Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-23, 07:11   #211
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jeżeli to byłby twój pierwszy raz to następnego dnia po stosunku powinnaś czuć dyskomfort w tych okolicach. Dużo kobiet po rozdziewiczeniu plami. Jeżeli gwałciciel się w tobie spuścił to byłyby jakieś ślady spermy. Wątpię, że to miało miejsce.

Tak poza tym to gratulacje koleżanki. Wychodzicie razem na miasto, a ona cię zostawia po pijaku samą. Nie chciałabym znać takiej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:24   #212
Madeleine1523
Raczkowanie
 
Avatar Madeleine1523
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny, od około roku nie biorę tabletek antykoncepcyjnych . Kocham sie z Narzeczonym bez zabezpieczenia. Przeważnie wychodzi wcześniej jednak czasami dochodzi we mnie.

Ciężko stwierdzić kiedy mam dni płodne, bo raz mam cykl 32 dniowy a innym razem 28. Czy znacie kogoś kto wpadł przez taka "metodę antykoncepcji" ?? Może że mną jest coś nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madeleine1523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:26   #213
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madeleine1523 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od około roku nie biorę tabletek antykoncepcyjnych . Kocham sie z Narzeczonym bez zabezpieczenia. Przeważnie wychodzi wcześniej jednak czasami dochodzi we mnie.

Ciężko stwierdzić kiedy mam dni płodne, bo raz mam cykl 32 dniowy a innym razem 28. Czy znacie kogoś kto wpadł przez taka "metodę antykoncepcji" ?? Może że mną jest coś nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty chcesz zajść w ciążę? Bo w taki sposób jesteś na najlepszej drodze do zostania matką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:28   #214
Madeleine1523
Raczkowanie
 
Avatar Madeleine1523
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Chcielibyśmy i pomału się do tego zabieramy. Szczerze to myślałam że od razu po odstawiony pigułek się uda, ale widzę że to nie takie proste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madeleine1523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:35   #215
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madeleine1523 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od około roku nie biorę tabletek antykoncepcyjnych . Kocham sie z Narzeczonym bez zabezpieczenia. Przeważnie wychodzi wcześniej jednak czasami dochodzi we mnie.

Ciężko stwierdzić kiedy mam dni płodne, bo raz mam cykl 32 dniowy a innym razem 28. Czy znacie kogoś kto wpadł przez taka "metodę antykoncepcji" ?? Może że mną jest coś nie tak
Bez prowadzenia obserwacji objawów i tak nie określisz dni płodnych, choćbyś cykle miała zawsze tej samej długości.

Cytat:
Napisane przez Madeleine1523 Pokaż wiadomość
Chcielibyśmy i pomału się do tego zabieramy. Szczerze to myślałam że od razu po odstawiony pigułek się uda, ale widzę że to nie takie proste
Ale że liczyłaś na ciążę zaraz po odstawieniu pigułek, chociaż "bawiliście się" w stosunek przerywany?
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:36   #216
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madeleine1523 Pokaż wiadomość
Chcielibyśmy i pomału się do tego zabieramy. Szczerze to myślałam że od razu po odstawiony pigułek się uda, ale widzę że to nie takie proste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy byłaś ostatni raz u ginekologa? Może warto byłoby się wybrać ze względu na wasze plany, które może utrudniać np. niedrożny jajowód albo cysty na jajniku. Poprosiłabym też lekarza rodzinnego o skierowanie na usg tarczycy i badanie hormonów tarczycowych z krwi. Choroby tarczycy są obecnie dość powszechne u kobiet, mogą utrudniać zajście w ciążę, ale też jej donoszenie, więc lepiej mieć pewność i w przypadku diagnozy podjąć leczenie przed ciążą.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:40   #217
Madeleine1523
Raczkowanie
 
Avatar Madeleine1523
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;85008116]Kiedy byłaś ostatni raz u ginekologa? Może warto byłoby się wybrać ze względu na wasze plany, które może utrudniać np. niedrożny jajowód albo cysty na jajniku. Poprosiłabym też lekarza rodzinnego o skierowanie na usg tarczycy i badanie hormonów tarczycowych z krwi. Choroby tarczycy są obecnie dość powszechne u kobiet, mogą utrudniać zajście w ciążę, ale też jej donoszenie, więc lepiej mieć pewność i w przypadku diagnozy podjąć leczenie przed ciążą.[/QUOTE]Trochę mnie przestraszyłaś już dawno chciałam sobie zrobić badania na tarczyce. Moja babcia miała wycinane. A czasem takie poty mnie zalewają nawet gdy nic nie robię.

Około 2 miesiące temu byłam niby wporzadku było, ale trzeba znów na kontrolę pójść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madeleine1523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 07:46   #218
Madeleine1523
Raczkowanie
 
Avatar Madeleine1523
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Bez prowadzenia obserwacji objawów i tak nie określisz dni płodnych, choćbyś cykle miała zawsze tej samej długości.



Ale że liczyłaś na ciążę zaraz po odstawieniu pigułek, chociaż "bawiliście się" w stosunek przerywany?
Czasem był przerwany czasem nie. To nie było tak że na siłę już teraz chcieliśmy mieć dziecko. Jak pisałam pigułki odstawiłam około rok temu. Jakby było, super jak nie to trudno innym razem. Teraz chcemy.

Nie chcemy żeby seks nam się kojarzył tylko z robieniem dzieci ale przyjemnością więc nic na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madeleine1523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:28   #219
Alaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jeżeli wiesz, że był to w pełni odbyty stosunek to może być ryzyko ciąży.
Alaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:38   #220
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madeleine1523 Pokaż wiadomość
Czasem był przerwany czasem nie. To nie było tak że na siłę już teraz chcieliśmy mieć dziecko. Jak pisałam pigułki odstawiłam około rok temu. Jakby było, super jak nie to trudno innym razem. Teraz chcemy.

Nie chcemy żeby seks nam się kojarzył tylko z robieniem dzieci ale przyjemnością więc nic na siłę.
Co nie zmienia faktu, że w takim układzie nieco niższe jest prawdopodobieństwo trafienia z pełnym stosunkiem w dni płodne. I trudno tu stwierdzić, czy niezajście przez ten rok w ciążę to kwestia waszego wyczucia czasu, czy może jednak czegoś innego.
W każdym razie, jeśli teraz już na pewno chcecie, to podstawowe badania warto zrobić, tak jak Leany wyżej radziła

Mnie tam przerywany kojarzy się bardziej z frustracją niż przyjemnością, ale może to tylko ja
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:41   #221
Madeleine1523
Raczkowanie
 
Avatar Madeleine1523
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że w takim układzie nieco niższe jest prawdopodobieństwo trafienia z pełnym stosunkiem w dni płodne. I trudno tu stwierdzić, czy niezajście przez ten rok w ciążę to kwestia waszego wyczucia czasu, czy może jednak czegoś innego.
W każdym razie, jeśli teraz już na pewno chcecie, to podstawowe badania warto zrobić, tak jak Leany wyżej radziła

Mnie tam przerywany kojarzy się bardziej z frustracją niż przyjemnością, ale może to tylko ja
Dziękuję Wam Bardzo za odpowiedź przy najbliższej wolnej chwili zabieram się za badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madeleine1523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 11:07   #222
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć. Takie pytanie, bo umówiłam się dzis do lekarza i nie wiem, czy jesli wypisze mi receptę to ją realizować.


Biorę od ok roku Sidretelle20. Nie zapomniałam o tabletce nigdy, zawsze (wydawało mi się automatycznie) biorę przed pójściem spać. Wczoraj po południu doszło do pełnego stosunku (muszę dodać że z mężczyzną, z którym absolutnie nie mogę mieć dziecka) i nie wiem jak to się stało, nie wzięłam wieczorem tabletki. Była to szósta tabletka z blistra, 10 dzień cyklu. Zauważyłam pomyłkę dziś rano i od razu tabletkę połknęłam, po ok 9 godzinach od standardowej pory.


Moje pytanie brzmi - czy powinnam przyjąć tabletkę "po"? Z jednej strony nie chcę tego robić, bo i bez tego mam problemy z hormonami, z drugiej, jak pisałam, ciąża jest dla mnie w tym wypadku niedopuszczalna.


Wg ulotki, jeśli spóźniłam się mniej niż 12 godzin, nie ma zagrożenia. Jednakże bardzo niepokoi mnie fakt, że tuż przed pominięciem tabletki był pełny stosunek oraz że była to tabletka z pierwszego tygodnia.



Co byście poradziły? Brać tabletkę "po", czy nie?
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...


Edytowane przez kukis
Czas edycji: 2018-07-23 o 11:13
kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 11:29   #223
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kukis Pokaż wiadomość
Cześć. Takie pytanie, bo umówiłam się dzis do lekarza i nie wiem, czy jesli wypisze mi receptę to ją realizować.


Biorę od ok roku Sidretelle20. Nie zapomniałam o tabletce nigdy, zawsze (wydawało mi się automatycznie) biorę przed pójściem spać. Wczoraj po południu doszło do pełnego stosunku (muszę dodać że z mężczyzną, z którym absolutnie nie mogę mieć dziecka) i nie wiem jak to się stało, nie wzięłam wieczorem tabletki. Była to szósta tabletka z blistra, 10 dzień cyklu. Zauważyłam pomyłkę dziś rano i od razu tabletkę połknęłam, po ok 9 godzinach od standardowej pory.


Moje pytanie brzmi - czy powinnam przyjąć tabletkę "po"? Z jednej strony nie chcę tego robić, bo i bez tego mam problemy z hormonami, z drugiej, jak pisałam, ciąża jest dla mnie w tym wypadku niedopuszczalna.


Wg ulotki, jeśli spóźniłam się mniej niż 12 godzin, nie ma zagrożenia. Jednakże bardzo niepokoi mnie fakt, że tuż przed pominięciem tabletki był pełny stosunek oraz że była to tabletka z pierwszego tygodnia.



Co byście poradziły? Brać tabletkę "po", czy nie?
Absolutnie nie bierz tabletki po. Wzięłaś tabletkę w obrębie 12h więc się nie martw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Madeleine1523 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Bardzo za odpowiedź przy najbliższej wolnej chwili zabieram się za badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie martw się na zapas, ale faktycznie warto się przebadać, jeśli planuje się ciążę. I pamiętaj, że normy co do tarczycy są zawyzone. Kobieta, pragnąca zajść w ciążę, powinna mieć tsh max. 2,5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

No i zbadaj cały panel - ft3, ft4, anty tpo. Najlepiej udaj się też do dobrego ginekologa, który zleci może prolaktyne itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 11:59   #224
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Teoretycznie pisze mi jak krowie na rowie, że ochrona się nie zmniejsza, ale wiecie jak to człowiek lubi panikować... zwłaszcza, kiedy ciąży być nie może. Staram się dotrzeć do racjonalnej strony mojego umysłu, ale ciężko mi to wychodzi
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 17:57   #225
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;85007781]Jeżeli to byłby twój pierwszy raz to następnego dnia po stosunku powinnaś czuć dyskomfort w tych okolicach. Dużo kobiet po rozdziewiczeniu plami. Jeżeli gwałciciel się w tobie spuścił to byłyby jakieś ślady spermy. Wątpię, że to miało miejsce.

Tak poza tym to gratulacje koleżanki. Wychodzicie razem na miasto, a ona cię zostawia po pijaku samą. Nie chciałabym znać takiej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dlatego próbuję walczyć z natrętnymi myślami. Z drugiej strony, mastrubuję się od dłuższego czasu, ale wciąż wydaje mi się, że palcówka(która też nie jest często, kilka razy w życiu mi się zdarzyła, raczej skupiam się na łechtaczce) to jednak coś innego niż pełny stosunek i czyłabym dyskomfort. Nic takiego miejsca nie miało, więc staram się być dobrej myśli.

Co do koleżanki to ciężko mi ją obwiniać, bo powiedziałam jej, że na chwilę wychodzę, bo źle się czuję i potrzebuję świeżego powietrza. Miałam wrócić do lokalu, ale najwidoczniej tego nie zrobiłam z jakiegoś powodu Mam nauczkę na całe życie, że z alkoholem trzeba ostrożnie.
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 19:17   #226
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny,
Tak jak pisałam wcześniej przyjmuje pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne. Za kilka dni zacznę 7dniowa przerwe. Nie pominęłam zadnej tabletki, raz tylko wystąpiła biegunka wiec zazylam dwie jednego dnia. Jednak od 2 tygodni mam mdłości, jestem na wszystko bardzo obojętna, mam sporadyczne zawroty głowy. Na dodatek czuje niechęć do palenia i odrzucenie od alkoholu. Czy takie objawy są normalne? Bo bardzo stresuje się ze coś jest nie tak? Dodam ze partner ani razu nie skonczyl we mnie, a zabiezpieczamy się tylko tabletkami.
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 19:19   #227
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julia420420 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Tak jak pisałam wcześniej przyjmuje pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne. Za kilka dni zacznę 7dniowa przerwe. Nie pominęłam zadnej tabletki, raz tylko wystąpiła biegunka wiec zazylam dwie jednego dnia. Jednak od 2 tygodni mam mdłości, jestem na wszystko bardzo obojętna, mam sporadyczne zawroty głowy. Na dodatek czuje niechęć do palenia i odrzucenie od alkoholu. Czy takie objawy są normalne? Bo bardzo stresuje się ze coś jest nie tak? Dodam ze partner ani razu nie skonczyl we mnie, a zabiezpieczamy się tylko tabletkami.
To może być niezwiązane z tabletkami. Jeśli brałaś tabletki regularnie, to nie ma się czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 19:28   #228
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Tak, wszystkie brałam o tej samej porze. Dosłownie co do minuty. Mam nadzieje ze wszystko okej i to tylko jakies moje objawy i zle przeczucia ��
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 13:13   #229
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej, zostały mi 2 tabletki do 7dniowej przerwy lecz dzisiaj rano dostałam lekkiego krwawienia. Wyglada jak okres. Nie jest bardzo obfite, lecz na razie nie ustępuje. Nie pominęłam zadnej tabletki i wszystko szło jak nalezy. Jest to moje pierwsze opakowanie w zyciu. Czy powinnam się martwic? I czy zabezpieczenie jest zachowane?
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 14:03   #230
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julia420420 Pokaż wiadomość
Hej, zostały mi 2 tabletki do 7dniowej przerwy lecz dzisiaj rano dostałam lekkiego krwawienia. Wyglada jak okres. Nie jest bardzo obfite, lecz na razie nie ustępuje. Nie pominęłam zadnej tabletki i wszystko szło jak nalezy. Jest to moje pierwsze opakowanie w zyciu. Czy powinnam się martwic? I czy zabezpieczenie jest zachowane?
Zabezpieczenie jest zachowane. Plamienia mogą się zdarzyć na początku brania tabletek. Dokończ opakowanie normalnie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 12:32   #231
Mala_mi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam! Mam 17 lat i od 2 lat biorę Rigevidon, z powodu zespołu bolesnego miesiaczkowania.
1 sierpnia zapomniałam wziąć tabletkę, jest to ostatni tydzień.
12 lipca miałam ostatnio okres i trwał do 16 lipca. 16 lipca także rozpoczęłam tabletki Rigevidon, 5 sierpnia biorę ostatnia tabletkę z opakowania.
Wypisze daty w które wspolzylam z chłopakiem
18 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
22 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
24 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
27 lipca z prezerwatywa
30 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
1 sierpnia zapomniałam wziąć tabletkę i wzięłam dopiero 2 sierpnia o godzinie 16:20, oraz następnie kolejna tabletkę przed godziną 24,tak jak zawsze.
Krwawienie powinno pojawić mi się 9/10 sierpnia (różnie ostatnio bywa, raz przychodzi we czwartek, a raz w piątek)
Nie ma możliwości zajścia w ciążę? Chcę być spokojna. Liczę na pomoc!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mala_mi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 21:03   #232
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mala_mi01 Pokaż wiadomość
Witam! Mam 17 lat i od 2 lat biorę Rigevidon, z powodu zespołu bolesnego miesiaczkowania.
1 sierpnia zapomniałam wziąć tabletkę, jest to ostatni tydzień.
12 lipca miałam ostatnio okres i trwał do 16 lipca. 16 lipca także rozpoczęłam tabletki Rigevidon, 5 sierpnia biorę ostatnia tabletkę z opakowania.
Wypisze daty w które wspolzylam z chłopakiem
18 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
22 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
24 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
27 lipca z prezerwatywa
30 lipca bez dodatkowego zabezpieczenia, lecz wytrysk nie był w pochwie
1 sierpnia zapomniałam wziąć tabletkę i wzięłam dopiero 2 sierpnia o godzinie 16:20, oraz następnie kolejna tabletkę przed godziną 24,tak jak zawsze.
Krwawienie powinno pojawić mi się 9/10 sierpnia (różnie ostatnio bywa, raz przychodzi we czwartek, a raz w piątek)
Nie ma możliwości zajścia w ciążę? Chcę być spokojna. Liczę na pomoc!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma możliwości zajscia w ciążę. Ile godzin spoznilas się z tabletka? Jeśli więcej niż 12h,to następnym razem połącz opakowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 17:03   #233
Karolinakaja098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam. Od kilku tygodni kochamy się z partnerem bez zabezpieczenia. Stosunek przerywany. Mam nieregularny okres. Zazwyczaj spóźnia mi się około dwóch tygodni góra. Teraz spóźnia się już ponad trzy tygodnie i zaczęłam się martwić czy to może być ciąża. Jutro zamierzam wykonać test. Co myślicie? Czy są tu panie które były w podobnej sytuacji? Z góry dziękuję za pomoc a osóby które chcą krytykować proszę o nie wypowiadanie się, tego nie potrzebuję. Pozdrawiam
Karolinakaja098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 07:51   #234
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Karolinakaja098 Pokaż wiadomość
Witam. Od kilku tygodni kochamy się z partnerem bez zabezpieczenia. Stosunek przerywany. Mam nieregularny okres. Zazwyczaj spóźnia mi się około dwóch tygodni góra. Teraz spóźnia się już ponad trzy tygodnie i zaczęłam się martwić czy to może być ciąża. Jutro zamierzam wykonać test. Co myślicie? Czy są tu panie które były w podobnej sytuacji? Z góry dziękuję za pomoc a osóby które chcą krytykować proszę o nie wypowiadanie się, tego nie potrzebuję. Pozdrawiam
Jeśli masz nieregularny to owulacja mogła być w każdej chwili, brawo! Prawdopodobnie jesteś w ciąży, gratuluję
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 07:55   #235
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Karolinakaja098 Pokaż wiadomość
Witam. Od kilku tygodni kochamy się z partnerem bez zabezpieczenia. Stosunek przerywany. Mam nieregularny okres. Zazwyczaj spóźnia mi się około dwóch tygodni góra. Teraz spóźnia się już ponad trzy tygodnie i zaczęłam się martwić czy to może być ciąża. Jutro zamierzam wykonać test. Co myślicie? Czy są tu panie które były w podobnej sytuacji? Z góry dziękuję za pomoc a osóby które chcą krytykować proszę o nie wypowiadanie się, tego nie potrzebuję. Pozdrawiam
Ciąża bardzo prawdopodobna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 00:04   #236
Jagoda225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć drogie wizażanki! Mój problem brzmi tak, że nie chce żebyście mi mówiły czy jestem w ciąży czy nie bo wiem, że nie możecie tego stwierdzić, ale chciałabym znać wasze zdanie. I proszę nie krytykować mnie, bo chciałam Wam przedstawić tylko moją sytuację i zapytać o Waszą opinię.
Czy możliwe, że zaszłam w ciążę jeśli miałam majtki (i podpaske chodź to brzmi dziwnie ale miałam ostatni 5 dzień okresu) i chłopak ocierał się o mnie bez wytrysku? . Myślę, że w tym przypadku ciąża jest niemożliwa, lecz druga sytuacja to kiedy chłopak pieścił mnie palcami i boje się, że wcześniej dotykał swojego penisa chociaż twierdzi, że nie. Wytrysku tego dnia nie było więc jedyne co mógłby przenieść na palcach to mała ilość preejakulatu, lecz nawet jeśli to pewnie zdążył o coś wytrzeć te palce zanim pieścił moją kobiecość. Dodam że druga sytuacja była 6 dnia cyklu, czyli na drugi dzień a cykle miałam zawsze regularnie co 27 dni. Jest czym się martwić jeśli chodzi o ciążę czy przesadzam?
Jagoda225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 00:08   #237
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jagoda225 Pokaż wiadomość
Cześć drogie wizażanki! Mój problem brzmi tak, że nie chce żebyście mi mówiły czy jestem w ciąży czy nie bo wiem, że nie możecie tego stwierdzić, ale chciałabym znać wasze zdanie. I proszę nie krytykować mnie, bo chciałam Wam przedstawić tylko moją sytuację i zapytać o Waszą opinię.
Czy możliwe, że zaszłam w ciążę jeśli miałam majtki (i podpaske chodź to brzmi dziwnie ale miałam ostatni 5 dzień okresu) i chłopak ocierał się o mnie bez wytrysku? . Myślę, że w tym przypadku ciąża jest niemożliwa, lecz druga sytuacja to kiedy chłopak pieścił mnie palcami i boje się, że wcześniej dotykał swojego penisa chociaż twierdzi, że nie. Wytrysku tego dnia nie było więc jedyne co mógłby przenieść na palcach to mała ilość preejakulatu, lecz nawet jeśli to pewnie zdążył o coś wytrzeć te palce zanim pieścił moją kobiecość. Dodam że druga sytuacja była 6 dnia cyklu, czyli na drugi dzień a cykle miałam zawsze regularnie co 27 dni. Jest czym się martwić jeśli chodzi o ciążę czy przesadzam?
Nie, nie jest to możliwe. By zajść w ciążę musi odbyć się pełny stosunek w dni płodne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 00:29   #238
Jagoda225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziękuję za tak szybką odpowiedźâ˜şSą przypadki zajścia w ciąże bez pełnego stosunku, ale w moim przypadku chyba to nierealne rzeczywiście.
Jagoda225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 00:30   #239
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jagoda225 Pokaż wiadomość
Dziękuję za tak szybką odpowiedźâ�şSą przypadki zajścia w ciąże bez pełnego stosunku, ale w moim przypadku chyba to nierealne rzeczywiście.
Masz na myśli Maryję? W realnym życiu ciężko o taki przypadek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 18:28   #240
Madziapl1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej, jestem tu nowa (jak wątek nie tu gdzie trzeba to przepraszam)

Okej, napewno nakręcę tu wiec spróbujecie mi odpowiedzieć.

Jest 18 sierpnia (dziś) zacznę od początku

1 kwietnia uprawiałam z chłopakiem petting, później zrobił mi „minetke” a ja miałam kontakt z jego człowiekiem i na myśl się nasowa, ze mogłam przenieść płyn ejakulacyjny(czy jakoś tak), no jednak do tej pory okres dostaje normalnie (stres o ciąże nadal jest, bo naczytałam się ze można mieć go w ciąży, śmieszne ?)

Zaczęły się bóle podbrzusza, zrobiłam 3 testy ciążowe negatywne. nie chciałam isc do lekarza bo jeżeli to ciąża... ale poszłam. Bum, skierowanie na usg... lekarz sprawdził wszystko jest w porządku, padły słowa (jajniki ok w macicy tez nic nie ma.)

Okej, przyrzekłam. Nigdy więcej.

Lecz znowu, zatem, zrobiłam loda chodź bylam w spodniach i cały wieczór nie miałam styczności z moja pochwa (stres nadal jest )

Okres po tym incydencie przyszedł 3 dni wcześniej, był cholernie bolesny jak nigdy ! I obfity....

bóle podbrzusza mam przez caly cykl ale bardziej boli mnie w drugiej połowie...

Wczoraj mój chłopak hmmm pieścił mi piersi i dosyć mocno je ściskał, dziś boli mnie prawa pierś cały dzień, raz czułam lekkie pieczenie.

I nie wiem, czy to wynik wczorajszej zabawy czy „ciąży”...........

Nie umiem zdecydować się na seks i partner mnie do niego nie namawia, ponieważ uważam ze jak już się bierze za seks to trzeba wziąć pod uwagę jego konsekwencje.

I co ja mam zrobić z bolącą piersią ?



Z góry dziękuje tym co mi odpowiedzą i mam nadzieje, ze ktoś mnie zrozumie
Madziapl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.