Do czego szara torebka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-27, 19:03   #1
tyalme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11

Do czego szara torebka?


Chciałam do moich beżowych sandałków kupić torebkę w takim samym bądź podobnym kolorze (raczej nie lubię jak się za dużo dzieje w stylizacji), jednak torebka, którą zamówiłam okazała się jasnoszara zamiast beżowa (niżej zdjęcie dla porównania kolorów, ale buty w rzeczywistości są bardziej różowe).

Teraz mam dylemat co z nią zrobić
Czy te rzeczy pasowałyby jednak ze sobą, a jeśli tak to z jakim kolorem ubrań?
A oprócz tych sandałów to z czym jeszcze ta torebka by pasowała? Bo w sumie to ciężko mi sobie ją wyobrazić z czymś innym niż czarny
Poza tym jestem raczej typem zimy, pastelowe kolory pod twarzą odpadają, bo średnio w nich wyglądam.

To raczej uniwersalny kolor, ale nigdy nie miałam szarej torebki, więc teraz mam zagwozdkę, a w sumie podoba mi się ona, więc myślę, by ją zostawić.

Edytowane przez tyalme
Czas edycji: 2018-09-08 o 00:18
tyalme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 14:10   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do czego szara torebka?

Cytat:
Napisane przez tyalme Pokaż wiadomość
Chciałam do moich beżowych sandałków kupić torebkę w takim samym bądź podobnym kolorze (raczej nie lubię jak się za dużo dzieje w stylizacji), jednak torebka, którą zamówiłam okazała się jasnoszara zamiast beżowa (niżej zdjęcie dla porównania kolorów, ale buty w rzeczywistości są bardziej różowe).

Teraz mam dylemat co z nią zrobić
Czy te rzeczy pasowałyby jednak ze sobą, a jeśli tak to z jakim kolorem ubrań?
A oprócz tych sandałów to z czym jeszcze ta torebka by pasowała? Bo w sumie to ciężko mi sobie ją wyobrazić z czymś innym niż czarny
Poza tym jestem raczej typem zimy, pastelowe kolory pod twarzą odpadają, bo średnio w nich wyglądam.

To raczej uniwersalny kolor, ale nigdy nie miałam szarej torebki, więc teraz mam zagwozdkę, a w sumie podoba mi się ona, więc myślę, by ją zostawić.
Jakoś już dawno nie patrzę na łączenie kolorów, byle w oczy jakoś nie kłuło. Te kolory są pastelowe, więc myślę że będzie ok. Szary to mój ulubiony, pasuje do granatu i do ciuchów wielokolorowych (wzorzystych).Jak zaczynam w myślach łączyć kolory to jakoś każdy mi pasuje do tej szarości
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 07:43   #3
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Do czego szara torebka?

Szczerze mówiąc ta torebka pasuje do wszystkiego, do tych sandałów jak najbardziej. Zestawisz ją z praktycznie każdym kolorem.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 11:33   #4
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Do czego szara torebka?

Szary fajnie się komponuje z czarnym i granatem, który jest ostatnio moim ulubionym kolorem
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 12:33:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.