, dodaje do maseczek lub kremów. Mam do nich całkowite zaufanie.
Trądzik. To szkolna zmora, odwieczny dramat pierwszych randek, katastrofa wybijająca tuż przed wielkim wydarzeniem. W takich sytuacjach sięgam po węgiel w tabletkach, aspirynę, drożdże – rzadziej czosnek czy pastę do zębów. Robię z nich maski lub własnej roboty pasty punktowe. Warto pamiętać, że silny peeling, kosmetyki na bazie alkoholu mogą jedynie pogorszyć stan podrażnionej, zaognionej skóry.
Chętnie korzystam też z dostępnych składników naturalnych, które mogę kupić samodzielnie. Są dość łatwo dostępne, tanie i dzięki nim mogę stworzyć produkt, który najlepiej pasuje do potrzeb mojej cery. Kwas hialuronowy, woda oczarowa, hydrolaty, oleje, olejki… Uwielbiam je wszystkie.
Próbuję też sama przyrządzać własne składniki. Szczególnie do włosów! Wyciskam sok z pietruszki, pokrzywy i skrzypu polnego. Blenduję awokado z różnymi pestkami, nasionami… bo właśnie takich odżywczych substancji krótkoterminowych brakuje mi najbardziej.
Kiedy pielęgnacja zapewnia mi komfort i zdrowie – baczniej przyglądam się też strefie wizażu, którą bardzo pokochałam. Pierwsze kroki były trudne! Zwłaszcza gdy w swoim asortymencie miałam tylko podkład, puder i tusz do rzęs. Zauważyłam, że żadna skrajność nie jest dobra. Im bliżej trzymam się swej naturalnej urody, koloru czy kształtu – tym lepiej.
Bardzo dużo nauczyłam się z yoytube – jest tam wiele, polskich, znakomitych wizażystek, które pokusiły się podarować kobietom swą niezwykłą wiedzę. Od roku bacznie śledzę, uczę się, próbuję, testuję i odkrywam siebie na nowo. Moje umiejętności znaczenie się polepszyły. Stałam się odważniejsza, bardziej pewna siebie i szczęśliwsza.
Teraz wiem jak wybrać idealny podkład. Czym jest konturowanie. Jak użyć rozświetlacza czy różu. Zaczęłam też cieniować swoje brwi. Utrwalam korektor pod oczami. Wyrysowuję usta. Znam produkty utrwalające makijaż. Stosuję bazę na powieki. Potrafię ocenić jakość oraz walory kosmetyku. To niebywałe! Wręcz wspaniałe jak wiele się nauczyłam.
To bezcenna wiedza, która daje mi ogromne pole możliwości. KAŻDEJ kobiecie polecam by w pierwszej kolejności, przed zakupem kosmetyków, doborem koloru czy rodzaju – udała się na youtube. Dzięki poradą i wskazówką jakie tam odnalazłam – zaoszczędziłam wiele czasu, rozczarowań i pieniędzy. Dlatego jestem bardzo wdzięczna swoim ulubionym Youtub-erkom! To co robią jest niezwykle cenne dla mnie i wielu kobiet.

W 2016 roku króluje błysk oraz mat. Idealna równowaga i harmonia. Trójwymiarowość i kolor. Czym się wyróżnił ?:
- matowe usta w kolorach burgundu, fioletu, z dodatkiem szarości;
- wyraźnie wyrysowane gęste, grube brwi z efektem ombre
- szampański rozświetlacz (szczyt kości policzkowych, nos, łuk kupidyna)
- konturowanie twarzy, powiek i nosa
- jaskółka
- sztuczne rzęsy
- „nudziakowa” kredka na linii wodnej
- pigmenty, cienie metaliczne, foliowe, iskrzące się i mieniące, wprowadzenie do makijażu oka koloru: czerwień, pomarańcz, róż
- rozświetlanie wewnętrznego kącika oka
- mocne blendowanie i rozcieranie cieni (rozmydlony efekt)
- wypiekanie twarzy

Tak było w tym roku – co przyniesie nowy 2017 ? Być może wywróci świat wizażu do góry nogami. Zauważyłam już, że:
- jaskółka ustępuje roztartej kresce wykonanej cieniem ( co bardzo mnie cieszy!)
- brwi stają się bardziej naturalne, jaśniejsze i mniej wyrysowane
- konturowanie również będzie delikatniejsze, mniej ostre

- mam wrażenie, że przybędzie nowy trend na kolor gdyż coraz częściej można spotkać się z kolorowymi kredkami i eyelinerami do oczu – nudna i agresywna czerń może w końcu ustąpi na rzecz fioletu, zieleni czy granatu. Będziemy wybierać je na podstawie drobnych zmian kolorystycznych w naszych tęczówkach.
- 2017 rok będzie wyróżniał się jeszcze bardziej intensywnymi pigmentami do oczu, będzie więcej drobin, iskierek, blasku czy płatków.
- poznamy nowe, innowacyjne formuły do ust, które nie będą już matowe. Staną się bardziej komfortowe w noszeniu i nie wysuszą ust. Dołączy do nich blask, satyna, a może także mieniące się, foliowe dodatki…
- cera będzie szczycić się promiennym blaskiem. Odejdziemy od tępych matów!

Jednak to jedynie moje przypuszczenia…Zobaczym y czym zaszczyci nas makijaż w 2017 roku.
brendi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 19:19   #21
taka_ja_taka
http://takajataka.blog.pl
 
Avatar taka_ja_taka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Trendy tego roku?:
1. Make up no make up ale ten rozświetlony.
Make up no make up stał się po prostu nudny. Jego rozświetlenie spowodowało, że twarz wygląda na zdrową, młodą i radosną.
2.Usta Bordowe, wiśniowe, burgundowe...nieważne, byleby intensywne, koniecznie powiększone i obrysowane konturówka.
Jest to trend wykreowany przez Kylie Jenner. Szczególnie przy użyciu matowych i super trwałych szminek, również tych płynnych.
3. Mocne brwi, w stylu Cara Delevingne (mój ukochany...dziękuje Cara)
Chyba nic tak bardzo, nawet konturowanie twarzy, nie jest w stanie nadać niesamowitej wyrazistości twarzy jak brwi. Odpowiednio wyrysowane sprawiają, że nasze oczy są niezwykle wyraziste. Do tego wiele kobiet zaczęło po prostu zapuszczać brwi.
4. Konturowanie twarzy, zwłaszcza na mokro.
Efekt rozpowszechniony przez Kim Kardashian. To przede wszystkim zabawa grą światła. Przyciemniamy to co chcemy schować a rozświetlamy to co chcemy uwypuklić. Efekty niewiarygodne Uwaga: trzeba nakładać produkty w określone miejsca i w określony sposób, tak żeby nie zrobić sobie krzywdy.
5. Mocne oczy: smoky eyes w różnych wariacjach, neonowe i bardzo kolorowe powieki.
Smoky chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Tym razem w przeróżnych odsłonach: brązy, róże, fiolety, złota. Do wyboru do koloru.
Neony, błyszczące powieki, łączenie kolorów niekoniecznie oczywistych i intensywnych.
6. Kreski...wręcz teatralne (kolejny ukochany trend)...najlepiej czarne.
Klasyczne jaskółki, kreski na niemal całej powiece, kreski na dolnej powiece, linii wodnej. Gdzie dusza zapragnie i jak zapragnie. Ale ważne: trzeba mieć sporo wprawy, żeby je wykonać.

Trendy na 2017 rok?


Moim zdaniem większość trendów z tego roku utrzyma się w 2017 r. Oprócz ust. Problem niestety polega na tym, że większość matowych pomadek, oprócz tego, że są piękne, niesamowicie wysuszają usta. Wiele kobiet po prostu tego nie wytrzyma.
Do tego absolutnym hitem będą kosmetyki kremowe. które nakładamy na sam podkład bez użycia pudru. W ogóle będziemy odchodzić od mocno zmatowionej skóry (za wyjątkiem strefy T), pozostawiając ją świeżą i naturalną (nie wolno! nam używać kosmetyków pudrowych bez nałożenia pudru). Co za tym idzie dużym powodzeniem będą cieszyć się podkłady tzw. inteligentne, które w niezwykły sposób wtapiają się w naszą skórę. Absolutnie nadal będziemy konturować i rozświetlać twarz, mocno i wyraziście malować powieki, kreować kreski i podkreślać brwi. Przy tym zostawimy usta w spokoju. Będą albo nude, albo w naturalnych odcieniach.
Absolutnym must have na 2017 rok będzie: idealnie dobrany podkład (nie matujący), paleta do konturowania i rozświetlania w kremowej konsystencji, czarny eyeliner (biały nigdy się nie przebije oprócz linii wodnej), cienie, cienie i cienie (co komu w duszy zagra), nie rzucająca się w oczy szminka lub błyszczyk.
taka_ja_taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:06   #22
kinka_majga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Rok 2016 powoli dobiega końca, więc czas go podsumować.
Modowe trendy ? Było ich dość sporo.
Podstawą do dobrze wyglądającego makijażu jest nic innego jak zadbana, świeża i gładka cera i w tym roku kobiety stawiały na kosmetyki pielęgnacyjne i różnego rodzaju maseczki koreańskie.
Eyeliner i kredka nigdy nie zawodzą tak jak i teraz, to chyba nigdy nie przestanie być modne. A panie chcące powiększyć oko ? Niudowa kredka na linie wodną. Wykańczając oko nie zapominałyśmy również o sztucznych rzęsach.
Kolejnym szałem w śród kobiet i dziewczyn było mocne konturowanie twarzy na sucho jak i na mokro, jak i również mocno wyrysowane i wyczesane brwi. Wykańczając makijaż twarzy nie można było pominąć nałożenia rozświetlacza.
Usta ? Oczywiście pełne i w kolorze burgundu lub borda. Coś delikatniejszego ? Oczywiście kolory w niudowych odcieniach, oczywiście w każdym przypadku MAT.
Co przyniesie nam rok 2017 ?
Myślę że wiele trendów zostanie z roku ubiegłego lecz na co nowego możemy liczyć ? Ciemne usta ! O tak, ciemne odcienie na ustach, to jest to. Na oczach szał ? W nowym roku eksperymenty w makijażu oka będą doceniane i wychwytywane, więc szalejmy
kinka_majga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 17:17   #23
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Witam!
Największe hity roku 2016 to niewątpliwie:
-Konturowanie twarzy, które do tej pory nie było tak doceniane, a potrafi zmienić twarz o 180 stopni
-Ciemne odcienie pomadek (najlepiej tych w płynie!), które zaczęły królować zarówno na wielkich wyjściach jak i podkreślać urodę na co dzień, ale także niezastąpione kolory nude.
-Pięknie i wyraźnie podkreślone brwi, które stały się koroną na naszych twarzach.
- Cienie na powiekach rządziły w kolorach ceglastych oraz brązach.

Co nowego w 2017 roku?
Myślę, ze my Kobiety będziemy chciały jeszcze bardziej podkreślić nasze piękno. Coraz bardziej zmierzamy do większego rozświetlania twarzy, w 2017 roku widzę także podkreślone oczy długimi, gęstymi rzęsami i rozświetlonym foliowym cieniem. Coraz to bardziej będą stawały się modne lakiery hybrydowe na paznokcie, ponieważ już pod koniec tego roku stało się to top 1 u wielu kobiet, które próbują nauczyć się ich same. Jeśli chodzi o usta, może wejść moda na usta ombre, gdzie łączy się wiele kolorów uzyskując głębie ust. Myślę, że to czas na takie eksperymenty po tych wszystkich odważnych kolorach w roku 2016
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 20:47   #24
angelkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Pod względem makijażu rok 2016 to przede wszystkim sporo nowości i trochę skrajności.

Z jednej strony jednymi z popularniejszych hashtagów są #iwokeuplitkethis czy #natural, a portale oraz czasopisma przekonują kobiety, że "no make-up" make-up zawsze będzie na topie i wystarczy 5 minut żeby wyglądać świetnie. Możemy opanować technikę szybkiego makijażu- wyrównać koloryt skóry podkładem, wytuszować rzęsy, policzki musnąć różem a usta lekko podkreślić. Na koniec zmatowić czoło oraz nos, rozświetlić kości policzkowe i łuk brwiowy. Efekt? Świeży wygląd. Modowy laik może pomyśleć że w tym roku rządzi naturalny look.

Z drugiej strony odwiedzając profile instagramowe dziewczyn z całego świata tej naturalności nie widzimy - widzimy gęste brwi, wykonturowaną twarz, długie rzęsy, rozświetloną cerę i „Kylie Jenner lips”. Ten sezon zdecydowanie należał do matowych pomadek w płynie, konturówek, rozświetlacza, kosmetyków do brwi i konturowania twarzy. Kolory? Nude, nude i jeszcze raz nude. Jesień polubiła się również z odcieniami fioletów, ale to brązy zdecydowanie królowały.

Wniosek? Pomimo, że ciężko znaleźć cechy wspólne w tym wszystkim chodzi głównie o jedno. 2016 rok daje nam wybór, ale cel jest jeden – młody, świeży wygląd i podkreślenie naszych zalet.

2017 rok może przynieść trochę odmiennej kolorystyki. Mniej brązu, więcej rudości na powiekach. Trochę cieplejszych barw na oczach i ustach nie zaszkodzi, jestem jednak pewna, że nude nie zniknie tak szybko. Konturowanie twarzy nadal będzie zaskakiwać – dzięki temu można osiągnąć niesamowite efekty. Ombre powoli przenosi się z włosów na brwi, jednak nadal będziemy je akcentować. A rozświetlanie? Sądzę, że w 2017 będziemy błyszczeć jeszcze bardziej.
angelkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 10:23   #25
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Trend tego roku to niebieskie jaskrawe usta.Każde spojrzenie na imprezie było moje,zrobiłam duży szał i wzbudziłam duże zainteresowanie płci przeciwnej jak i kobiet.Często podchodziły do mnie i pytały,gdzie zakupiłam tak świetą pomadkę.
Trend w makijażu to dla mnie wyróżnianie się z tłumu,odklepane czerwienie,kolory nude już dawno wyszły z mody teraz czas na mocne akcenty w makijażu oraz na wyróżaniane się z tłumu osób które wyglądają jak klony.
W 2017 roku,również stawiam na mocne akcenty,jaskrawe kolory i mam nadzieję,że takie trendy dalej będą się utrzymywać.Czekam na nowe kolory jaskrawych szminek.Marzy mi się szminka która zmieni kolor pod wpływem gorąca.Gdy będę piła kawę ona zmieni kolor na mocny wyrazisty może taki trend będzie w przyszłym roku na pewno byłby wielkim hitem nie tylko dla mnie.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 21:51   #26
julia3430
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Witam!
Według mnie, tego jak przez ostatnie miesiące się malowałam, jakie kosmetyki sprawiały, że moje serce zaczynało szybciej bić, osób ze świata showbiznesu kreujących trendy na cały świat, makijażystów itd. mogę stwierdzić, że najbardziej pożądanym w roku 2016 było wszystko z kolorem Nude, od jasnych odcieni beżu, po jasne odcienie różu, w matowych pomadkach na usta, które wypuściła na rynek sama Kylie Jenner w serii Lip Kit, wprowadzając tym samym trend na konturowanie ust i powiekszanie ich za pomocą konturówek do ust, niedawno Kylie wprowadziła również inne produkty do makijażu, pomimo tego że znaleziono wiele zamienników pomadek Kylie w takich firmach jak NYX, Anastasia Beverly Hills, czy MAC, to uważam, że pomadki Kylie nadal są na liście życzeń każdej z nas. Lakiery do paznokci stały się modne w wersji matt lub hybrydowych długich, prostokątnych paznokci w kolorach brązu, fioletu albo ostrej czerwieni al'a KARDASHIANKI.
Trendem stało się konturowanie twarzy, tak aby uwydatniać kości policzkowe i sprawiać wrażenie smukłej twarzy, konturując tym samym obojczyk i okolice biustu.
Kobiety coraz częściej zaczęły używać naturalnych produktów, pochodzenia ekologicznego, bez żadnych dodatków sztucznych, czego marką przewodnią stała się firma Lush, niestety niedostępna na rynku polskim, ale bardzo ceniona za granicą.
Oczywiście odwieczną zachcianką nas są długie, piękne, gęste rzęsy, tzw. wachlarze, czyli rozwiązując ten problem coraz częściej można dostrzec doczepiane rzęsy u kobiet, które są atutem, bo wyglądają niesamowicie.
Jeśli chodzi o brwi, to zaczęłyśmy zwracać na nie uwagę, oznacza to, że uzupełnianie ich specjalnymi kredkami, cieniami itd. sprawia że są bardziej podkreślone.
Podkreślanie oczu bardzo popularnymi cieniami marki Urban Decay stało się codziennością, klasyczne odcienie od szarości, po brązy były bardzo pożądane aby stworzyć Smokey eye, z delikatną ale gustowną kreską.
Coraz częściej reklamowane były samoopalacze, po to aby nie być bladą i wiele kobiet z tego korzystało.
Podsumowując, w tym roku ceniłyśmy sobie naturalność, to aby nie wyglądać sztucznie tylko ładnie, ale bez przesady. Wszystkie produkty wybierałyśmy w kolorach Nude, tak aby pasowały nam na co dzień.
Rok 2017 niedługo się rozpocznie, jakie tym razem trendy mogą królować? Myślę, że nadal będziemy stawiać na naturalność, chociaż mogą stać się popularne odcienie dosyć jaskrawe, bo przeważnie tak jest, że po delikatnych rzeczach, nagle na topie są ich przeciwieństwa, czyli srebra, złota, przepych. Co będzie królować? Usta!Usta będą jeszcze bardziej rozpowszechniane, po tym jak Kendall Jenner je powiększyła, stwierdzam iż staną się one bardzo ważnym elementem naszego makijażu, być może nie będziemy ich już podkreślać delikatnymi odcieniami, a fioletami, czerwienią, tak aby uwydatniać ich kształt i aby to one były główną częścią naszego makijażu.
julia3430 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 11:38   #27
kla_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Absolutnymi trendami 2016 roku były:
1)Bardzo matowe usta-różne kolory, często bardzo kontrowersyjne, często w odcieniach nude( które wszystkie kochamy ), najczęściej występowały one w formie płynnej pomadki. Ten trend całkowicie skradł moje serce , aktualnie nie potrafię wyjść z "gołymi ustami", koniecznie muszę mieć pomalowane matową pomadką. W tym roku szczególnie powiększyłam swoją kolekcję i nie mam dość !
2)Tzw "Baking", czyli pieczenie- mat, mat i jeszcze raz mat. Pięknie zmatowiona skóra, można powiedzieć nieskazitelna! Do tego idelanie służy produkt marki Nars, zakochałam się kiedy dotykałam tego pudru! Często korzystam z tej metody, gdyż wtedy jestem pewna trwałości swojego makijażu. Absolutny HIT.
3)Pędzle do makijażu zwane "szczotami" - pełno jest tego w internecie,na instagramie, więc i ja postanowiłam spróbować. Pędzel do podkładu skradł mi serce, precyzja w jednym pędzlu i brak bałaganu! W tym roku zawładnęły światem makijażu.
4) Kolorowa kreska, często cieniowana. Czarna kreska w połączeniu z kolorem jaki sobie życzymy wygląda świetnie ! Lub bardzo popularnym trendeym była grafuczna kreska,w przeróżnych kształtach.
5)Mocne konturowanie- Dzięki temu można wykonturować nos, zmniejszyć czoło itd. Daje to ogromne możliwości !
6)Strobing, czyli konturowanie światłem. W tym roku zawładnęły wszelakie palety z rozświetlaczami. Wiele firm wyprodukowało takie palety, żeby każdy miał do nich dostęp i zaznał trochę " luksusu" .
7) Brwi naturalne- Czyli dorysowywanie włosków an brwiach, aby były bardziej naturalne. Widziałam wiele filmów, gdzie dziewczyny tą metodą tworzyły brwi od zera! To niesamowite jak można wyczarować, brwi od zera.
8) Sztuczne rzęsy do nieba! Nikt nei ma wątpliwości, że to Hit tego roku i prawdopodobnie zostanie z nami an długo także w 2017, kobiety kochają czarować wzrokiem zwłaszcza z długimi i gęstymi rzęsami.

Trendy, które moim zdaniem pojawią się w 2017 to :
1) Powrót klasycznego, czarnego smokey z czerwonymi ustami. Bardzo długo ten trend królował, więc z pewnością wróci, jak wszystko w modzie i makijażu "obraca" się jak kołowrotek, tak i to znów będzie trendem.
2)Mnóstwo brokatu! w Tym roku trend ten zaczyna powoli wchodzić, także w 2017 z pewnością, będzie jednym z najpopularniejszych.
3)Połyskliwe usta w odcieniach nude. Cudowny trend z lat 90. Delikatne podkreslenie ust, gdyż były modne mocne oczy, więc aby zachować równowagę podkreślano mocne oczy delikatnym błyszczykiem.
4) Delikatniejsze konturowanie, zachowanie bardziej naturalnych kształtów twarzy.
5) Powrót zwariowanych, kolorowych makijaży z dawnych lat, do tego śmieszna fryzura i mamy powrót jak machiną czasu. Neon, kolor, wszystko to w połączeniu daje makijaż kolorowy jak papuga!

Tak naprawdę, większośc "zapomnianych" trendów wróci w tym roku, jest tego tyle, że nie starczy miejsca a by wymieniać, co roku wchodzi coś nowego i ciężko jednoznacznie stwierdzić co wróci a co nie. Wymieniłam kilka trendów, które mogą wrócić moim skromnym zdaniem .
Produktami marki Nars zachwycałam się wielokrotnie, więc oby się udało !
kla_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 14:18   #28
kamilaxxc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Rok 2016 pod względem makijażowych trendów był według mnie dosyć przełomowy. Wiele kobiet przekonało się do podkreślania brwi, konturowania twarzy czy długotrwałych matowych pomadek ( co zresztą jest o wiele praktyczniejsze zimą od klejących błyszczyków).Jednak największym i najbardziej charakterystycznym trendem tego roku jest moim zdaniem mocne rozświetlenie. Instagram, you tube, facebook- na każdym z tych portali można znaleźć filmiki, na których dziewczyny nakładają rozświetlacz na kości jarzmowe i centralną część twarzy. Największe marki kosmetyczne w 2016 roku wyszły z wieloma autorskimi wersjami rozświetlaczy co pozwala każdej z nas na dobór blasku idealnie dopasowanego do kolorytu naszej skóry i efektu jakiego oczekujemy. Rozświetlacz jest moim zdaniem kosmetykiem tak popularnym gdyż nadaje naszej skórze zdrowego blasku a to kojarzy nam się z młodą, piękną skórą bez skazy. Idąc tym tropem myślę że w 2017 hitem stanie się makijaż rozświetlający i nieprzerysowany. Obowiązkowo w każdej kosmetyczce pojawi się róż, który wraz z rozświetlaczem stworzy duet idealny. Zamiast matowego podkładu, bronzera i mocnych kocich kresek królować będą opalizujące pigmenty, rozświetlona cera, naturalny rumieniec i wywinięte sztuczne rzęsy które dodadzą całemu makijażowi charakteru. Myślę że w zbliżającym się nowym roku moda na wszystko co przerysowane a czasami wręcz karykaturalne (źle wykonane brwi i konturowanie) zostanie wyparta przez nowe trendy.
kamilaxxc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 16:13   #29
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Koniec każdego roku to okres podsumowań. Można dywagować o różnych rzeczach - sukcesach, które udało się osiągnąć, najlepszych książkach przeczytanych w ciągu mijającego roku, najpiękniejszych odwiedzonych miejscach, ale...wszystkie maniaczki urody, kosmetyków, wizażu i aktualności w branży beauty, z pewnością najbardziej zaciekawi temat najciekawszy trendów urodowych 2016 roku! A przy okazji zabawimy się trochę i wytypujemy, czym branża beauty będzie żyła w nadchodzącym 2017 roku .

Wpływ znanych nazwisk mocno zainspirował miliony dziewczyn na całym świecie do postawienia mocnego akcentu w swoim makijażu na usta. Każda dziewczyna śledząca trendy w makijażu obowiązkowo musiała mieć w swojej kosmetyczce matową (koniecznie!) szminkę w kolorze beżu lub brudnego różu - oczywiście w zestawie z konturówką.

Kobiety marzące o idealnie rozświetlonej i sprawiającej wrażenie wypoczętej twarzy postawiły w tym roku na strobing (konturowanie twarzy rozświetlaczem). Naturalny blask zdecydowanie był w modzie.

Gęste i czarne rzęsy to kolejny hit mijającego roku. Każdy producent maskary obiecywał, że jego produkt ''nadaje efekt sztucznych rzęs'', ale bardzo popularne stało się przedłużanie rzęs u kosmetyczki lub też w warunkach domowych, co ułatwiały nam firmy kosmetyczne wprowadzając sztuczne rzęsy do swojej oferty produktów.

Lekko kontrastującym trendem w stosunku do strobingu była matowa cera. Jak to mówią 'do wyboru, do koloru' W tym roku poznaliśmy pojęcie 'baking'.

Mocne konturowanie twarzy działające lepiej niż wizyta w gabinecie medycyny estetycznej stało się dla wielu kobiet nieodłącznym elementem codziennego makijażu.

Brwi - mocne i wyraziste. Kosmetyk must have? Pomada do brwi.

W 2017 roku

Myślę, że do grona pomadek w jasnych kolorach dołączą (nie bójcie się, nie musicie wyrzucać swoich poprzednich nabytków, ten trend na pewno z nami jeszcze zostanie!) dołączą kolory typu: fiolet, burgund, czerwień, fuksja.

Przeczuwam powrót neonowych kolorów - szczególnie w makijażu oczu.

Zamiast mocnego konturowania nadamy twarzy trochę naturalności - obowiązkowym produktem nie będzie mocny bronzer, ale piękny rozświetlający róż (nars orgasm ).

Do łask wróci mocne smokey eye wykończone linerem, czyli powrót do klasyki .

Kolor złoty z pewnością będzie królował podczas sylwestra i okresu karnawału.

Czy moje prognozy się sprawdzą? To podsumuje już za rok!
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 17:24   #30
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS!

Największy hit roku, to pomadki lansowane przez Kylie Jenner, podobne w swoim asortymencie proponują NYX, a nawet Rossmann.
Mat na ustach, mocno zarysowane, głownie odcienie bordowe i fioletowe.
Szczególna uwaga to także dbale podkreślone brwi, szerokie i długie.
Kosmetyki NARS i M.A.C szczególnie Instagram i strony typu Weheartit.
Nadal popularnością cieszy się konturowanie i nacisk na rozświetlenie, a niezbędnikiem stają się szczotki do nakładania makijaż. Niezbędnikiem w kosmetyczce staje się Catrice hd liquid coverage foundation.
Niemożna zapomnieć☠o lakierach hybrydowych, a paznokcie im bardziej kolorowe tym lepsze, zaczynając od lustrzanych, kończąc na bardzo skomplikowanych wzorach.
Przy tym szale koloru nie zapomnijmy także o trendzie na naturalność, im mniej tym lepiej.
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-11 16:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.