Test Therm Line - dyskusja ogólna - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 16:46   #271
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Ja również gratuluję ttm którym się udało schudnąć. Szkoda tylko że nie ma na to żadnych dowodów no ale cóż pozostaje wierzyć na słowo bo i o to przecież chodziło producentom
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:18   #272
ekk
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 524
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Ja również gratuluję ttm którym się udało schudnąć. Szkoda tylko że nie ma na to żadnych dowodów no ale cóż pozostaje wierzyć na słowo bo i o to przecież chodziło producentom
Izunia, chyba już zdążyłaś zauważyć, że prawie wszystkie testy (nieważne czy kosmetyczne, suplementów i nawet sprzętów AGD) opierają się na opinii słownej. Wg "kodeksu testera" opinia powinna być obiektywna, rzetelna i prawdziwa... I ja nie mam z tym problemu. Wątpię, aby ktoś z góry zakładał, że od początku będzie kłamać w stosunku do swojej wagi Nie wiem jakie warunki tej sesji dostały dziewczyny, ale wiem, że ja też bym odmówiła niezależnie od warunków (nawet jeśli ktokolwiek by mi do tego dopłacił). Nie mam "parcia na szkło" i po prostu nie lubię być fotografowana i gdziekolwiek popadnie wstawiać swoich zdjęć
Pisałam do organizatora dlaczego ankieta końcowa wygląda tak a nie inaczej i dowiedziałam się, że bacznie czytają nasze wątki i to jest dla nich bardziej wiarygodne niż jedno pytanie opisowe na sam koniec. I tak właściwie zgadzam się z tym podejściem
__________________

ekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:38   #273
cndc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 40
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Czy któraś w Was ma może doświadczenia z zrzucaniem wagi bez Therm line i z thermline - chodzi mi o porównanie i ocenę skuteczności preparatu... Ktoś coś?
cndc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:49   #274
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez cndc Pokaż wiadomość
Czy któraś w Was ma może doświadczenia z zrzucaniem wagi bez Therm line i z thermline - chodzi mi o porównanie i ocenę skuteczności preparatu... Ktoś coś?
Ja się wczesniej odchudzalam bez żadnych wspimagaczy i schudłam dużo . Do testowania dostałam TLF i waga ani rusz nawet jak po dniu obzarstwa zrobiłam dzień owsiankowy to waga stała, odrzuciłam tabletki i po takich cheat day waga 1 dzień potrafiła spaść 2 kg. Wnioski: TLF totalnie zatrzymywało mi wodę w organizmie, załatwiać tez się nie załatwiłam.
Moim zdaniem dziewczyny które schudły to tylko.i wyłącznie dzięki zmianie diety a ze przy ttym brały tabsy to i zasługa przypadła im
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 20:49   #275
_matrioszka
Raczkowanie
 
Avatar _matrioszka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 205
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Ja się wczesniej odchudzalam bez żadnych wspimagaczy i schudłam dużo . Do testowania dostałam TLF i waga ani rusz nawet jak po dniu obzarstwa zrobiłam dzień owsiankowy to waga stała, odrzuciłam tabletki i po takich cheat day waga 1 dzień potrafiła spaść 2 kg. Wnioski: TLF totalnie zatrzymywało mi wodę w organizmie, załatwiać tez się nie załatwiłam.
Moim zdaniem dziewczyny które schudły to tylko.i wyłącznie dzięki zmianie diety a ze przy ttym brały tabsy to i zasługa przypadła im
Niestety mam talie samo zdanie. therm line u mnie skutecznie utrudnil odchudzanie. Dodatkowo wysysal ze mnie wszelkie sily witalne...
__________________

Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Bridget Jones

_matrioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 21:20   #276
justyna8813
Raczkowanie
 
Avatar justyna8813
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rio de Osada
Wiadomości: 435
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Ja jestem zadowolona z TLF.
Dla porównania po miesiącu ćwiczeń z Chodakowska i dietą schudłam 3kg, co mnie zdołowało totalnie. Z TLF dwa pierwsze tyg były okropne, przetrwałam i przy diecie Mniej Żreć, bez ćwiczeń, przy piciu 2l wody od 18lutego jest mnie 8kg mniej. Od 3tyg się nie waże, urlopuję i zobaczymy jaki efekt będzie dopiero jak wrócę.
Zgadzam się jednak z dziewczynami, że nie na każdego musi to działać. Wiadomo, jedno dobre dla Ciebie, drugie dla kogoś innego. Co nie znaczy, że nie warto spróbować.
ale cudów nie ma.
__________________

justyna8813 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 15:52   #277
cndc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 40
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Dzięki za odpowiedzi... Jednak dieta Mniej Żreć w połączeniu z Zdrowiej Żreć wygrała
cndc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 21:16   #278
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez cndc Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi... Jednak dieta Mniej Żreć w połączeniu z Zdrowiej Żreć wygrała
o dokładnie tak
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 22:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.